[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 534
8 880
113
Úgy hogy az alkotmánybíráknak a java republikánus?
Igen, a Legfelsőbb Bíróság (képben vagy ;) ) java republikánus.
Csak hogy van egy menetrendje, mi, mikor, miért, hogyan kerül oda.
Az nem úgy van, hogy megállít a rendőr gyorshajtásért, én pedig szaladhatok a legfelsőbb bírósághoz sírdogálni, hogy nemisgaz.
(szvsz elég lenne ha csak olvasnád a fórumot! ;) )
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Szerintem nem tudod miről van szó.
A lényeg, most nem tudom már melyik államban, de volt egy érdekes dolog, amikor frissült a feldolgozottség.
Körülbelül 150 ezer szavazatot kapott biden és senki más 1 db-ot se és ezzel fordított.

Jogos ezt tényleg nem tudtam de tudsz erre valami linket adni, nem mintha nem hinnék neked.

De még ha így is van trump kifejezetten ellene volt a levélszavazatoknak és az utóbbi hónapokban folyamatosan ekézte azt. Elképzelhető hogy emiatt a rászavazók nem akartak levélben szavazni, mert hát azt mondták nekik hogy az nem megbízható.

Igen, a Legfelsőbb Bíróság (képben vagy ;) ) java republikánus.
Csak hogy van egy menetrendje, mi, mikor, miért, hogyan kerül oda.
Az nem úgy van, hogy megállít a rendőr gyorshajtásért, én pedig szaladhatok a legfelsőbb bírósághoz sírdogálni, hogy nemisgaz.
(szvsz elég lenne ha csak olvasnád a fórumot! ;) )

Azt mondod hogy semmilyen jogi lehetőség nincs arra hogy a csalást bizonyítsák? Hogy nem foglalkozna egy ilyen rendszerszintű hibával senki a legfelsőbb bíróságon?
(isten ments hogy megint rendszeresen olvassam a fórumot amilyen színvonalra süllyedt az utóbbi években.)
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 532
10 171
113
Vagy a republikánusok ügyetlenebbül csaltak, mert kihagyták a szórásból a levélszavazatokat, most meg "futnak a pénzük után". Ha egy szavazási rendszer könnyű "meghekkelni" akkor csalás nélkül nem lehet nyerni.
 

szarci1999

Well-Known Member
2020. augusztus 6.
431
479
63
Jogos ezt tényleg nem tudtam de tudsz erre valami linket adni, nem mintha nem hinnék neked.

De még ha így is van trump kifejezetten ellene volt a levélszavazatoknak és az utóbbi hónapokban folyamatosan ekézte azt. Elképzelhető hogy emiatt a rászavazók nem akartak levélben szavazni, mert hát azt mondták nekik hogy az nem megbízható.



Azt mondod hogy semmilyen jogi lehetőség nincs arra hogy a csalást bizonyítsák? Hogy nem foglalkozna egy ilyen rendszerszintű hibával senki a legfelsőbb bíróságon?
(isten ments hogy megint rendszeresen olvassam a fórumot amilyen színvonalra süllyedt az utóbbi években.)
454efc3edf5ead77094030ceee766c125b548b5c.jpg


Ez egy eléggé gyanús momentum például.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 992
87 638
113
Igen, a Legfelsőbb Bíróság (képben vagy ;) ) java republikánus.
Csak hogy van egy menetrendje, mi, mikor, miért, hogyan kerül oda.
Az nem úgy van, hogy megállít a rendőr gyorshajtásért, én pedig szaladhatok a legfelsőbb bírósághoz sírdogálni, hogy nemisgaz.
(szvsz elég lenne ha csak olvasnád a fórumot! ;) )
Pontosan. A LB a legutolsó. De ez lesz most a végeredmény. Ott pedig ugye ...
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 534
8 880
113
Azt mondod hogy semmilyen jogi lehetőség nincs arra hogy a csalást bizonyítsák? Hogy nem foglalkozna egy ilyen rendszerszintű hibával senki a legfelsőbb bíróságon?
Ezt írtam?
Ezt?
Vagy szövegértelmezési problémáid vannak?
Ha vannak nem gond, csak tudjam, mert akkor megpróbálok másképp fogalmazni.
...
(isten ments hogy megint rendszeresen olvassam a fórumot amilyen színvonalra süllyedt az utóbbi években.)
Igen, szerintem is sok lett itt az outsider és szemellenzős libernyák.;)
...
(I'm waiting for the ban:p:D:rolleyes:)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 992
87 638
113
De még ha így is van trump kifejezetten ellene volt a levélszavazatoknak és az utóbbi hónapokban folyamatosan ekézte azt.
2018ban is volt csalás, csak akkor a bíróság a demokraták pártjára állt, és nem nyomták tovább a repek a LB felé. De most az LB repi többségű, így 1x volt ott is kutyavásár.
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 534
8 880
113
Ritkán ugyan, de Biden néha nem beszél mellé:
:D:D:D
Mondanám, hogy vicces, de mivel nagyanyám hasonlóképpen viselkedett anno így pontosan tisztában vagyok vele, ez a pali csöcs a világnak.
Ez az igazság.
Hogy milyen volt, lehetett régen, az már nem oszt nem szoroz.
Sehol, semmilyen munkára, pozícióba nem lenne alkalmas a demenciája miatt, de amerikai elnöknek igen.
Igen??:eek:
Wtf?? :eek:
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Ezt írtam?
Ezt?
Vagy szövegértelmezési problémáid vannak?
Ha vannak nem gond, csak tudjam, mert akkor megpróbálok másképp fogalmazni.
...

Igen, szerintem is sok lett itt az outsider és szemellenzős libernyák.;)
...
(I'm waiting for the ban:p:D:rolleyes:)

Nem értem mi a gondod ha szerinted is lehet jogi úton bizonyítani csalást, akkor gyakorlatilag ugyanarról beszélünk.

Itt sok libernyák? 1-2 elvétve azt is egyből lehurrogja a keménymag. Inkább a konteósok meg az oroszpárti hazafiak vannak sokan, de ez nem volt mindig így.


szarci1999
Ez a kép honnan lett leszedve? Vagy hol tudnám ezt egy hiteles forráson megnézni?
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 544
113
Ezt írtam?
Ezt?
Vagy szövegértelmezési problémáid vannak?
Ha vannak nem gond, csak tudjam, mert akkor megpróbálok másképp fogalmazni.
...

Igen, szerintem is sok lett itt az outsider és szemellenzős libernyák.;)
...
(I'm waiting for the ban:p:D:rolleyes:)
Hát tekintve, hogy te is eléggé új jövevény vagy itt ezek erős kijelentések....
 

KoviUbi

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 834
6 693
113
:D:D:D
Mondanám, hogy vicces, de mivel nagyanyám hasonlóképpen viselkedett anno így pontosan tisztában vagyok vele, ez a pali csöcs a világnak.
Ez az igazság.
Hogy milyen volt, lehetett régen, az már nem oszt nem szoroz.
Sehol, semmilyen munkára, pozícióba nem lenne alkalmas a demenciája miatt, de amerikai elnöknek igen.
Igen??:eek:
Wtf?? :eek:

Egy hozzászólás a sok közül: "Joe is so confused I bet he will accidentally vote for Trump." :D

Hunglishül: "Joe annyira zavart, hogy fogadni mernék, hogy véletlenül Trumpra szavaz majd"
 

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 534
8 880
113
Nem értem mi a gondod ha szerinted is lehet jogi úton bizonyítani csalást, akkor gyakorlatilag ugyanarról beszélünk.

Itt sok libernyák? 1-2 elvétve azt is egyből lehurrogja a keménymag. Inkább a konteósok meg az oroszpárti hazafiak vannak sokan, de ez nem volt mindig így.



Ez a kép honnan lett leszedve? Vagy hol tudnám ezt egy hiteles forráson megnézni?

Jaj dehogy beszélünk mi ugyanarról!
Ezt gyorsan verd ki a fejedből!
Legfelsőbb bíróság?
Ahogy írtam, oda nem csak úgy "beugrik" az ember fia! (És vagy lánya)
Odáig nagyon sok fórum van ami keresztbe tehet.
Jó lenne ha megértenéd, odáig el kell jutni.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány
W

Wilson

Guest
Majd elmegy szavazni is személyesen, mert MEGTEHETI, hisz mindenkinek kiküldték az íveket! :D Ja, és mindezt úgy, hogy a repeknek eszébe se jut, hogy levélszavazzanak, hisz minden szavazat demokrata ami levélben érkezik. Mindezt csak úgy "tudják" és nem értik Trump miért örjöng? Ja, hogy a közvéleménykutatók mellélőttek, de Trump ha mond valamit az baromság, ellenben minden levélszavazat ami fordít csakis demokrata lehet. Nyilván. Mindezt úgy, hogy 0 érkezett Trumpra, és 150k Bidenre varázsszóra úgy, hogy még Erdélyből is jött anno két éve olyan szavazat, amit a DKra adtak le ... :D

Csaltak, benne volt mindenki és ez a kaki ki fog borulni, melynek következményeként meg fogják változtatni a tvt.

Érdekes módon csak most örjöng Trump a levélszavazatok ellen 4 éve nem volt semmi baja veluk,amúgy ha annyi visszaélésre ad alkalmat miért nem kezdeményezték a republikánusok az egységesítését a megreformálását az 1864 óta érvényben lévő rendszernek volt rá négy évük.
 
  • Tetszik
Reactions: ijasz and blogen