1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Visszajelzések és javaslatok

Diskurzus a(z) 'Tudnivalók és visszajelzések' témában - Jeno által indítva @ 2012. december 23..

1. aquarell

aquarell Well-Known Member

Frakcióharcok a Legfelső Szovjetben?

2. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nem az az baj amit mondasz, hanem az ahogy. :DD</blockquote>
    Pontosan erről beszélek. Mai lassan kifordított világunkban a tartalom mellékes, a körítés a lényeg. Vicc..</blockquote>

Nem a tartalom sem mellékes, csak amit te itt degradálsz ebben az esetben "körítésnek", azt úgy hívják hogy jó modor.

A stílus pedig valóban maga az ember, még ha te ezt egy elcsépelt sokat szajkózott ökörségnek is tartod. Nem szeretnék tőled függeni, soha semmilyen élethelyzetben, remélem nincsenek beosztottaid, ha igen, NA őket én nem irigylem.

3. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

molnibalage -

annyit tennék hozzá, hogy műszaki területen valóban a tartalomnak (fizika pl.) kell lennie az elsődlegesnek, ebben tökéletesen igazad van, de a BIZTPOL terület nem ennyire egzakt, tehát ne őrülj meg, ha olyan eszmefuttatásokat olvasol, amelyek nem írhatók le képletekkel
    üdv, egy mérnök

4. vendeg2

vendeg2 Well-Known Member

Be, persze. Mert ez csak azon múlik, hogy mennyit ülsz a gép előtt. Gratulálok. :)

Isten tartsa meg jó szokásodat. :)

Kitűnő. Nagyszerű. Tulajdonképpen hálásak lehetünk a sorsnak, hogy nem egy észak-koreai fórumról érkeztél ide...

Tudományos műhely, ahol csak amatőr műkedvelők vannak? Az igen.

<i>"A HTKA, azaz a Haditechnikai Kerekasztal egy civilek által kezdeményezett oldal. A Szerkesztőség egyik tagja sem rendelkezik haditechnikával kapcsolatos végzettséggel, a Szerkesztők lelkes érdeklődőknek tekintik magukat.

A Szerkesztők az Oldal szerkesztése közben mindent elkövetnek, az olvasóközösség – lehetőségekhez mérten – elfogulatlan és pontos tájékoztatása érdekében."</i> Forrás: http://htka.hu/impresszum/

Ennek fényében fordítva ülsz a lovon.

Tudományos hozzáállás itt, egy full civileknek szóló (gyakorlatilag ismeretterjesztő) oldalon? Wehehe...

Nyilván nem tűnt fel, de az a bizonyos "értékes" "ember", akinek elvesztése "fenyeget" és elég hamar elveszíti a türelmét, pont az, aki az egyik legundorítóbb és legalpáribb stílust képviseli itt. (Attól még szakmailag rendben van, de most a stílusról van szó.)

Észak-Koreában agyon is lőnék a rohadékokat (ha lenne net :D), az nem szimpatikusabb? :DDD

Más mondandóját szerintem te ne nagyon javítgasd ki: vagy töröld vagy hozzá ne nyúlj, mert előbb-utóbb az oldal tulaja fog innen kivágni téged szó nélkül, elunva, hogy állandóan a bíróságoknak és a rendőrségnek válaszolgat miattad.

Figyu: te itt moderátor lennél, nem egy kínai láger nevelőtisztje, ezt említették már neked?

Tudok jó ügyvédet (nem neked, hanem a HTKA-nak). :)

A lényeg az, hogy mielőtt egy oldal moderátort választ, azért illik átnézni a kínálatot és a lehetőségek közül célszerű mindig egy mérsékelt, türelmes és higgadt arcot választani, aki a feladatot akarja elvégezni, nem pedig valami borgőzös küldetéstudattal áll elő. Aztán ajánlott erősen szemmel tartani egy ideig, mert az emberek többsége hajlamos kicsit elszállni magától egy kis hatalom hatására, mint a példa is kiválóan mutatja. :)
    Moderátorra (akár többre is) szükség van, ez teljesen nyilvánvaló, ahogy az is, hogy itt mindenki fel tudna sorolni gond nélkül minimum 3 olyan fórumozót, akik az eddigi hozzászólásaik alapján értelmesek (felfogják, mi a dolga egy moderátornak és nincsenek szereptévesztésben), köztiszteletben állnak a stílusuk alapján és nem kompromittálták magukat hülye hozzászólásokkal. Közülük kéne válogatni, nem az első szembejövőre rábízni a melót és még azután is bólogatni rá, hogy előáll a nem kicsit hajmeresztő "programjával".

Ui.: <b>NEM</b>, nem kívánok itt moderátor lenni. :)</blockquote>

Sírva fakadtam, ez annyira gyönyörű volt! Minden második szava Arany, a többi Petőfi!
    Hogy is van a mondás: Az a jó diplomata aki úgy küld el az anyádba, hogy már várod, hogy indulhass.

5. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Cinikus egy csodálatos elme és egy ragyogó személyiség. Tőle ez dicséretnek számít.

6. vendeg2

Úgy vettem észre, hogy megfogadod a kritikát és ez dicséretes. A legnehezebb dolog belátni ha tévedtünk.

7. Mackensen

Nem tévedtem, sőt ahogy olvastam, csak megerősödött benne az érzés, hogy jól csinálom.
    Cinikus általában véve mostanáig végigtrollkodta a fórumot, ha zavarja a moderálás akkor jó úton járok.

8. arbalest

arbalest Well-Known Member

9. vendeg2

Szóval még nem érted. Kár...Legalább a helyesírásodra figyelj oda.

10. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Technikai jellegű észrevétel. Ma kb. 10-szer próbáltam meg telefonról az összes lehetséges módon bejelentkezni. Főoldal, fórum, wordpress felület. A bejelentkezés elvielg sikeres volt, de amin egy topikba mentem nem voltam bejelentkezve. Ez vajh mitől lehet?

11. molnibalage

Persze. Csak amikor ötvenedjére magyarázza az ember azoknak, akik addig sem értették meg és folyamtosan beszólnak és elszakad a cérna...
    </blockquote>

Ne számold, hogy hányszor mondod el, és azért szólnak be, mert te is beszólsz és kijelentő mód helyett kioktatóban írsz. </blockquote>

Jogos... Csak annyit kell írjon, hogy hülyeséget beszélsz, Lásd: Ht összefoglaló 9. Fejezet.
    Akkor meg ez nem tetszene...</blockquote>

Akkor egy példával, hátha érthetőbb lesz. Allesmor felvilágosítása, vagy egy téma kifejtése, vagy valaki téves tudása / gondolata / meglátásának a kijavítása, amióta a fórumon vagyok nem végződött anyázásban. Márpedig sokunkál foghatja a fejét, hogy milyen keveset tudunk és azt is milyen rosszul. </blockquote>
    Anyázásba nem, de a fórum 3-4 évvel ezelőtt színvonalát mutatta egy MiG-31-ről szóló komment. 3-an írtuk le egyidőben ugyanazt néhány perces eltéréssel. AO kommentje kapott cirka 30 like-ot, a másik kb. ennyit és 1-2 dislikeot az enyémnél egészen más arányok voltak. Semmi anyázás, semm más nem volt a szövegben.

Kettőt lehet találni, hogy akkor kivel, mikor és mi után kezdek anyázni. Elsőre és másodikra mindenkinek nyugodtan magyarázok. De mikor 5 oldalnyi fórum komment után valaki még mindig mondjuk a 200 db Pantrist szajkózza akkor bocs, de nálam elpárolog a hidegvér.

12. molnibalage

Úgy vettem észre, hogy megfogadod a kritikát és ez dicséretes. A legnehezebb dolog belátni ha tévedtünk.

</blockquote>
    Én úgy látom, hogy kellett volna egy "irónia ON" tábla a komment mellé Mack részéről...

13. Mackensen

Reméltem átjön magától.

14. eSeM

eSeM New Member

már ezért a kommentért megérte visszaolvasgatnom, hogy mi ez a haddelhad :D

15. haubagoi

már ezért a kommentért megérte visszaolvasgatnom, hogy mi ez a haddelhad :D </blockquote>

Hozzáteszem, hogy már kezdek megbékélni a változással :)
    Úgyhogy részemről már nincs haddelhad :)

16. haubagoi

Már megint a 200 db Pantsir... szakadj már el ettől, Balázs. Egyedül te szajkózod még mindig.

Mellesleg: ha lenne Magyarországnak 200 db Pantsir-ja, akkor Orbán nem lenne demokratizálva Nyugatról, az biztos :D

17. panoz

panoz Well-Known Member

már ezért a kommentért megérte visszaolvasgatnom, hogy mi ez a haddelhad :D </blockquote>

Egy moderátor nem is végzi jól a munkáját ha egyszer sem zsidózzák (vagy ebben az esetben atlantistázzák) le.

18. haubagoi

Egy moderátor nem is végzi jól a munkáját ha egyszer sem zsidózzák (vagy ebben az esetben atlantistázzák) le.</blockquote>

Neked ez tetszik, az biztos.

19. Veér István

Veér István Well-Known Member

Vigyázz, ennél kevesebbért is jár a figyelmeztetés. De egy jó kiadós magyarozás bármikor belefér

20. aquarell

aquarell Well-Known Member

Lassan ez lesz a legpörgöbb topik!!
    Mellékesen szerintem nem atlantista, hanem sztalinista. De ez ugyis mndegy, mert köztudomàsú, hogy az erősebb kutya ül a hosszabb àgon.

Ezen oldal megosztása