T-14 Armata

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 126
82 898
113
Armata a másik oldalról:

VwNF0sVVCkM.jpg
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 756
80 177
113
De, hogy érdemi is legyen: ami változott az az oldalpáncél nem a frontpáncél. Az a mit pirossal jelöltél az nem frontpáncél, hanem az oldalpáncél teteje emiatt az szemből nem is viselkedik páncélként, csak olyan széles a Malachit, hogy szemből is jelentős kiterjedése van és ami változott az pusztán ennek a kontúrja/alakja.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 126
82 898
113
De, hogy érdemi is legyen: ami változott az az oldalpáncél nem a frontpáncél. Az a mit pirossal jelöltél az nem frontpáncél, hanem az oldalpáncél teteje emiatt az szemből nem is viselkedik páncélként, csak olyan széles a Malachit, hogy szemből is jelentős kiterjedése van és ami változott az pusztán ennek a kontúrja/alakja.
Jaj dudi... :)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 756
80 177
113
A pirossal bekeretezett a T-14 frontpáncélja, a kékkel az oldalpáncél és sárgával a lánctalp feletti tárolók amik ugyan páncélozottak csak kiskaliber ellen.
Q9-Smx-Nnnmjmjm-EUWWo.jpg
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 126
82 898
113
A pirossal bekeretezett a T-14 frontpáncélja, a kékkel az oldalpáncél és sárgával a lánctalp feletti tárolók amik ugyan páncélozottak csak kiskaliber ellen.
Q9-Smx-Nnnmjmjm-EUWWo.jpg
Na látod az alap kép megvan a tegnapi posztomból amire azt írtam, hogy "észrvettétek-e az Armatán az új vagy módosított "VLD-t". Később oda írtam, hogy a VLD a felső lemezpáncél, amit helyesen pirossal (frontpáncél)jelöltél.

Majd jött a másik poszt ahol pirossal jelöltem az új Armata oldalpáncélját és összehasonlítottam a régi-protós Armatával. Ez nincs összefüggésben a VLD-s,felső lemezpáncél (frontpáncél) poszttal. Különálló. Érted már, :)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 756
80 177
113
Na látod az alap kép megvan a tegnapi posztomból amire azt írtam, hogy "észrvettétek-e az Armatán az új vagy módosított "VLD-t". Később oda írtam, hogy a VLD a felső lemezpáncél, amit helyesen pirossal (frontpáncél)jelöltél.

Majd jött a másik poszt ahol pirossal jelöltem az új Armata oldalpáncélját és összehasonlítottam a régi-protós Armatával. Ez nincs összefüggésben a VLD-s,felső lemezpáncél (frontpáncél) poszttal. Különálló. Érted már, :)
Lehet, hogy én vagyok vak de a teknő frontpáncéljának a felső reész nem válztozott. Mutasd már meg, hogy hol a változás.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 348
55 893
113
A baloldali sárga kéz lent az az oldalpáncél. A jobboldali sárga kéz fent meg nem tudom milyen különbséget mutat.


Vakegér a középso neved? :D
A jobboldali kéz azt mutatja, hogy elotte a 2 sárvédo között volt vagy 10-15 centivel mélyebb rész, a tank közepén, a módosítás után a mélyedés eltűnt, vagyis kapott 10-15 centi + páncélt a tekno front része.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 756
80 177
113
Vakegér a középso neved? :D
A jobboldali kéz azt mutatja, hogy elotte a 2 sárvédo között volt vagy 10-15 centivel mélyebb rész, a tank közepén, a módosítás után a mélyedés eltűnt, vagyis kapott 10-15 centi + páncélt a tekno front része.
A jobboldali kéz nem is a sárvédő környékére mutat, de ha arra hézagra gondolsz akkor oké, csak azt változásnak hívni... Ha valóban lényegi változást akarunk látni akkor a frontpáncél alsó részét kell megvizsgálni, mert az elég alaposan átszabták.