Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 423
44 108
113
ja, hogy a zsidó index, ha arra gondolsz miért nem írod ki?
Na na, ezt csak te állítottad, Ő nem :D!

Mikre nem gondolsz... Elhatárolódom tőled!


Remélem az is zavart legalább ennyire amúgy, mikor az a kiváló és jó képességű Niedermüller megrémült nyilvánosan a fehér keresztény férfiaktól és nőktől, mert hát marha rémisztőek vagyunk szerinte, ugye!
 

Gyurma

Well-Known Member
2019. január 30.
949
1 665
93
Na na, ezt csak te állítottad, Ő nem :D!

Mikre nem gondolsz... Elhatárolódom tőled!


Remélem az is zavart legalább ennyire amúgy, mikor az a kiváló és jó képességű Niedermüller megrémült nyilvánosan a fehér keresztény férfiaktól és nőktől, mert hát marha rémisztőek vagyunk szerinte, ugye!
Vagyis a többségtől, tehát bevallotta hogy a kisebség akaratát akarják ráeröltetni a többségre. Ilyen már volt a trianoni dőntésnél is, a többséget ott sem hallgatták meg.
 
  • Tetszik
Reactions: megazez

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 423
44 108
113
Vagyis a többségtől, tehát bevallotta hogy a kisebség akaratát akarják ráeröltetni a többségre. Ilyen már volt a trianoni dőntésnél is, a többséget ott sem hallgatták meg.
Nekem nem kell dicsérd azt az urat, az első reakcióm mikor láttam a kis kinyilatkozását az volt, hogy szívesen dobnék bele egy kis pénzmagot a csak oda repjegyére a közel-keletre, hogy neki se kelljen tovább itt rettegnie tőlünk, heteroszexuális fehér keresztényektől!
 
  • Tetszik
Reactions: hunter85

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Nekem nem kell dicsérd azt az urat, az első reakcióm mikor láttam a kis kinyilatkozását az volt, hogy szívesen dobnék bele egy kis pénzmagot a csak oda repjegyére a közel-keletre, hogy neki se kelljen tovább itt rettegnie tőlünk, heteroszexuális fehér keresztényektől!

Nem értem miért nem költözik mondjuk Niger,Nigéria,Szomália, Kongó,stb. Ott nem kell félnie a hetero fehér keresztélyektől.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and zsolti

Gyurma

Well-Known Member
2019. január 30.
949
1 665
93
Nekem nem kell dicsérd azt az urat, az első reakcióm mikor láttam a kis kinyilatkozását az volt, hogy szívesen dobnék bele egy kis pénzmagot a csak oda repjegyére a közel-keletre, hogy neki se kelljen tovább itt rettegnie tőlünk, heteroszexuális fehér keresztényektől!
Egy baj van ezzel, ha egyszer a többség lusta lesz elmenni szavazni akkor ezek jönnek. Én csak ettől tartok és sokkal nagyobb veszély ez az országra nézve mint bármilyen vírus sajnos.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 423
44 108
113
Nekem nem kell dicsérd azt az urat, az első reakcióm mikor láttam a kis kinyilatkozását az volt, hogy szívesen dobnék bele egy kis pénzmagot a csak oda repjegyére a közel-keletre, hogy neki se kelljen tovább itt rettegnie tőlünk, heteroszexuális fehér keresztényektől!

Nem értem miért nem költözik mondjuk Niger,Nigéria,Szomália, Kongó,stb. Ott nem kell félnie a hetero fehér keresztélyektől.
Egyet értünk. Meg is támogatom a vágyait jó keresztényként(pedig nem vagyok vallásos), hs megígéri hogy soha nem jön vissza.
 
  • Tetszik
Reactions: hunter85

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 001
9 976
113
Vagyis a többségtől, tehát bevallotta hogy a kisebség akaratát akarják ráeröltetni a többségre. Ilyen már volt a trianoni dőntésnél is, a többséget ott sem hallgatták meg.
Mármint kit nem hallgattak meg?
Mert a románoknak, jugoszlávoknak, csehszlovákoknak tetszett a döntés, a 15millió magyarnak nem tetszett, de a többség így elégedett volt, őket végül is meghallgatták. Nem mindig a többség hozza a jó és igazságos döntést....
(tudom, ez kifordított értelmezés, akár egy interjút megítélni 30sec alapján, niedermüller p. munkásságát nem ismerem, nem is érdekel, szocikkal indult rájuk ballibsi ellenzékiként sem szavazok többet semmilyen formában)
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 030
2 707
113
Ne ettől tarts, 22ben szerintem még behúz a fidesz de utána már nem fog mert akkor lesz annyi fiatal felnőtt az országban akik a libsiket fogják hatalomba nyomni, nem lustaság miatt fog veszni az ország hanem attól, hogy libernyákék mindenféle hangzatos bolondsággal (szarnak azok arra, hogy hazudoznak, csak minél többet és minél hangosabban mondják, gramsci nekik már tökéletesre fejlesztette a taktikát, a mai utódok pedig megvalósítják azt) jobban meg tudják szólítani a fiatalságot, akik a zsindexig jutnak el maximum hírek terén

"Mindennapi belpolunkat ad meg nekünk ma ..."
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 781
25 331
113
Ne ettől tarts, 22ben szerintem még behúz a fidesz de utána már nem fog mert akkor lesz annyi fiatal felnőtt az országban akik a libsiket fogják hatalomba nyomni, nem lustaság miatt fog veszni az ország hanem attól, hogy libernyákék mindenféle hangzatos bolondsággal (szarnak azok arra, hogy hazudoznak, csak minél többet és minél hangosabban mondják, gramsci nekik már tökéletesre fejlesztette a taktikát, a mai utódok pedig megvalósítják azt) jobban meg tudják szólítani a fiatalságot, akik a zsindexig jutnak el maximum hírek terén

Egyre konzervatívabb lesz a magyar társadalom is, 4 évente kb. egy évvel nő az átlagéletkor, és egyre tovább élünk.
http://www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_hosszu/h_wdsd001a.html?down=748
http://www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_hosszu/h_wdsd001b.html?down=748
..
Aki meg huszonévesen megvezethető, azt majd az élet felébreszti előbb-utóbb..., lásd ha bedurvul a vírus, vagy muszlimok beindulnának...
Plusz libbantak jellemzően nem fognak 3-4 gyereket felnevelni hazaszeretetben, hagyományokban gyökeret eresztve.
Legtöbbjüket az első divat elfújja ide-oda!
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 001
9 976
113
A keresztényező zsidó is remélem zavart ugyan ennyire!
De, ha ide kommentálna az zavarna.
Amúgy kereszténynek lenni igazából választás, zsidónak lenni meg születés, mivel az egy népcsoport. Választást kritizálni még csak-csak lehet, születést nem.
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Amúgy kereszténynek lenni igazából választás, zsidónak lenni meg születés, mivel az egy népcsoport.

A zsidó inkább vallás, vannak fekete etiópok zsidók is pl.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and zsolti

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
4 763
14 701
113
De, ha ide kommentálna az zavarna.
Amúgy kereszténynek lenni igazából választás, zsidónak lenni meg születés, mivel az egy népcsoport. Választást kritizálni még csak-csak lehet, születést nem.

Ez lehet máshol így van, de mivel Magyarországon nincsenek zsidó nemzetiségű emberek, csak zsidó vallásúak, így hát születni sem lehet, csak betérni (formailag ‘lebeszélődni’).
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 423
44 108
113
De, ha ide kommentálna az zavarna.
Amúgy kereszténynek lenni igazából választás, zsidónak lenni meg születés, mivel az egy népcsoport. Választást kritizálni még csak-csak lehet, születést nem.
Csúsztatás. Fehérnek magyarnak születni születés, ahogy fehér zsidó származásúnak is. Az hogy én választhatok úgy hogy nem gyakorlom az itt tradicionális keresztény vallást pont annyira választás, mint hogy zsidóként akár ő is lemondhat a zsinagógába járásról.