Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
18 349
35 204
113
Kedves @Tcat !
Nem lehetne "diszlájk smájlit" (thumbs down) bevezetni a fórumon?
Sokkal egyértelműbb, mint a "sírvaröhögős" ami jelenleg ezt a funkciót tölti be sok esetben.
Ha van lájk, akkor miért nincs "diszlájk"?

Rémlik, hogy erről már volt szó az utóbbi félévben, de már nem tudom mi lett ezzel a felvetéssel - dislike bevezetés biztos nem... :)
 

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 816
2 512
113
Kedves @Tcat !
Nem lehetne "diszlájk smájlit" (thumbs down) bevezetni a fórumon?
Sokkal egyértelműbb, mint a "sírvaröhögős" ami jelenleg ezt a funkciót tölti be sok esetben.
Ha van lájk, akkor miért nincs "diszlájk"?

Rémlik, hogy erről már volt szó az utóbbi félévben, de már nem tudom mi lett ezzel a felvetéssel - dislike bevezetés biztos nem... :)
Eleinte volt, de nagyon visszás lett a dolog, inkább a kommentelő személyét mintsem a tartalmat dislájkolták a kollégák.
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 001
9 976
113
Kedves @Tcat !
Nem lehetne "diszlájk smájlit" (thumbs down) bevezetni a fórumon?
Sokkal egyértelműbb, mint a "sírvaröhögős" ami jelenleg ezt a funkciót tölti be sok esetben.
Ha van lájk, akkor miért nincs "diszlájk"?

Rémlik, hogy erről már volt szó az utóbbi félévben, de már nem tudom mi lett ezzel a felvetéssel - dislike bevezetés biztos nem... :)
Volt már ilyen, majdnem mindenki utálta.
A sírva röhögős pont jó szerintem, még ezen is van sértődés.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 731
80 565
113
Kedves @Tcat !
Nem lehetne "diszlájk smájlit" (thumbs down) bevezetni a fórumon?
Sokkal egyértelműbb, mint a "sírvaröhögős" ami jelenleg ezt a funkciót tölti be sok esetben.
Ha van lájk, akkor miért nincs "diszlájk"?

Rémlik, hogy erről már volt szó az utóbbi félévben, de már nem tudom mi lett ezzel a felvetéssel - dislike bevezetés biztos nem... :)
Volt már alkalmazva, de a molni hozzászólásaira mindig 10+ diszlájk érkezett,annyira kedvelték a fórumtársak. :) Miután ezt felvetette panaszként utána törölve lett.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 135
53 742
113
Volt már alkalmazva, de a molni hozzászólásaira mindig 10+ diszlájk érkezett,annyira kedvelték a fórumtársak. :) Miután ezt felvetette panaszként utána törölve lett.

De mivel már nincs itt, így vissza lehetne vezetni. Idegesít, hogyha valamivel nem értek egyet akkor csak a röhögős fejet tudok rakni, vagy semmit se.
Szerintem ez erősen rombolja a fórumot, hogy mindenki kiröhög mindenkit, akkor is ha csak szimplán nem értesz vele egyet.
(Jó, van akire okkal megy a röhögős fej.... De a "nem tetszik a véleményed" helyzeteket meg kellene különböztetni a helyi bohócok nevetős fejes értékeléseitől. Ne vegyük már őket egy kalap alá!)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
46 791
75 841
113
Szerintem a sírva röhögős sértőbb mint a dislike.
Igen, ehhez szeretnék csatlakozni. Az a nevetős fej nem arra van használva amire kitalálták, hanem ha írsz valamit, ami valakinek nem tetszik/nem ért vele egyet/nem illik a világképébe, de ő maga képtelen bármiféle kompetencián alapuló ellenvéleményt megfogalmazni akkor jön ez a nevetős fej.

Ezért is javasolnám az eltávolítását, mintahogy minden negatív reakció eltávolítását is (nekem a lájk sem hiányozna amúgy). Ha valaki nem ért valamivel egyet az írja le, ha meg nem képes rá, akkor ne adjunk teret a butaságnak azzal, hogy ilyen kiskapukat hagyunk nyitva előtte.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 135
53 742
113
Ezért is javasolnám az eltávolítását, mintahogy minden negatív reakció eltávolítását is

iu
+
 

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
9 779
44 961
113
Most már nincs itt molni, szóval igaziból az utolsó akadály is elhárult.

Molni, aki nincs itt, azt mondta mondjam azt névtelenül, hogy ő sosem volt akadály.

 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 506
10 088
113
Igen, ehhez szeretnék csatlakozni. Az a nevetős fej nem arra van használva amire kitalálták, hanem ha írsz valamit, ami valakinek nem tetszik/nem ért vele egyet/nem illik a világképébe, de ő maga képtelen bármiféle kompetencián alapuló ellenvéleményt megfogalmazni akkor jön ez a nevetős fej.

Ezért is javasolnám az eltávolítását, mintahogy minden negatív reakció eltávolítását is (nekem a lájk sem hiányozna amúgy). Ha valaki nem ért valamivel egyet az írja le, ha meg nem képes rá, akkor ne adjunk teret a butaságnak azzal, hogy ilyen kiskapukat hagyunk nyitva előtte.
A beszélgető felek itt is gyakran elbeszélnek egymás mellett. Az embernek nincs már kedve 20adszor leírni ugyanazt. Egyszerűbb egy smiley.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
46 791
75 841
113
A beszélgető felek itt is gyakran elbeszélnek egymás mellett. Az embernek nincs már kedve 20adszor leírni ugyanazt. Egyszerűbb egy smiley.
Csak az a nevetős simle inkább sértés mint reakció. Nézd meg a kommentemet, mi vicceset írtam le? Semmit. Pedig a notórikus nevető fejesek előkerültek. És láss csodát, csak ennyire tellett tőlük.
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 506
10 088
113
Csak az a nevetős simle inkább sértés mint reakció. Nézd meg a kommentemet, mi vicceset írtam le? Semmit. Pedig a notórikus nevető fejesek előkerültek. És láss csodát, csak ennyire tellett tőlük.
Én már valóban csak röhögök, mikor azt a nagy világmegváltó okosságát elszajkózza huszadszor valaki. Az meg lepereg (akárcsal őróla) amit ő nevet rajtam. És nincs felesleges másokat fárasztó szájkarate. Win-win.
 
  • Imádom
Reactions: Kim Philby

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
46 791
75 841
113
Én már valóban csak röhögök, mikor azt a nagy világmegváltó okosságát elszajkózza huszadszor valaki. Az meg lepereg (akárcsal őróla) amit ő nevet rajtam. És nincs felesleges másokat fárasztó szájkarate. Win-win.
De látod, vannak gondolataid, leírtad őket. Az teljesen mind1, hogy egyetértünk vagy sem. Ez egy fórum ahol vélemények vannak, nem a szánalmas pofavágás nulla tartalommal.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 417
23 612
113
De látod, vannak gondolataid, leírtad őket. Az teljesen mind1, hogy egyetértünk vagy sem. Ez egy fórum ahol vélemények vannak, nem a szánalmas pofavágás nulla tartalommal.
Párszor kérdeztem már tőled, a kényes tartalmakat egyszerűen ignorálod. Ezért elolvasom a kommented és ha nem értek vele egyet akkor kiröhöglek, nincs más reakció, mert mást nem érdemelsz. Ennyi.
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 506
10 088
113
De látod, vannak gondolataid, leírtad őket. Az teljesen mind1, hogy egyetértünk vagy sem. Ez egy fórum ahol vélemények vannak, nem a szánalmas pofavágás nulla tartalommal.
Lehet már ismerni a véleményeket, elég kőbe vésettek. Engem sem fognak könnyen meggyőzni arről, hogy Bill Gates védőoltásprogram finaszírozásával akarja csökkenteni az emberiség létszámát. Aztán jó összevesznek a népek, miután 20x elmondták egymásnak/egyásra ugyanazt. Békésebb egy smiley. Nem mondom, van konstruktív vita is, de ott a röhögő fejek ritkák.
 
Status
Not open for further replies.