T-14 Armata

Kínai fanboy art:)
Nézd meg a csillagot a tornyon
640px-China_Emblem_PLA.svg.png
 
1423121871_1.jpg


http://topwar.ru/68352-tank-armata-budet-tishe-svoih-predshestvennikov.html

boki rajtad keresztűl szivárogtatja ki azokat az eredeti armata-fotókat meg animációkat, amik neki évek óta megvannak? :)
 
<blockquote rel="Python">
1423121871_1.jpg


http://topwar.ru/68352-tank-armata-budet-tishe-svoih-predshestvennikov.html

boki rajtad keresztűl szivárogtatja ki azokat az eredeti armata-fotókat meg animációkat, amik neki évek óta megvannak? :)</blockquote>

Nem! ;) :)

A cikk valami álcázó technikáról szól. A képet figyelemfelkeltésnek szántam, mert ki kattint itt pár emberen kívül egy orosz linkre. ;)
 
https://www.youtube.com/watch?v=ihwbGNfFBTk
Kérdezném a hozzáértőket, 1:47-től 1:51-ig mit láthatunk, photoshop, makett, protó vagy mi?
Köszönet!
 
Makett vagy PS, de semmiképp sem az Armata, mert szibériában viszonylag kevés a pálmafa, Iránba meg nem viszok át tesztelni, de ha mégis akkor sem a főúton mutogatják nappal takarás nélkül.
 
Látom mindenki turelmetlenul várja az Armatát... :)))

Igen, szerintem már kiszivárogtathatnál 1-2 fotót róla, tudjuk, hogy van neked. Kezdetnek elég lenne olyan is, mint amilyen a J-20-asokról szokott megjelenni és amitől Mackensen ki szokott akadni, mert nem látszik rajta semmi csak a száma homályosan. :)
 
Akkor most felteszek tétnek üveg körtepálinkát, hogy az Armata is a füstje nagyobb, mint a lángja kategória lesz. Tartja valaki?
 
Én tartom, csak el kellene dönteni, hogy mi alapján állapítjuk meg, hogy okés vagy nem okés.