Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

ruszkik.haza

Well-Known Member
2017. március 19.
511
1 593
93
Üdv! Beraktam egy linket a ukrán-orosz háborús topikba, de most úgy látom nem működik, nem lehet megnyitni. Ha nálatok se működik akkor töröljétek légyszíves. Sajnos videó formátumban sem engedte megosztani, de úgy látszik sehogy se akarja az igazat.
 
  • Tetszik
Reactions: mindenen kívül

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 310
113
Azért az mondjuk érdekelne, hogy a konkrét 'kurva anyádat', ami nekem szólt és a többi cukiság,
csak azért nem lett honorálva, mert én úgysem annyira megyek bele szájkaratéba és bírom?
Tudom, hogy kényelmesebb nem észrevenni (én is csinálom sokszor így pl. emilekkel), de 'up' ...
 

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
9 779
44 959
113
Azért az mondjuk érdekelne, hogy a konkrét 'kurva anyádat', ami nekem szólt és a többi cukiság,
csak azért nem lett honorálva, mert én úgysem annyira megyek bele szájkaratéba és bírom?

Biztos megérdemelted :p

Off: személy szerint úgy vagyok vele egy kis csipkelődés belefér, de elhatárolódok mindenféle káromkodástól és másik személyének mocskolásától.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 026
66 478
113
Koszi, csak az erdekelne, hogy a tartalmak hova kerultek ebbol a regi topikbol? Mert sokkal tobb volt benne, mint az ujakban...
Nem feleltek meg a nyílt és elfogadó, sokszínű társadalom jogállamisági feltételeinek, így független tényellenőreink vizsgálata után eltávolítottuk ezen propagandisztikus álhíreket. Az ön meglátása ellenkezik a 2035. évi Visszamenőleges Boldogság Törvény 3. cikkelyével, mely alapján megtettük a feljelentést a demokráciánk védelmében. Nem tolerálhatjuk az ilyen megtévesztő és tudatlan konteókra építő gyűlöletbeszédet!

Legyen csodálatos napja állampolgár!
18601839heart-falling-animation7.gif
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
37 500
72 482
113
Volt egy olyan topik, aminek a cime "kozepkori es kora ujkori csatak" volt. Kerestem, de nem talaltam, pedig volt benne sok tartalom. Nehany honapja meg meg volt. Meg Szpg9 hozra itt letre. Mi lett vele?
Koszi, csak az erdekelne, hogy a tartalmak hova kerultek ebbol a regi topikbol? Mert sokkal tobb volt benne, mint az ujakban...
Régi csatákkal, haditechnikai eszközökkel foglalkozó topikokat két helyen lehet találni a HTKA fórumon. Vannak a Magyar hadtörténelem-hez tartozó topikok és van a Hadtörténelem fejezet, ahol a nem magyar vonatkozású csaták, háborúk topikjai vannak. Szerintem te a Középkori és kora újkori magyar csaták (nem törökök elleni) topikot keresed, ami a Magyar hadtörténelem részben van. Ott vannak a hozzászólásaid, nem lettek áthelyezve.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 558
80 896
113
Ukrán topikban 2 óra a hozzászólások között? Na ez már tényleg nem normális.

Most min vesztetek össze? Min ment a vita ami ezt hozta? Balról csíkozódik az ukrán camo, a ruszki meg jobbról, és ment az anyázás, hogy melyiknek van igaza?

Oké, foci vb van, egy meccs két óra ... ;), addig nincs moderálás, de 2 óra? :)
 

sixtus

Well-Known Member
2022. február 22.
1 783
12 641
113
Ukrán topikban 2 óra a hozzászólások között? Na ez már tényleg nem normális.

Most min vesztetek össze? Min ment a vita ami ezt hozta? Balról csíkozódik az ukrán camo, a ruszki meg jobbról, és ment az anyázás, hogy melyiknek van igaza?

Oké, foci vb van, egy meccs két óra ... ;), addig nincs moderálás, de 2 óra? :)
Hehe...attól tartok, hogy úgy jár mint a Belpol mocsara, mikor átmászott a Biztpolba :D Ez meg majd átmegy a SZU utódállamaiba :D Ingoványos volt már ott így is, de most láp, mocsár és futóhomok lesz :D
 
K

Kopi2000

Guest
Biztosan óriási lesz a látogatottsága.
Hat igen, a latogatottsag... Engem pld. megdobbent, hogy az 56-os es az 1848-as topik szinte az erdektelensegbe fulladt. Bar igen sok magyarkodo ember kommentel ide, de a ket legnagyobb unnepunkkel kapcsolatos esemenyek megismerhetosege nem mozgajak meg az embereket. Es igen, nekem faj, hogy emellett meg orosz kulturalis topik dolgait ugy talaljak, mintha azok lennenek a magyar emberek szamara az etalonok.....
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 558
80 896
113
Hehe...attól tartok, hogy úgy jár mint a Belpol mocsara, mikor átmászott a Biztpolba :D Ez meg majd átmegy a SZU utódállamaiba :D Ingoványos volt már ott így is, de most láp, mocsár és futóhomok lesz :D
Sokkal kevesebb vita volt, amikor nem volt limit. Annyi volt a trükkje, hogy akin mindig vita volt, ignorera raktad és máris nem volt anyázás. Ezért szar most a mandiner is: kivették az Xet, az egész hozzászólás áradat egy anyázás, méghozzá moderáció nélkül. Itt van, moderáció is, de sokszor túl van tolva. Mint pl. most ez a 2 óra. Annyit láttam tegnap is, hogy komment, benne 20 egyéb linkkel. Kb. olvashatatlan.
 
Status
Not open for further replies.