R-77 / AA-12 Adder (Vympel,Oroszország)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
<blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="emel"><blockquote rel="Roni">"Most nem "export gep" volt es nem egy alulkepzett arab vezette a gepet. Megis az eredmeny ugyan az lett"

Sokszor leírom az orosz technikát de de itt egy 35 éves fost lőttek le amin még jómagam is meglepődtem hogy minek visznek Szíriába.
Ráadásul semmi köze a légiharcászathoz.
De a mi-24 helin is meglepődtem

Szíriába az oroszok az ISIS és más ellenzéki fegyveres csoportok ellen mentek harcolni, azok ellen meg úgy tünik, bőven elég az eddig bevetett "régi fos" légi technika. Szó nem volt róla, hogy ezeken kívül megtámadjanak bárki mást, pláne hogy bárki más, akit eddig minimum semlegesnek, kívülállónak gondoltak, öntevékenyen beavatkozik az ellenzéki erők oldalán. Így nyilván teljesen váratlanul érte őket egy olyan támadás, amit azok hajtottak végre ellenük, akik átjártak Irakba és Szíriába kurdokkal "barátkozni", őrájuk eddig mégse lőtt senki, pedig ők nem 17 másodpercre "csúsztak át" a szomszédba. Ha a törökök (az eddigi infók alapján) tényleg negatív magasságkülönbséggel és Sidewinderrel támadtak, akkor Ivánéknak esélyük sem volt rá, hogy elhárítsák. Ezután nyilván ők is sokkal óvatosabbak és gyanakvóbbak lesznek, ha meg Jumurdzsákék megint megpróbálnak szomszédolni, akkor lehet, hogy Ivánék se fognak sokat kérdezősködni. Nem tudni, mi lenne a vége egy ilyen adok-kapoknak, de őszintén nem is nagyon vagyok rá kíváncsi, egyik félnek meg magunknak se kívánok egy ilyen folytatást....</blockquote>

Ha tenyleg csak az ISIS ellen regi fosokkal mentek harcolni akkor miert vittek az elso pillanattol magukkal legiharcraketakat ? Valamire csak szamithattak mert az ISIS nak meg sem tul nagy a legiereje ?</blockquote>

Na ezt én se értettem, mert ugye kezdetben csak négy Szu-30 vadászgépet vittek Szíriába, az pedig a csapásmérő Szu-24-ek, Szu-34-ek és a Szu-25 csatagépek számához képest elenyésző volt. Ennyi géppel hatékony légi fedezetet eleve nem adhattak több mint húsz gép meg egy rakás helikopter számára, hiszen egyszerre max két gépet küldhettek föl, hogy legyen riasztható tartalék/készültség, és akkora területre/támadó flottára még a négy se lett volna elég (mint a tragikus példa megmutatta, nem is lett elég). Ha a megtámadott Szu-24 közelében lett volna kísérővadász, és annak a radarjával rakéta-rávezető üzemmódban "megsímogatták" volna a közeledő törököket, lehet, hogy azok is jobban meggondolták volna hogy a tűzgombot kell megnyomni vagy forszázs és irány hazafelé.</blockquote>

Volt korabban "simogatas" ezert is telt be a torokoknel a pohar ( tobbek kozott ) Az altalad emlitett Sz-30 sok a torok hatar tuloldalan sajat legterben jarorozo F-16 sokat vilagoitottak meg tuzvezeto uzemmodban. Azt gondoltak hogy ez jo moka . Hat nem az volt. Egyszerre volt bunkosag es ami meg fontosabb egy probvokativ lepes ami szinte automatikusan lokte a masik onhitt pasit ( Erdogant) az agressziv ellenlepes fele.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Molni üzenete Koppánynak:
koppany
07:35

Igazán vastagbőrős megjegyzés a javából...

Adok a nyers adatokat, imputot és a modellezett outputot. Erre meg valaki na, hogy "értelmetlen." Ja értem... Ha téveszmét adatokkal és fizikai modellel cáfolsz, akkor hirtelen értelmetenné válik a kérdés. Elegáns...
Ez miféle kommunikáció? Hát ez, hogy telibeszarja azt a kérésemet, hogy akkor sorolja fel azon korszerűnek tartott légierőket, amik SARH korszakban tengődnek. Ja, hogy ebből az jön le, hogy a sokak által sztárolt orosz reperők másodvonalasak több képesség tekintetében és ott sem vannak, mint más 25 éve?

Ez miféle kommunikáció...? Olyan szintű kettős mérce van a HTKA-n csoda, hogy a fórummotor nem törik ketté...
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Molni üzenete:
@zsolti
12:30

Semmiféle titkos forrás nincs. PUBLIC adat a fajlagos spec. imp, ott van a szkennelt könyvben az orosz nyelű adat. Bárki megveheti, aki kifiezeti a könyv árát, nekem még ezt sem kellett. Ne bőszítsél már öregem... A BMS4.33 meg fiziai modellezést használ. Tudod, a légellenállás számítása az világnézettől független. Ahogy írtam a légellenállás számtásánál az alakból számrmazó Cd 3%-kal rosszabb csak a R-27-nél. A többi abból jön, hogy a rakéta átmérője és a tolóerő adatok olyanok amilyenek... És ezekre an pontos adat az AIM-7 esetén és az AIM-120 esetén is közelítő. (Illetve be nem vallott források.)

Te lényegébem indítasz egy vitát és mikor kiderül, hogy orbitális marhaságot állítasz, akkor persze nem érdekes. Bocs, de ez kb. óvódás viselkedés... Aztán meg valaki kitalálja, hogy az SARH nemhogy hátrányos, de előnye is van. Miféle előnye van...? Mert azt sem írta le senki indokolva. Csak leírta így a pusztába kiáltva.

És akkor csodálkoznak, hogy miért repül le a gépszíj nálam. Navajon...?
 

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
Molni üzenete Koppánynak:
koppany
07:35

Igazán vastagbőrős megjegyzés a javából...

Adok a nyers adatokat, imputot és a modellezett outputot. Erre meg valaki na, hogy "értelmetlen." Ja értem... Ha téveszmét adatokkal és fizikai modellel cáfolsz, akkor hirtelen értelmetenné válik a kérdés. Elegáns...
Ez miféle kommunikáció? Hát ez, hogy telibeszarja azt a kérésemet, hogy akkor sorolja fel azon korszerűnek tartott légierőket, amik SARH korszakban tengődnek. Ja, hogy ebből az jön le, hogy a sokak által sztárolt orosz reperők másodvonalasak több képesség tekintetében és ott sem vannak, mint más 25 éve?

Ez miféle kommunikáció...? Olyan szintű kettős mérce van a HTKA-n csoda, hogy a fórummotor nem törik ketté...

Egen !

Errol beszelek beszelunk itt.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Balázs, van egy régi orosz könyved, fajlagos spec impulzussal, ami publikus. Te ezt alapból 100% ig valósnak veszed, s amikor Amraamot kell hasonlítani R-27ER el, jössz tudja-nem tudja Loftolást, Loal-t, Mcg-t dolgokkal. FIXEN. MERT TE TUDOD. Az input adataid azt kell hogy mondjam, hiteltelenebbek számomra, mint az a fizikai modellezésed, amit egy repülőgépes játékban tesztelgetsz, mint rajongó. Az sem túl hiteles, de hitelesebb. Ha nálad ettől, mert én leírom, hogy nekem ez nem bizonyíték, leugrik a gépszíj, az a szíved joga. Engem szórakoztatsz, halál komolyan, hogy milyen komolyan tudod magad venni, szinte látom magam előtt, mikor beülsz a PC-d elé, a karossszékbe, és beröffented a kedvenc F-16 osodon a hajtóművet:p... Hagyjál lógva mester, mert ígérem hogy kiszívom a véredet, pont úgy, korrektul adagolva a savat, hogy épp még nem vágatom ki magam innen, ha nem felejtesz el, de te agyvérzésbe elhullasz... Ne erőlködjünk egymás közt szerintem kommunikációra, nincs értelme.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
<blockquote rel="akagi">Molni üzenete Koppánynak:
koppany
07:35

Igazán vastagbőrős megjegyzés a javából...

Adok a nyers adatokat, imputot és a modellezett outputot. Erre meg valaki na, hogy "értelmetlen." Ja értem... Ha téveszmét adatokkal és fizikai modellel cáfolsz, akkor hirtelen értelmetenné válik a kérdés. Elegáns...
Ez miféle kommunikáció? Hát ez, hogy telibeszarja azt a kérésemet, hogy akkor sorolja fel azon korszerűnek tartott légierőket, amik SARH korszakban tengődnek. Ja, hogy ebből az jön le, hogy a sokak által sztárolt orosz reperők másodvonalasak több képesség tekintetében és ott sem vannak, mint más 25 éve?

Ez miféle kommunikáció...? Olyan szintű kettős mérce van a HTKA-n csoda, hogy a fórummotor nem törik ketté...

Egen !

Errol beszelek beszelunk itt. </blockquote>
Megjelentél itt min a futótűz és osztod az észt piszkosul!
A Molni legalább tett le ide az asztalra "valamit".
Látom, önbizalomban és ezen belül a becsmérlésben nincs hiány!
Tudás? Viríts!
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 460
18 018
113
Bocs Zsolt, de ha úgy működne az admin, mint régen, amikor pl Molni tiltva lett, ezért már minimum 1 hétig pihennél. Ahogy olvastam a hsz-eket, a te stílusod se sokkal jobb Molniénál.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Van egy apró különbség. Ahogy hallottam, illetve mivel régebb óta néztem, mint regeltem, láttam is, hogy Ő ezt tudta jó sok emberrel szemben produkálni. Nekem igazából vele sem lenne bajom, ha elfogadná, hogy nem kell engem meggyőznie. Simán nem írogat nekem, és nincs probléma. Amíg kultúráltan beszélnek,írnak hozzám, én nem szoktam fölényeskedni. Engem valamilyen hihetetlen okból nem vegzálnak "trollok hadakban". Ez nem véletlen.
 

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
<blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="akagi">Molni üzenete Koppánynak:
koppany
07:35

Igazán vastagbőrős megjegyzés a javából...

Adok a nyers adatokat, imputot és a modellezett outputot. Erre meg valaki na, hogy "értelmetlen." Ja értem... Ha téveszmét adatokkal és fizikai modellel cáfolsz, akkor hirtelen értelmetenné válik a kérdés. Elegáns...
Ez miféle kommunikáció? Hát ez, hogy telibeszarja azt a kérésemet, hogy akkor sorolja fel azon korszerűnek tartott légierőket, amik SARH korszakban tengődnek. Ja, hogy ebből az jön le, hogy a sokak által sztárolt orosz reperők másodvonalasak több képesség tekintetében és ott sem vannak, mint más 25 éve?

Ez miféle kommunikáció...? Olyan szintű kettős mérce van a HTKA-n csoda, hogy a fórummotor nem törik ketté...

Egen !

Errol beszelek beszelunk itt. </blockquote>
Megjelentél itt min a futótűz és osztod az észt piszkosul!
A Molni legalább tett le ide az asztalra "valamit".
Látom, önbizalomban és ezen belül a becsmérlésben nincs hiány!
Tudás? Viríts!


</blockquote>

Baratom !

Ez egy szimpla egyetertes volt. Mi a bajod ezzel ? Bantja a vilagnezetedet ?
Arrol nem tehetek.

Ismet megerositem EGYETERTEK "molni" szavaival.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
<blockquote rel="zsolti">...de ha már társadalmi folyamatok, szerintem abban pont az USA áll vesztésre, és nem is kicsit. Ettől még persze amit írsz, IGAZ, van gond a távol-keleti Orosz részen a lakosság, főleg a szakképzett munkaerő ottartásával, van gond az elöregedéssel, van nekik is gondjuk dagesztánnal, a saját muzulmánjaikkal. DE most nézd meg az USA-t... Elörgegedés nincs, juhhé! Jajj, de miért nincs??? Azért, mert az értékteremtő/adófizető réteg bár ott is elöregszik, fogy, van nekik elég latínójuk, meg feketéjük, akik szaporodnak helyettük bőszen. Detroit-ról láttál mostanában képeket? Fergusonról? "Black Lives Matters" mozgalom? A déli államok még az is lehet, hogy kiválnak, vagy mexikóval cooperálnak. Most még őrültségnek hangzik, én tudom, de 20 évvel ezelőtt, azt mondja valaki,
hogy Belgiumban, Brüsszelben, be lesz zárva a metró, meg iskolák a multikulti miatt, meg Franciaországban minimum 3 hónapos szüksgégállapot lesz, kiröhögött volna mindenki. Oszt hát most meg mégis ez van...

Az a baj, hogy a popularis mediabol es egyeb eltulzott egyeni kritikakbol tajekozodsz, a media pedig mindent felfuj ugye... Elmondom mit latok en a sajat szememmel, illetve azok tapasztalataibol, akikkel beszeltunk mindenfele. (Hobbink, hogy kocsiba ulunk es a videket jarjuk, szoval lehetosegeinkhez kepest sokat lattunk es eleg melyen sikerult beleneznunk a videki eletbe is.)

Latino? Fekete? Itt a munkahelyemen sok van beloluk. Oltonyben jarnak, es mernokok, managerek... A korhazban is sokat latok, sok lett kozuluk orvos vagy apolo. De a tobbseguk is autoszerelo, vagy festo vagy acs, hasznos munkat vegeznek. Amirol europa almodik, hogy a bevandorlo feketek/muszlimok majd betomik az ures allashelyeket es hasznosak lesznek, az itt mukodik. Erteket teremtenek es adot fizetnek! Valo igaz, a bunozesi rata magasabb a koreikben, sokkal magasabb a kelletenel, de ez nem ujdonsag, mindig is igy volt. Ennek az arnyekaban lett amerika gyarmatbol vilaghatalom. Egy feketenek sokkal tobb lehetosege van ma, mint 20 eve. 20 eve sokkal tobb volt, mint 50 eve. Ez egy 150 eves folyamat, aminek soran egyre tobbre tudjak vinni a tarsadalomban. Egyebkent a sokgyerekes feher is sokkal gyakoribb itt, mint Europaban.

Detroit? A fejlodes, ismetlem a FEJLODES aldozata. Az lett a veszte, hogy kizarolag az autoiparra epult, ami viszont a nagyfoku automatizalas miatt hirtelen sokkal kevesebb emberi munkaerot igenyelt, igy sokan munkanelkuliek lettek. Mindez az 50-es, 60-as evekben tortent! Szoval USA aranykora parhuzamosan zajlott Detroit hanyatlasaval, igy ez nem erv arra, hogy miert hanyatlana USA. Foleg ugy, hogy Detroit inkabb csak egy ritka kivetel.

Ferguson? Igen, valoban vannak surlodasok a feketek es a feherek kozott, es ez valoban problemat jelent. Ujdonsag ez? Nem, ez a problema szinten vegigkiserte USA tortenelmet, es evrol evre javul a helyzet (a cel meg azert messze van). 50 eve meg elkepzelhetetlen volt, hogy a feketek ilyen szinten eljenek mint ma. Gettok mar nagyon regota vannak ahova feheremberkent nem jo otlet bemenni, de ma mar sokkal tobb a biztonsagos hely, mint akar csak 20 eve. Ez sem epp a hanyatlas jele.

A deli allamok kivalasa valoban orultsegnek hangzik, mert eszebe nem jutna senkinek delen se. Nagyon jol elvannak USA-n belul. Plane Mexikoval? Hatuk kozepere se kivanjak Mexikot:) Na ezt hagyjuk is, mert ez mar teljesen fantazmagoria, max filmet lehet belole forgatni, de ennyi.

Na es akkor hogy mit latok, amikor Amerikat jarom? A nagyvarosokban (New York, Chicago, LA, San Francisco, Boston, Miami) sorra epulnek az uj felhokarcolok, a lakasarak emelkednek. Videki varosokban megy az elet, az ettermek, szorakozohelyek tele, a boltok es a kisvallalkozasok mind jol megelnek. Meg videkebbre, a varosokon kilepve mukodo farmok es gyarak. Ha vallalkozast akarsz inditani, akkor rajtad es az otleteden mulik, hogy sikeres lesz-e, nem azon, hogy melyik politikus melyik baratjanak az erdekeit serti. A magyarorszaghoz szokott szememnek kifejezetten furcsa volt ez a pezsgo gazdasagi elet mindenhol.

Hat szoval barmerre megyek, kurvara nem latom a hanyatlas jeleit. Hogy vannak-e problemak? Persze, hogy vannak. Innen nezve meg nagynak is tunnek (ezekrol kulon meselhetnek). Aztan hazanezek a magyar problemakra, es az itteniek hirtelen sokkal kisebbnek tunnek. Raadasul ezen problemak egyaltalan nem ujak, USA tud elni veluk.
Vannak problemak igen, de akarhogy is forgatom-csavarom, a vetelytarsak (Oroszo., Kina) problemai mindig joval nagyobbnak tunnek.

Egyeb kapcsolodo hozzaszolasokra reagalva pedig csak roviden:
- A latinok kozott felni altalaban nem kell, nem esik senkinek sem ott bantodasa, csak igenytelenebbek es szemetesebbek, ezert nem szeretunk kozottunk elni. De ha sporolni akarnek, akkor en is kozejuk koltoznek akar. Persze a gettokat kerulni kell, de a legtobb nemzetisegi kerulet nem getto, es relative veszelytelen.
- A walmartba nem azert nem megyunk mert veszelyes es latinok/feketek jarnanak oda, hanem mert igenytelen es kicsit dragabban sokkal jobb minosegu cuccokat kapni mashol.

Na most ez lehet nyalas USA seggnyalasnak tunik, de ahhoz a lehuzashoz kepest amit te irtal, USA valoban egy utopia.

UI.: Trumptol viszont be vagyunk szarva...:D

</blockquote>
No comment:
Kellemes meglepetéssel szolgál a kíváncsiskodóknak a New York állam kormányzati honlapjára a napokban kitett bűnözési statisztika, amely faji szempontból mutatja be a bűnelkövetéssel gyanúsítottak, a miatta letartóztatottak és az áldozatok összetételét. Mi több, most először a bemutatott időszakra (a tavalyi évre) az adatokat szolgáltató New York Police Department (New York Állam rendőrsége) olyan változtatást hozott az adatok faji alapú bemutatásánál, amelyek a latin-amerikai elkövetőket nem a „fehér” kategóriába sorolta. (Balliberális olvasóink megnyugtatására: nem a Kuruc.info kérésére történt az üdvös módszertani változtatás.)
Forrás: https://kuruc.info/r/6/151850/
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Bocsika! Ez lemaradt! http://www.nyc.gov/html/nypd/downloads/pdf/analysis_and_planning/enforcement_report_year_end_2014.pdf
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Kurucot nagyon nem szeretek linkelni, de azt kell mondjam, hogy akit a liberális cukormáz még nem bolondított meg teljesen, és jár a világban, az ezt statisztika nélkül is tudja. Ezzel együtt, tartom azt, amit erre válaszoltam, legyen igaza az ott élő forumita társunknak, és ne legyen semmi komoly probléma náluk sem. Már csak azért sem, mert nagyon nem lenne az jó nekünk sem, ha egy ekkora piac lekönyököl. Ettől még, hogy mi lenne jó, sajnos én nem tudok ilyen optimista lenni, s szerintem lesznek ott bajok(már vannak), bőven...
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
<blockquote rel="akagi"><blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="akagi">Molni üzenete Koppánynak:
koppany
07:35

Igazán vastagbőrős megjegyzés a javából...

Adok a nyers adatokat, imputot és a modellezett outputot. Erre meg valaki na, hogy "értelmetlen." Ja értem... Ha téveszmét adatokkal és fizikai modellel cáfolsz, akkor hirtelen értelmetenné válik a kérdés. Elegáns...
Ez miféle kommunikáció? Hát ez, hogy telibeszarja azt a kérésemet, hogy akkor sorolja fel azon korszerűnek tartott légierőket, amik SARH korszakban tengődnek. Ja, hogy ebből az jön le, hogy a sokak által sztárolt orosz reperők másodvonalasak több képesség tekintetében és ott sem vannak, mint más 25 éve?

Ez miféle kommunikáció...? Olyan szintű kettős mérce van a HTKA-n csoda, hogy a fórummotor nem törik ketté...

Egen !

Errol beszelek beszelunk itt. </blockquote>
Megjelentél itt min a futótűz és osztod az észt piszkosul!
A Molni legalább tett le ide az asztalra "valamit".
Látom, önbizalomban és ezen belül a becsmérlésben nincs hiány!
Tudás? Viríts!


</blockquote>

Baratom !

Ez egy szimpla egyetertes volt. Mi a bajod ezzel ? Bantja a vilagnezetedet ?
Arrol nem tehetek.

Ismet megerositem EGYETERTEK "molni" szavaival.

</blockquote>
Ugye, ugye! Csak a becsmérlés....! BARÁTOM!
 

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
<blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="akagi"><blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="akagi">Molni üzenete Koppánynak:
koppany
07:35

Igazán vastagbőrős megjegyzés a javából...

Adok a nyers adatokat, imputot és a modellezett outputot. Erre meg valaki na, hogy "értelmetlen." Ja értem... Ha téveszmét adatokkal és fizikai modellel cáfolsz, akkor hirtelen értelmetenné válik a kérdés. Elegáns...
Ez miféle kommunikáció? Hát ez, hogy telibeszarja azt a kérésemet, hogy akkor sorolja fel azon korszerűnek tartott légierőket, amik SARH korszakban tengődnek. Ja, hogy ebből az jön le, hogy a sokak által sztárolt orosz reperők másodvonalasak több képesség tekintetében és ott sem vannak, mint más 25 éve?

Ez miféle kommunikáció...? Olyan szintű kettős mérce van a HTKA-n csoda, hogy a fórummotor nem törik ketté...

Egen !

Errol beszelek beszelunk itt. </blockquote>
Megjelentél itt min a futótűz és osztod az észt piszkosul!
A Molni legalább tett le ide az asztalra "valamit".
Látom, önbizalomban és ezen belül a becsmérlésben nincs hiány!
Tudás? Viríts!


</blockquote>

Baratom !

Ez egy szimpla egyetertes volt. Mi a bajod ezzel ? Bantja a vilagnezetedet ?
Arrol nem tehetek.

Ismet megerositem EGYETERTEK "molni" szavaival.

</blockquote>
Ugye, ugye! Csak a becsmérlés....! BARÁTOM!

</blockquote>

Rosszul keltel fel ? Mi a bajod ? Mi a becsmerles ebben ?

Szimplan leirtam hogy egyetertek "molni" -val!!!

Mi az a rejtett tartalom igazsag ami ennyire kiakasztott ???

Igazan erdekelne.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Ezt inkább az amerika topikban, vagy a társadalmi folyamatokban kéne kivesézni...
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 828
47 219
113
Egyet értek Mac. Bár itt ez az egész topik sajnos nem kis mértékben kb. oldalakkal ezelőtt teljesen off topik lett szinte...
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 460
18 018
113
mert ígérem hogy kiszívom a véredet, pont úgy, korrektul adagolva a savat, hogy épp még nem vágatom ki magam innen, ha nem felejtesz el, de te agyvérzésbe elhullasz...

Elsősorban erre írtam. Elnézést az off-ért mindenkitől.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
<blockquote rel="akagi"><blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="akagi"><blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="akagi">Molni üzenete Koppánynak:
koppany
07:35

Igazán vastagbőrős megjegyzés a javából...

Adok a nyers adatokat, imputot és a modellezett outputot. Erre meg valaki na, hogy "értelmetlen." Ja értem... Ha téveszmét adatokkal és fizikai modellel cáfolsz, akkor hirtelen értelmetenné válik a kérdés. Elegáns...
Ez miféle kommunikáció? Hát ez, hogy telibeszarja azt a kérésemet, hogy akkor sorolja fel azon korszerűnek tartott légierőket, amik SARH korszakban tengődnek. Ja, hogy ebből az jön le, hogy a sokak által sztárolt orosz reperők másodvonalasak több képesség tekintetében és ott sem vannak, mint más 25 éve?

Ez miféle kommunikáció...? Olyan szintű kettős mérce van a HTKA-n csoda, hogy a fórummotor nem törik ketté...

Egen !

Errol beszelek beszelunk itt. </blockquote>
Megjelentél itt min a futótűz és osztod az észt piszkosul!
A Molni legalább tett le ide az asztalra "valamit".
Látom, önbizalomban és ezen belül a becsmérlésben nincs hiány!
Tudás? Viríts!


</blockquote>

Baratom !

Ez egy szimpla egyetertes volt. Mi a bajod ezzel ? Bantja a vilagnezetedet ?
Arrol nem tehetek.

Ismet megerositem EGYETERTEK "molni" szavaival.

</blockquote>
Ugye, ugye! Csak a becsmérlés....! BARÁTOM!

</blockquote>

Rosszul keltel fel ? Mi a bajod ? Mi a becsmerles ebben ?

Szimplan leirtam hogy egyetertek "molni" -val!!!

Mi az a rejtett tartalom igazsag ami ennyire kiakasztott ???

Igazan erdekelne.</blockquote>
A november 27-i csatlakozásod óta volt néhány "aranyköpésed", ami elárul rólad valamit. Már egy páran mondták, hogy a kijelentéseidnek nézz utána! Nem Molni egyetértésével van bajom!
Van pár kijelentésed, amiről halvány lila fingod sincs! Pl.: az orosz gyártástechnológia terén. Csak elmondanám, hogy nem sok állam tud nagy mennyiségben titánt előállítani! Mert körülményes és drága. De nézd meg a bilbaoi Guggenheim muzeumot orosz titán lemezek borítják.
Na, csá!