Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
<blockquote rel="Veér István">Megoldás: Terroristázz a Tu-22M topikban!

Az már ott kevés lesz!
Mivel az egy "szakmai" topic, ott már a "k. anyád" jelzőnél valami durvábbat kell bevetni! :-(

</blockquote>
Akkor ami megoldás az eszembe jut, az a BIZTPOL topikok törlése lehet még!
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Kezdek teljesen összezavarodni. A terroristázás "Szíria" topicban nem megengedett, ami a "Tupoljev Tu-22M" topicban zajlik az meg OK?

A terroristázás megengedett, csak annyit jegyeztem meg. hogy túl tág, ugyanis IS meg FSA is lehet. A Tu-22M topikban viszont egy szakmai vita zajlik, amire a ti részetekről még soha nem láttam példát. Belinkeliket a xy.ma xy.blog vagy xy.hir oldalakat és férgeztek egy kicsit. Az megesik, hogy ilyenkor elszalad az emberekkel a ló, de nyugi, majd csillapítom a kedélyeket a vita meg vissza lesz terelve a rendes medrébe.
Bárcsak lenne ilyen problémám veletek is, hogy utánaolvastok dolgoknak és elkezdtek vitázni.
Amúgy kíváncsi vagyok a véleményedre ebben a témában (Tu-22M), nyugodtan szólj hozzá.
 

skara

Member
2014. június 4.
38
1
8
<blockquote rel="rudi">Kezdek teljesen összezavarodni. A terroristázás "Szíria" topicban nem megengedett, ami a "Tupoljev Tu-22M" topicban zajlik az meg OK?

A terroristázás megengedett, csak annyit jegyeztem meg. hogy túl tág, ugyanis IS meg FSA is lehet. A Tu-22M topikban viszont egy szakmai vita zajlik, amire a ti részetekről még soha nem láttam példát. Belinkeliket a xy.ma xy.blog vagy xy.hir oldalakat és férgeztek egy kicsit. Az megesik, hogy ilyenkor elszalad az emberekkel a ló, de nyugi, majd csillapítom a kedélyeket a vita meg vissza lesz terelve a rendes medrébe.
Bárcsak lenne ilyen problémám veletek is, hogy utánaolvastok dolgoknak és elkezdtek vitázni.
Amúgy kíváncsi vagyok a véleményedre ebben a témában (Tu-22M), nyugodtan szólj hozzá.</blockquote>

elszadad az emberekkel a ló... te azt ami ott van annak nevezed?????

én 2 könnyeb kritikus egy nehezebb komment után direkt sértégetést kaptam tőled a kantinban Mack, ami elfoadhatatlan egy modtól

erre fentebb meg ezt írod?

ez meg mi a faszom?? >>> Bárcsak lenne ilyen problémám veletek is

rendkívül irritálnak az ilyen emberek, nem kicsit szállt fejedbe a seriffeskedés. már korábban írtam hogy inkább olvasom ezeket a híreket eredeti nyelven hat másik oldalon mint itt ha ez így megy tovább, de msot jött el az idő amikor azt mondom, hogy BAZD MEG MAGAD MACK és lelépek a faszba. egy totál idióta vagy, csak gratulálni tudok a moderálási szakértelmedhez. ilyen rövid idő alatt ennyiszer még a béta panoz ulippo trio sem verte ki nálam a biztosítékot ennyiszer. tudom senkinek se fogok hiányozni, eddig se volt túl sok hozzászólásom. na pá

pls banoljatok vagy töröldjétek az accomat
 
T

Törölt tag 1586

Guest
<blockquote rel="rudi">Kezdek teljesen összezavarodni. A terroristázás "Szíria" topicban nem megengedett, ami a "Tupoljev Tu-22M" topicban zajlik az meg OK?
...A Tu-22M topikban viszont egy szakmai vita zajlik</blockquote>

Ez tetszik... :)

Bárcsak lenne ilyen problémám veletek is, hogy utánaolvastok dolgoknak és elkezdtek vitázni.

Értem! És k.anyáznunk is kell?
Amúgy nézd meg a hozzászólásaimat. Valószínű azért nem emlékszel rájuk mert nem szidtam senkinek a mamáját, de ha ez fórum elvárás akkor szólj...

Amúgy kíváncsi vagyok a véleményedre ebben a témában (Tu-22M), nyugodtan szólj hozzá.

Megtörtént, nézz utána... (meg fogod érteni belőle a véleményem)
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Mack!miert alkalmazod a kettos mercet?modinak ez megengedett?meghogy szakmai vita mi? a kurva anyazas meg a tobbi a szakmai vitanak minosul nalad?a szir topikban a gennyes terroristakat valaki lemeri fergezni akkor ledurrogod hogy ezt fejezze be,de egy Tu22 es topikban megy a kurva anyazas meg a faszomozas azt meg engeded?hogyisvanez melyen tisztelt modi ur?azert ne tessek bennunket hujenek nezni nem az ovodaban vagyunk!
 
M

molnibalage

Guest
Khöm, a Tu-22M topik az úgy keződött, hogy pár szokásos ember nekiállt érvek nélkül vitázni és személyeskedni meg játszani a rébuszokban beszélést, mire nálam szokás szerint elszakadt a cérna. Persze mikor konkrétumokat kellett volna mondani vagy dolgozni, akkor hirtelen büdös lett a munka...
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Ertelek en tegedet is molni,nem csupan zsoltit akarom ezzel vedeni,DE nem gondolod hogy egy kicsit messzire mentel a kurva anyazassal?miert nem lehet kultur korulmenyek kozott elkuldeni azt aki teged felbosszantott?Te mint szakmai ember pont neked nem kene anyazni a laikusokat...lasd Obrannat!nem akarja megvaltani az embereket viszont nagyon higgadtan kezeli a tudatlanokat es nem sulyed a beka segge ala holmifajta anyazassal mert mas nem ert egyet allitasaval!lehet maskent is csinalni!nekem csak Mekk hozza allasa nem tetszik hogy ezt megengedte holott O papol a szinvonal emelessel...
 
  • Tetszik
Reactions: cirqle

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
<blockquote rel="Mackensen"><blockquote rel="rudi">Kezdek teljesen összezavarodni. A terroristázás "Szíria" topicban nem megengedett, ami a "Tupoljev Tu-22M" topicban zajlik az meg OK?

A terroristázás megengedett, csak annyit jegyeztem meg. hogy túl tág, ugyanis IS meg FSA is lehet. A Tu-22M topikban viszont egy szakmai vita zajlik, amire a ti részetekről még soha nem láttam példát. Belinkeliket a xy.ma xy.blog vagy xy.hir oldalakat és férgeztek egy kicsit. Az megesik, hogy ilyenkor elszalad az emberekkel a ló, de nyugi, majd csillapítom a kedélyeket a vita meg vissza lesz terelve a rendes medrébe.
Bárcsak lenne ilyen problémám veletek is, hogy utánaolvastok dolgoknak és elkezdtek vitázni.
Amúgy kíváncsi vagyok a véleményedre ebben a témában (Tu-22M), nyugodtan szólj hozzá.</blockquote>

elszadad az emberekkel a ló... te azt ami ott van annak nevezed?????

én 2 könnyeb kritikus egy nehezebb komment után direkt sértégetést kaptam tőled a kantinban Mack, ami elfoadhatatlan egy modtól

erre fentebb meg ezt írod?

ez meg mi a faszom?? >>> Bárcsak lenne ilyen problémám veletek is

rendkívül irritálnak az ilyen emberek, nem kicsit szállt fejedbe a seriffeskedés. már korábban írtam hogy inkább olvasom ezeket a híreket eredeti nyelven hat másik oldalon mint itt ha ez így megy tovább, de msot jött el az idő amikor azt mondom, hogy BAZD MEG MAGAD MACK és lelépek a faszba. egy totál idióta vagy, csak gratulálni tudok a moderálási szakértelmedhez. ilyen rövid idő alatt ennyiszer még a béta panoz ulippo trio sem verte ki nálam a biztosítékot ennyiszer. tudom senkinek se fogok hiányozni, eddig se volt túl sok hozzászólásom. na pá

pls banoljatok vagy töröldjétek az accomat







</blockquote>

Mikor és mivel sértegettelek én téged?
 
M

molnibalage

Guest
1. Több kommenten keresztül részletesen magyaráztam, matematikai modellel, valós képességekkel és megtörtént esetekkel alátámasztva. Neki ez nem releváns.
2. Nem először csinálja...
3. Nem akarja abbahagyni...
4. Ezek után még nekiáll beszólni nem csak nekem, hanem annak csapatnak, akinek a tudásbázisból összeraktam az egészet.

Sajánlom, a hülyékkel <b><i>ÉS</i></b> trollkkal szemben és már elvesztettem a türelmemet.

Ha bárki normálisan kérdez vagy vitázik, akkor annak képes vagyok normálisan válaszolni, de mikor érvek nélküli személyeskedésbe kezd, fikázza a egy kollektív csapat tudását, mikor neki abban merül ki képessége ,hogy "semmit sem tudhatnuk" - ja, hogy ő nem tud, akkor senki sem - akkor simogassam meg a buksiját...? [fejvakarás]
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
ki az a tőletek? Ez eléggé általánosítás, alig jobb mint a söpredékezés. A mérték legyen egyenlő!

Nézd, akinek nem inge, ne vegye magára. Azért általánosította, hogy nehogy már megint megsértsek valakit. Olvad a hozzászólásokat és fogod látni, hogy milyen törékeny sokaknak a lelke.
Van egy réteg aki mondhatni csak a szír, ukrán, közel-kelet és még egy két biztpol topikban van jelen. A helyzet az, hogy ez teljesen rendben van, mindenki oda posztol ahova akar. Viszont szeretném ha a haditechnikás topikokba is benéznének néha.
Nem kötelező, csak jó lenne.
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Nem kell neki megsimogatni a buksijat,meg jopofizni sem kell de viszont lesulyedni a kocsma szint ala sem erdemes mivel ezzel nem szerzesz magadnak respektet!a tudatlanokat nem utni verni kell hanem turelmesebbnek lenni!elvezettel olvastam a vitatokat meg nem szemelykedesbe nem torkollott a vitatok!jol volna azt megorizni na meg a hidegvert.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
tudom senkinek se fogok hiányozni, eddig se volt túl sok hozzászólásom. na pá

pls banoljatok vagy töröldjétek az accomat

Megnyugtatlak, hogy nem fogom törölni, ugyanis veled ellentétben engem szinte lehetetlen megsérteni. Az a véleményem, hogy a sértődés a gyengék menekülési útvonala. Ha kifogynak az érvekből vagy képtelenek tovább harcolni az igazukért, akkor így dobják be a törülközőt.
"Engem megsértettek! Hüpp! Hüpp! Hagyjatok!"
És kész.
Tégy belátásod szerint és legyen egy szép életed.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Mack'! Ha valakit elküldünk a k. anyjába -pártatlanul, és ez megy több hozzászóláson keresztül az szakmai vita? Most ez komoly? Ez a moderátori álláspontod? És ha valaki épp e témából akarna tanulmányt csinálni (mint a moderátorkodásod elején példálóztál), még ha szakmailag építő jellegű is, akkor is hol fogja ezt komolyan venni?
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Megoldom azt is, de valahogy úgy kell csináljam, hogy a tartalom ne vesszen el. Az anyázáson kívül azért elég sok érv is fel lett sorakoztatva. Az nem kéne elvesszen.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Az kétségtelen. De ezt az ukrán parlamenti színvonalat el kellene felejteni, mert akkor pont annak a komolyságát és szakmaiságát érjük el. :)
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Mack!miert alkalmazod a kettos mercet?modinak ez megengedett?meghogy szakmai vita mi? a kurva anyazas meg a tobbi a szakmai vitanak minosul nalad?a szir topikban a gennyes terroristakat valaki lemeri fergezni akkor ledurrogod hogy ezt fejezze be,de egy Tu22 es topikban megy a kurva anyazas meg a faszomozas azt meg engeded?hogyisvanez melyen tisztelt modi ur?azert ne tessek bennunket hujenek nezni nem az ovodaban vagyunk!

én szóltam előre, hogy atlantista :)