[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 892
87 053
113
Igy 20+ ev utan ideat, beleertve egy DNC megyei bizottsagi tagsag utan szerintem picivel tobbet ertek az amerikai politikabol, mint a legtobben itt...
Te vagy itteni twitter meg facebook? Van valami, és csak mert demokrata vagy, rábiggyeszted, hogy fake, mint a twitter és a facebook, majd jössz a liberális fölényeddel, hogy kint élsz 20+ éve, és csak mert nyakig benne vagy a dncben, mindent tudsz? Baszki, ismerheted a rendszert, de a xix. század óta nem volt ilyen mértékű csalás, pedig azért a déli államokban 1865 után történtek érdekessékeg. Én 45 éve élek itt, egy kibaszott pártnak se voltam soha a tagja, nemhogy kimenjek, és ott azonnal pártpolitizálni kezdjek, pláne a helyi ballib pártban, de sose értettem meg, hogy önsorsrontásból miért szavaz bárki is itthon a jelenlegi hazai ellenzék bármelyik tagjára, ill. Amerikában a mára totálisan genderlobbista, abortuszpárti, kommunista demokrata pártra vagy tolja annak szekerét, kivétel, ha innen az átkosból ment ki, és a családjának köze volt a kommunistákhoz. Aki kint a kommunistákhoz lép be, az vagy nem normális, vagy a családja a pártállamban csókos volt, és kikülde őt tovább folytatni amit itthon 47 évig az ősök tették ...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 892
87 053
113
Te vagy itteni twitter meg facebook? Van valami, és csak mert demokrata vagy, rábiggyeszted, hogy fake, mint a twitter és a facebook, majd jössz a liberális fölényeddel, hogy kint élsz 20+ éve, és csak mert nyakig benne vagy a dncben, mindent tudsz? Baszki, ismerheted a rendszert, de a xix. század óta nem volt ilyen mértékű csalás, pedig azért a déli államokban 1865 után történtek érdekessékeg. Én 45 éve élek itt, egy kibaszott pártnak se voltam soha a tagja, nemhogy kimenjek, és ott azonnal pártpolitizálni kezdjek, pláne a helyi ballib pártban, de sose értettem meg, hogy önsorsrontásból miért szavaz bárki is itthon a jelenlegi hazai ellenzék bármelyik tagjára, ill. Amerikában a mára totálisan genderlobbista, abortuszpárti, kommunista demokrata pártra vagy tolja annak szekerét, kivétel, ha innen az átkosból ment ki, és a családjának köze volt a kommunistákhoz. Aki kint a kommunistákhoz lép be, az vagy nem normális, vagy a családja a pártállamban csókos volt, és kikülde őt tovább folytatni amit itthon 47 évig az ősök tették ...
Itt=itthon
 
W

Wilson

Guest
Te vagy itteni twitter meg facebook? Van valami, és csak mert demokrata vagy, rábiggyeszted, hogy fake, mint a twitter és a facebook, majd jössz a liberális fölényeddel, hogy kint élsz 20+ éve, és csak mert nyakig benne vagy a dncben, mindent tudsz? Baszki, ismerheted a rendszert, de a xix. század óta nem volt ilyen mértékű csalás, pedig azért a déli államokban 1865 után történtek érdekessékeg. Én 45 éve élek itt, egy kibaszott pártnak se voltam soha a tagja, nemhogy kimenjek, és ott azonnal pártpolitizálni kezdjek, pláne a helyi ballib pártban, de sose értettem meg, hogy önsorsrontásból miért szavaz bárki is itthon a jelenlegi hazai ellenzék bármelyik tagjára, ill. Amerikában a mára totálisan genderlobbista, abortuszpárti, kommunista demokrata pártra vagy tolja annak szekerét, kivétel, ha innen az átkosból ment ki, és a családjának köze volt a kommunistákhoz. Aki kint a kommunistákhoz lép be, az vagy nem normális, vagy a családja a pártállamban csókos volt, és kikülde őt tovább folytatni amit itthon 47 évig az ősök tették ...

Imádom amikor valaki egyáltalán nem ismeri a másikat és a hozzászólása alapján már ítéletet is mond felette pláne úgy,hogy nem is az adott országban jelen esetben az USA-n éli a minden napjait.
 
  • Tetszik
Reactions: pöcshuszár
T

Törölt tag 2822

Guest
Trump vesztett. Ezt tessek felfogni mindenkinek. :)
Addig volt ertelme kutakodni, amig nem volt ujraszamolva mindenhol ill nem voltak publikusak a tenyek.
Ma mar azok. Ennyi, vege.

A US kovetkezo - 46th - elnokenek a neve Joseph Biden.

ki a faszt érdekel az újraszámlálás ha egyszer a fake szavazatok is benne vannak az újraszámlálandóban :D ugyanazt a szart a nép elé teszitek megint.. a dominion-ról meg ne is beszéljünk....
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
kicsit sarkítva fogalmazott jurgen, de ennek ellenér 100%-ig igaz amit ír

Full személyeskedés az egész, egyáltalán nem hozott semmi érvet fel hogy a másiknak miért nincs igaza csak megvádolta egy csomó mindennel ami még nem is feltétlenül igaz.
A szokásos bidenista, kommunista trappista demagóg szöveg amiből csak a libernyák hiányzott.
Szóval nem hiszem hogy igaza lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: Avtomat and Wilson
K

kamm

Guest
Te vagy itteni twitter meg facebook? Van valami, és csak mert demokrata vagy, rábiggyeszted, hogy fake, mint a twitter és a facebook, majd jössz a liberális fölényeddel, hogy kint élsz 20+ éve, és csak mert nyakig benne vagy a dncben, mindent tudsz? Baszki, ismerheted a rendszert, de a xix. század óta nem volt ilyen mértékű csalás, pedig azért a déli államokban 1865 után történtek érdekessékeg. Én 45 éve élek itt, egy kibaszott pártnak se voltam soha a tagja, nemhogy kimenjek, és ott azonnal pártpolitizálni kezdjek, pláne a helyi ballib pártban, de sose értettem meg, hogy önsorsrontásból miért szavaz bárki is itthon a jelenlegi hazai ellenzék bármelyik tagjára, ill. Amerikában a mára totálisan genderlobbista, abortuszpárti, kommunista demokrata pártra vagy tolja annak szekerét, kivétel, ha innen az átkosból ment ki, és a családjának köze volt a kommunistákhoz. Aki kint a kommunistákhoz lép be, az vagy nem normális, vagy a családja a pártállamban csókos volt, és kikülde őt tovább folytatni amit itthon 47 évig az ősök tették ...

Csodalatos komment, ehhez nem is kell hozzatenni semmit, igy jo, ahogyan van. :D
 
K

kamm

Guest
Honnan tudja valaki aki nem ott él,hogy az illető politikai nézete legyen az demokrata vagy republikánus önsorsrontó lenne?És ez alapján ítéli meg.

Az hagyjan, de a legcsodalatosabb, ahogy szemelyeskedest kiabalva kizarolag mocskolodasra kepesek. :D (AMugy az is vicces, hogy ti magyarul sem tudnak, ugyanis en azt irtam, hogy hulyesegeket irogat, ami nem szemelyeskedes. :p)
 
K

kamm

Guest
Full személyeskedés az egész, egyáltalán nem hozott semmi érvet fel hogy a másiknak miért nincs igaza csak megvádolta egy csomó mindennel ami még nem is feltétlenül igaz.
A szokásos bidenista, kommunista trappista demagóg szöveg amiből csak a libernyák hiányzott.

Szerintem azt sem erted, mi az a szemelyeskedes. :D

Szóval nem hiszem hogy igaza lenne.

Hat igen, a kongresszusi matek es hasonlok az hitbeli kerdes, nem vitas. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 2822

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 892
87 053
113
Az hagyjan, de a legcsodalatosabb, ahogy szemelyeskedest kiabalva kizarolag mocskolodasra kepesek. :D (AMugy az is vicces, hogy ti magyarul sem tudnak, ugyanis en azt irtam, hogy hulyesegeket irogat, ami nem szemelyeskedes. :p)
Ki mocskolt téged. Twitternek képzeled magad, miközben a demokraták szekerét tolod? Azt hiszed benne vagy, előáll egy eset ami lassan 200+ éve nem volt, és te mindent láttál? Tipikus liberális hozzállás. Csak ezt tudjátok.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 892
87 053
113
Full személyeskedés az egész, egyáltalán nem hozott semmi érvet fel hogy a másiknak miért nincs igaza csak megvádolta egy csomó mindennel ami még nem is feltétlenül igaz.
A szokásos bidenista, kommunista trappista demagóg szöveg amiből csak a libernyák hiányzott.
Szóval nem hiszem hogy igaza lenne.
Azt se tudod mi az hogy személyeskedés.
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 2822
W

Wilson

Guest
ki a faszt érdekel az újraszámlálás ha egyszer a fake szavazatok is benne vannak az újraszámlálandóban :D ugyanazt a szart a nép elé teszitek megint.. a dominion-ról meg ne is beszéljünk....

Gondolom az sem számít,hogy az állítólagos fake szavazatok ügyében Trumpék által beadott kereseteket a full republikánus szövetségi bírók is visszadobták.
 

Avtomat

Well-Known Member
2018. október 30.
1 555
4 366
113
Te vagy itteni twitter meg facebook? Van valami, és csak mert demokrata vagy, rábiggyeszted, hogy fake, mint a twitter és a facebook, majd jössz a liberális fölényeddel, hogy kint élsz 20+ éve, és csak mert nyakig benne vagy a dncben, mindent tudsz?
Nem azért biggyeszti rá hogy fake, mert demokrata, hanem azért mert át lát Trump bácsi hazug twitter posztjain.
A "Nem Trump = genderkommunizmus" dolog meg már kezd unalmas lenni. Mindig ezzel a baromsággal jöttök mikor kipukkan a véleménybuborékotok
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson and kamm
K

kamm

Guest
Ki mocskolt téged. Twitternek képzeled magad, miközben a demokraták szekerét tolod? Azt hiszed benne vagy, előáll egy eset ami lassan 200+ éve nem volt, és te mindent láttál? Tipikus liberális hozzállás. Csak ezt tudjátok.

Mar ott elverzett az egesz teoriad, hogy semmilyen "eset" nem allt elo.

Liberalisnak meg regen csufoltak mar, de akar vallalom is - a te ketbites NERen nevelkedett politikai kulturad miatt, gondolom, meghaladja a kepessegeidet annak elkepzelese, hogy van am rengeteg mas politikai meggyozodes is (hiaba nem hallottal rola avagy nem is erted az egeszet.)

Keresd vissza, en eloben latolgattam, ki nyerhet. Amikor jottek az elso allitasok, hogy zavaros volt a szamlalas egyes allamokban, en is azt mondtam, meg kell ujra szamolni mindet, nyilvanosan. Ennyi.
Ez mind lefutott, vege.
Biden az elnok, ennyi.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 892
87 053
113
Az hagyjan, de a legcsodalatosabb, ahogy szemelyeskedest kiabalva kizarolag mocskolodasra kepesek. :D (AMugy az is vicces, hogy ti magyarul sem tudnak, ugyanis en azt irtam, hogy hulyesegeket irogat, ami nem szemelyeskedes. :p)
Twitterként viselkedsz. Érv: odaírod, hogy hülyeség, és akkor akkor oda van írva, miközben a választások előtt minden Biden infot letiltasz ami a korrupciójáról szól. Oda nem írta a twitter, hogy fake, csak elhallgatta. Most viszont már csak annyi jön, hogy fake. Ennyit tudtok.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 892
87 053
113
Mar ott elverzett az egesz teoriad, hogy semmilyen "eset" nem allt elo.

Liberalisnak meg regen csufoltak mar, de akar vallalom is - a te ketbites NERen nevelkedett politikai kulturad miatt, gondolom, meghaladja a kepessegeidet annak elkepzelese, hogy van am rengeteg mas politikai meggyozodes is (hiaba nem hallottal rola avagy nem is erted az egeszet.)
Mondom, nerezel, így nem csodálom, hogy az USAban élsz és közöd van a demokratákhoz. Ezt biza csak volt jókáderek környezete tudja reprodukálni.