1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

T-14 Armata

Diskurzus a(z) 'Harckocsik' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

T-14 object 148 - Armata "Т-14 объект 148 - ТГУП Армата"

rappali_, fishbed, fip7 and 2 others like this.
  2. ghostrider

3. ghostrider

4. Roni

Roni Well-Known Member

5. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

Orosz gyors telepítésű mikro-UAV "Szem".

svajcibeka, molnibalage and gacsat like this.
  6. boki

boki Well-Known Member

A Glaz-t egyébként már Szíriában is letesztelték.

gacsat likes this.
  7. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Ez amúgy pluszban a kis quadrokopter mellett van az Armatán?

8. boki

boki Well-Known Member

A Glaz (Szem) konténerben van/lesz elhelyezve az Armatán. A felvételek megjelennek az operátorok kijelzőin.

9. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Igen értem, de arról volt szó hogy lesz egy quadrokopter is a harckocsin ami vezetékkel kapcsolódik a toronyhoz, emellett lesz a Glaz vagy helyette?

10. boki

boki Well-Known Member

Voltak infók korábban a kvadrokopterről, de ez a rendszer volt letesztelve-kipróbálva Szíriában . Tegyük hozzá sikeresen.

fapp_supervisor likes this.
  11. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

12. dudi

dudi Well-Known Member

Sok érdekes dolog van,én háromra lettem fogyelmes:
    1;
    48 tonna!!!!Vagy nem annyi(szerintem nem annyi)vagy ilyen elképesztően sokat lehet spórolni azon,ha nem harckocsiágyú hanem csak gépágyú ellen páncélozod a tornyot.
    2;
    25 légi célt képes követni.Ezek szerint az Afganit radarjai képesek légi célt felderíteni(mekkora távolságon belül???)vagy az elektrooptikai szenzorai képesek képalkotásra és azzal tud légi célokat(is) követni.
    3;
    Ez lehet,hogy csak az animáció hibája de a torony tetején a két forgatható tárolóban az animáció szerint nem füst van hanem hard kill töltetek.

Persze ír még érdekes dolgokat az elektronikáról és nekem ezzel kapcsolatban az jutott eszembe,hogy a tankok is elkezdtek a repülők felé tendálni olyan értelemben,hogy már fontosabb az elektronika mint maga a vas.

fishbed and svajcibeka like this.

Ezen oldal megosztása