Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 783
46 915
113
Probléma megoldva.
De meg ne fütyüljétek, hogy rovott múltú, morfinista, alkoholista... :)
Egy kitalált vicces karakterrel nyilván semmi gond nem lehet.


Ellenben mióta volt hogy az oldal üzemeltetőit kellemetlenül érintette hogy ideszóltak a nagy vizen túlról hogy ha ez lesz, meg az nem lesz akkor per, gondoltam jelzem hamarabb nekik ezt a pöti problémát - még az előtt hogy tudja a bré, pl. a Kínai nagyoövetség megorrol - hogy itt az egyik Avatarként használt figura egy japán szadista tömeggyilkos, aki a Kínai - Japán háború alatt kiírtott egy közepes városnyi ellenállni nem tudó embert...


Az is érdekelni kezdett azért, hogy milyen fura inger kell ahhoz, hogy ezt a derék embert válaszd?!

Szent-Györgyi Albert is kutatta a biokémiát, nem felelt meg?!
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 519
10 113
113
Egy kitalált vicces karakterrel nyilván semmi gond nem lehet.


Ellenben mióta volt hogy az oldal üzemeltetőit kellemetlenül érintette hogy ideszóltak a nagy vizen túlról hogy ha ez lesz, meg az nem lesz akkor per, gondoltam jelzem hamarabb nekik ezt a pöti problémát - még az előtt hogy tudja a bré, pl. a Kínai nagyoövetség megorrol - hogy itt az egyik Avatarként használt figura egy japán szadista tömeggyilkos, aki a Kínai - Japán háború alatt kiírtott egy közepes városnyi ellenállni nem tudó embert...


Az is érdekelni kezdett azért, hogy milyen fura inger kell ahhoz, hogy ezt a derék embert válaszd?!

Szent-Györgyi Albert is kutatta a biokémiát, nem felelt meg?!
Polgárpukkasztás. Kicsit elfárasztott ami a járvány topicban tobzódott anno (némileg még most is). És hát ugye ő volt a japán (meg az USA) biológiai fegyver projekt fő kutatója. Öregkorára amúgy aránylag rendes ember lett.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Értetlenségem szeretném kifejezni, hogy egy humoros képen, amin két orosz van, oroszországi eseménnyel kapcsolatos és egyáltalán semmi köze Ukrajnához, mi a francért kerül át abba a nyomorult ukrán topicba? Még ha orosz biztpol...annak lenne értelme; de ennyi erővel lehetne akár Afrika is, vagy PMC-k.
(Inkább csak egy visszajelzés, költői kérdés.)
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 203
113
DisloyalThoughtfulGermanshorthairedpointer-max-1mb.gif

.

SBJUnSE.gif


:hadonaszos: + ;)


.

... bár erről a képről nekem mindig NATO-elkötelezett hivatásosunk sikeres-vizsgás NATO-harcászata --lásd: Ukrajna!-- jut eszembe!

Mind ez személyeskedés nélkül, csak látva a Valóságot!


.



.
 
  • Vicces
Reactions: Venom85

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 478
76 212
113
Értetlenségem szeretném kifejezni, hogy egy humoros képen, amin két orosz van, oroszországi eseménnyel kapcsolatos és egyáltalán semmi köze Ukrajnához, mi a francért kerül át abba a nyomorult ukrán topicba? Még ha orosz biztpol...annak lenne értelme; de ennyi erővel lehetne akár Afrika is, vagy PMC-k.
(Inkább csak egy visszajelzés, költői kérdés.)
Kérésedre átkerült az orosz topikba, ott valószínűleg többen és jobban értik...
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 209
55 135
113
Mintha lett volna 1 Oroszország off topikunk,vagy tévedek?
Mármint a kantinba,nem a biztpolban?
Mostanság rajta vagyok az Oroszországi túra videókon,jól belinkelnők nehányat.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 631
13 534
113
Kedves moderáció!

Javaslattal fordulnék hozzátok.
A biztpol korlátozást nem akarjátok, mondjuk csökkentett időtartammal (pl 1 óra),kiterjeszteni az egész fórumra?
Szerintem jót tenne minden téren. Valós fórumozás tempójához az esetek nagy százalékában úgy gondolom elegendő.

Azért is vetettem fel a kérdést, mert régebben bizonyos elemek miatt joggal, a fórum közösségért, meghoztátok a két órás limitet, így bizonyos jelenségeknek gátat vetettetek.

Azonban mint látható, ez a korlátozas a társalgások tudatos átterelésével más topikokba, megkerülhető. Így pl további biztpolos topikokat is mocsárrá, személyeskedéssé floodolnak.

Szerintem ezen változtatni kellene!! Hiszen tudatosan ezzel a módszerrel bosszantják, floodolják, szavaikkal éljek: mocsárra változtatják a topikokat.

Vélemény?
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 209
55 135
113
Kedves moderáció!

Javaslattal fordulnék hozzátok.
A biztpol korlátozást nem akarjátok, mondjuk csökkentett időtartammal (pl 1 óra),kiterjeszteni az egész fórumra?
Szerintem jót tenne minden téren. Valós fórumozás tempójához az esetek nagy százalékában úgy gondolom elegendő.

Azért is vetettem fel a kérdést, mert régebben bizonyos elemek miatt joggal, a fórum közösségért, meghoztátok a két órás limitet, így bizonyos jelenségeknek gátat vetettetek.

Azonban mint látható, ez a korlátozas a társalgások tudatos átterelésével más topikokba, megkerülhető. Így pl további biztpolos topikokat is mocsárrá, személyeskedéssé floodolnak.

Szerintem ezen változtatni kellene!! Hiszen tudatosan ezzel a módszerrel bosszantják, floodolják, szavaikkal éljek: mocsárra változtatják a topikokat.

Vélemény?



Nem.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Kedves moderáció!

Javaslattal fordulnék hozzátok.
A biztpol korlátozást nem akarjátok, mondjuk csökkentett időtartammal (pl 1 óra),kiterjeszteni az egész fórumra?
Szerintem jót tenne minden téren. Valós fórumozás tempójához az esetek nagy százalékában úgy gondolom elegendő.

Azért is vetettem fel a kérdést, mert régebben bizonyos elemek miatt joggal, a fórum közösségért, meghoztátok a két órás limitet, így bizonyos jelenségeknek gátat vetettetek.

Azonban mint látható, ez a korlátozas a társalgások tudatos átterelésével más topikokba, megkerülhető. Így pl további biztpolos topikokat is mocsárrá, személyeskedéssé floodolnak.

Szerintem ezen változtatni kellene!! Hiszen tudatosan ezzel a módszerrel bosszantják, floodolják, szavaikkal éljek: mocsárra változtatják a topikokat.

Vélemény?

Mackensen for President!
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 314
20 681
113
Kedves moderáció!

Javaslattal fordulnék hozzátok.
A biztpol korlátozást nem akarjátok, mondjuk csökkentett időtartammal (pl 1 óra),kiterjeszteni az egész fórumra?
Szerintem jót tenne minden téren. Valós fórumozás tempójához az esetek nagy százalékában úgy gondolom elegendő.

Azért is vetettem fel a kérdést, mert régebben bizonyos elemek miatt joggal, a fórum közösségért, meghoztátok a két órás limitet, így bizonyos jelenségeknek gátat vetettetek.

Azonban mint látható, ez a korlátozas a társalgások tudatos átterelésével más topikokba, megkerülhető. Így pl további biztpolos topikokat is mocsárrá, személyeskedéssé floodolnak.

Szerintem ezen változtatni kellene!! Hiszen tudatosan ezzel a módszerrel bosszantják, floodolják, szavaikkal éljek: mocsárra változtatják a topikokat.

Vélemény?
Ezzel mondjuk elérnéd azt is, hogy aki nem itt ül egész nap, hanem naponta egyszer jön (mondjuk), az egy topikban nem tud 2 dologra reagálni, max. 1-re.
Őket is irtani akarod?

Ennél szerintem ésszerűbb a napi kommentszámot korlátozni, mondjuk 5-re. Aki már reggel feléli, az utána koppan.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 832
56 430
113
Ezzel mondjuk elérnéd azt is, hogy aki nem itt ül egész nap, hanem naponta egyszer jön (mondjuk), az egy topikban nem tud 2 dologra reagálni, max. 1-re.
Őket is irtani akarod?

Ennél szerintem ésszerűbb a napi kommentszámot korlátozni, mondjuk 5-re. Aki már reggel feléli, az utána koppan.
Egyezzünk meg abban, hogy valamit kellene csinálni. Napi 5 hozzászólás összesen naponta bőven humánus. Meg kellene akadályozni, hogy a fórum chatnak működjön. Szerintem.
Igy higgiék, wilsonék stb végre a friss levegőre juthatnának.:)
 
W

Wilson

Guest
Egyezzünk meg abban, hogy valamit kellene csinálni. Napi 5 hozzászólás összesen naponta bőven humánus. Meg kellene akadályozni, hogy a fórum chatnak működjön. Szerintem.
Igy higgiék, wilsonék stb végre a friss levegőre juthatnának.:)
Mondja ezt az aki egész nap fent van a fórumon...
 
  • Tetszik
Reactions: PPP

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 508
10 621
113
Azonban mint látható, ez a korlátozas a társalgások tudatos átterelésével más topikokba, megkerülhető.
Nem láttam még miről van szó, de ha az ukrán hadszíntér témái lettek kiterelve az orosz topikba azért menni fog a bünti, de ha pl. onnan kiindulva az orosz hátország folyamatai akkor az a helyén van.