[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 203
113
Azért mert ez a rend! Ha nekem századosként, jóval idősebben egy 20 éves friss r.őrmester azt mondja hogy szálljak ki az autóból, akkor köszönök neki egy tisztességesen ahogy meglátom, és kiszállok, csinálom amit mond.
Mert ez a rend.


A szintén fegyveres testületi tag katona --aki nem tűnik hülyének-- nem véletlenül nem áll meg egy tanú/kamera nélküli szakaszon, szabályosan közlekedve, normális viselkedéssel a saját biztonságát figyelembe véve!
...ami indokolt óvatosságnak tűnik a történtek, amcsi (rém-)történetek ismeretében!
...tudta, hogy ilyen esetben, az Ő helyében lévőnek egyszer lehet hibázni!
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 748
46 675
113
A szintén fegyveres testületi tag katona --aki nem tűnik hülyének-- nem véletlenül nem áll meg egy tanú/kamera nélküli szakaszon, szabályosan közlekedve, normális viselkedéssel a saját biztonságát figyelembe véve!
...ami indokolt óvatosságnak tűnik a történtek, amcsi (rém-)történetek ismeretében!
...tudta, hogy ilyen esetben, az Ő helyében lévőnek egyszer lehet hibázni!
Pont 1000X kiszállhatott volna már a fényes, kamerázott benzinkúton, a sok felszólítás hatására! Lófaszt, beleállt ott mindkettő a másikba, én úgy látom, összemérték a brét!
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 993
82 240
113
RJp3QDfuUYA.jpg
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Pont 1000X kiszállhatott volna már a fényes, kamerázott benzinkúton, a sok felszólítás hatására! Lófaszt, beleállt ott mindkettő a másikba, én úgy látom, összemérték a brét!
nem vedem, de x megmondta hogy fel kiszalni, a rendorok meg mondtak neki hogy van is miert felnie. melesleg a kutyaja is fuldoklott mert a hatso ulesen volt es ahogy a katonat fujta a rendor, ugy a kutya is kapot belole. azt is mondja, de a rendorok szartak arra is.

es mi lett amikor kiszalt?? lebilincseltek, megrugdossak aztan meg elengedtek mert semmi gond nem volt vele?


vagy most itt az van hogy vedjuk a feher kretent mert niggaval baszkodik?
ugyan igy csinalnak a feherekkel is a rendorok.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 748
46 675
113
nem vedem, de x megmondta hogy fel kiszalni, a rendorok meg mondtak neki hogy van is miert felnie. melesleg a kutyaja is fuldoklott mert a hatso ulesen volt es ahogy a katonat fujta a rendor, ugy a kutya is kapot belole. azt is mondja, de a rendorok szartak arra is.

es mi lett amikor kiszalt?? lebilincseltek, megrugdossak aztan meg elengedtek mert semmi gond nem volt vele?


vagy most itt az van hogy vedjuk a feher kretent mert niggaval baszkodik?
ugyan igy csinalnak a feherekkel is a rendorok.
NEM. Nem védelm a fehér kretént mert niggával baszakodik. Kurvára nem akart az kiszállni, hiába szólították fel rá! A vége az lett hogy így is úgy is kiszedték, csak előtte játszotta az értetlent, direkt ellent mondott jó sokszor, meg simán nem csinálta amire felszólították. Amikor kiszedték nyilván túltolták. Idegből tolta az öreg fehér rendőr, szakmaiatlan volt ez nem vitás, de ÉN úgy láttam, hogy a katona is próbálta a lehető legjobban felhúzni azzal hogy direkt nem csinálta amit kértek tőle, kekec köcsög volt na, arra játszott hogy hátha áldozat lehet később. Sikerült neki!
 
T

Törölt tag 2361

Guest
NEM. Nem védelm a fehér kretént mert niggával baszakodik. Kurvára nem akart az kiszállni, hiába szólították fel rá! A vége az lett hogy így is úgy is kiszedték, csak előtte játszotta az értetlent, direkt ellent mondott jó sokszor, meg simán nem csinálta amire felszólították. Amikor kiszedték nyilván túltolták. Idegből tolta az öreg fehér rendőr, szakmaiatlan volt ez nem vitás, de ÉN úgy láttam, hogy a katona is próbálta a lehető legjobban felhúzni azzal hogy direkt nem csinálta amit kértek tőle, kekec köcsög volt na, arra játszott hogy hátha áldozat lehet később. Sikerült neki!
az megvan hogy nem is kelelt volna kiszalnia? le birtak volna ellenorizni hogy lopot e a kocsija az egesz cirkusz nelkul.
es ha lopot volna akor kellet volna kirangatni a kocsibol, lebilincselni es bebaszni a dutyiba.

az aldozattal valo teoriad sem tartja a vizet, mi van ha szetlottek volna? az elso pillanatol fogtak rajta a fegyvert.

itt az egesz video. ha valaki szepen beszelt, es nyugodt volt az a katona volt.



Soldier: “I’m honestly afraid to get out of the vehicle officer”
Cop: “You should be”
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 748
46 675
113
az megvan hogy nem is kelelt volna kiszalnia? le birtak volna ellenorizni hogy lopot e a kocsija az egesz cirkusz nelkul.
es ha lopot volna akor kellet volna kirangatni a kocsibol, lebilincselni es bebaszni a dutyiba.

az aldozattal valo teoriad sem tartja a vizet, mi van ha szetlottek volna? az elso pillanatol fogtar rajta a fegyvert.

itt az egesz video. ha valaki szepen beszelt, es nyugodt volt az a katona volt.

Nem ugyan azt látjuk bele akkor. Ugyan azt nézem amit TE, csak mást látok bele. Ha a rendőr azt mondja állj félre, akkor félreállsz, ha azt hogy szállj ki, akkor kiszállsz, ha azt mondja hogy feküdj a földre, akkor földre fekszel. Ez az ember gyakorlatilag MINDENT elkövetett azért, hogy lehetőleg szétbassza az ideg az öreg harcsabajusz kapitányt! 1000X felszólították mindháromra, semmit NEM, vagy nem ÚGY csinált meg ahogy KÖVETELTE tőle az intézkedő rendőr, csak azért sem!

Nyilván ahogy írtam, nem volt szakszerű a rendőr SEM, de azért itt kettőn állt a vásár, mindkettő meg akarta mutatni egyre inkább hogy kapja be a faszt a másik, ez nekem erről szól! Dafke nem csinálom amit mondasz köcsög - dafke pofán fújlak és megfektetlek köcsög.

Ebbe ennyi volt!

U.I.

Ha rajtam múlna, megfenyíteném mind a kettőt!
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Nem ugyan azt látjuk bele akkor. Ugyan azt nézem amit TE, csak mást látok bele. Ha a rendőr azt mondja állj félre, akkor félreállsz, ha azt hogy szállj ki, akkor kiszállsz, ha azt mondja hogy feküdj a földre, akkor földre fekszel. Ez az ember gyakorlatilag MINDENT elkövetett azért, hogy lehetőleg szétbassza az ideg az öreg harcsabajusz kapitányt! 1000X felszólították mindháromra, semmit NEM, vagy nem ÚGY csinált meg ahogy KÖVETELTE tőle az intézkedő rendőr, csak azért sem!

Nyilván ahogy írtam, nem volt szakszerű a rendőr SEM, de azért itt kettőn állt a vásár, mindkettő meg akarta mutatni egyre inkább hogy kapja be a faszt a másik, ez nekem erről szól! Dafke nem csinálom amit mondasz köcsög - dafke pofán fújlak és megfektetlek köcsög.

Ebbe ennyi volt!

U.I.

Ha rajtam múlna, megfenyíteném mind a kettőt!
most figyeltem kicsit jobban..

a rendor azt mondta neki az elejen hogy tegye fel a kezeit... addig halgatott ra.
aztan meg hogy zarja el a kocsit?
es hogy szaljon ki?

hogy? felemelt kezekkel? :D

mivel mind a 2 rendor fegyvert tartott rajta, ha beteszi a kezet a kocsiba, ezek ra is lohettek volna, es ezt a katona nagyon jol tudta.

itt a rendorok basztak el, mindgyart az elejen.
 
  • Tetszik
Reactions: haubagoi

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 748
46 675
113
most figyeltem kicsit jobban..

a rendor azt mondta neki az elejen hogy tegye fel a kezeit... addig halgatott ra.
aztan meg hogy zarja el a kocsit?
es hogy szaljon ki?

hogy? felemelt kezekkel? :D

mivel mind a 2 rendor fegyvert tartott rajta, ha beteszi a kezet a kocsiba, ezek ra is lohettek volna, es ezt a katona nagyon jol tudta.

itt a rendorok basztak el, mindgyart az elejen.
Ne viccelj már... Én is megnéztem, megint!

Mint később kiderült ugye, kurvára nem állt meg nekik, innen indul a felvételed, hogy már alapból zabosak a rendőrök, hisz nagy fekete autóban fekete ember nem húzódik le a parancsukra. Innentől én is rászegezett fegyverrel szálltam volna ki, jobb a békesség jeligével.

Utána kb. az első 4 percben körülbelül több tucatszor kiszállhatott volna gond nélkül, de inkább ugat vissza és bezárja magára az autót, tipikus kekeckedő faszkalap, aki direkt ellenkezik, semmit nem hajt végre a felszólításokra. Majd mikor pofán fújják gázzal, akkor már sírdogálva mantrázza hogy ez el lett baszva, szépen lassan ott már csinálja amit mondanak neki, nyitja az ajtót, kioldja az övet, és még mindig ugat ott is vissza. Kiszedik, mondják hogy földre, ott is addig ellenkezik míg lecsavarják, és megbilincselik a picsába.

Ez a gyerek nem félt, hanem akart magának 5 perc hírnevet a világhálón, ügyesen összehozta. A rendőrök el is mondják már később, hogy együtt kellett volna működnie, ennyi az egész. Nem ölték meg.

Ahogy mondom, a hadnagyot is megfenyíteném ezek után, s azt is tartom hogy ezt az ügyet 10 éve, a retek BLM, meg Floyd ügye előtt marhára nem így ítélnék meg, mint most...
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Ne viccelj már... Én is megnéztem, megint!

Mint később kiderült ugye, kurvára nem állt meg nekik, innen indul a felvételed, hogy már alapból zabosak a rendőrök, hisz nagy fekete autóban fekete ember nem húzódik le a parancsukra. Innentől én is rászegezett fegyverrel szálltam volna ki, jobb a békesség jeligével.

Utána kb. az első 4 percben körülbelül több tucatszor kiszállhatott volna gond nélkül, de inkább ugat vissza és bezárja magára az autót, tipikus kekeckedő faszkalap, aki direkt ellenkezik, semmit nem hajt végre a felszólításokra. Majd mikor pofán fújják gázzal, akkor már sírdogálva mantrázza hogy ez el lett baszva, szépen lassan ott már csinálja amit mondanak neki, nyitja az ajtót, kioldja az övet, és még mindig ugat ott is vissza. Kiszedik, mondják hogy földre, ott is addig ellenkezik míg lecsavarják, és megbilincselik a picsába.

Ez a gyerek nem félt, hanem akart magának 5 perc hírnevet a világhálón, ügyesen összehozta. A rendőrök el is mondják már később, hogy együtt kellett volna működnie, ennyi az egész. Nem ölték meg.

Ahogy mondom, a hadnagyot is megfenyíteném ezek után, s azt is tartom hogy ezt az ügyet 10 éve, a retek BLM, meg Floyd ügye előtt marhára nem így ítélnék meg, mint most...
az is el van magyarazva hogy miert nem alt meg.

az utolso idoben, SENKI nem al meg a rendoroknek sotetben.
a niggak kulonosen nem. elhajtanak az emberek az elso kivilagitott/nyilvanos helyre, es ott alnak meg.

ennyire nem biznak az amerikaiak a rendorsegben.
 
  • Tetszik
Reactions: haubagoi and zolkas

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 748
46 675
113
az is el van magyarazva hogy miert nem alt meg.

az utolso idoben, SENKI nem al meg a rendoroknek sotetben.
a niggak kulonosen nem. elhajtanak az emberek az elso kivilagitott/nyilvanos helyre, es ott alnak meg.

ennyire nem biznak az amerikaiak a rendorsegben.
Akkor majd ezek után ha bekocsikáznak egy kivilágított és bekamerázott helyre, ha jön a rendőrcsapat hogy szálljon ki, az okosabbja ki fog szállni! Ha azt mondják neki hogy hasra, akkor hasra vágja magát!

A buta/büszke hadnagyokat meg majd pofán fújják megint az ilyen régi vágású rendőrök, akiket majd a gyökér Floyd miatt keltett tömeghisztéria miatt inkább leszerelik, és nem marad rendőr. Akkor utána meg szépen megalakulhatnak a szuperebbnél szuperebb Antifa negyedek karhatalom nélkül, és élnek életük végéig boldogságban(vagy nem), bánja a csuda!


Akkor sem járja egy normál társadalomban, hogy intézkedő rendőrnek folyamatosan egyértelműen NEM-et mondhat, keresztbe tehet, utasításaira magas ívben szarhat valaki csak azért mert egy Army hadnagy, pláne még inkább azért mert fekete.

Ez az USA zsákutcája!
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Akkor majd ezek után ha bekocsikáznak egy kivilágított és bekamerázott helyre, ha jön a rendőrcsapat hogy szálljon ki, az okosabbja ki fog szállni! Ha azt mondják neki hogy hasra, akkor hasra vágja magát!

A buta/büszke hadnagyokat meg majd pofán fújják megint az ilyen régi vágású rendőrök, akiket majd a gyökér Floyd miatt keltett tömeghisztéria miatt inkább leszerelik, és nem marad rendőr. Akkor utána meg szépen megalakulhatnak a szuperebbnél szuperebb Antifa negyedek karhatalom nélkül, és élnek életük végéig boldogságban(vagy nem), bánja a csuda!


Akkor sem járja egy normál társadalomban, hogy intézkedő rendőrnek folyamatosan egyértelműen NEM-et mondhat, keresztbe tehet, utasításaira magas ívben szarhat valaki csak azért mert egy Army hadnagy, pláne még inkább azért mert fekete.

Ez az USA zsákutcája!
milyen rendor?

azok evente megolnek 1000 amerikait :D
tele a net a rendori tulkapasokkal. nem lehet oszehasonlitani egy amerikai rendort egy europaival.
az europai rendor ezt lekezelte volna higgatan, semmi cirkuszolas nelkul.

lattom, kicsit elszaltak az indulataid. en abbahagyom. nem fogok veszekedni ilyesmin. kulonben epp leszarom a niggat is meg a rendort is.


ps. nezzd meg mi van mineszotaban, megint cirkuszolnak mert meghalt egy nigga. a katonahoz ellentetben ez tenyleg cirkuszolt a kocsiban, a rendorok meg akartak fogni, es jott a rendorcsaj, teaseral le akarta nyugtatni, es a teaser helyett a pisztolyt vette elo es lepuffantotta a csavot. egy tapasztalt rendor, 20+ ev utan a rendorsegen, nem tudja hol a pisztolja es hol a teaser...
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 796
25 387
113
Azt írtad, hogy ezen a hadgyakorlaton keresztül fogják majd meggyőzni a Pentagont arról, hogy ez nem jó ötlet.
Kik fogják meggyőzni őket? A Biden-adminisztráció?
Egyáltalán, a Pentagont kell győzködni épeszű katonai kérdésekben bármiről is?
Nem lehet, hogy inkább pont fordítva van és a Pentagon fogja esetleg jelezni a kormányzatnak, hogy xar van a palacsintában, ez így nem fog menni?
Mostanában fog eljönni majd az a pillanat, hogy Joe Biden eltávolíttatása bekövetkezzék...
Az Egyesített Vezérkarban mindenki a helyén van ma is, akiket Donald Trump elnök kinevezett. Minden haderőnemben!