T-14 Armata

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
danger.jpg
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Nekem mostmár eléggé egyszerű ez a tank.

Sőt még az m1a2 nél is egyszerűbb már csak azért is mert a torony is külön van meg az alváz is .
Gondolom sokkal könnyebb lenne gyártása mint egy leopard 2a6-sé .
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
http://www.kampfpanzer.de/site/subText/125

Vesd össze ezt, és az eddigi látott t-14 képekkel és döntsd el melyik egyszerűbb .
Mi kel még ? még a lövegcsöve sem éri el az m1a2 cső vastagságát annyira falat .
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 435
63 776
113
Amit én tudok idáig az annyi, hogy ez egy moduláris rendszer, ahol a fejlesztés fókuszában a cserélhető torony áll. Szóval, lehet látunk még Armatát valami nagyobb űrmérettel, L/55-ös löveggel szerelt személyzet nélküli toronnyal is...
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 831
30 925
113
A végén kiderül, hogy kész van a 140 mm-es torony is, amit legyártanak százával, és ha kell menni szarrálőni az ellent, akkor egy gyors toronycserével Abrams-lyukasztót csinálnak belőle.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
Ha minden jól megy , akkor szeptember 9-én láthatjuk "akcióban "is RAE 2015-on Nyizsnij Tagilban.
 

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 691
5 539
113
A torony tetején a letakart doboz mi lehet? valami radar féleség? légi járművek ellen esetleg? Amúgy a harckocsitest elég masszívnak tűnik.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 614
79 823
113
Ne hülyék a tervezők,nem kell tornyot cserélni az átfegyverzéshez mint ahogy az Abramsnál vagy a Leopar 2-nél sem kellett.
 

Fade

Well-Known Member
2010. április 20.
3 664
3 516
113
kifejezetten nagynak tűnik simán M1/Leo2 méretben játszik.
Mondjuk én elég régóta azona véleményen vagyok, hogy a nagyobb méret már rég nem komoly hátrány. :D

pakfa fejvakarosságával szemben nekem így letakarva is tetszik, mindig is jó iránynak gondoltam a félig/teljesen turretless vonalat. Már csak motort kell előre rakni és tökéletes lesz. :D

"A végén kiderül, hogy kész van a 140 mm-es torony is, amit legyártanak százával, és ha kell menni szarrálőni az ellent, akkor egy gyors toronycserével Abrams-lyukasztót csinálnak belőle."

Akkor avval kéne szerelni, még ha emiatt késik is vmennyit. Toronycsere drága muri, márha csak tornyot kell cserélni.