1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

én még jól szórakozom...

arcas likes this.
  2. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Akkor magadra ismertél. De legalabb jol szorakozol.:)

3. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Mondjuk annak lehet, hogy lenne értelme, hogy ne legyen ennyire általános az a fórum. Be lehetne terelni a fejlesztési témát a haderőnemek szerint létrehozott tematikus topic-okba is...
    De egy Kfir top instant get.... :D
    Elképesztően nêpszerű lenne!

4. krokomach

krokomach Well-Known Member

Nem, a forum jó.
    Csak nem kellene gyakorlatilag agresszívan egy termék eladás/megvevés ösztönzésével foglalkozni, pláne olyan módon, hogy egy nem megfelelô termék olyan tulajdonságait hangsúlyozzák, melyek éppen pont annak nem igazán vannak.

5. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Rövid hírek. Készül egy légvédelmi tüzérséges cikk, ami a tavaly augusztusi UAV vitából kezdődött, de ha már lehetőség is van rá, akkor kicsit kibővítettem is. Számokkal és modellel fogja megmutatni, hogy mi a helyzet, és a melléklet része lesz, amivel mindenki számolhat saját szájíze szerint azzal a feltételezéssel azt, és amit akar.

Remélem kellően gondolatébresztő lesz.

6. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

MFinnertoivy nem közénk való jelenség.

svajcibeka and dudi like this.
  7. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Törlődött. A digitális tér más felületein keresgéli a macskási videóit.

8. nyugger

nyugger Well-Known Member

Nah valami orosz robot shitpostolgat a fórumon

9. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Mi ez? Valami támadás, vagy csak orosz hülyegyerekek játszanak?

10. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Valamilyen spammer. Időnként megjelennek.

11. boki

boki Well-Known Member

Reklám

12. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

Excel táblát hogy tudok beilleszteni?

13. molnibalage

Sehogy. Képként elmented, amit be akarsz tenni. A fórum valamiért Google Spreadsheet-et sem enged beágyazni.

14. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

Kösz

15. molnibalage

Van itt a fórumon valószínűség számításban jártas ember? Szükségem lenne egy kis segítségre.

16. arcas

arcas Well-Known Member

kamm

17. jani22

jani22 Well-Known Member

Ugyan ez nem valószínűség számítás, de már alkalmaztam sokszor. Lényege, hogy 1 cellát hivatkozásképpen - mint változó [ ez fog megváltozni ]- meg kell adni, ha valami cél értéket el akarok érni a magadott adatok alapján.

célérték keresés
    https://www.google.com/search?q=cél....69i57j0l4.13756j1j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Solver, több paraméterrel
    https://www.google.com/search?q=sol...1.69i57j0l5.8931j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Más,

https://www.google.com/search?q=tre.....69i57j0l5.6401j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

18. jani22

jani22 Well-Known Member

Kihagytam, ha az értékeket grafikonban ábrázolom az Excelben, akkor a felvitt adatokhoz különböző trendeket lehet hozzá rendelni.

Elnézést kérek, ha sokat firkáltam. :)

19. molnibalage

Köszi, közben kaptam segítséget. Elfelejtettem, de index blogketrec végre hasznos volt, egy valszámos blogot feldobott és tulaja segített. Remélhetőleg 2 héten belül elkészül és átmegy majd a rendszeren a cikk. Ujjak keresztben.

jani22 likes this.

Ezen oldal megosztása