1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - dalost által indítva @ 2012. október 13..

1. Negan

Negan Well-Known Member

Hát ez tragikomikus.Itt egy csapat magát jobboldalinak tartó muksó,kik nosztalgiáznak a Szovjetunióért.....

2. ogretankHU

ogretankHU Well-Known Member

Bazzeg te ezért tuti fizetést kapsz !

LMzek 2.0 likes this.
  3. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Itthoni hülyék:
    https://mandiner.hu/cikk/20200814_orban_viktor_ismet_bizonyitotta_a_sotet_oldalon_all
    https://mandiner.hu/cikk/20200814_feheroroszorszag_meddig_hallgatnak_orbanek
    Sajnos, tipikus szar ügy, mint mindig, amikor egy országnak nem marad mozgástere. A lengyeleket - amellett, hogy leválasszák rólunk - ekézik külföldről, és mivel éppen most maradt minden a régiben 4 évre, nincs más módjuk, csak ha valami mással kompenzálnak. Ez most a belorusz helyzetben való kavarás. Mivel balhézik az USA, ott választások lesznek, az EU béna kacsa, mint általában, így Lukasenko bármit csinálhatna, semmit se tudnának ellene tenni. Ennek ellenére a nyugat keveri a szart, és az első adott alkalommal cserben fogja hagyni a beloruszokat. Ez is a szokásos. 1956ban mi ezt már átéltük. Az ukránok most élik át. Remek a sorsuk 2014 óta. Hajrá!

vata, tindalos, kaktusz and 1 other person like this.
  4. ogretankHU

Majd most vissza vesz az arcból lemegy kutyába és beáll a sorba azaz a kizárólagos Orosz érdekszférába ! A berendelt USA LNG meg ott rohad majd a kikötőbe !

5. tonyo

tonyo Well-Known Member

Nem érdekel sztem másokat se. Minden hírforrásra szűkség lehet. Plánne úgy hogy Pythontól nem igen olvastam még itt trollkodási szintű hozzászólásokat.

fip7, Wilson, kaktusz and 5 others like this.
  6. mcs

mcs Well-Known Member

Ez egész korrekt elvárás, de igazából ez a minimum. (egy új választás tisztázhatná a helyzetet, nemzetközi megfigyelőkkel)

HAndrás likes this.
  7. ogretankHU

Persze , hogy szükség van csak nem 67db twitter bejegyzésre mondjuk illusztrációnak 2-3 elmegy de ennyi ?

vata and b4l4g3 like this.
  8. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

ogretankHU and b4l4g3 like this.
  9. Wilson

Wilson Well-Known Member

Én ebben nem értek egyet veled a beloruszok sorsa Putyintól fugg.

10. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

Ez így van.

..de lehet neki jelezni, hogy a napi 20-30+ belorusz ellenzéki video kicsit túlzás.

...úgy, hogy olvastam néhány ellen-tüntetésről is, de még megpróbálom leellenőrizni.

b4l4g3 likes this.
  11. dkes

dkes Well-Known Member

Igen, ezen én is pont most gondolkodtam. Ez még egy színtisztán Belarusz topikban is sok(k)nak tűnik - nemhogy egy 'Közép-/Kelet-Európa' topikban ...

Eléggé el tud sikkadni/süllyedni minden más tartalom. Úgy gondolom, hogy hasznos lehet, még akár ebben a mennyiségben is és az átlag kisember illetve ellenzéki szemszög megjelenése is, de talán nem ilyenformán.

Értem ez alatt, hogy lehetne külön pl. egy 'Belarusz twitter' nevű topic, ahová mehetnének ezek minden mennyiségben. Aztán ezeket egy link segítségével be is lehetne hivatkozni ide vagy akár olyanformán is, hogy "nézd meg a tegnapi/mai tweet -eket a topikból" ... Akár olyanformán, hogy az eddigieket is átpakolni oda.

Ez nem jelentené azt, hogy itt vagy máshol nem lehetnének tweet -ek, hanem csak leginkább a lényegi információk, fontosabb bejelentések illetve hírekről stb. Arról, hogy éppen "elment az utcánkban egy rendőr/KGB -s/OMON-os autó" meg hasonlók meg külön ... Így mindjárt lenne egy-két tweet (és az sem mondjuk egy 5-ös blokk) ezen topikban ...

ogretankHU and LMzek 2.0 like this.
  12. boki

boki Well-Known Member

vata, tindalos, jimkirk and 9 others like this.
  13. Negan

Negan Well-Known Member

Minek egyáltalán hir,ha mindent ki is lehet konteózni?;)

Python and Wilson like this.
  14. ladagrant

ladagrant Active Member

A szír meg az ukrán topicba válogatás nélkül ömlött a szentpétervári melléktermék, akkor nem láttam semmilyen felzúdulást.

15. boki

boki Well-Known Member

ogretankHU likes this.
  16. boki

boki Well-Known Member

17. Wilson

Wilson Well-Known Member

18. tong djagbu

tong djagbu Well-Known Member

Hát azért Moldovának van némi állami múltja szemben a fehéroroszokkal meg az ukrikkal. Sőt én Nagy-Moldva megteremtését is támogatnám

tindalos and ogretankHU like this.
  19. tarzaan

tarzaan Well-Known Member

ogretankHU likes this.
  20. boki

boki Well-Known Member

ogretankHU likes this.

Ezen oldal megosztása