A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 119
45 439
113
de háromszor olyan szar ?
A szerbek tipikusan azt a piacot nyomatják, mint kína, afrikába exportálnak az ott rozsdásodó szovjet szarokhoz képest modern eszközöket, amik viszon a 90-es évek technológiai szinvonalán mozognak. Szerinted így van értelme 2026-ban egy NATO országnak hosszú távra beszerezni akármit is?
Én nem pusztán beszerzérzésről beszéltem.
Mennyit tudsz erről az ALAS rakétáról, illetve erről a családról?
Mert én nem túl sokat... Annak ellenére, hogy igen keményen próbáltam utánnamenni. (Tényleg nagyon szívesen vennék minden infót róla!)
Ugyanakkor szöget ütött a fejembe, hogy az Emírségek 200M EUR-ót tett a projektbe, amikor nekik elérhető a Raytheon meg az MBDA szinte teljes termékskálája.
Nem mellesleg, a pletykák szerint elég közel állunk egy olyan szállítógép típus beszerzéséhez, amelyik nem NATO ország fejlesztése, és a gyártó katonai gépei elsősorban a 3. világ piacán forognak.;):D
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
27 818
117 988
113
Én nem pusztán beszerzérzésről beszéltem.
Mennyit tudsz erről az ALAS rakétáról, illetve erről a családról?
Mert én nem túl sokat... Annak ellenére, hogy igen keményen próbáltam utánnamenni. (Tényleg nagyon szívesen vennék minden infót róla!)
Ugyanakkor szöget ütött a fejembe, hogy az Emírségek 200M EUR-ót tett a projektbe, amikor nekik elérhető a Raytheon meg az MBDA szinte teljes termékskálája.
Nem mellesleg, a pletykák szerint elég közel állunk egy olyan szállítógép típus beszerzéséhez, amelyik nem NATO ország fejlesztése, és a gyártó katonai gépei elsősorban a 3. világ piacán forognak.;):D
Azért a kettő nem egy kategória véletlenül sem. A yugoimport is népszerű az araboknál a szovjet alapok miatt, de tartsák meg inkább maguknak.
 

tonyo

Well-Known Member
2017. június 23.
5 371
7 842
113
A lázár-3 as apc például jó fejlesztési alap lehetne tovább. Pl 8x8 as vonalon kicsit feljavítva. Ami megfelelne itthon is. Nem azt mondom hogy fő vonalba. Hanem másodhegedűs vonalba il azért legyen némi tartalék is alapon.
Vagy pl egy új tandemfejes,thermobáros,repesz romboló fejű, rádiós irányítású il fejlettebb (cél és tűz) irányítású maljutka pl másodvonalba vagy tartalékba,tarcsisoknak.
Szerintem másodvonalba il tartalékba (pl tartalékosoknak) én látnék lehetőséget a szerb cuccosokba. Persze úgy hogy a fejlesztésekbe il gyártásba mi is besszálhatnánk.
Első vonalas technikát a szerbektől szerintem itt senki nem díjazná. Meg szerintem amúgy se tartanak még ott.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 119
45 439
113
Ami lehet hogy orosz il kínai alapokon nyugszik.
Szerintem meg semmit nem tudsz róla... :rolleyes:
No offence!
Viszont nekem nagyon úgy tűnik, hogy az ALAS-hoz a fejlesztés teljesen saját. Maga a cég egy egyetemi spin-off cég.
Az ilyenek meg nem külső technológiákat használnak.
Nekem úgy tűnt, hogy először csinálták meg ezt a kis méretű sugárhajtóművet (Mongoose 040), és utána lett tökéletesítve a rakéta. Az biztos, hogy a vezérlés legalább 2x lett áttervezve.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
27 818
117 988
113
Szerintem meg semmit nem tudsz róla... :rolleyes:
No offence!
Viszont nekem nagyon úgy tűnik, hogy az ALAS-hoz a fejlesztés teljesen saját. Maga a cég egy egyetemi spin-off cég.
Az ilyenek meg nem külső technológiákat használnak.
Nekem úgy tűnt, hogy először csinálták meg ezt a kis méretű sugárhajtóművet (Mongoose 040), és utána lett tökéletesítve a rakéta. Az biztos, hogy a vezérlés legalább 2x lett áttervezve.
Sötét ló amit nemigen használ senki. Spike-ot meg valljuk be elég sokan, NATO szinten.

(Ja és 60000-dik hozzászólás a topikban)
 

fedett_mókus

Well-Known Member
2018. november 25.
3 647
6 359
113
A lázár-3 as apc például jó fejlesztési alap lehetne tovább. Pl 8x8 as vonalon kicsit feljavítva. Ami megfelelne itthon is. Nem azt mondom hogy fő vonalba. Hanem másodhegedűs vonalba il azért legyen némi tartalék is alapon.
Vagy pl egy új tandemfejes,thermobáros,repesz romboló fejű, rádiós irányítású il fejlettebb (cél és tűz) irányítású maljutka pl másodvonalba vagy tartalékba,tarcsisoknak.
Szerintem másodvonalba il tartalékba (pl tartalékosoknak) én látnék lehetőséget a szerb cuccosokba. Persze úgy hogy a fejlesztésekbe il gyártásba mi is besszálhatnánk.
Első vonalas technikát a szerbektől szerintem itt senki nem díjazná. Meg szerintem amúgy se tartanak még ott.
felesleges ilyenekbe pénzt és energiát pazarolnunk , nem vagyunk USA hogy megengedhetjük hogy a tarcsisoknak külön másodvonalas vasat "fejlesszünk"
amúgy is el lett mondva , a szerbek olyan országonak fejlesztenek akiknél a "tök mindegy mi csak jöjjön a régi szarok helyett" lásd pl afrikai országok
Én nem pusztán beszerzérzésről beszéltem.
Mennyit tudsz erről az ALAS rakétáról, illetve erről a családról?
Mert én nem túl sokat... Annak ellenére, hogy igen keményen próbáltam utánnamenni. (Tényleg nagyon szívesen vennék minden infót róla!)
Ugyanakkor szöget ütött a fejembe, hogy az Emírségek 200M EUR-ót tett a projektbe, amikor nekik elérhető a Raytheon meg az MBDA szinte teljes termékskálája.
Nem mellesleg, a pletykák szerint elég közel állunk egy olyan szállítógép típus beszerzéséhez, amelyik nem NATO ország fejlesztése, és a gyártó katonai gépei elsősorban a 3. világ piacán forognak.;):D
kb úgy kell kezelni mint a török vasakat , tartsák meg maguknak , épeszű nyugati rá se hederít mert picit többért már kap SPIKE-ot ami háromszor jobb alsó hangon és már bizonyított
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 119
45 439
113
felesleges ilyenekbe pénzt és energiát pazarolnunk , nem vagyunk USA hogy megengedhetjük hogy a tarcsisoknak külön másodvonalas vasat "fejlesszünk"
amúgy is el lett mondva , a szerbek olyan országonak fejlesztenek akiknél a "tök mindegy mi csak jöjjön a régi szarok helyett" lásd pl afrikai országok
Ezzel maximálisan egyetértek!

kb úgy kell kezelni mint a török vasakat , tartsák meg maguknak , épeszű nyugati rá se hederít mert picit többért már kap SPIKE-ot ami háromszor jobb alsó hangon és már bizonyított
Erről viszont nem vagyok meggyőződve. Meglátjuk! Azt gondolom, hogy a döntéshozók az elmúlt 2-3 évben mindent IS láttak, ami szóba jöhet. Szerencsére nem nekem kell dönteni....:)
Én lapozok! ;) (Bár a szerb vonal még mindig b@ssz@ a csőröm. Akinek van tippje tolja be!)
 
  • Tetszik
Reactions: fedett_mókus

vilmoci

Well-Known Member
2010. április 24.
1 688
3 831
113
A Csepel a nemtudom már mi volt a neve kutatóintézettel egy saját motorfejlesztést akart.1hengeres stabil motortol V16 motorig egy családot.(A turbófeltöltő,ami aztán a Rába-MAN Turbót hiresé tette,abbol a tervezetbl származik.)Mikor a D566/750 család még csak formálódott a rajzasztalon.Ede győzött a MAN liszenszvásárlással.De ez nem egyedi eset.A Ganz ugyanigy járt a mozdony motorcsalád tervezetével.Abbol legalább pár darab készült,mielött a ha jol emlékszem francia licencet megvették,és félbe szakitották a saját tervezést
Poén az,hogy a Csepel Autógyár is igy indult.A Rába Botond III került akkor a levesbe a politika miatt,és vették meg a Steyer licencet--holott a Rába gépe sokkal fejlettebb volt.
Ennyit a központi állami tervezés mindenható jóságárol.Aki hisz benne,olvasson Hayeket
Szerintem a JÁFI-ra, a Járműfejlesztési Intézetet-re gondolsz...
Itt írnak a Rába motorlicencről... Lehet, hogy voltak más tervek is, de 6 hengerest biztos csináltak és elvileg nem sikerült annyira jóra. (állítólag az eredeti Csepel motorból is létezett V8-as kísérleti példány)
https://omnibusz.blog.hu/2019/03/10/a_raba_d10_motor_tortenete
Szerintem 2156-os motorokhoz a turbófeltöltőt a KKK szállította... Itt is ír róla, hogy volt olyan változat, aminél rezonanciafeltöltéssel kombinálva a turbófeltöltőt még tudtak egy kis plusz teljesítményt csiholni... Nálunk ezzel a rezonanciafeltöltéssel agyaltak elvileg sokat. Legalábbis a BME-n sokat emlegette egy-két oktató ezt a fogalmat.
találtam is a turbós Rába motorról dokumentációt. Itt is KKK-nak írja a turbót.
https://www.agroinform.hu/data/forum/documents/agroinform_20180329074914_raba_man_2156.pdf
Szerintem egyszerűen annyi történt, hogy önerőből már nem birkóztunk meg egy a kor színvonalán álló dízelmotor létrehozásával... Hiába ment az erőlködés, nem akart jó lenni. Szóval a licenc volt az egyetlen elfogadható lehetőség.

A Ganznál meg, ha jól emlékszem az olvasmányaimra, a Jendrassik V16 motorja 1000LE-t tudott (ez van a púposban), de ezzel el is már a határait feszegette.
A 2000LE-s Kovácsházy motor szétesett a nyílt pályán, de az még az 50-es években volt talán.
A tervezett 18/19-es motoroknak meg nem lett volna akkora teljesítménye, mint amit elvártak... Motorkocsiba még elment volna, de akkoriban már ugye volt 2000LE-s mozdony a MÁV-nál kétféle is, és még nagyobb teljesítményigények is felmerültek (ez vezetett az M63-asokhoz).
A francia licenc meg nem csak azért kellett, mint egy falat kenyér, mert mert a kor színvonalának megfelelő erőforráshoz jutottunk („könnyű”, gyorsjáratú motorok korszerű anyagokból, nagy effektív középnyomással, nagy literteljesítménnyel, ill. 150LE/henger „fajlagos” értékkel, amit például a 18/19-es motor nem tudott megközelíteni), hanem mert a Pielstick adta a gyártáshoz a CNC technológiát is. Van egy olyan érzésem, hogy a modernnek számító gyártástechnológia megszerzése motiválta annyira az okosokat, hogy inkább veszni hagyják a kétes kimenetelűnek ígérkező saját fejlesztést... (ugye a döntéshozók annyit láttak, hogy az előző évtizedben két ambiciózus program, is kudarccal végződött. Ami pedig sikeres lett, annak a konstruktőre pedig disszidált, majd ezután nem sokkal el is hunyt: Jendrassik )

Szerény véleményem szerint pont ebben a két esetben a „a központi állami tervezés mindenható jóság”-a nélkül jobban rászabtunk volna, de lehet, hogy tévedek.
(ami az én szememben igazán nagy bűn volt, az a Dutra kinyírása és átjátszása a Rábának... és hát ezt is „Ede bácsi” vitte keresztül... )

Erről a Botond III-ról rajtad kívül még nem hallottam senkitől. Van erről valami elérhető dokumentumod?
 
  • Tetszik
Reactions: anonim999
R

rejsz felügyelő

Guest
Erről a Botond III-ról rajtad kívül még nem hallottam senkitől. Van erről valami elérhető dokumentumod?
Konkrétan Botond háromról én sem tudok, szerintem a kolléga arra gondolt hogy anno a Rába korszerűbb és jobb teherautókat gyártott, de politikai okokból nem azt tolták a komcsik hanem inkább a Csepelt erőltették. Aminek az első modellje egy Steyr teherautó licensze volt, asszem ez: https://en.wheelsage.org/steyr/380/ii/pictures/is95qw/
 
  • Tetszik
Reactions: vilmoci

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 119
45 439
113
I think, this is a beginning of a beautiful friendship! :rolleyes:
20191117_n%C3%A9met-deleg%C3%A1ci%C3%B3-6.jpg

Más: Jór érzem, hogy a jelenlegi köznapi a BW mintájára készült? :)
 

Whyper

New Member
2018. július 20.
9
20
3
Már megbocsájs,de ez egy marhaság.A túlszámlázás,a korrupció lopás Magyarország adófizető népétől.Magyarország érdeke nem az,hogy néhány bitófára való tolvaj aparatcsik zsebe teljen.Nem az,hogy az állami intézményrendszer jol érezze magát.És le kéne számolni azzal a téves szemlélettel,hogy az ország és az állam ugyan az.Magyarország 1100éve létezik,de az államszervezt ami hatalmon van nem 1100éves.Az ország és az állami intézményrendszer nem ugyan az.És az utóbbit le kell váltani,ha nem szolgálja az előbbi érdekeit.Mert az ország a fontos,nem az állam.Az állami intézményrendszernek kellene szolgálnia az országot,és nem forditva
Kire váltsunk....óh mondd meg nekünk :) demokratikus vajdázó uram!