1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. Celebra

Celebra Well-Known Member

Vitakultúra problémák,azok vannak.De nemcsak belpol témában,bár alighanem belpol okokbol.És a Mo-i általános állapotokhoz képest szerintem nem is olyan vészes a helyzet.

2. papajoe

papajoe Well-Known Member

De bazdmegolás már igen.:D

3. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Az nem számít, mert nincs rajta a listán....

4. papajoe

Úgy mindjárt más.:D

5. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Egyelőre kivárok, lássuk mi lesz.

arcas likes this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Én vagyok vak? Nem találom sehol a spoiler funckciót kattinthatóként ezért kézzel kellett hozzáadnom egy HSZ-hez.Lehetne ezzel kezdeni valamit?

7. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Az fura, mert ott kell lennie a szokott helyén. Nálam legalábbis nem tűnt el. Gondolom annál a gombnál, ami a spoiler taget is tartalmazza lenyílik a lista, ugye?

molnibalage likes this.
  8. molnibalage

Ja, vak vagyok. Én eddig mindig csak az idézetet használtam refelexből. Tényleg ott van.

9. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Mac és Tcat!! Ti ezt nem egy polgrpukkasztó lapnak gondoltátok, mikor elindult? Hány évesek voltatok anno akkor és mi volrt a célotok?? Remélem Tcat is olvassa...

10. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Tcat indítottta, én jóval később kerültem a képbe.

11. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Webes fejlesztés / üzemeltetés vonalon dolgozok, szóval alapvetően műszaki területen. Bár mérnök az egyértelműen nem vagyok. Az érdeklődési kör nem korlátozódik erre - mondjuk leginkább természettudományos az érdeklődésem: IT előtt, már általános óta a biosz és földrajz volt a meghatározó csapásirány. A felsőoktatásba is biosz vonalon kezdtem bele (biosz-környezettan tanár), de 2 szemesztert követően elcsábultam az IT felé. Időnként rám szokott törni, hogy térinformatikára kellett volna ráállni anno. Biosz vonatkozásban a növény vonal érdekelt mindig is erősebben - ezt perpill csak a konyhakertben élem ki. Egyszer majd lesz IT vonatkozásokkal megfűszerezett "farm" is :)

A társadalmi vonatkozású kérdésedre azt mondanám, hogy persze nem hagynak hidegen az ilyen dolgok, de túlságosan azért nem szoktam belefolyni. Témától is függ.

Hú, hát ez egy hosszú történet :)

A koncepció amúgy a kezdetektől az volt, hogy:

#1: friss híreket és érdekes multimédiás anyagokat prezentáljunk kommentárral
    #2: és eközben igyekezzünk visszaszorítani haditechnikai kötődésű sületlenségeket

Régi motoros olvasók közül talán emlékeznek rá többen, hogy részemről néha 1-1 hír már amolyan kis cikkbe torkollott, ha épp olyan volt a hír témája és elkapott a gépszíj :) Nekem egyébként mindig is ez volt és most is ez a kedvencem: érdekes kis szösszeneteket írni 1-1 képhez, rövidhírhez. Keményvonalas HT-ben vannak itt nálam jóóóval felkészültebbek, akik szintén gyérítik a tévhiteket kitartóan :)

Ám ha érdekel a dolog, akkor a 2011-es évértékelő 2. fele pont a kezdetekről, konkrétan az első 5+2 évről szólt igen bő lére eresztve: https://htka.hu/2011/12/31/htka-evfordulo-2011/

Életkoros kérdésre: a magam részéről a 2004 őszi induláskor épp a 23-at töltöttem be.

No, dióhéjban ennyi a kérdésekre :)

arcas, blitzkrieg, endre and 6 others like this.
  12. beta

beta Well-Known Member

Reméljük csak paradicsomról van szó :)

blitzkrieg and Tcat like this.
  13. anonim999

anonim999 Well-Known Member

Van itt egy-két ember minden nap aki minden nap leírja, hogy mennyire korrupt ez a rendszer, Orbán, beszerzések stb....tegyenek akkor feljelentést a zsaruknál ha így gondoljátok. Akárhányszor fellépek erre az oldalra mindig ezt olvasom, jó lenne ennek már véget vetni. Egyszer leírja valaki a véleményé:(:mad:t aztán punktum, de hogy minden nap ugyanazt.

notaricon and bartinieffektus like this.
  14. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Ez most mószer? Már ezt a bejegyzést feltetted akantin-ban...MO topic. Olyan okosságokat írsz, hogy be kell ezzel tölteni, mindenrendelkezésre álló helyet?

15. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Megkérek mindenkit hogy éljen a topikok közötti idézés lehetőségével, mert baromira idegesítő biztpol részlegen a választásról szóló fosdobálás meg oldalakon keresztül olvasni azt hogy ki miért nem tud helyesen írni a haderőfejlesztéses topikban.

16. molnibalage

Rajtam kívül gyak. még szinte embert nem láttam használni, pedig az egyik legjobb funkció.

17. misinator

misinator Well-Known Member

Pedig jó megoldás, jó lehetőség.

szpg9 likes this.
  18. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

És egyszerűbb mint pl egy SPOILER-t beszúrni. Legalábbis nekem IT-analfabétának. :D

19. papajoe

A szárazföldi topikban a gyalogsági felszerelések topik címében egyel több e betű van,felEszerelések a címe,gondoltam szólok.:)

Tcat likes this.
  20. papajoe

A Magyar biztpol topik miért van zárva?

Ezen oldal megosztása