[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Ha esetleg valakinek meg tovabbra sem lenne vilagos, micsoda elmebeteg, primitiv allat, barom, frusztralt tanyasi seggdugo a rendorok tobbsege Amerikaban, akkor javaslom ezt a videot vegignezni:


Halistennek a fekete US Army Lt. egybol fel is jelentette es mara azonnal ki is rugtak ezt a privitim gyokeret a rendorsegtol, akkora volt a cirkusz.
na most. az hogy a kedves kommentelő egyenruhafetisiszta, az spec nem érdekel. Rendszeres a bűnözés -így ugye a bünöző is az US fegyveres erőinél, enenk egyik sanyarúbb szegmense, hogy nem egyszer "a latino rokoni kapcsolatuk miatt" náluk a kábítószerterjesztéssel és "elveszett, leltárhiányos éles katonai eszközökkel üzletelés, azon a bázison is volt egy komolyabb letatóztatáshullám pld, ha jól emléxem tavay.

Az pedig döntséteke el, hogy ha susogós melegítős BLMfeka reagál így,, és így szedik ki az autóból, azt hogy szoktátok lekommentelni, vesus ez...
 

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 176
12 332
113

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 764
46 869
113
es miert szaljon ki a kocsibol?

mert a rendornek rajott hogy basszogasson valakit?
Azért mert ez a rend! Ha nekem századosként, jóval idősebben egy 20 éves friss r.őrmester azt mondja hogy szálljak ki az autóból, akkor köszönök neki egy tisztességesen ahogy meglátom, és kiszállok, csinálom amit mond.
Mert ez a rend.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 764
46 869
113
Itt a katonás videóról van szó. Ott nem volt körözés, a csávó meg úgy néz ki azért nem szál ki mert fél hogyha benyúl az övéért akkor a rendőrök lőnek mert nem látják a kezét.
Túltolta ott mindenki a hülyeséget, szerintem már presztízsből is okos volt a hadnagy is, kicsit benne volt hogy ha lehet megmogyorózza a rohadt nagypofájú fehér rendőrt, meg abba is benne volt hogy szétbaszta az ideg hogy 55x mondja hogy szálljon ki és csak flegmáskodik azok után hogy továbbhajtott, még ki se száll.

Elborult az agya ott mindkettőnek, egy hangyafasznyit kevesebb EGO, több kollegalitás jól jött volna...
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and Kim Philby

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 574
24 792
113
es miert szaljon ki a kocsibol?

mert a rendornek rajott hogy basszogasson valakit?
Hát mert a rendőr azt mondta, kajak közúti ellenőrzéskor ha leparancsol a rendőr akkor megyek tovább mert tudom, hogy nem csináltam semmi rosszat és nincs a kocsival se semmi?
Ha a rendőr azt mondja, hogy szállj ki akkor kiszállok, ha neki így jó akkor legyen, nem hümpögök neki, főleg ha a fegyverét is elővette.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Túltolta ott mindenki a hülyeséget, szerintem már presztízsből is okos volt a hadnagy is, kicsit benne volt hogy ha lehet megmogyorózza a rohadt nagypofájú fehér rendőrt, meg abba is benne volt hogy szétbaszta az ideg hogy 55x mondja hogy szálljon ki és csak flegmáskodik azok után hogy továbbhajtott, még ki se száll.

Elborult az agya ott mindkettőnek, egy hangyafasznyit kevesebb EGO, több kollegalitás jól jött volna...
Túltolta de többször is elmondja hogy fél az övéért nyúlni, kiszállni. Az hogy az elején szeretné tisztázni a dolgot és nem akar kiszállni hiába kap utasítást az gáz, de mintha meg is jegyezné hogy szabálysértésért nem kell őrizetbe venniük.
De akárhogy is nézzed akkor is látható hogy jogilag a hadnagynak volt igaza nem véletlen hogy megszabadultak a rendőrtől.
Meg mondjuk ha nekem nyomna a képembe pisztolyt két dühös rendőr én se mernék benyúlni az övemért.
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Hát mert a rendőr azt mondta, kajak közúti ellenőrzéskor ha leparancsol a rendőr akkor megyek tovább mert tudom, hogy nem csináltam semmi rosszat és nincs a kocsival se semmi?
Ha a rendőr azt mondja, hogy szállj ki akkor kiszállok, ha neki így jó akkor legyen, nem hümpögök neki, főleg ha a fegyverét is elővette.
az amerikaba van, nem magyarorszagon.

olvazsd mar el elotte is miket irtunk.

1. az emberek felnek megalni a rendoroknek, sotetben nem alnak meg mostmar egyaltalan, panaszkodtak is a rendorok mar tobbszor is arra, elhajtanak az elso benzinkutig vagy kivilagitott/nyilvanos helyre ahol tobb ember/ vagy kamera is van.
2. ha benyul az ovet kikapcsolni ezek szetbirjak loni, es aztan mondani hogy azt gondoltak fegyvere van/veszelyeztetenek erzik magukat. nem egy video van ahol a rendor kitarol valakire, aztan meg hopp, nem is volt semmi. 1000 embert olnek meg a rendorok ott.

miert fujta le a rendor az embert tobbszor is pofaba amikor ott ul felemelt kezzel? miert rugdosta a lababa? azt is szabad?
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 805
56 338
113
Londonban 1990-ben (!) amikor kijöttünk a szinhâzból a West-Enden (Miss Saigon), az ott alvó hajlektalanokon kellert âtlépkedni a jârdán a taxihoz. De a legdrágâbb ékszeresek bejáratâban is hajlktalanok aludtak. Nem csövesek voltak, hanem normâlisan felöltözött emberek, akik nem tudtak maguknak lakâst fizetni.