UFO / UAP (Unidentified Aerial Phenomena)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 733
113
Például, ha azt állítom, hogy egy egyszarvút láttam munkába menet, akkor erősebb bizonyítékot kellene felmutatnom az állítás igazolására, mintha azt állítanám, hogy lovat láttam. Ennek az az oka, hogy jelentős bizonyítékok támasztják alá, hogy léteznek lovak, de nincs értelmes bizonyíték az unikornisok létezésére, ami az utóbbi állítást rendkívülivé teszi.

Adtam egy like-ot, mert alapvetően igazad van.
Viszont figyelembe kell venni, hogy nagyon nehéz tárgyi bizonyítékot előállítani.
Pl. Sokszor mondják, hogy mindenki kezében ott a mobil.... Hát fényévekre van az emberi szemtől képminőségben!
Nappal statikus (nem mozgó) dolgokat még csak csak le lehet vele kapni normálisan, de éjszaka még azt se. Mozgó dolog szintén esélytelen nappal is éjjel is. Elképesztően silány a képrögzítés minősége a szemedhez viszonyítva, főleg távoli tárgyaknál.
20 éve meg hol volt ilyen technológia? Nah, ugye...

A másik meg pont a CGI.
Szerintem ma már nagyon nehéz megmondani egy felvételről, hogy hiteles vagy profi CGI munka.
Az ukrán topikos hírhamisítások tök jó példák erre, pl. Kijev nemlétező szellemének CGI légi győzelmei, amik annak ellenére, hogy nem profi (mozi minőségű) CGI munkák voltak, elég sok embert megvezettek.
Szóval ha nekem leszállna a kertembe egy UFO és törénetesen kiszállna belőle egy extrém furcsa idegen, én lefotóznám és föltölteném ide, akkor 10-ből 9 ember azt mondaná kamuzom, CGI, praktikus efekt stb....
És az igazán durva az, hogy mivel digitális a képrögzítés, szerintem a profi szakértők is csak annyit tudnának mondani, hogy "nem zárható ki az eredetisége". Ugyanis tudtommal nem lehet 100%-osan bizonyítani, hogy nem csalás.

És akkor most itt érünk oda, hogy kb. 20 évvel ezelőtt én láttam gömbvillámot. Az emlékeim persze kopnak a dologról (emberi memória ilyen), de magát az eseményt sose felejtem el. Értelem szerűen se lefotózni nem tudtam, se semmilyen módon rögzíteni. (tény, más is látta, nem egyedül voltam...)
Ez most kb. olyan sztori mint az unikornis. Én elmondom, és vagy elhiszik nekem vagy nem.
És ez annyiban hasonlít az UFO sztorira, hogy sokáig a tudomány tagadta a gömbvillám létezését, tudományos leírása pedig még mindig csak spekuláció.

Szóval innen szép nyernie egy "UFO hívőnek" a szkeptikusokkal szemben...
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 532
10 171
113
Adtam egy like-ot, mert alapvetően igazad van.
Viszont figyelembe kell venni, hogy nagyon nehéz tárgyi bizonyítékot előállítani.
Pl. Sokszor mondják, hogy mindenki kezében ott a mobil.... Hát fényévekre van az emberi szemtől képminőségben!
Nappal statikus (nem mozgó) dolgokat még csak csak le lehet vele kapni normálisan, de éjszaka még azt se. Mozgó dolog szintén esélytelen nappal is éjjel is. Elképesztően silány a képrögzítés minősége a szemedhez viszonyítva, főleg távoli tárgyaknál.
20 éve meg hol volt ilyen technológia? Nah, ugye...

A másik meg pont a CGI.
Szerintem ma már nagyon nehéz megmondani egy felvételről, hogy hiteles vagy profi CGI munka.
Az ukrán topikos hírhamisítások tök jó példák erre, pl. Kijev nemlétező szellemének CGI légi győzelmei, amik annak ellenére, hogy nem profi (mozi minőségű) CGI munkák voltak, elég sok embert megvezettek.
Szóval ha nekem leszállna a kertembe egy UFO és törénetesen kiszállna belőle egy extrém furcsa idegen, én lefotóznám és föltölteném ide, akkor 10-ből 9 ember azt mondaná kamuzom, CGI, praktikus efekt stb....
És az igazán durva az, hogy mivel digitális a képrögzítés, szerintem a profi szakértők is csak annyit tudnának mondani, hogy "nem zárható ki az eredetisége". Ugyanis tudtommal nem lehet 100%-osan bizonyítani, hogy nem csalás.

És akkor most itt érünk oda, hogy kb. 20 évvel ezelőtt én láttam gömbvillámot. Az emlékeim persze kopnak a dologról (emberi memória ilyen), de magát az eseményt sose felejtem el. Értelem szerűen se lefotózni nem tudtam, se semmilyen módon rögzíteni. (tény, más is látta, nem egyedül voltam...)
Ez most kb. olyan sztori mint az unikornis. Én elmondom, és vagy elhiszik nekem vagy nem.
És ez annyiban hasonlít az UFO sztorira, hogy sokáig a tudomány tagadta a gömbvillám létezését, tudományos leírása pedig még mindig csak spekuláció.

Szóval innen szép nyernie egy "UFO hívőnek" a szkeptikusokkal szemben...
Na most gonosz leszek.
Van aki az, ami az alapvető emberi logilától elüt, az hülyeségként kezeli és nehezen győzhető meg annak igazáról. Van, aki a leglogikátlanabb dolgoknak is tapsikol, ha abba idegeneket, akármilyen nyakatekert módon is, beleláthat.
Mert mi abban a logika, hogy a csillagközi/galaxisközi/dimenzióközi/párhuzamos univerzumközi szuperintelligens utazó odamegy mondjuk fip7 egyszerű halandóhoz és mindennemű bizonyíték hátra hagyása nélkül azt várja, hogy terjessze hogy létezik. Jóval nagyobb a esélye (most minden alap és személyeskedés nélkül), hogy fip7 megbolondult.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 177
14 808
113
Adtam egy like-ot, mert alapvetően igazad van.
Viszont figyelembe kell venni, hogy nagyon nehéz tárgyi bizonyítékot előállítani.
Pl. Sokszor mondják, hogy mindenki kezében ott a mobil.... Hát fényévekre van az emberi szemtől képminőségben!
Nappal statikus (nem mozgó) dolgokat még csak csak le lehet vele kapni normálisan, de éjszaka még azt se. Mozgó dolog szintén esélytelen nappal is éjjel is. Elképesztően silány a képrögzítés minősége a szemedhez viszonyítva, főleg távoli tárgyaknál.
20 éve meg hol volt ilyen technológia? Nah, ugye...
Na tök jó, hogy nagyvonalakban èrtjük egymást, én is adom amit írsz.
A világítós (pláne éjszaka) nálam a korábban részletettétek miatt nem játszik. Viszont bármennyire is nehéz lekapni gyorsan egy akármilyen jelenséget is, az esély folyamatosan növekszik köszönhetően az egyre több mobil, a folyamatosan üzemelő biztonsági, időjárási egyéb megfigyelő berendezéseknek köszönhetően. Lásd, most se hull több meteor a Földre mint 10éve, mégis mennyi felvétel készül róluk.
Ès Igen, léteznek valódi azonosítatlan UFO-k pont az általad vázoltak miatt.
A másik meg pont a CGI.
Szerintem ma már nagyon nehéz megmondani egy felvételről, hogy hiteles vagy profi CGI munka.
Az ukrán topikos hírhamisítások tök jó példák erre, pl. Kijev nemlétező szellemének CGI légi győzelmei, amik annak ellenére, hogy nem profi (mozi minőségű) CGI munkák voltak, elég sok embert megvezettek.
Szóval ha nekem leszállna a kertembe egy UFO és törénetesen kiszállna belőle egy extrém furcsa idegen, én lefotóznám és föltölteném ide, akkor 10-ből 9 ember azt mondaná kamuzom, CGI, praktikus efekt stb....
És az igazán durva az, hogy mivel digitális a képrögzítés, szerintem a profi szakértők is csak annyit tudnának mondani, hogy "nem zárható ki az eredetisége". Ugyanis tudtommal nem lehet 100%-osan bizonyítani, hogy nem csalás.
Jó..Jó, de érdemes különbséget tenni észlelés és észlelés között, mert vannak árulkodó jelek.
Olyanra gondolok mint a már kitárgyalt Londoni UFO ahol, egy konteós lap a feltöltő, nem ismerni az eredeti rögzítés feltételeit, +a felvétel kompozíciója is több mint gyanús, a "rögzítő" először és indokolatlanúl hosszú ideig az embereket veszi ahogy hüledeznek az UFO helyett, tök életszerűtlen, nem beszélve arról, hogy nem veszik elő a mobiljukat, egy több milliós metropoliszban százával lennének felvételek.

Tehát egy felvétel hitelességet komolyan befolyásolja az ismert körülmények!

És akkor hoznék is egy példát, ahol pont CGI-Ban utazó profik elemeznek egy hiteles felvétel. Megvan az eredeti raw nyersanyag. Ismert a készítő, a kamera, a hely (kordináta) az idő, stb.
Nagyon tanúlságos;
És akkor most itt érünk oda, hogy kb. 20 évvel ezelőtt én láttam gömbvillámot. Az emlékeim persze kopnak a dologról (emberi memória ilyen), de magát az eseményt sose felejtem el. Értelem szerűen se lefotózni nem tudtam, se semmilyen módon rögzíteni. (tény, más is látta, nem egyedül voltam...)
Ez most kb. olyan sztori mint az unikornis. Én elmondom, és vagy elhiszik nekem vagy nem.
És ez annyiban hasonlít az UFO sztorira, hogy sokáig a tudomány tagadta a gömbvillám létezését, tudományos leírása pedig még mindig csak spekuláció.

Szóval innen szép nyernie egy "UFO hívőnek" a szkeptikusokkal szemben...
Ez egy létező probléma az emberi beszámolókkal. Sokmindent nem lehet kezdeni vele, már kifejtettem korábban miért. A bírósagoknak nap mint nap meg kell küzdeni ezzel a problémaval.

Az UFO észlelési beszámolók ebből is kilógnak a sorból azzal, hogy a legritkább esetben mutatnak eggyezéseket. (Nem akarok megint a Pataki Attilával példálózni, bár szerintem ő legalább annyira hiteles mint a többi)
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 650
3 246
113
Adtam egy like-ot, mert alapvetően igazad van.
Viszont figyelembe kell venni, hogy nagyon nehéz tárgyi bizonyítékot előállítani.
Pl. Sokszor mondják, hogy mindenki kezében ott a mobil.... Hát fényévekre van az emberi szemtől képminőségben!
Nappal statikus (nem mozgó) dolgokat még csak csak le lehet vele kapni normálisan, de éjszaka még azt se. Mozgó dolog szintén esélytelen nappal is éjjel is. Elképesztően silány a képrögzítés minősége a szemedhez viszonyítva, főleg távoli tárgyaknál.
20 éve meg hol volt ilyen technológia? Nah, ugye...

A másik meg pont a CGI.
Szerintem ma már nagyon nehéz megmondani egy felvételről, hogy hiteles vagy profi CGI munka.
Az ukrán topikos hírhamisítások tök jó példák erre, pl. Kijev nemlétező szellemének CGI légi győzelmei, amik annak ellenére, hogy nem profi (mozi minőségű) CGI munkák voltak, elég sok embert megvezettek.
Szóval ha nekem leszállna a kertembe egy UFO és törénetesen kiszállna belőle egy extrém furcsa idegen, én lefotóznám és föltölteném ide, akkor 10-ből 9 ember azt mondaná kamuzom, CGI, praktikus efekt stb....
És az igazán durva az, hogy mivel digitális a képrögzítés, szerintem a profi szakértők is csak annyit tudnának mondani, hogy "nem zárható ki az eredetisége". Ugyanis tudtommal nem lehet 100%-osan bizonyítani, hogy nem csalás.

És akkor most itt érünk oda, hogy kb. 20 évvel ezelőtt én láttam gömbvillámot. Az emlékeim persze kopnak a dologról (emberi memória ilyen), de magát az eseményt sose felejtem el. Értelem szerűen se lefotózni nem tudtam, se semmilyen módon rögzíteni. (tény, más is látta, nem egyedül voltam...)
Ez most kb. olyan sztori mint az unikornis. Én elmondom, és vagy elhiszik nekem vagy nem.
És ez annyiban hasonlít az UFO sztorira, hogy sokáig a tudomány tagadta a gömbvillám létezését, tudományos leírása pedig még mindig csak spekuláció.

Szóval innen szép nyernie egy "UFO hívőnek" a szkeptikusokkal szemben...

Egy "UFO-hívőnek" semmi esélye sincs meggyőzni egy szkeptikust sem. Ezt mindenki tudja ezen a fórumon is.
Ha rögzítenék egy felvételt, amin leszállna a házam kertjébe egy repülő csészealj és kiszállna belőle egy földönkívüli, és kezet fognék vele, akkor is simán körberöhögnének, hogy hamisítvány.
Ebből következik, hogy egy szkeptikust két dolog tud meggyőzni:
1. ha saját tapasztalatai lesznek, amiket többé már nem tud nem figyelembe venni ( erre jó példa az X-aktákban Scully ügynök)
2. ha tudományos konszenzus lesz az "UFO-hívőségből".
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0 and fip7

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 177
14 808
113
Egy "UFO-hívőnek" semmi esélye sincs meggyőzni egy szkeptikust sem. Ezt mindenki tudja ezen a fórumon is.
Ha rögzítenék egy felvételt, amin leszállna a házam kertjébe egy repülő csészealj és kiszállna belőle egy földönkívüli, és kezet fognék vele, akkor is simán körberöhögnének, hogy hamisítvány.
Ebből következik, hogy egy szkeptikust két dolog tud meggyőzni:
1. ha saját tapasztalatai lesznek, amiket többé már nem tud nem figyelembe venni ( erre jó példa az X-aktákban Scully ügynök)
2. ha tudományos konszenzus lesz az "UFO-hívőségből".
Gondolom baromira irritál, hogy látnod kell, kialakulhat színvonalas beszélgetés a témában nélküled, ezért muszáj belerondítanod a sekélyes okoskodásoddal.

Ha leszállna valami a kertedben és az utasával kezét tudnál rázni az minden bizonnyal ember lenne, hiszen nekünk van kezünk.
Egy teljesen más körülmények között kifejlődött lénynek jó eséllyel másfajta végtagjai lesznek, csápok, rovarszerű izelt karmok, stb. valami amit el sem tudunk képzelni.

Oda állna eléd te meg elkezdenéd rázni a valamijét amiről azt hiszed kéz, közben meg lehet, hogy az az élien szaporító szerve, és ugyan békével jött, de annyira felizgatod a faszát rázva, hogy kapnád is az ánusz próbát, ahogy a sok 3.típusú beszámolóban.

Lehet, hogy az èlienek már rég igyekeznek kapcsolatba lépni velünk, csak mindíg olyan nagyeszűekbe botlanak mint te, aztán szexben fullad az első találkozás! XD
 
  • Vicces
Reactions: fip7

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 650
3 246
113
Ha leszállna valami a kertedben és az utasával kezét tudnál rázni az minden bizonnyal ember lenne, hiszen nekünk van kezünk.
Egy teljesen más körülmények között kifejlődött lénynek jó eséllyel másfajta végtagjai lesznek, csápok, rovarszerű izelt karmok, stb. valami amit el sem tudunk képzelni.
Ez egy ugyanolyan prekoncepció, mint az enyém. Jelenleg nem eldönthető kérdés, hogy van-e kezük vagy sincs, mindkettőre van esély, mint ahogy arra is, hogy egyik fajnak van, a másiknak nincs. Tényleg ilyen apróbetűs, huszadrangú baromságokon kell megint rugózni?
Oda állna eléd te meg elkezdenéd rázni a valamijét amiről azt hiszed kéz, közben meg lehet, hogy az az élien szaporító szerve, és ugyan békével jött, de annyira felizgatod a faszát rázva, hogy kapnád is az ánusz próbát, ahogy a sok 3.típusú beszámolóban.

Lehet, hogy az èlienek már rég igyekeznek kapcsolatba lépni velünk, csak mindíg olyan nagyeszűekbe botlanak mint te, aztán szexben fullad az első találkozás! XD

Erre szerintem jobb, ha nem írok semmit.
Gondolom baromira irritál, hogy látnod kell, kialakulhat színvonalas beszélgetés a témában nélküled, ezért muszáj belerondítanod a sekélyes okoskodásoddal.

Nem bírtad ki most se személyeskedés nélkül, grat. Ez egy fórum, ahova nekem pont annyi jogom van írni, mint neked. Ha ezt nem bírod elviselni, akkor szabadon lehet használni az ignore gombot.
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 177
14 808
113
Nem bírtad ki most se személyeskedés nélkül, grat. Ez egy fórum, ahova nekem pont annyi jogom van írni, mint neked. Ha ezt nem bírod elviselni, akkor szabadon lehet használni az ignore gombot.
A jogodat sose vitattam, csak a képességedet a színvonalas beszélgetéshez. Eleinte tényleg bosszantott, mostanra már inkább szórakoztat. Szóval nem kapsz Ignore-t, ne reménykedj!

Mint most is;
hozol egy elég hülye példát, még el is ismered, hogy "prekoncepciónális" amire reagálok majd lebaszol, hogy miért rugózok rajta! XD

De csak nyomjad tovább, ami a csövön kifér, Miattam vissza ne fogd magad!
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 650
3 246
113
A jogodat sose vitattam, csak a képességedet a színvonalas beszélgetéshez. Eleinte tényleg bosszantott, mostanra már inkább szórakoztat. Szóval nem kapsz Ignore-t, ne reménykedj!
A képességeidről a színvonalas társalgáshoz, már amennyiben a folyamatos személyeskedést annak lehet nevezni:


Oda állna eléd te meg elkezdenéd rázni a valamijét amiről azt hiszed kéz, közben meg lehet, hogy az az élien szaporító szerve, és ugyan békével jött, de annyira felizgatod a faszát rázva, hogy kapnád is az ánusz próbát, ahogy a sok 3.típusú beszámolóban.

Lehet, hogy az èlienek már rég igyekeznek kapcsolatba lépni velünk, csak mindíg olyan nagyeszűekbe botlanak mint te, aztán szexben fullad az első találkozás! XD
Jóformán nagyon ritkán, elvétve reagálsz az írásaim lényegére, az előző írásomnak sem az volt a lényege, hogy van-e kezük az alieneknek, vagy sincs, hanem az, hogy egy szkeptikust lényegében lehetetlen meggyőzni arról, hogy látogatnak minket földönkívüliek.
Te valójában nem csak, hogy színvonalas diskuruzusra nem vagy képes, hanem még arra sem, hogy egyáltalán a tárgyról írj.
A taktikád szerint ilyenkor elkezdesz személyeskedni, lényegtelen apróságokba belekötni, beleprojektálni nem létező dolgokat a másik írásába, és ezzel megpróbálsz végeláthatatlan sehová sem vezető vitákat kirobbantani.
Azonban most ez sem volt elég, ezért elkezdted a nem is annyira látens buzi hajlamaidat is kiélni.
Szerintem ezek után mindenki megtudja itélni, hogy milyen színvonalat is képviselsz itt a fórumon.
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 177
14 808
113
A képességeidről a színvonalas társalgáshoz, már amennyiben a folyamatos személyeskedést annak lehet nevezni:



Jóformán nagyon ritkán, elvétve reagálsz az írásaim lényegére, az előző írásomnak sem az volt a lényege, hogy van-e kezük az alieneknek, vagy sincs, hanem az, hogy egy szkeptikust lényegében lehetetlen meggyőzni arról, hogy látogatnak minket földönkívüliek.
Te valójában nem csak, hogy színvonalas diskuruzusra nem vagy képes, hanem még arra sem, hogy egyáltalán a tárgyról írj.
A taktikád szerint ilyenkor elkezdesz személyeskedni, lényegtelen apróságokba belekötni, beleprojektálni nem létező dolgokat a másik írásába, és ezzel megpróbálsz végeláthatatlan sehová sem vezető vitákat kirobbantani.
Azonban most ez sem volt elég, ezért elkezdted a nem is annyira látens buzi hajlamaidat is kiélni.
Szerintem ezek után mindenki megtudja itélni, hogy milyen színvonalat is képviselsz itt a fórumon.
Az a lényeg, hogy te nem személyeskedsz!

Egyébként ha menne a szövegértés, kiderülhetett volna számodra, hogy a kérdésedet már régen azelőtt, hogy feltetted volna megválaszoltam többször is!
Részletesen kifejtettem a bizonyítekokat illető véleményem.

Mi nem világos? Mit magyarazzak még egyszer el a kedvedért?
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 600
25 908
113
Nem hagyjátok végre abba?

szférikus aberráció lehet tükrösnél is. Kromatikus abberáció nem lehet, mivel az a törésmutató hullámhosszfüggőségéből fakad. Itt lehetett valami benézve anno.
A tükrösnél nincs szférikus aberráció, csak fa nem jól csiszolják a parabolát. :)
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 600
25 908
113
Nem vagy te hülye, csak nincs szerencséd amikor gondolkozol! :)
Hihetetlen, ami kisugárzik belőled. Rád nem lehet azt mondani, hogy nem akarsz embereket megbántani. Ez valami védekező mechanizmus lehet nálad, hogy magadat igazold.
Neked tényleg tárgyi tévedéseid vannak az embereket illetőleg is, az biztos. :eek:

De nem vagyok a téma szakértője. Felejtsd el.
 
  • Tetszik
Reactions: merleg

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 600
25 908
113
Korábban már volt itt is szó a vörös lidércekről, de a mostani fényképek igen látványosak.

285212062_3286871268266591_1005964341875604212_n.jpg

285218700_3286871174933267_507419461872927277_n.jpg
285270702_3286871084933276_1891683266277079789_n.jpg
285198592_3286871081599943_4354985148723838494_n.jpg



 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 177
14 808
113
Hihetetlen, ami kisugárzik belőled. Rád nem lehet azt mondani, hogy nem akarsz embereket megbántani. Ez valami védekező mechanizmus lehet nálad, hogy magadat igazold.
Neked tényleg tárgyi tévedéseid vannak az embereket illetőleg is, az biztos. :eek:

De nem vagyok a téma szakértője. Felejtsd el.
Nem sugárzik belőlem semmi, esetleg az irásaimból! Nincs ebben semmi védelmi mehanizmus, ha az lenne rég ignorra tettelek volna!
Egyszerűen felbasz az a fajta álságos kétszínű viselkedés amit előadsz.
Továbbra sem ismered el a hibád, pedig többen is rámutattak miközben az Ukrán topikban kikéred ezt mástól, nagyon önérzetesen. Tiszteletről papolsz meg adod az erkölcscsőszt, miközben láthatólag magadra más értékrendet alkalmazol.

Hogy világos legyen, nem gondolom, hogy hülye lennél, még harag sincs bennem, veled ellentétben én most is lájkolom, ha valami értelmeset, érdekeset írsz. És következetessen már korábban is figyelmeztettelek, hogy nem fogom szó nélkül hagyni a jövőben sem a tévedéseidet, és jóemberkedésedet!
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 600
25 908
113
Nem sugárzik belőlem semmi, esetleg az irásaimból! Nincs ebben semmi védelmi mehanizmus, ha az lenne rég ignorra tettelek volna!
Egyszerűen felbasz az a fajta álságos kétszínű viselkedés amit előadsz.
Továbbra sem ismered el a hibád, pedig többen is rámutattak miközben az Ukrán topikban kikéred ezt mástól, nagyon önérzetesen. Tiszteletről papolsz meg adod az erkölcscsőszt, miközben láthatólag magadra más értékrendet alkalmazol.

Hogy világos legyen, nem gondolom, hogy hülye lennél, még harag sincs bennem, veled ellentétben én most is lájkolom, ha valami értelmeset, érdekeset írsz. És következetessen már korábban is figyelmeztettelek, hogy nem fogom szó nélkül hagyni a jövőben sem a tévedéseidet, és jóemberkedésedet!
Hátrább az agarakkal!

Ha valaki helytelenít téged ilyenné válsz. Mosolyogni való vagy! :)

N/A
 
  • Tetszik
Reactions: merleg

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 600
25 908
113
Ez egy ugyanolyan prekoncepció, mint az enyém. Jelenleg nem eldönthető kérdés, hogy van-e kezük vagy sincs, mindkettőre van esély, mint ahogy arra is, hogy egyik fajnak van, a másiknak nincs. Tényleg ilyen apróbetűs, huszadrangú baromságokon kell megint rugózni?


Erre szerintem jobb, ha nem írok semmit.


Nem bírtad ki most se személyeskedés nélkül, grat. Ez egy fórum, ahova nekem pont annyi jogom van írni, mint neked. Ha ezt nem bírod elviselni, akkor szabadon lehet használni az ignore gombot.
Kiemelem:

"
Oda állna eléd te meg elkezdenéd rázni a valamijét amiről azt hiszed kéz, közben meg lehet, hogy az az élien szaporító szerve, és ugyan békével jött, de annyira felizgatod a faszát rázva, hogy kapnád is az ánusz próbát, ahogy a sok 3.típusú beszámolóban.

Lehet, hogy az èlienek már rég igyekeznek kapcsolatba lépni velünk, csak mindíg olyan nagyeszűekbe botlanak mint te, aztán szexben fullad az első találkozás! XD

Erre szerintem jobb, ha nem írok semmit."

-------------------------------------------------------------------------------

Erre a nagy baromságra aztán tényleg jó, hogy nem írtál semmit. Igazából nem nevetséges, ezért csak kínomban nevetek: :D

Van egy érdekes gondolatvilága, az biztos. :(
 
  • Szomorú
Reactions: merleg

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 177
14 808
113
Hátrább az agarakkal!

Ha valaki helytelenít téged ilyenné válsz. Mosolyogni való vagy! :)

N/A
Mi az, hogy helytelenít engem? És milyenné válok?
Kicsit érthetőbbennis fogalmazhatnál! Ez is egyfajta igényesség és tisztelet a másik felé, hogy értse mit akarsz közölni.
Ha arra utalsz, hogy ha valaki nem értené egyet velem, az simán nem igaz. Elég csak vissza olvasnod flip7-el folytatott beszélgetést. Nyilvánvaló, hogy UFO tèmában mást gondolunk, mégis kulturáltan tudtuk ütköztetni az érveket.

Mosolyogj csak ha ettől jobban érzed magad. Csak ettől nem fog változni semmi.

Kiemelem:

"


Erre szerintem jobb, ha nem írok semmit."
Látom direkt elmlited, a kollégát, gondolom, hogy triggereld vagy engem. Micsoda erkölcsi magaslat!
-------------------------------------------------------------------------------

Erre a nagy baromságra aztán tényleg jó, hogy nem írtál semmit. Igazából nem nevetséges, ezért csak kínomban nevetek: :D
Jól látod, egy nagy baromság, reagálva az ő nagy baromságára!
Van egy érdekes gondolatvilága, az biztos. :(
Gondolom arra célzol, szokásodhoz híven burkoltan, hogy Buzi vagyok. Kifejezve a tiszteletede! Mérleg legalább bevállalta és leírtam amit gondol. Kezd magasabb erkölcsi nívóra kerülni mint te, mert legalább őszinte.
Egyébként nem írtam, hogy élvezte a szexet! És ez a ánuszpróba sem saját ötlet az UFO hívők beszámolóiban gyakran visszatérő elem. Annyira, hogy mára a Pop Kultúrában is jelen van, South Park, Paul, stb.
 
  • Vicces
Reactions: jani22