Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 257
15 114
113
Több képmegosztó platformot is próbáltam. Lehet, hogy a telefonommal van a probléma.
De mi a hiba?
Hol akad el a dolog?

RIP-COOLIO.jpg
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Javasolnál bevezetni, hogy avatar cseréjének metódusa az alábbiak szerint módosuljon:

-Írni kell egy 500-800 szavas esszét a csere okáról és az új avatar jogosultságáról.
-Az oldal üzemeltetői jóváhagyás esetén pecsétjükkel ellátják és felterjesztik jóváhagyásra a Kulturális minisztériumnak, a régi és új avatár A3-as méretben kinyomtatott verziójával együtt, amikhez csatolni kell, hogy nem történik szellemi jogok megsértése.
-Minisztérium jóváhagyása után a kérvényezőnek 72 órája van lecserélni az avatart a jóváhagyottra, ha közben meggondolná magát a 103/b nyomtatványon kérheti a régi avatar megtartását.
-Függetlenül attól, hogy az avatar lecserélése végbement-e vagy sem, a felhasználó 365 napig nem kérvényezhet újabb cserét.


Így talán csökkenthető lenne a napi (többszöri) avatárcsere ami meglehetősen irritáló tud lenni.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
16 026
57 393
113
Javasolnál bevezetni, hogy avatar cseréjének metódusa az alábbiak szerint módosuljon:

-Írni kell egy 500-800 szavas esszét a csere okáról és az új avatar jogosultságáról.
-Az oldal üzemeltetői jóváhagyás esetén pecsétjükkel ellátják és felterjesztik jóváhagyásra a Kulturális minisztériumnak, a régi és új avatár A3-as méretben kinyomtatott verziójával együtt, amikhez csatolni kell, hogy nem történik szellemi jogok megsértése.
-Minisztérium jóváhagyása után a kérvényezőnek 72 órája van lecserélni az avatart a jóváhagyottra, ha közben meggondolná magát a 103/b nyomtatványon kérheti a régi avatar megtartását.
-Függetlenül attól, hogy az avatar lecserélése végbement-e vagy sem, a felhasználó 365 napig nem kérvényezhet újabb cserét.


Így talán csökkenthető lenne a napi (többszöri) avatárcsere ami meglehetősen irritáló tud lenni.
Én Ooorky javaslatát ( hülyeségét...) támogatom. Zsűriztetni is lehetne az avatarokat, hogy művészeti, kultúrális színvonaluk biztositva legyen.
:)
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 797
21 355
113
Javasolnál bevezetni, hogy avatar cseréjének metódusa az alábbiak szerint módosuljon:

-Írni kell egy 500-800 szavas esszét a csere okáról és az új avatar jogosultságáról.
-Az oldal üzemeltetői jóváhagyás esetén pecsétjükkel ellátják és felterjesztik jóváhagyásra a Kulturális minisztériumnak, a régi és új avatár A3-as méretben kinyomtatott verziójával együtt, amikhez csatolni kell, hogy nem történik szellemi jogok megsértése.
-Minisztérium jóváhagyása után a kérvényezőnek 72 órája van lecserélni az avatart a jóváhagyottra, ha közben meggondolná magát a 103/b nyomtatványon kérheti a régi avatar megtartását.
-Függetlenül attól, hogy az avatar lecserélése végbement-e vagy sem, a felhasználó 365 napig nem kérvényezhet újabb cserét.


Így talán csökkenthető lenne a napi (többszöri) avatárcsere ami meglehetősen irritáló tud lenni.
Kabdpe :D
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 938
48 178
113
Nekem csak annyi kérdésem van, hogy mennyire fér bele az hogy valakinek egy tömeggyilkos az avatarja? Fogalmam sem volt ma reggelig róla hogy gafzhu szimpatikus japán pofája akit választott gyakorlatilag egy japó Mengele, de ez belefér?!

Ha igen, s én feltölteném mondjuk Hitlert, az is ok?

Ha igen azzal semmi bajom, ha nem akkor viszont az miért nem, a másik miért igen?

Nem buzizásnak szántam, csak kíváncsi vagyok mi fér bele, meg mi nem.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 456
56 545
113
Javasolnál bevezetni, hogy avatar cseréjének metódusa az alábbiak szerint módosuljon:

-Írni kell egy 500-800 szavas esszét a csere okáról és az új avatar jogosultságáról.
-Az oldal üzemeltetői jóváhagyás esetén pecsétjükkel ellátják és felterjesztik jóváhagyásra a Kulturális minisztériumnak, a régi és új avatár A3-as méretben kinyomtatott verziójával együtt, amikhez csatolni kell, hogy nem történik szellemi jogok megsértése.
-Minisztérium jóváhagyása után a kérvényezőnek 72 órája van lecserélni az avatart a jóváhagyottra, ha közben meggondolná magát a 103/b nyomtatványon kérheti a régi avatar megtartását.
-Függetlenül attól, hogy az avatar lecserélése végbement-e vagy sem, a felhasználó 365 napig nem kérvényezhet újabb cserét.


Így talán csökkenthető lenne a napi (többszöri) avatárcsere ami meglehetősen irritáló tud lenni.

Én Ooorky javaslatát ( hülyeségét...) támogatom. Zsűriztetni is lehetne az avatarokat, hogy művészeti, kultúrális színvonaluk biztositva legyen.
:)



Meg kötelező jelleggel,hadtech témájú kell legyen.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 938
48 178
113
Nekem csak annyi kérdésem van, hogy mennyire fér bele az hogy valakinek egy tömeggyilkos az avatarja? Fogalmam sem volt ma reggelig róla hogy gafzhu szimpatikus japán pofája akit választott gyakorlatilag egy japó Mengele, de ez belefér?!

Ha igen, s én feltölteném mondjuk Hitlert, az is ok?

Ha igen azzal semmi bajom, ha nem akkor viszont az miért nem, a másik miért igen?

Nem buzizásnak szántam, csak kíváncsi vagyok mi fér bele, meg mi nem.
Dr. Ishii Shiro, Japán Mengele, unit 731.

Belefér?
Mint ht vonatkozás, végül is katona orvosként ölt meg 10000-es nagyságrendben embereket kísérletezés közben, szóval én elfogadom ha maradhat, de akkor minden mehet avatarban, vagy mi az ami már a jó ízlés határát súrolja s a szerkesztőség arra már azt mondja hogy nem fér bele itt?
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 610
10 378
113
Dr. Ishii Shiro, Japán Mengele, unit 731.

Belefér?
Mint ht vonatkozás, végül is katona orvosként ölt meg 10000-es nagyságrendben embereket kísérletezés közben, szóval én elfogadom ha maradhat, de akkor minden mehet avatarban, vagy mi az ami már a jó ízlés határát súrolja s a szerkesztőség arra már azt mondja hogy nem fér bele itt?
Probléma megoldva.
De meg ne fütyüljétek, hogy rovott múltú, morfinista, alkoholista... :)
 
W

Wilson

Guest
Probléma megoldva.
De meg ne fütyüljétek, hogy rovott múltú, morfinista, alkoholista... :)
Csak,hogy mindenki számára egyértelmű legyen kiről llletve miről is beszélsz...

"Oran kikötőjében saját orvosunk volt. Kvasztics Fedor, aki valamikor a "Kronstadt” orosz cirkálón szolgált. A forradalom után Oranba került, nyomorgott, végül is az ital és a kártya elindítottak a lejtőn. Valamiféle bűncselekmény miatt egy évre be is zárták.

Büntetésének kitöltése után dr. Kvasztics mint orvos és morfinista a kikötőben helyezkedett el. Itt nem bürokraták élnek. A diploma mellékes, fő a tudás. És Kvasztics igen sokat tudott! Elsősorban hallgatni. Jól tudjuk, hogy feltétele a gyógyításnak az orvosi titoktartás. Aki ma kivesz egy revolvergolyót valakiből, az ne hozza összefüggésbe a kezelést a másnap megjelenő hírlapok rendőri jelentéseivel, és ha megállapította a beállott halált, ne törődjön vele, hogy a pácienst hol helyezik örök nyugalomra.

Ezt nevezik orvosi titoktartásnak.

Kvasztics sokat olvasott, sokat ivott, és mellékfoglalkozására nézve bárzongorista volt a Négyszarvú Macska nevű mulatóban. Ugyanis igen szépen zongorázott.

Az alkoholtól püffedt, óriási, kövér ember nagy, szeplős, fehér keze csodálatos érzéssel futott ide-oda a billentyűkön."