Beszélgető

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
31 938
39 207
113
Kis színes a múltból...
Köhögés elleni szirup. Alkohol, cannabis, morfium...

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
3 911
7 079
113
Videó a vírushelyzet alatt hozott hülye döntésekről, még csak 6 percet néztem, de pl.
New York-ban és Los Angel-esben 0$-os óvadék? Amivel utcára került halom bünöző...
Vagy 1000$ alatti lopásnál nem megy ki a rendőrség, hanem a vírushelyzet elmultával utólag azonosítják majd be az elkövetőt felvételek alapján, úgy hogy kötelező maszkot viselni...

Miafasz?

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
7 208
12 021
113
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

Heim

Well-Known Member
2020. február 8.
580
1 722
93
Ez egy kormánybuktató elképzelés, pláne ha nálatok, ha jól tudom, a sorkatonaság nincsen eltorolve, csak hatályon kivul helyezve (de még az is politikai ongyilkosság lenne). Ennel talán a klón-sereg is reálissab. ;)

Szerintem reálissan a leszakadott régiókból szármázókat kellene megszólítani egy továbbképzéssel, társadalmi felemelkedéssel és a sereg elhagyása utáni stabil megélhetés kiláttásával.

Igen tudom, igazad van. Tisztában vagyok vele, hogy nincs realitása, nem is azért írtam mert van, csak szerintem ennek így kellene működnie ideális esetben. Azért idéztem ezt a beszélgetőbe, hogy ne vigyük tovább ezt a vonalat a másik topikban.

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
889
1 472
93
Igen tudom, igazad van. Tisztában vagyok vele, hogy nincs realitása, nem is azért írtam mert van, csak szerintem ennek így kellene működnie ideális esetben. Azért idéztem ezt a beszélgetőbe, hogy ne vigyük tovább ezt a vonalat a másik topikban.
Amúgy a Szlovénok deklarálták, hogy ha egy bizonyos idopontig (nem emlékszem az évre) nem sikerul feltoteniuk az állományt, jon megint a sorkatonaság. No azt érdekes lesz megnézni.

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
3 911
7 079
113
Ha valaki ráér dobjon egy dislike-ot, esetleg tanulmányozhatja a magyar konteósok sötétségét a kommentekben és a videóban.

• Tetszik
Reactions: molnibalage

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
31 938
39 207
113
Ha valaki ráér dobjon egy dislike-ot, esetleg tanulmányozhatja a magyar konteósok sötétségét a kommentekben és a videóban.

Minden idiótának lehet gyereke....

A baj az, hogy a dislike mit jelent?

Dislike a rendőrség és rendszer?
Vagy a dislike a hülye szülőre megy?

A konteós fasz úgyis annak örül, ami a világképébe illeszkedik.

• Tetszik
Reactions: antigonosz

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
5 555
11 789
113
A román topikban van egy román, vagy lehet, hogy még rosszabb, románimádó, csak ha valakit érdekel és kiadná magából ami ilyenkor kijön. :)

• Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
3 911
7 079
113
Minden idiótának lehet gyereke....

A baj az, hogy a dislike mit jelent?

Dislike a rendőrség és rendszer?
Vagy a dislike a hülye szülőre megy?

A konteós fasz úgyis annak örül, ami a világképébe illeszkedik.

Konteósok tolják rá a like-ot támogatásként, meg az elején a kommentszekció is egy tard echochamber volt, de már fordult a kocka.