Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 982
14 043
113
Valamelyik nap láttam egy képet Durci-Dorci-val, mintha terhes lett volna a képen.
Gyarapodik ismét a család?
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 573
113
A musorvezeto holgy nekem megérne pár nap ajtócsapkodást, remélem neki is. :oops:

Akinek kompromittáló képei vannak róla, rakhatja a csajos totyikba.

Tessék

421679_mandiner_tv.jpg


Kiszivárgott kép: Bayer és Kötter társaságában mutatkozik. Eléggé kompromittáló? :D
 
  • Vicces
Reactions: Robur

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 525
8 813
113
Ez egy érdekes cikk
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Ez egy érdekes cikk
édesjézusgyerele.
lexarabb, hogy egy hülyeségüket elolvastam azóta szívósabban dobálja fel a félostobaságait a net, mint egy csernobili csótány....

na jó, félművelteknek biztos tetszik.
 
  • Tetszik
Reactions: omae

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
édesjézusgyerele.
lexarabb, hogy egy hülyeségüket elolvastam azóta szívósabban dobálja fel a félostobaságait a net, mint egy csernobili csótány....

na jó, félművelteknek biztos tetszik.
Ekkora baromsággyűjteményt ... hol a faxomba vett az diplomát, az Ecserin?????,
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 265
113
Ezt nem mindenkinek ajánlom:
"A gyámhatóság ismét lépett, és nevelőszülőknél helyezték el őket, de sajnálatosan az első körben kijelölt gondozó nem boldogult velük. Állítása szerint magatartásukat átjárta a trauma miatt átélt szexuális túlfűtöttség. Vallomásából kiderült, hogy a borzalmak, amiket a gyerekek átéltek, nem maradtak nyomtalanul, viselkedésük korukhoz viszonyítva a normalitástól lényegesen eltért, érettségükhöz mérten torz magatartásmintákat mutattak. Végül a gyámhivatal egy másik nevelőszülőt talált számukra. Az elsődleges az volt a jelzőrendszer tagjai számára, hogy a gyermekeket biztonságban tudják, elkülönítsék a családtól. A történtek részletes vizsgálata pedig ezzel párhuzamosan folyt. A nyomozó hatóság újabb pszichológiai vizsgálatot kért az ügyben, ami egyértelműen megerősítette az előző szakértői véleményt. Gyámja jelenlétében kihallgattuk az idősebb kislányt, aki leplezetlenül és megdöbbentő őszinteséggel beszélt az átélt traumáról. Rákérdezés nélkül elmesélte, hogy mit csináltak vele és az öccsével. Az elkövetőket keresztnéven emlegette. A családra vonatkozó adatgyűjtésből arra a következtetésre jutottunk, hogy túlnyomó többségben aluliskolázottak, többen fogyatékkal élők. Minden értelemben a társadalom elmaradottabb, szegény rétegébe tartoznak.
Forrás: https://kuruc.info/r/2/227856/"
Mondhatjuk, hogy majdhogynem mindennapos a családon belüli szexuális erőszak, meg a hasonlók.

LMZek2.0 -Nem feltétlen bizonyos kissebsségi csoportoknál van.
 
  • Szomorú
Reactions: LMzek 2.0

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 460
24 029
113
Úgy látszik a facebook bekeményített, egy majdnem 25k főt számláló csoportban vagyok moderátor, a mai napon 2013-as posztokat töröl miszerint azok nem felelnek meg az új irányelveiknek, a probléma csak annyi, hogy sok moderálási figyelmeztetés után elméletileg szankcionálhatja a csoportot is. Visszafele szankcióz olyanokért amik akkor nem voltak probléma...
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 003
53 930
113
Úgy látszik a facebook bekeményített, egy majdnem 25k főt számláló csoportban vagyok moderátor, a mai napon 2013-as posztokat töröl miszerint azok nem felelnek meg az új irányelveiknek, a probléma csak annyi, hogy sok moderálási figyelmeztetés után elméletileg szankcionálhatja a csoportot is. Visszafele szankcióz olyanokért amik akkor nem voltak probléma...



New word order.... :D:rolleyes:
 
G

Galthran

Guest
Úgy látszik a facebook bekeményített, egy majdnem 25k főt számláló csoportban vagyok moderátor, a mai napon 2013-as posztokat töröl miszerint azok nem felelnek meg az új irányelveiknek, a probléma csak annyi, hogy sok moderálási figyelmeztetés után elméletileg szankcionálhatja a csoportot is. Visszafele szankcióz olyanokért amik akkor nem voltak probléma...
gyertek hundubra :D amúgy signal, telegram ;)
 

csakb

Well-Known Member
2014. március 2.
396
651
93
Úgy látszik a facebook bekeményített, egy majdnem 25k főt számláló csoportban vagyok moderátor, a mai napon 2013-as posztokat töröl miszerint azok nem felelnek meg az új irányelveiknek, a probléma csak annyi, hogy sok moderálási figyelmeztetés után elméletileg szankcionálhatja a csoportot is. Visszafele szankcióz olyanokért amik akkor nem voltak probléma...
Csak a jövő a biztos, a múlt állandóan változik. :(
 
G

Galthran

Guest
Ha jól tudom anno a Signal a fejlesztéskor kapott egy kis anyagi támogatást a CIA/Védelmi Minisztérium berkeiből szóval én inkább a Telegramot mondanám
vagy csak a konkurencia terjeszti róla... :D nemtudom amúgy, erről még nem hallottam
szerintem a signal nagyon jó kis csevegőapp mobilra, titkosított szal elvileg biztonságos, egyszerű letisztult, bug- és reklámmentes. egyetlen hibája hogy csak egy haverommal beszélünk rajta rendszeresen illetve van összvissz kb 10 ismerősöm aki használja... ha bárkinek megemlítem csak néznek hogy "há mér, beszéljünk messengeren". :(
telegramot még nem próbáltam , haver mondta hogy figyelni kell mert alapból nicns beállítva hogy titkosított legyen(?). te használod? mik a tapasztalataid?
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 525
8 813
113

Nincs több csók Hófehérkének, mert álmában nem egyezhet bele​

Hófehérke és Csipkerózsika történetei ösztönzik a szexuális erőszak terjedését!

És a liberális ikon, a sztár filozófus Fukuyama szerint ez a világ a lehetséges világok legjobbika, itt a történelem vége.
Mert: „Ezután már nem háborúkat fogunk vívni, hanem meg kell küzdeni a mindennapok apróbb kihívásaival. A hidegháború végeztével győzött a liberális demokrácia, amelyben a politikai és gazdasági liberalizmus hajtja előre a világot.”
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 573
113

Nincs több csók Hófehérkének, mert álmában nem egyezhet bele​

Hófehérke és Csipkerózsika történetei ösztönzik a szexuális erőszak terjedését!

És a liberális ikon, a sztár filozófus Fukuyama szerint ez a világ a lehetséges világok legjobbika, itt a történelem vége.
Mert: „Ezután már nem háborúkat fogunk vívni, hanem meg kell küzdeni a mindennapok apróbb kihívásaival. A hidegháború végeztével győzött a liberális demokrácia, amelyben a politikai és gazdasági liberalizmus hajtja előre a világot.”

Sőt, Hófehérke sincs, mert az már alapból rasszista.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby