Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Nem tudom hogy bölcsen teszem e "mivel a fórumnak nem célja a belpolitika kitárgyalása" de itt a Momentumos gyerek vitája Z. Kárpát Dániellel. (Aki szerintem alkalmasabb lenne jobbik elnökjelöltnek még a fura pislogásával is mint a Vona.)

 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 133
15 760
113
Nem tudom hogy bölcsen teszem e "mivel a fórumnak nem célja a belpolitika kitárgyalása" de itt a Momentumos gyerek vitája Z. Kárpát Dániellel. (Aki szerintem alkalmasabb lenne jobbik elnökjelöltnek még a fura pislogásával is mint a Vona.)


A momentumos gyerek már megtanult rezzenéstelen arccal hazudni.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Balázs!
Anyuciii...! De, nyugodtan nyakadba veheted a bringát!
Válaszoltam a feltett kérdéseidre, de valószínű, hogy Meky törölte. Csak rövidített formában közlöm:
- Valóban, jártam a Kola-félszigeten és az urali területen (vajon, miért?)
- Valóban, jártam a párizsi és egy milánói hadiipari konszernél (vajon, miért)
- Valóban, a Műszertechnikai Vállalatot a CIA robbantotta fel (vajon, miért?)
- Valóban, a digitális és laser technikában vagyok otthon, pedig, az elektronikai alapokat még analóg technikán szereztem (vajon, miért?)
- Valóban, a szélerőművek lapátjai megközelítőleg egyforma sebességgel forognak (vajon, miért?)
- Valóban, írtál az F15-ről egy átlagon felüli esszét,de nem doktorit (vajon, miért?)
- Valóban, ezek után nem tartalak másnak, csak egy internethuszárnak! (vajon, miért?)
Az anyázásodat meg tartogasd még egy kicsit! (vajon, Miért?)
Tudod, az anyázásod után én tovább kellett számolnom, hogy válaszoljak! (vajon, miért?)
Szeretném a feltett kérdéseimre válaszolnál! (vajon, miért?)
Maradok a fórum őszinte tisztelője:
Akagi
 
R

rejsz felügyelő

Guest
Ezt nemrég találtam. Anno a röszkei incidens, migráns oldalról nézve:

Javaslom a határzár fejlesztését. "Vietnam-Cambodia border protected by poisoned bamboo punji."

tumblr_omyyykqlUS1qan7jxo1_500.jpg
 
M

molnibalage

Guest
A 2. VH óta 248 fegyveres konfliktus volt Kék Bolygónkon. Ebből 201-et az US kezdett.
Az US alapitása (1776 ) óta eltelt 241 év alatt 222 évet fegyveres konfliktusokban töltött el.:confused:
Epic. Egy kommettel fentebb képes vagy olyna személyeskedést leírni, hogy másolgatáshoz értek, aztán beteszed ez a HSZ-t, ami arról szól, hogy egy balasz és hülye listára hivatkozol, amit még besmásolni sem sikerült...

Megint azt érzem, hogy egy csapat idiótának írom a HT összefoglalót...
 
M

molnibalage

Guest
Szóval szerintem nem kemény szöveg ez, csak az igazság, hogy az USA is minden aljas dolgot megcsinált, amit a SZU, ők is beleszartak a ventillátorba nem egy helyen, és rengeteg civil vére tapad a kezükhöz. A SZU szétesése utáni időszakban meg napjainkig példa nélküli amit művelnek.
Nem rémlik, hogy az USA tízmillió szám ölte le volna saját állapolgárait és az sem, hogy az NSZK-ból, UK-ból és Fr-ből munka/haláltáborba deportáltak volna bárkit, bár lehet, hogy csak elhagy a memóríám így 34 évesen. Mikor kilépett a NATO-ból félig Fr. akkor nem szállták meg, ahogy 1956 és 1968 volt volt az elvársknál...
 
M

molnibalage

Guest
NEM, nem erről volt szó!

Arról volt hogy elhangzott egy állítás molnitól miszerint is:
"...Valahogy a helyi háborúk többsége mégis úgy kezdődött, hogy a komcsi ország lerohanta szomszédját..."

A többi ténybeli tévedésedet Ghostrider már javította.
Pongyola megfogalmazás volt. Természetesen ott, ahol szovjetbarát ország esett neki egy másiknak. A legviccesebb az volt, amikor az egyik már a másikat vágta pofán (Vietnám Kambodzsát meg Kínát is), mikor azok már kezdték túltolni a bringát.