Visszajelzések és javaslatok

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
5 895
11 046
113
Próbálkozhatnál esetleg egy vonzóbb profilképpel! Ezek a vörös szemek, meg kiálló hegyes fogak... Háát...! :D :cool:
Pl.?
Ez egy vonzóbb kép.

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
9 696
12 587
113
Szzsoltival kezdjetek valamit, légyszi, mert a magyar haderőfejlesztősben folyamatosan, pofátlanul provokálja azokat, akik még nem tiltották le.
Hungarofób trollkodásával és belpolbűnözésével rombolja a topikot.
Ehh, a vélemény olyan, mint a végbél, tudod - mindenkinek van legalább egy belőle, de senki nem kíváncsi a masikera. ;)

A belpolozas engem hidegen hagy, ami még ellendrukkerkedes, azt meg ugyis helyretesszuk. :)

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
40 298
39 115
113
Szzsoltival kezdjetek valamit, légyszi, mert a magyar haderőfejlesztősben folyamatosan, pofátlanul provokálja azokat, akik még nem tiltották le.
Hungarofób trollkodásával és belpolbűnözésével rombolja a topikot.
Úgy néz ki hiryu visszatért Magyarországra valamilyen munka kapcsán. Ott folytatja ahol abbahagyta mikor visszatért Izraelba. :)

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
35 721
46 899
113
Kint van az új írás.
A szerkesztőségnek...
Az időzítés funkciója nem működik a cikkeknek. Már másodjára próbálom és nem került ki az oldalra. Manuálisan kellet kitennem...

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
8 915
23 102
113
Miért nem tudok a puszta íráson kívül semmilyen más funkciót használni telefonról? Sem emoji, sem szövegkiemelés... Ez csak nekem nem jó, vagy mindenkinek nem az?

Veér István

Well-Known Member
2011. február 14.
3 206
6 173
113
Valamikor meg lesz oldva, hogy a főoldalon az új hozzászólásos téma linkek az új hozzászólásokhoz dobjanak, vagy el lett a dolog engedve valami okból?

rudi

Well-Known Member
2015. november 30.
6 535
13 372
113
A magyar Gripen topicban kéne egy alapos takarítás / àtpakolás a beszélgető topicba

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
11 925
16 515
113
Valami nagy gáz van a magyar szárazföldi erők mappával.
A gyökérből azt mutatja nekem, hogy van benne olvasatlan üzenetem, de átellenőriztem, és nincs ilyen (szerintem ignorált tagtól sem). Ráadásul a Szép fegyvercsalád topic telejesen kiürült. o_O :eek: