[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
697
1 828
93
Elmesélek egy történetet. Van egy felvarróm amire az van a magyar zászló alá írva, hogy Hungary. Megkérdezték, hogy éhes vagyok-e amiért ez a becenevem...
Na ennyira tudják Belső-Ázsiában vagy úgy általában az arab világban az egyszerű emberek, hogy mi is az a Hungary.

Hatalmas szerencse, hogy nem az egyszerű emberek irányítanak országokat, hanem azok a vezetők akiknek nagy része pl. a régi rendszerben itt tanult nálunk - Egyiptomi/Szír/Iraki/Iráni, vagy van turáni testvéri érzület, esetleg a törökök részéről barátság felénk.


Az egyszerű ember az USA-ban is azt hiszi nyugodj meg, hogy éhes vagy, ha elmondod hogy nem, csak magyar, megpacskolja majd a vállad hogy jah, ért mindent, Bukarest egy csodás város, látta már!

Akinek kell, az igen is nagyon is tudja hogy ki hány méter, meg kinek mit köszönhet. Nos, az USA szopni fog, ezt jól látod, megdolgoztak érte hogy a világban jó sok helyen utálják őket mint a büdösszart!!!

Haverom mondta - világvándor a srác - hogy magyarként elmúlt 3 évben a NEM túrista célpont, frekventált helyeken, hanem random shithole falvakban, Iránban/Szudánban/Irakban/Jordániában/Orosz távolkeleten Magadan és tsai. mindenhol a random egyszerű emberek + a rendőrök/tűzoltók marha jó fejek, segítőkészek voltak velük!

Ahogy meghallották hogy magyar, vágták nagy részt hogy mi a helyzet, de a lényeg hogy nem amerikai.
Iránból olyan képeket láttam beszarás, nagyjából minden utcán 3 festmény/plakát van kint aminek a lényege hogy utálják az amcsikat/zsidókat mint a szart, és azt mutatják hogy mennyi keserűséget okozott nekik az előző kettő, mártírjaik képei etc.

Amcsi lett volna, hel, ben meglincslik, magyarként ingyen kaja, pöfék, beszélgetés, olcsó fuvar, szállás. Nem csak Teherán, nagyvárosi fiatalok, hanem kis vidéki településeken is ez volt az általános, 4 hét tapaszatalat. Szibéria szintén 4 hét majdnem, Szudán/Egyiptom 3 hét, Jordánia/Irak 2.

Ennyi.

Nekem csak Japán tapasztalatom van, de ők ahogy megtudták, hogy honnan jöttem azonnal haver voltam nekik. Főleg ha ezt még japánul is mondod nekik.

Amiket hallottam, hogy pont a keleti népek tudják rólunk, hogy mi hogy hány kilométer. Nyugaton keverik a bukarestet Budapesttel.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
49 313
81 728
113
Hatalmas szerencse, hogy nem az egyszerű emberek irányítanak országokat, hanem azok a vezetők akiknek nagy része pl. a régi rendszerben itt tanult nálunk - Egyiptomi/Szír/Iraki/Iráni, vagy van turáni testvéri érzület, esetleg a törökök részéről barátság felénk.


Az egyszerű ember az USA-ban is azt hiszi nyugodj meg, hogy éhes vagy, ha elmondod hogy nem, csak magyar, megpacskolja majd a vállad hogy jah, ért mindent, Bukarest egy csodás város, látta már!

Akinek kell, az igen is nagyon is tudja hogy ki hány méter, meg kinek mit köszönhet. Nos, az USA szopni fog, ezt jól látod, megdolgoztak érte hogy a világban jó sok helyen utálják őket mint a büdösszart!!!

Haverom mondta - világvándor a srác - hogy magyarként elmúlt 3 évben a NEM túrista célpont, frekventált helyeken, hanem random shithole falvakban, Iránban/Szudánban/Irakban/Jordániában/Orosz távolkeleten Magadan és tsai. mindenhol a random egyszerű emberek + a rendőrök/tűzoltók marha jó fejek, segítőkészek voltak velük!

Ahogy meghallották hogy magyar, vágták nagy részt hogy mi a helyzet, de a lényeg hogy nem amerikai.
Iránból olyan képeket láttam beszarás, nagyjából minden utcán 3 festmény/plakát van kint aminek a lényege hogy utálják az amcsikat/zsidókat mint a szart, és azt mutatják hogy mennyi keserűséget okozott nekik az előző kettő, mártírjaik képei etc.

Amcsi lett volna, hel, ben meglincslik, magyarként ingyen kaja, pöfék, beszélgetés, olcsó fuvar, szállás. Nem csak Teherán, nagyvárosi fiatalok, hanem kis vidéki településeken is ez volt az általános, 4 hét tapaszatalat. Szibéria szintén 4 hét majdnem, Szudán/Egyiptom 3 hét, Jordánia/Irak 2.

Ennyi.
Ja persze, mutasd már meg hol vannak a 3. világban azok a vezetők akikről beszélsz? 25 éve a nyugathoz tartozunk és legalább 35 éve elfordultunk a szocializmustól. A kutya nem gondol már rank úgy, ahogy a Magyar Népköztársaságra. A ti fejetekben él ez a tévképzet, mert mással nem tudjátok igazolni azt, hogy nekünk jó lesz egy másfajta világrend.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
17 043
49 223
113
Nekem csak Japán tapasztalatom van, de ők ahogy megtudták, hogy honnan jöttem azonnal haver voltam nekik. Főleg ha ezt még japánul is mondod nekik.

Amiket hallottam, hogy pont a keleti népek tudják rólunk, hogy mi hogy hány kilométer. Nyugaton keverik a bukarestet Budapesttel.
Így van.

A lesajnált keleti sok esetben nem csak hogy tudja is hogy kihez tartozik Budapest, kihez Bukarest, de még azt is tudja hogy esetleg közösek az ősei a miénkkel. Nyilván nem mindenki, meg nem mindenhol, de az USA az nem egyenlő a fehér elnyomóval, Iránban egy latino/fekete. amcsit is meglincseltek vol a azonnal ott, ahol a cimbiéket - mind fehér középkorú manus - mindenki haverként kezelte, meg beszélgettek velük, etették itatták a helyi főemberek, polgi/orvos/rendőrfőnök, katonákkal ittak - Allah nem látta! :D

Volt olyan hely és helyi góré, aki itt tanult évekig. Ennyi a különbség, magyarként az átlag utca népe nem akar széttrancsírozni.

Nyilván ha belefutsz egy helyi Isis sejtbe, az tré, de Iránban azért ez ritka, talán Szudánban/Jordániában/Szíreknél volt rá legnagyobb esély, de ezek barmok, nem félnek semmitől! :D
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
17 043
49 223
113
Ja persze, mutasd már meg hol vannak a 3. világban azok a vezetők akikről beszélsz? 25 éve a nyugathoz tartozunk és legalább 35 éve elfordultunk a szocializmustól. A kutya nem gondol már rank úgy, ahogy a Magyar Népköztársaságra. A ti fejetekben él ez a tévképzet, mert mással nem tudjátok igazolni azt, hogy nekünk jó lesz egy másfajta világrend.
Baszod, mondom 3 éven belüli TAPASZTALAT, mind, agyondokumentálva, hónapok, érted?

Videóhívások, hazatérvén videók, ezer számra képek, sok tucat óra személyes élménybeszámolók sörözéssel összekötve.

Jelenleg pont Szentpéterváron, Aurorán, ez sem rövid út. Sokadszorra Oroszországban.

Figyelj, elfogadod amit mondtam hogy ezek tények, vagy nem és mivel én tudom hogy azok, nem kell erről többet írjál, mert nem érdekel a hülyeséged.
 

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 531
13 293
113
Elmesélek egy történetet. Van egy felvarróm amire az van a magyar zászló alá írva, hogy Hungary. Megkérdezték, hogy éhes vagyok-e amiért ez a becenevem...
Na ennyira tudják Belső-Ázsiában vagy úgy általában az arab világban az egyszerű emberek, hogy mi is az a Hungary.
Macsarisztánnal próbálkozz. ;)
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
5 221
9 797
113
Az a torz tévképzetetek van, hogy bárki a világon aki nem fehér az nem veszi egy kalap alá a fehéreket. Segítek ez hülyeség. Te is pont ugyanolyan vagy a számukra mint egy angol vagy francia. Csak mi hisszük, hogy mi különlegesek vagyunk és mindenki különbnek tart minket, pedig ez nem igaz. Fehér európai elnyomók vagyunk mi is a szemükben.
Ez esetleg sub-Saharan Africa kornyeken igaz. Ázsiában biztosan nem igaz sehol, sem a Közel -Keleten, de már Egyiptomban sem (sőt, sehol sem ahol anno magyar mérnökök dolgoztak, magyar buszok futottak, magyar élelmiszerek voltak elérhetőek tömegével.) Hiába votl régen ezek a dolgok egy emberöltő, mire eltűnnek, ha egyáltalán eltűnnek (lásd a megrögzött németpárti politikai kötődést Magyarország részéről azóta is, mióta nincs Monarchia.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
17 043
49 223
113
Ez esetleg sub-Saharan Africa kornyeken igaz. Ázsiában biztosan nem igaz sehol, sem a Közel -Keleten, de már Egyiptomban sem (sőt, sehol sem ahol anno magyar mérnökök dolgoztak, magyar buszok futottak, magyar élelmiszerek voltak elérhetőek tömegével.) Hiába votl régen ezek a dolgok egy emberöltő, mire eltűnnek, ha egyáltalán eltűnnek (lásd a megrögzött németpárti politikai kötődést Magyarország részéről azóta is, mióta nincs Monarchia.
Így van, Iránból láttam aktív Ikaruszokat fényképen.
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 181
3 149
113
Elmesélek egy történetet. Van egy felvarróm amire az van a magyar zászló alá írva, hogy Hungary. Megkérdezték, hogy éhes vagyok-e amiért ez a becenevem...
Na ennyira tudják Belső-Ázsiában vagy úgy általában az arab világban az egyszerű emberek, hogy mi is az a Hungary.

A törökök sem tudjak mi az a hungary, nekik madzsarisztán van.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
17 043
49 223
113
Meg mondjuk az araboknal számtalan magyar edző is dolgozott különböző sportágakban stb.
Ezt nem tudtam, de azt igen, hogy akik 20 évesen itt tanultak rengeten arabok, ázsiaiak, azok most nagyrészt 50-es közepe táján éveikben járó felső-közép vezetők nagyon sok esetben, rendőrfőnök/tűzoltó/laktanya pk. jogászként helyi polgi/annak megfelelő adminisztratív vezető, a falu köztiszteletben álló orvosa/tanára.
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 822
18 970
113
Ja persze, mutasd már meg hol vannak a 3. világban azok a vezetők akikről beszélsz? 25 éve a nyugathoz tartozunk és legalább 35 éve elfordultunk a szocializmustól. A kutya nem gondol már rank úgy, ahogy a Magyar Népköztársaságra. A ti fejetekben él ez a tévképzet, mert mással nem tudjátok igazolni azt, hogy nekünk jó lesz egy másfajta világrend.
Nem is a Magyar Népköztársaságra gondolnak,hanem,mondjuk az gyarmatosítókra,mert a mai napig tudják,hogy az angolok,a franciák,a hollandog,meg a belgák zsírosodtak rajtuk. Már megint jössz az óhéber hülyeségeiddel,hogy nem különböztetik meg a fehér embereket egymástól. Nettó f@szság.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
5 221
9 797
113
Ezt nem tudtam, de azt igen, hogy akik 20 évesen itt tanultak rengeten arabok, ázsiaiak, azok most nagyrészt 50-es közepe táján éveikben járó felső-közép vezetők nagyon sok esetben, rendőrfőnök/tűzoltó/laktanya pk. jogászként helyi polgi/annak megfelelő adminisztratív vezető, a falu köztiszteletben álló orvosa/tanára.
Pwrsze, ezért írtam, hogy ez nem 20-30 év alatt tűnik el, hanem egy emberöltő, esycska akkor, ha nem ápolják. Ilyen szempontból okos politika kisosszegu, de látványos gesztusokkal fenntartani az ilyen kapcsolatokat.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
49 313
81 728
113
Nem is a Magyar Népköztársaságra gondolnak,hanem,mondjuk az gyarmatosítókra,mert a mai napig tudják,hogy az angolok,a franciák,a hollandog,meg a belgák zsírosodtak rajtuk. Már megint jössz az óhéber hülyeségeiddel,hogy nem különböztetik meg a fehér embereket egymástól. Nettó f@szság.
Semmi óhéber nincs ebben, attól, hogy számodra ez elfogadhatatlan.
 
  • Vicces
Reactions: megazez and Pogány

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
49 313
81 728
113
Még miellőtt térdreborulunk a 3. világ józan gondolkozása előtt elárulnék egy tényt az Iszlamról. Ahol vala iszlám föld volt az örökre Iszlám föld marad. Tehát az egész Iszlám világ szemében Magyarország nem a magyarok országa, hanem iszlám föld amit a magyarok bitorolnak és fel kell szabadítani. Ezekután tessék olyan hülyeségeket gondolni amiket gondoltok.