A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
ne haragudj, de ez ha jól ismerem az magyar technikus terminust, akkor "elöljárói hatalommal való visszaélés" Úgy tudom, nem lehet fanatikus szektatagok kivételével indok, az erőszakhoz, hogy a hölgy rövid ruhát viselt, vagy hogy épp a beosztottja.
Erőszakhoz? Milyen erőszakhoz?
A cikkekben egyetlen szóval sincs említve erőszak.
De a törvények szerint minden szexuális erőszak áldozatának kötelessége az ellenállás.
De elgondolkoztál azon, hogy mi lett volna a sztoriból, ha elhangzik az első szóbeli ajánlat alkalmával a "Menjen az alezredes úr a jó édes anyjába!"
mondat?
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 889
35 359
113
A cikk szerint 20 éve volt a honvédség hivatásos tagja.
ja akkor az első nap tipli az új helyről. még úgysem véglegesítettek semmit. nálla személyügyi részlegen dolgozik másoknak az ügyét rendezte tehát tudnia kellett hogy müködik a rendszer hisz ő is müködteti...

Amikor keresik (mert aznap keresik az előző helyről a vólt munkatársak) mondNI HPOGY HAHÓ SRÁCOK NEM OKÉS A HELYZET. kérem helyezzetek vissza vagy másik helyre. mert kikezdtek velem az első nap. és ez nem ok. (nem nevesítek.)

a válsz jajj marikanéni. intézkedünk az ügyébe. még van szabadsága addig vegye ki még ugyis mi intézzük a papirjait.
történet lezárva.
 

Masztiff

Well-Known Member
2018. július 4.
4 267
8 191
113
Dehogy gondol, ha belegondolna, nem képviselhetné az itt minden rossz és ötven évvel el van maradva a nyugattól álláspontot.
Azért ez etikai kérdés, mindkettőt el kel(ene) hajtani a 'csába a leírtak alapján. Az alest azért, mert viszzaélt a helyzettel, a nőt meg azért, mert belement a játékba, csak utólag bánta (?) meg, egy ideig jó volt neki.

Fickó egy ötcsillagos szálloda bárjában odamegy egy rendkívül elegáns és mutatós hölgyhöz, és megkérdezi:
- Hölgyem, töltene velem egy éjszakát egymillió dollárért?
A nő rövid töprengés után igent mond. A fickó:
  • Itt van 500 dollár, és menjünk fel a szobámba!
  • De uram! Egymillióról volt szó!
  • Hölgyem! Az első kérdésre adott válaszával tisztáztuk a foglalkozását, most már az áralku folyik...
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 505
67 969
113
Az alezredest is felfüggeszteném és mehetne a kóterbe, ha bebizonyosodik, de kibaszottul a nőt is kivágnám. Ez megint a metoo-s terelés. Annyira tanácstalan voltam, hogy hagytam, hogy levarrjon, többször is. De amúgy nagyon zavar....Faszt. Azt hitte, hogy ez micsoda előny lesz neki, simán hagyta, hogy az alezredes tolja mint a biciklit, gátlástalanul megcsalva aput, aztán mikor leesett neki, hogy szimplán csak kefélik mer' jó, akkor hirtelen érezte, hogy rettenetes bűnt követtek el vele szemben. Nem állt ellen, mert hát szegénykém olyan tanácstalan volt, hogy valahogy lecsúszott a bugyi, aztán meg azt vette észre, hogy hetek óta kúrják. Hát igen, ő ott se vót, hiszen ha ellenáll és az ales megpróbálja megerőszakolni, akkor nem lehetett volna női bájakkal megpróbálni érvényesülni.

Simán igaza van Romulusznak, amiért lekapcsolta ezt az egészet.

Azért ez etikai kérdés, mindkettőt el kel(ene) hajtani a 'csába a leírtak alapján. Az alest azért, mert viszzaélt a helyzettel, a nőt meg azért, mert belement a játékba, csak utólag bánta (?) meg, egy ideig jó volt neki.

Fickó egy ötcsillagos szálloda bárjában odamegy egy rendkívül elegáns és mutatós hölgyhöz, és megkérdezi:
- Hölgyem, töltene velem egy éjszakát egymillió dollárért?
A nő rövid töprengés után igent mond. A fickó:
  • Itt van 500 dollár, és menjünk fel a szobámba!
  • De uram! Egymillióról volt szó!
  • Hölgyem! Az első kérdésre adott válaszával tisztáztuk a foglalkozását, most már az áralku folyik...
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 395
11 392
113
Én is kibasznám mindkettőt.
Vagy hármat, négyet.
Nagyink állítása szerint levarrta a fél ezredet, csak éppen senki sem tudott róla. A másik nő, meg rá volt mérges, hogy az ales mindkettőjüket használja.
Ugyan akkor, ha egy ilyennel meg lehet zsarolni a nőt, akkor már azért is alkalmatlan, mert ki tudja, hogy milyen más szolgálatokkal működne közre, hiszen zsarolhatóvá vált.
A KNBSZ-est meg azért, mert mindez átcsúszott rajta.
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Erőszakhoz? Milyen erőszakhoz?
A cikkekben egyetlen szóval sincs említve erőszak.
De a törvények szerint minden szexuális erőszak áldozatának kötelessége az ellenállás.
De elgondolkoztál azon, hogy mi lett volna a sztoriból, ha elhangzik az első szóbeli ajánlat alkalmával a "Menjen az alezredes úr a jó édes anyjába!"
mondat?
kérlek, ezt ne akard bevállalni.
Az erőszakra kényszerítés nem csak fizikai lehet, de ezt te is tudod.
Kérlek linkeld azokat a törvényeket, ahol az áldozat kötelességévé teszik az ellenállást - nem vagyok otthon fejlődésben visszamaradt országok jogalkalmazásában.
Bár érvrendszered továbbgondolva, ha Rohypnolt dobok a nő poharába, és úgy erőszakolom meg, nem történt bűncselekmény, mert nem állt ellent..
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 816
113
Kutatás, tudományos munka és tevékenység nélkül nem létezhetünk - hangsúlyozta dr. Benkő Tibor honvédelmi miniszter a Magyar Hadtudományi Társaság megalakulásának 30. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségen...

A Magyar Honvédség parancsnoka felsorolta azt az öt alapelvet, ami alapján a következő fegyveres konfliktus megnyerhető: ilyen az egyértelmű előny; a kommunikáció a szövetséges erőkkel; az ellenség iránti tisztelet; a világosan megfogalmazott célok; valamint a jól működő vezetés-irányítási rendszer. Azonban – mint mondta - ezek megoldása közös gondolkodást követel.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 505
67 969
113
kérlek, ezt ne akard bevállalni.
Az erőszakra kényszerítés nem csak fizikai lehet, de ezt te is tudod.
Kérlek linkeld azokat a törvényeket, ahol az áldozat kötelességévé teszik az ellenállást - nem vagyok otthon fejlődésben visszamaradt országok jogalkalmazásában.
Bár érvrendszered továbbgondolva, ha Rohypnolt dobok a nő poharába, és úgy erőszakolom meg, nem történt bűncselekmény, mert nem állt ellent..
Vajon ha anyu otthon addig húzza apu agyát mindenféle alázással amíg annál elpattan a húr, akkor is látod ezt az erőszakra kényszerítést, vagy akkor nem muszáj megütni anyut? Ugyanígy itt anyunak kötelező volt széttenni a lábát az alesnek? Vagy csak kiabálni tudott volna? Vagy jelenteni az alig rendelkezésre egyéb tisztek, katonai rendőrség, hírszerzés, felé? Szóval azért nem kellene úgy tenni, mintha egy ketrecben tartották volna. Eszébe jutott, hogy ő egy hűséget esküdött nő, akinek férje van? Faszt, le sem szarta. Ez nem az ales hibája csak, egyenlő felek a hülyeségben s a vágyak visszaszorításának képtelenségében. Aztán anyu bedurcizott.

Ki kell cseszni mindkettőt és kész. Ennyi.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 889
35 359
113
Oké, nem tudom hogy álltok az angollal, de szerencsére megtaláltam magyarul is. Az itt is ismételgetett mítoszokról. 201. oldaltól.
ez nem erőszak vólt hanem prostitució. előmenetel igéretével. (tehát haszonszerzés céljából) az ales ezért is érdemelne büntit. hisz kurváját nyomná előrre a ranglétrán míg a rátermettek hoppn maradnak. ezzel a rendszer hatékonyságát rontja.
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
kérlek, ezt ne akard bevállalni.
Az erőszakra kényszerítés nem csak fizikai lehet, de ezt te is tudod.
Kérlek linkeld azokat a törvényeket, ahol az áldozat kötelességévé teszik az ellenállást - nem vagyok otthon fejlődésben visszamaradt országok jogalkalmazásában.
Bár érvrendszered továbbgondolva, ha Rohypnolt dobok a nő poharába, és úgy erőszakolom meg, nem történt bűncselekmény, mert nem állt ellent..
,,,,,"Z. munkába állt, különös dolog történt - legalábbis azon birtokunkba került vallomások alapján, amit a nő később az ügyészségen, valamint egy, az ügyben indított belső eljárás során tett."Az irodája közepére húzta a fotelt, abba ültetett, majd miközben hozzám beszélt, többször körbejárt engem. Ekkor közölte velem, hogy szexuális kapcsolatot kíván létesíteni.Én ettől zavarba jöttem, azzal próbáltam elterelni a témát, hogy mást hoztam szóba. Nem fenyegetett, nem helyezett kilátásba semmit még ekkor, ha nem jön létre az általa akart szexuális kapcsolat" - olvasható abban a jegyzőkönyben, amely később Z. meghallgatásán készült. A nő vallomása szerint az alezredes nem állt le, az első eset után többször, újra szóba hozta a témát. Néha a saját, néha Z. irodájában voltak ekkor, de mindig kettesben."Ezen ismételt ajánlatainál már emlékeztetett arra, hogy személyi beszélgetés nélkül intézte el a beosztásba helyezésemet, illetve olyat is mondott, hogy tiszti beosztásba kerülhetek, ezt nem kötötte kifejezetten a szexuális együttléthez, bár ezt érzékeltette"- állítja Z.A nő vallomása szerint egy bizonyos pontnál az alezredes már ennél is tovább ment, “egy pontos időpontot szabott meg, hogy mikor kell szexelniük”. A pontos dátum 2020 január 6-a volt, és amikor ezt az alezredes közölte vele, akkor Z. szerint ismét érzékeltette: a nőnek hálásnak kell lennie, mert ő segített abban, hogy az ezredhez kerüljön. Az egyébként férjezett Z. nem utasította vissza az ezredes ultimátumszerű “ajánlatát”, utólag azt mondta, hogy azért, mert tanácstalannak érezte magát.Amikor eljött a nap, 2020 január 6-án dél körül az alezredes behívta őt az irodájába, akkor, amikor mindenki ebédelt. "Ő lépett be először, az irodaajtó kitámasztó ékjét kirúgta, majd - miután én is beléptem - az ajtót kulcsra zárta, azt az ajtóban hagyta. Miután az ajtót bezárta, elkezdett közeledni felém azonnal úgy, hogy az ajtót takarja. Miután odaért hozzám, lehúzta a nadrágom, egy, az irodában lévő fotel fölé kellett hajolnom, majd megtörtént a szexuális aktus köztünk. A szexuális közösülés mindössze pár percig tartott, miután befejeződött, úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna, arra törekedett, hogy úgy távozzak az irodájából, mintha ott sem lettem volna, ne lássa azt senki" - olvasható a nő vallomásában. Z. a szex közben megsérült, ezért nagyjából negyed óra múlva visszament az alezredeshez, aki emiatt egy, az ebédjéből éppen visszatérő őrvezetőt utasított arra: vigye őt haza, míg a nőnek azt mondta, majd érdeklődni fog az állapota felől."A fenti esetet követően úgy éreztem, nem tudok ebből a szituációból kitörni, úgy éreztem, ha feltárom, én jöttem volna ki rosszabbul a történtekből, ezért nem szóltam senkinek, csak a lányommal beszéltem erről, de már a felém tett ajánlatot is közöltem vele” - áll Z. vallomásában."
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 562
93 933
113
ez nem erőszak vólt hanem prostitució. előmenetel igéretével. (tehát haszonszerzés céljából) az ales ezért is érdemelne büntit. hisz kurváját nyomná előrre a ranglétrán míg a rátermettek hoppn maradnak. ezzel a rendszer hatékonyságát rontja.
Nah, azért ne essünk a ló túloldalára! Valszeg egy ideig jól érezték magukat, aztán szakítottak, csak csúnya vége lett. Sok ilyen van, de sztem hanyogolhatjuk már ezt a bulvártémát.

Maradjunk a haderőfejlesztésnél!!
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 889
35 359
113
valami hasonló jó lenne a btr ekre
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
kérlek, ezt ne akard bevállalni.
Az erőszakra kényszerítés nem csak fizikai lehet, de ezt te is tudod.
Kérlek linkeld azokat a törvényeket, ahol az áldozat kötelességévé teszik az ellenállást - nem vagyok otthon fejlődésben visszamaradt országok jogalkalmazásában.
Bár érvrendszered továbbgondolva, ha Rohypnolt dobok a nő poharába, és úgy erőszakolom meg, nem történt bűncselekmény, mert nem állt ellent..
BTK. 197. §
De igen, ha valakit elkábítasz (védekezésre képtelenné teszel), akkor az már alapból erőszak.
Ammire te próbálsz utalni a szexuális kényszerítés, de mivel nem ismerjük a teljes sztorit, így ne akarj már pálcát törni egy ügybe amit csak egy cikkben lehozott infók alapján kapiskálsz.
Én viszont sokkal aggasztóbbnak tartom, hogy te fejből tolod, hogy mivel lehet nőket elkábítani. o_O
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
BTK. 197. §
De igen, ha valakit elkábítasz (védekezésre képtelenné teszel), akkor az már alapból erőszak.
Ammire te próbálsz utalni a szexuális kényszerítés, de mivel nem ismerjük a teljes sztorit, így ne akarj már pálcát törni egy ügybe amit csak egy cikkben lehozott infók alapján kapiskálsz.
Én viszont sokkal aggasztóbbnak tartom, hogy te fejből tolod, hogy mivel lehet nőket elkábítani. o_O
most nem leszek egy napig, addigraq előkeresem a jogi részét. Utóirat: ezer cikket találsz a randidrogokról, szóval nem kell hozzá M. ügynöknek lenni.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 505
67 969
113
,,,,,"Z. munkába állt, különös dolog történt - legalábbis azon birtokunkba került vallomások alapján, amit a nő később az ügyészségen, valamint egy, az ügyben indított belső eljárás során tett."Az irodája közepére húzta a fotelt, abba ültetett, majd miközben hozzám beszélt, többször körbejárt engem. Ekkor közölte velem, hogy szexuális kapcsolatot kíván létesíteni.Én ettől zavarba jöttem, azzal próbáltam elterelni a témát, hogy mást hoztam szóba. Nem fenyegetett, nem helyezett kilátásba semmit még ekkor, ha nem jön létre az általa akart szexuális kapcsolat" - olvasható abban a jegyzőkönyben, amely később Z. meghallgatásán készült. A nő vallomása szerint az alezredes nem állt le, az első eset után többször, újra szóba hozta a témát. Néha a saját, néha Z. irodájában voltak ekkor, de mindig kettesben."Ezen ismételt ajánlatainál már emlékeztetett arra, hogy személyi beszélgetés nélkül intézte el a beosztásba helyezésemet, illetve olyat is mondott, hogy tiszti beosztásba kerülhetek, ezt nem kötötte kifejezetten a szexuális együttléthez, bár ezt érzékeltette"- állítja Z.A nő vallomása szerint egy bizonyos pontnál az alezredes már ennél is tovább ment, “egy pontos időpontot szabott meg, hogy mikor kell szexelniük”. A pontos dátum 2020 január 6-a volt, és amikor ezt az alezredes közölte vele, akkor Z. szerint ismét érzékeltette: a nőnek hálásnak kell lennie, mert ő segített abban, hogy az ezredhez kerüljön. Az egyébként férjezett Z. nem utasította vissza az ezredes ultimátumszerű “ajánlatát”, utólag azt mondta, hogy azért, mert tanácstalannak érezte magát.Amikor eljött a nap, 2020 január 6-án dél körül az alezredes behívta őt az irodájába, akkor, amikor mindenki ebédelt. "Ő lépett be először, az irodaajtó kitámasztó ékjét kirúgta, majd - miután én is beléptem - az ajtót kulcsra zárta, azt az ajtóban hagyta. Miután az ajtót bezárta, elkezdett közeledni felém azonnal úgy, hogy az ajtót takarja. Miután odaért hozzám, lehúzta a nadrágom, egy, az irodában lévő fotel fölé kellett hajolnom, majd megtörtént a szexuális aktus köztünk. A szexuális közösülés mindössze pár percig tartott, miután befejeződött, úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna, arra törekedett, hogy úgy távozzak az irodájából, mintha ott sem lettem volna, ne lássa azt senki" - olvasható a nő vallomásában. Z. a szex közben megsérült, ezért nagyjából negyed óra múlva visszament az alezredeshez, aki emiatt egy, az ebédjéből éppen visszatérő őrvezetőt utasított arra: vigye őt haza, míg a nőnek azt mondta, majd érdeklődni fog az állapota felől."A fenti esetet követően úgy éreztem, nem tudok ebből a szituációból kitörni, úgy éreztem, ha feltárom, én jöttem volna ki rosszabbul a történtekből, ezért nem szóltam senkinek, csak a lányommal beszéltem erről, de már a felém tett ajánlatot is közöltem vele” - áll Z. vallomásában."
Szóval ő ott se vót. Annyira tanácstalan volt, hogy még a férjének sem mesélt róla, hogy mit akarnak tőle a munkahelyén. A lányával biztos könnyeden meg tudták volna oldani ezt a gondot, sikerült is. Nem állt ellen az ajánlatokkor, nem fejezte ki a helytelenítését, nem jelentette. Önként besétált a megadott időben az adott helyre, nem szólt senkinek, nem védekezett, nem próbálta elkerülni sem. Hagyta, hogy letolják a ruhát, megtolják és nem állt elen egy percig sem. Ismét nem védekezett, és nem is jelentette senkinek sem. Aztán ismét a helytelenítés nélkül menetrendszerűen végigcsinált mindent amit az ales akart, feltűnésmentesen távozott, nem látleteztette a sérülését amiről említést tesz, nem jelezte az őrvezetőnek akivel kettesben maradt, hiszen ezek a magyar férfiak imádnak nemi erőszakolni és ha erőszak lett volna azzal biztosan egyetértett volna az őrvezető(?), majd ezt még megismételte többször és áldozat? :D "én jöttem volna ki rosszabbul". Mi a fasz? Szóval ha ezzel baja lett volna és ennyi ponton és még otthon is a férjével megosztva fel lehetett volna lépni, az egyetlen akivel megosztotta, az a lánya(gondolom nem ebben a hangvételben sutyorogtak), aki szintén nem tett semmit. Mivel jött volna ki rosszabbul? Mi lett volna az a rossz? Elveszti a munkahelyét, ahol elmondása szerint erőszakolják? Vagy csak lebukik apu előtt és félt ettől, mert félrekúrt? Komolyan, az eszem megáll. :D
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
,,,,,"Z. munkába állt, különös dolog történt - legalábbis azon birtokunkba került vallomások alapján, amit a nő később az ügyészségen, valamint egy, az ügyben indított belső eljárás során tett."Az irodája közepére húzta a fotelt, abba ültetett, majd miközben hozzám beszélt, többször körbejárt engem. Ekkor közölte velem, hogy szexuális kapcsolatot kíván létesíteni.Én ettől zavarba jöttem, azzal próbáltam elterelni a témát, hogy mást hoztam szóba. Nem fenyegetett, nem helyezett kilátásba semmit még ekkor, ha nem jön létre az általa akart szexuális kapcsolat" - olvasható abban a jegyzőkönyben, amely később Z. meghallgatásán készült. A nő vallomása szerint az alezredes nem állt le, az első eset után többször, újra szóba hozta a témát. Néha a saját, néha Z. irodájában voltak ekkor, de mindig kettesben."Ezen ismételt ajánlatainál már emlékeztetett arra, hogy személyi beszélgetés nélkül intézte el a beosztásba helyezésemet, illetve olyat is mondott, hogy tiszti beosztásba kerülhetek, ezt nem kötötte kifejezetten a szexuális együttléthez, bár ezt érzékeltette"- állítja Z.A nő vallomása szerint egy bizonyos pontnál az alezredes már ennél is tovább ment, “egy pontos időpontot szabott meg, hogy mikor kell szexelniük”. A pontos dátum 2020 január 6-a volt, és amikor ezt az alezredes közölte vele, akkor Z. szerint ismét érzékeltette: a nőnek hálásnak kell lennie, mert ő segített abban, hogy az ezredhez kerüljön. Az egyébként férjezett Z. nem utasította vissza az ezredes ultimátumszerű “ajánlatát”, utólag azt mondta, hogy azért, mert tanácstalannak érezte magát.Amikor eljött a nap, 2020 január 6-án dél körül az alezredes behívta őt az irodájába, akkor, amikor mindenki ebédelt. "Ő lépett be először, az irodaajtó kitámasztó ékjét kirúgta, majd - miután én is beléptem - az ajtót kulcsra zárta, azt az ajtóban hagyta. Miután az ajtót bezárta, elkezdett közeledni felém azonnal úgy, hogy az ajtót takarja. Miután odaért hozzám, lehúzta a nadrágom, egy, az irodában lévő fotel fölé kellett hajolnom, majd megtörtént a szexuális aktus köztünk. A szexuális közösülés mindössze pár percig tartott, miután befejeződött, úgy viselkedett, mintha mi sem történt volna, arra törekedett, hogy úgy távozzak az irodájából, mintha ott sem lettem volna, ne lássa azt senki" - olvasható a nő vallomásában. Z. a szex közben megsérült, ezért nagyjából negyed óra múlva visszament az alezredeshez, aki emiatt egy, az ebédjéből éppen visszatérő őrvezetőt utasított arra: vigye őt haza, míg a nőnek azt mondta, majd érdeklődni fog az állapota felől."A fenti esetet követően úgy éreztem, nem tudok ebből a szituációból kitörni, úgy éreztem, ha feltárom, én jöttem volna ki rosszabbul a történtekből, ezért nem szóltam senkinek, csak a lányommal beszéltem erről, de már a felém tett ajánlatot is közöltem vele” - áll Z. vallomásában."
Sikerült pont azokat a részleteket beidézni, ami kimondottan a nőre nézve kellemetlen. Ha ez tényleg a vallomásából idézett szöveg, akkor teljesen jogosan
vonták vissza az eljárást a pali ellen. Ettől még kirúghatják az alezredest, de csak valami fegyelmivel, és nem büntetőügy kapcsán.

Ez volt a témában az utolsó megnyilvánulásom. Beszéljünk inkább a fociról! :confused: