Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Miért ne tudnék túllépni rajta? Bármikor regisztrálhatok új profilt, ha akarok. Kérdéses, hogy akarok-e, vagy hogy megtettem-e már, vagy hogy eleve ez-e az a másik profil.



Szerintem szempillantás alatt vége lesz, ha olyan gyors leszel, mint az ágyban szoktál. A kis köcsögöd meg tovább majszolhatja a pattogatott kukoricát.





Isten áldjon mindenkit!
Most, hogy így elbúcsúztál, igazán elárulhatnád, hogy mit jelent az account neved! :cool:
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 152
23 290
113
Miért ne tudnék túllépni rajta? Bármikor regisztrálhatok új profilt, ha akarok. Kérdéses, hogy akarok-e, vagy hogy megtettem-e már, vagy hogy eleve ez-e az a másik profil.



Szerintem szempillantás alatt vége lesz, ha olyan gyors leszel, mint az ágyban szoktál. A kis köcsögöd meg tovább majszolhatja a pattogatott kukoricát.





Isten áldjon mindenkit!
200w.gif

Nem kellene ezt ennyire komolyan venni srácok. Chill. Relax.
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 353
11 314
113
Azt írta a határra. Ott meg mellékelt ábra - itt most képzeld ide a szétbarmolt rendőrautókat - azt mutatja, hogy kell a páncélozás.
Ezért írtam, hogy van a törököknek olyan belügyi területre fejlesztett gépe, ami ideális lehet:
Az Ural 6,3t, az Ilgaz meg 7,5.

Faszák.

Annyi nem idetartozó kèrdèsem lenne, hogy ilyen Zacheres videót máskor ne rakj már be, mert nekem azóta Zacheres reklámokat dobál be a mobilom. :D
Mondjuk szerintem ő nem nagyon reklámoz semmit.

Vagy simán rájött a google algoritmus, hogy Zacher a megoldás minden problémádra IS!
Szerintem ez egy isteni jel! Asszem Hatvanban dolgozik... Hívd fel! :D
Hatalmas arc a pali, hogy bement egy Walter White-os pólóba egy másik interjúra:
1024x580-20220622_start_zacher_gabor.jpg

(bocs @Terminator )

Tudod hogy saját bevallása szerint mogyorós csoki függő.:D
Van hogy napi 2 táblásat megeszik.

Nekem az ilyen ne magyarázzon piáról.:hadonaszos::hadonaszos::hadonaszos::D


Közeli hozzátartozóm munkahelyén volt előadást tartani. Egy veszélyes veszélyes vegyi anyagokat is használó üzem ez, Zachert pedig meghívták mérgekről előadást tartani.
Legalább egy órán át beszélt, jó sok pénzért arról, hogy a kormánymédia a méreg, és hogy Orbán meg Mészáros kövér, ami szintén méreg, de ők, meg a kormány az országnak méreg.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Közeli hozzátartozóm munkahelyén volt előadást tartani. Egy veszélyes veszélyes vegyi anyagokat is használó üzem ez, Zachert pedig meghívták mérgekről előadást tartani.
Legalább egy órán át beszélt, jó sok pénzért arról, hogy a kormánymédia a méreg, és hogy Orbán meg Mészáros kövér, ami szintén méreg, de ők, meg a kormány az országnak méreg.

Én a 2014-es választások előtt hallgattam egy római katolikus misén (életemben először voltam ilyenen, nem tudtam mi a normális náluk), hogy a fidesz az ország megmentője és a kormányunk védelmez minket a gonosztól (láthatóan be volt baxva a pap).
Ja és halotti mise volt, de nem találta a hozzátartozók neveit a nagy beszédben, mert kis cetlikre egyesével írta és belecsúsztak a Bibliájába...