[BIZTPOL] A nagy sakktábla

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

laiki

Well-Known Member
2013. május 23.
3 931
13 269
113
Ez a globalizált hamburger kultúra eredménye.

Mindenhol a hollywoodi filmek mennek, ahol a néző annak kell hogy örüljön, ha az aktuális halhatatlan Rambo a kifogyhatatlan fegyvereivel, vagy a fasza gyerek pilóta a bombáival megöl vagy 10 ezer vietnamit/tálibot/oroszt/kínait/szerbet/iránit/észak-koreait/stb... mert ezeknek nyilván nincsenek szüleik, gyerekeik, feleségük és nem is emberek. Rambo, meg a pilóta pedig nyilván tök jogosan van ott és öldösi őket. A sok vietnami/tálib/orosz/kínai/szerb/iráni/észak-koreai/stb... meg mind szörnyűségesen szupergonosz.

A filmekben természetesen a legjobb katona az amerikai, a legjobb technika mindig az USA-é és a műhold nem csak a karórát olvassa le, de a ronda terrorista lelkéből is kiolvassa a gonoszságot. Még az UFO-k ellen is rendre Amerika védi meg a világot.

Ha a globalizált fogyasztó híreket szeretne, akkor kapja a mainstream médiát, ahol az aktuális USA ellenség démonizálása megy ezerrel. Mert akit tegnap még támogatott az USA, de ma nem kedveli, az mára már velejéig gonosz, terrorista, népnyúzó, diktátor, a demokrácia és a szabadság lábbal tiprója, stb...

Ezen kívül lehetőleg mindenki angolul beszéljen, vagy ha nem, akkor legalább próbálja a saját nyelvét angolosítani! Mert az az igazi tudós/okos/szakértő/manager, aki angol szavakkal és rövidítésekkel rakja tele a mondandóját. Aki meg nem érti, az szégyelje magát, föld buta. Már a fiatalok körében is az a menő, ha angol szavakat használnak. Én is mainsteam médiát írtam az előbb és nem fősodratú sajtót. Nem csak Magyarországon, vagy általában Európában van így, hanem a világ túlsó végén is. Érdemes például japán fiatalok beszélgetését, vagy a nekik készült doramákat, animéket hallgatni. Tele van angol szavakkal, mert az úgy menő.

A politikában is amerikai elnöknek van leginkább tekintélye, meg itt Európában Brüsszelnek és a német kancellárnak. Nehogy már egy helyi kis politikus ki akarja jobban akarjon tudni bármit is náluk. A gazdaságban is csak az a jó, amit a FED csinál, meg amit az IMF, mert ők értenek igazán hozzá.

Ezek után nem kell csodálkozni, hogy ha ők kimondják, hogy az oroszok a "gonosz birodalma", a "vörös veszedelem", akkor ezt sokan minden gondolkodás, megkérdőjelezés, utánajárás nélkül elfogadják, mert ezt tálalja nekik a sajtó, a politikusok, ezt hallják azokból a forrásokból amelyek tekintéllyel bírnak. Ha a sajtó azt mondja, hogy gyűlöld az oroszokat akkor gyűlölnek.
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
@laiki de nem jól csinálják ? Zseniális. Pl az is ahogy kicserélték a népek gyerek meséit és höseit , Amerikai hősőkre, régen egy gyerek a Magyar népmeséket és nézte és Mátyás király bölcseségeit tanult , ami ha így felnött fejjel megnézed tökre nem volt egy rossz mese és. Ma mi a példakép ? ? A gazdag Vasember aki sportkocsikkal járkál , jó csajokkal, Na meg a wall street farkasa stb... Ki ne akarna úgy élni ?
Ezzel egy olyan célt adnak, illetve programoznak az emberekbe , amit 99,99% nem ér el soha , és ettől boldogtalan lesz és egy olyan útra tereli az embereket , ami az Ő pályájuk.
Te egy olyan célnak élsz amiben sosem lehetsz sikeres.hasztalan.
Nem fedezzel fel egy új gyógyszert vagy nem lesz szép családod stb...
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
<b><i>„… itt semmi sem változott a hidegháború óta a népek fejében…”, „… Itt zsigerből ellenség az orosz a mai napig!...”</i></b>

Pontosan erről van szó.

A hidegháború vége (???) óta az angolszász hatalmak továbbra is oroszellenesek maradtak, teljesen mindegy volt, hogy Moszkva mit tesz, vagy mit nem tesz.
Az angolszász kirajzást követő évszázadban a Brit Birodalom ugyan hanyatlásnak indult, de az USA képében rövidesen újra reinkarnálódott – más arcok, más nevek, más jelképek, de a cél és módszer ugyanaz maradt.
Az USA-nak nem fájt sem az I. sem a II. világháború, ellenben Európának nagyon is.
Az USA finanszírozta az ukrán balhét is, majd mint egy jól nevelt piromániás tűzoltó gyorsan kínálta is Európának a megoldást: egy újabb világégés lehetőségének képében.
Az USA nem Európa szövetségese, nem Európa barátja, hanem csak egy vámpír, Európa pedig a gazdatest ehhez. Nagy-Britannia pedig az USA 51. tagállama

Az angolszász agresszív terjeszkedés az, ami miatt a világ a háború szélére sodródott megint. Az ottani jólét pedig mások kirablásából és átveréséből származik.

Miért kellene ennek a bandának tapsolni?
Ahhoz, hogy ők jobban élhessenek nekünk kell megdöglenünk.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 304
113
@laiki de nem jól csinálják ? Zseniális. Pl az is ahogy kicserélték a népek gyerek meséit és höseit , Amerikai hősőkre, régen egy gyerek a Magyar népmeséket és nézte és Mátyás király bölcseségeit tanult , ami ha így felnött fejjel megnézed tökre nem volt egy rossz mese és. Ma mi a példakép ? ? A gazdag Vasember aki sportkocsikkal járkál , jó csajokkal, Na meg a wall street farkasa stb... Ki ne akarna úgy élni ?
Ezzel egy olyan célt adnak, illetve programoznak az emberekbe , amit 99,99% nem ér el soha , és ettől boldogtalan lesz és egy olyan útra tereli az embereket , ami az Ő pályájuk.
Te egy olyan célnak élsz amiben sosem lehetsz sikeres.hasztalan.
Nem fedezzel fel egy új gyógyszert vagy nem lesz szép családod stb...

Ezt már nem most kezdték,hanem az 50-es 60-as években húzták fel az alapsztorit odaát.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 112
82 834
113
Nem tudom, hogy közülünk itt a fórumon mennyien élnek az úgynevezett csökött nyugaton, ahol minden egyre szarabb és menekülni kell innen, de én innen a ködös Albionból kicsit másképp látom a dolgokat, teljesen csak a hétköznapokról beszélve. Én nem akarok itt flancos tanulmányokat belinkelni, nem vagyok jártas az ilyenben, de itt élve és beszélgetve a helyiekkel, azt kell mondjam, hogy itt semmi sem változott a hidegháború óta a népek fejében. Tudom, köszönhető ez az úgynevezett mainstream mediának, de itt ha azt mondod, hogy orosz, akkkor a helybeliek 95 százaléka a szovjetekre asszociál és igen is ellenségként gondol rájuk. A kis faluban ahol lakom rengeteg katona él, jön megy, vagy a helyiek tartalékosok vagy éppen leszerelt, egykori katonák. Itt mindenki ért a hadtudományokhoz, ugyan úgy mint mindenki otthon a focihoz. De ha most azt mondanák nekik, hogy uccu, irány Európa, mert meg kell állítani a vörös veszedelmet, akkor igen is az emberek nagy része, menne és jelentkezne, mert itt a vörösök még mindig ellenségek, ellenfelek!
Ha valaki megnézi a térképet, hogy hol is lakom és dolgozom immár 3. éve akkor érti, hogy miért is mondom, hogy ez egy igazi "military area"! :D

https://www.google.co.uk/maps/place/Ludgershall,+Wiltshire/@51.2568721,-1.6139375,14z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x4873f95247c37c2d:0xde81796d492063f4

Bocs, hogy kicsit elkanyarodtam, de remélem értitek, hogy kb mit akarok kihozni az egészből. Nem kell ide semmi uszítás, elég csak az elmúlt 70 évet felhozni. Itt zsigerből ellenség az orosz a mai napig!

Az angoloknak mindig is ellenség volt az orosz . Ez a dolog még a Brit Birodalomra vezetheto vissza , ahol mindig is riválisként(ellenségként) tekintettek az Orosz Birodalomra......
Viszont az orosz pénz, a Londonban élo kb 40 000 újgazdag orosz jól jon az angoloknak:)
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
@antigonosz Ez igaz csak akkor még nem volt ilyen kiterjedt és profi a hipnozis és a hálózat, nálunk is csinyán bántak az Amerikai filmekkel. Példának okáért , tükrözzi hol tartanak a tömegszihozissal az a Wall Street Farkasai ha valaki megnézzi (köztük Én is elsőre) elragadja az életérzés , hogy ezt Ő is tudná csinálni, az egész filmben csak Kokaint szívnak , szex, pénzköltés, hatalom, és ezt tökéletesen időzitve váltogatják. Mit lát az egyszerü ember egy példaképet, ki ne akarna úgy élni ? Mióta tudom hogy befolyásolni akarnak filmel és nem szorakoztatásomra készült, azóta észre lehet venni, hogy milyen képeket érzéseket épitenek bele az emberekbe, direkt elvek nélküli embereket akiknek csak egy istenük van az a pénz.Egy isten képet építenek be, és elég jól csinálják.
Vallás és a Család leépítése, és minden fölé emelése a pénznek.
Persze mert az Ők uralják, tehát innentől kezdve mindenki a csicskájuk.
Hová lettek az elvek mikor régen egy Vezetőt (mondjuk egy nemest Andrássyt vagy egy Széchenit) nem lehetet pénzért megvenni.
Régen az emberek az elveikért éltek és haltak.
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
@antigonosz Ez igaz csak akkor még nem volt ilyen kiterjedt és profi a hipnozis és a hálózat, nálunk is csinyán bántak az Amerikai filmekkel. Példának okáért , tükrözzi hol tartanak a tömegszihozissal az a Wall Street Farkasai ha valaki megnézzi (köztük Én is elsőre) elragadja az életérzés , hogy ezt Ő is tudná csinálni, az egész filmben csak Kokaint szívnak , szex, pénzköltés, hatalom, és ezt tökéletesen időzitve váltogatják. Mit lát az egyszerü ember egy példaképet, ki ne akarna úgy élni ? Mióta tudom hogy befolyásolni akarnak filmel és nem szorakoztatásomra készült, azóta észre lehet venni, hogy milyen képeket érzéseket épitenek bele az emberekbe, direkt elvek nélküli embereket akiknek csak egy istenük van az a pénz.Egy isten képet építenek be, és elég jól csinálják.
Vallás és a Család leépítése, és minden fölé emelése a pénznek.
Persze mert az Ők uralják, tehát innentől kezdve mindenki a csicskájuk.
Hová lettek az elvek mikor régen egy Vezetőt (mondjuk egy nemest Andrássyt vagy egy Széchenit) nem lehetet pénzért megvenni.
Régen az emberek az elveikért éltek és haltak.

Ehhez még hozzájön az emberek kialakult véleménye is. Például ha valakitől kérek egy ezrest, akkor jön a húúú meg a hááá meg izé, bár néhány barát mindig segít.

De ha azt mondom, hogy nem tévézek és több mint 15 (tizenöt) éve nincs tévém, akkor egyből jön a válasz: tudok adni egyet...

Nem számoltam, de kb. évente egy tévét felajánlottak önként és nem értették, mikor mondtam: köszi nem nem akarok butulni...

(miért nem foglalkozok használt tv árusítással? :p )
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
Szerintem jóra is lehet használni a TV-t csak az lényeg hogy Te szabályozd hogy mit nézzel , ne Ők és a trend.
Pl: MTV1 megújult és az alapszemlélet , pozitiv dolgok és Magyar.
Bemutatja a magyar sikereket, amiről nem is hallasz, akkor tanító müsorok vannak , amik értéket közvetitenek , nem valóság show.
Persze megy végig a kormánypropaganda is , de hát ez a dolga.
Probálják külhoni magyarokat összefogni és törődni velük(ja és nincs rajta reklám).
Többi 45 csatorna kb szemét.
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
Ár érték arányban marad az internet. Itt a 'műsorok' idejét is szabadon választom meg. Érdekes de sok dologban így is jóval tájékozottabb vagyok a tévéző ismerőseimnél. Olyan hírek esetén is amik megjelennek ott is változatlan formában!
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
Persze az internet egyenlőre add a társadalomnak , most bármit megtudhatsz a netről , amiért régen ki kellett olvasnod egy könyvet , amilyen tudást pl felhamoztam a HTKA olvasásval a fegyverek területén ezért elolvashatam volna 5 vastag könyvet és lehet nem a lényeget tanitja meg és nem mai fegyverekről , hanem mikor a könyv irodott -5 -10 év. Ami már aktualitását vesztette.
 

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 825
2 550
113
<blockquote rel="Pocok75">Nem tudom, hogy közülünk itt a fórumon mennyien élnek az úgynevezett csökött nyugaton, ahol minden egyre szarabb és menekülni kell innen, de én innen a ködös Albionból kicsit másképp látom a dolgokat, teljesen csak a hétköznapokról beszélve. Én nem akarok itt flancos tanulmányokat belinkelni, nem vagyok jártas az ilyenben, de itt élve és beszélgetve a helyiekkel, azt kell mondjam, hogy itt semmi sem változott a hidegháború óta a népek fejében. Tudom, köszönhető ez az úgynevezett mainstream mediának, de itt ha azt mondod, hogy orosz, akkkor a helybeliek 95 százaléka a szovjetekre asszociál és igen is ellenségként gondol rájuk. A kis faluban ahol lakom rengeteg katona él, jön megy, vagy a helyiek tartalékosok vagy éppen leszerelt, egykori katonák. Itt mindenki ért a hadtudományokhoz, ugyan úgy mint mindenki otthon a focihoz. De ha most azt mondanák nekik, hogy uccu, irány Európa, mert meg kell állítani a vörös veszedelmet, akkor igen is az emberek nagy része, menne és jelentkezne, mert itt a vörösök még mindig ellenségek, ellenfelek!
Ha valaki megnézi a térképet, hogy hol is lakom és dolgozom immár 3. éve akkor érti, hogy miért is mondom, hogy ez egy igazi "military area"! :D

https://www.google.co.uk/maps/place/Ludgershall,+Wiltshire/@51.2568721,-1.6139375,14z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x4873f95247c37c2d:0xde81796d492063f4

Bocs, hogy kicsit elkanyarodtam, de remélem értitek, hogy kb mit akarok kihozni az egészből. Nem kell ide semmi uszítás, elég csak az elmúlt 70 évet felhozni. Itt zsigerből ellenség az orosz a mai napig!

Az angoloknak mindig is ellenség volt az orosz . Ez a dolog még a Brit Birodalomra vezetheto vissza , ahol mindig is riválisként(ellenségként) tekintettek az Orosz Birodalomra......
Viszont az orosz pénz, a Londonban élo kb 40 000 újgazdag orosz jól jon az angoloknak:)</blockquote>

De Boki! Miért itt Angliában van az a sok újgazdag és miért nem otthon? Itt ha vesz Londonban egy belvárosi lakást, ugyan azért a pénzért cehetne magának egy kisvárost Oo.banban. Miért jönnek ide, a jóságos, mindenben szuper Oroszhonban is maradhatnának??
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Ez a magyarországi orosz imádat teljesen kultúra idegen a néptől, ezt mesterségesen gerjesztik keletre. Ugyan mitől lettek volna jófiúk?
Adott a magyar társadalom aminek minden szintjén orosz utálat volt. Ezek egy része a nemzeti radikálisok. Az 1997-es NATO népszavazás 15% "nem"-je az amerikaiak ellen szólt, a valós függetlenség mellett szólt. Egyáltalán nem az oroszok felé érzett szimpátia okán.
Az akkori nemzeti radikális közösséget a MIÉP fogta össze, akik deklaráltan amerika ÉS orosz ellenesek voltak.
Mégis mi történt? Egy olyan csoport aki nem tud megbocsátani a zsidóknak 70 éve, néhány év alatt oroszbaráttá válik csak mert ott a Putyin? Ez komoly? Én nem tudom ezt elképzelni erről az embertípusról, hogy ilyen gyorsan köpönyeget vált.
Mégis akkor mi a Jobbik? Egyértelmű a válasz, a Putyini ideológia előretolt bástyája. Megkapta a feladatot az orosz szimpatizáns pártvezetés, kitömve sok sok rubellel hogy mostantól felveszik a nemzeti radikális retorikát és az ideológusaik elkezdik csöpögtetni az ernyőjük alá tartozó embereknek hogy mától márpedig az oroszok barátok, mert meg van írva a sorsunkban.
Sok Jobbik szimpatizáns ismerősöm van és látom megválogatják a kinyilatkoztatásaikat, nem közölnek automatikusan oroszt dicsőítő megosztásokat. Magyar ember kulturálisan rezisztens az orosz közeledéssel szemben.

Akkor felmerül a kérdés, kik a putyini kinyilatkoztatók? Szerintem teljesen jogos megkérdőjelezni a nemzetiségüket. Elég csak Kovács Bélára gondolni. Nem zörög a haraszt..
Ott a Balrad. Baloldali Radikálisok. ÉÉÉÉÉrted? Ezek meg honnan jöttek? Ilyen csoport nem létezett hazánkban. De a szerencsétlen egyszeri Jobbikos olykor benyeli, mert a párt szólamokkal szinkronban van.
Tudtán kívül egy olyan agymosás része ahol nemzeti radikálisból baloldali radikálissá válik. Verem a fejem a falba és sajnálom őket! Hol marad az elvhűség?
Mi a baloldali radikalizmus? Az orosz nacionalizmus mely uralkodó irányzat keleten, és a hatalma gyökerét a dicső kommunista Szovjetunióból eredezteti, tekintve hogy nacionalista kormányzata mint olyan, eredendően történelmi okokból sose létezett mint pl 30-as években Olasz, Magyar vagy Német országban.
És ezt akarják megetetni a nacionalista kisemberrel.
Magyar, illetve közép-európai helyett orosz gyökerűvé válik. Legalábbis ez a cél.

Végül még annyi. No1: hisztériakeltés a nemzeti radikális oldalon egy izraeli politikus kijelentése hogy "felvásároljuk Magyarországot". Ezerszer láttam linkelni ezt általuk.

Erre itt van a "szövetséges" Oroszország kiknek fő ideológusa azt találta mondani "Magyarország létezésének nincs értelme".
Na de kérem? Hol a nemzet immunreakciója, hogy ezerrel szónokoljanak a nemzeti pártok ilyen sértés ellen?

Valakik kiiktatták... egy olyan nép, mely 140 milliós, a szomszédban háborúzik és jelentősen növekszik a bevándorlóik száma hazánkban. Mi ez ha nem új honfoglalás?

Erre az ideológiailag megmásított nemzetiek egy olyan országtól rettegnek még mindig akik több ezer km-re terül el 7 milliónyi népességgel.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Amerika fokozta az agresszivitását, közel állunk egy háború kirobbanásához; a görög válság legújabb stádiuma; kerítés a magyar-szerb határon. Lovas István állandó vendégei: Torba Tamás és Lóránt Károly közgazdászok.
http://www.echotv.hu/video/105787/20150620_Toresvonalak_1_resz

http://www.echotv.hu/video/105788/20150620_Toresvonalak_2_resz
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Egy elég korrekt írás Soros Györgytől.
http://www.nybooks.com/articles/archives/2015/jul/09/partnership-china-avoid-world-war/
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
@Panoz amit írsz az tükröz valamiféle naivitást, a politikát és egy országot nem a nép írányit. Bocs hogy összetörtem a világképed :D
Egy érdekcsoport irányit , lehetőleg Magyarország érdekeit szemelőtt tarva és nem érzések és berögzödések alapján irányítanak a jó vezetők , hanem hogy ki ajánl jobbat.
Jó érzéseid szerint ki harcolna szívsen Magyarországon a Románokért ha bajban lesznek, senki! ! és mégis a mai állás szerint NATO miatt kéne. Szóval majd meglátjuk kitől kapunk többet, és persze azt is mérlegelni kell, ki a szavahihetőbb. Én mondjuk aki kedvelem a történelmemet, átnézve Amerika szavahihetőségét, hát vannak kétségeim, ameddig érdekük azt diktálja lehozzák neked a csillagokat, de mikor vége van a bulinak, akkor ismerik a szabályt hogy erősebb kutya baszik....
Mivel most az Oroszok szarban vannak, ők bármit beigérnek és tesznek is azért hogy találjanak egy szövetségest és megtörjék az egységet az ellenségen falán. Nekem jó az oroszok pénze hogy bövitsék paksot és több ezáltal olcsóbb energia árak legyenek.
Sokkal értelmesebb mint az Amcsik által adott IMF hitel az 20 milliárd , amit csak úgy eltapsoltak, senki érted senki nem tudja mire költötték , egy dolgo van de az se az előző kormány érdeme , a MOL visszavétele, amit az Oroszok visszaadttak , persze megrendezett múbalhé mellett.
 

koppany

Well-Known Member
2010. július 16.
1 608
8 053
113
panoz
Sok embernek az a színpatikus a mai Oroszországban, hogy kiállnak az ukrajnai oroszokért. Miért is lenne ez bűn?
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
panoz szerint az a normális hogy demokratikusan megválasztott elnököt titkosszolgálati eszközökkel , elüldözünk, aztán oda rakunk egy báb kormányt aki , a saját népe ellen hozz intézkedéseket és neheziti életüket. Hát nem ez a normális emberek ? ?
 
Status
Not open for further replies.