UFO / UAP (Unidentified Aerial Phenomena)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 270
55 430
113
Ha én megértettem,akkor te is meg tudod érteni,vagy bárki.
Bár szerénységem hajlamos a tudománynál is azt nézni főleg,hogy ki mondja,és nem azt hogy mit.
:D
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 649
9 211
113
Én ezt nagyon nem így látom. De sokak nem veszik komolyan a témát. Amikor én létrehoztam akkor nem viccnek szántam.

Az UFO témához nehéz hozzászólni, mert nincs anyag (mármint infó :) ). Földönkívüli járműről még senki nem tud, de nem is meglepő, mert aki idáig eljön az elég nehezen fog itt lerobbanni. Az ismeretlen repülő tárgyak meg vannak ugyan, de max azon lehetne vitatkozni, hogy mit látunk repülő járműnek.
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 649
9 211
113
Tudtok ti,ha akartok :D .
Ha valami/valaki irányítja,akkor azt csak tudattal teheti,nem?:rolleyes:
Ha van rá igény,kicsit kibontom nektek az időt,az,anyagot,meg ami nem anyag,de mégis,van.
:confused:

Épp az hogy nem úgy látszik, mint hogy irányítja bárki is a világot. Úgy néz ki, hogy előre meghatározott módon változik minden. Ha lenne egy, a mi világunkon kívüli és, elég nagy számítógép, akkor ki lehetne számolni, hogy mi fog a következő pillanatban történni. Emiatt valójában nem létezik például véletlen, hanem csak nem tudjuk kiszámítani az eseményeket. Koránt sem olyan érdekes a világ, mint ahogy korábban gondoltam.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 593
25 855
113
Már mértek jócskán fény sebesség feletti értéket, de aztán kiderült, hogy gravitációs lencse okozta.

Most nincs időm megkeresni. Ezt el kell fogadnotok, és kész. :D
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 593
25 855
113
Az rendben van, hogy rossz volt az adat, de mégis mivel mérték?
Mivel, mivel!

1_noniuszos_tolomero.jpg


http://www.urvilag.hu/tavoli_vilagok_kutatoi/20131022_a_legtavolabbi_gravitacios_lencse
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 797
57 546
113
Jani22

Jó videót találtál. Beteszek én is egyet, egy elég híres UFO észlelési sorozatról:
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Itt egy folt meg ott egy folt, nincs valami meggyőzőbb? Miért nem lőnek már le egyet? Ami így világít az gondolom jó meleg lehet. Vagy radar képe nincsen ezeknek a dolgoknak? Foltból találok itthon is eleget,de arra legalább van magyarázat.
Tényleg a chilei felvételen azt a gyomorfakadást miért nem vizsgálták meg hogy milyen anyag? Egyáltalán miért van az hogy folyton felveszik ezeket a dolgokat de megcsípni egyet sem tudnak? Én nem vagyok szkeptikus az idegen létformákkal kapcsolatban de a szarminőségű foltnézegetésnek valahogy nem értem lényegét.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 270
55 430
113
Itt egy folt meg ott egy folt, nincs valami meggyőzőbb? Miért nem lőnek már le egyet? Ami így világít az gondolom jó meleg lehet. Vagy radar képe nincsen ezeknek a dolgoknak? Foltból találok itthon is eleget,de arra legalább van magyarázat.
Tényleg a chilei felvételen azt a gyomorfakadást miért nem vizsgálták meg hogy milyen anyag? Egyáltalán miért van az hogy folyton felveszik ezeket a dolgokat de megcsípni egyet sem tudnak? Én nem vagyok szkeptikus az idegen létformákkal kapcsolatban de a szarminőségű foltnézegetésnek valahogy nem értem lényegét.


Biztos az a jármű ami idejön más naprendszerből,majd leparittyázhazó 1 kődarab itteni repcsivel...
Meg elfogható,utolérhető is.
:rolleyes:
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 797
57 546
113
omae

Volt egy jó kis sorozat, az volt a címe, hogy UFO-k Európa egén. Abban a Belgák esetét földolgozták, ott ugyanis halál komolyan vették a dolgot. Végül oda jutottak, hogy a belga légierő már várta az UFO-kat és tűzparancsuk is volt arra az esetre ha "úgy alakulna" a helyzet. De mindent elkövettek annak érdekében, hogy azonosítani tudják az azonosítatlan repülő tárgyakat.
Az eredmény az lett, hogy elcicáztak az UFO-k a belga F-16-osokkal, volt, hogy egész éjszakákat kergetőztek, zéró azonosítási eredménnyel :)
A sorozat összes része itt megtalálható:
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Épp az hogy nem úgy látszik, mint hogy irányítja bárki is a világot. Úgy néz ki, hogy előre meghatározott módon változik minden. Ha lenne egy, a mi világunkon kívüli és, elég nagy számítógép, akkor ki lehetne számolni, hogy mi fog a következő pillanatban történni. Emiatt valójában nem létezik például véletlen, hanem csak nem tudjuk kiszámítani az eseményeket. Koránt sem olyan érdekes a világ, mint ahogy korábban gondoltam.
A mai legjobb fizika szerint a Mátrixban élünk.
Nincs szabad akarat.
Csak az létezik, amit épp nézünk. Legalábbis az apró dolgok világában.
A jövő a biztos, nem a múlt. Mint a komenizmusban.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
omae

Volt egy jó kis sorozat, az volt a címe, hogy UFO-k Európa egén. Abban a Belgák esetét földolgozták, ott ugyanis halál komolyan vették a dolgot. Végül oda jutottak, hogy a belga légierő már várta az UFO-kat és tűzparancsuk is volt arra az esetre ha "úgy alakulna" a helyzet. De mindent elkövettek annak érdekében, hogy azonosítani tudják az azonosítatlan repülő tárgyakat.
Az eredmény az lett, hogy elcicáztak az UFO-k a belga F-16-osokkal, volt, hogy egész éjszakákat kergetőztek, zéró azonosítási eredménnyel :)
A sorozat összes része itt megtalálható:
Most is van. ma éjjel láttam.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 270
55 430
113
A mai legjobb fizika szerint a Mátrixban élünk.
Nincs szabad akarat.
Csak az létezik, amit épp nézünk. Legalábbis az apró dolgok világában.
A jövő a biztos, nem a múlt. Mint a komenizmusban.


Mit nevezünk mátrixnak?
Van szabad akarat,csak nem tudjátok használni,vagy hülyeségre fecsérlitek.Magam sem voltam kivétel,lapátolom is elfelé a rakás kakót,amit össze szabad akaratoztam. :D
Bár már kussoltatom a szabad akaratom,ahol érem.
A jövő teljesen bizonytalan,csak tőlünk függ,főleg,mióta ki lettek b@szva innen a rosszfiúk.
A múlt lehet csak biztos,hiszen már megtörtént.