• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 445
84 433
113
Izrael a következő 48 órán belül csapást mér Iránra - Washington Post

A Közel-Keleten tartózkodó amerikai csapatok fokozott készültségre és szükség esetén azonnali fedezékre utasítottak.


wbAtCK8C62s.jpg
 

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
1 053
6 130
113
És tán nukleáris létesítményeket akarnak támadni? Meleg Karácsonyunk lesz!
nem is értem én ezt
nyilvánvaló, a zsidó államra nem vonatkozik az az elv, hogy nem támadunk atom létesítményeket. nyilvánvaló???
ezek után nem is értem mi a fenét keres a NAÜ ukrajnában ... miért nem lehet azt is nyugodtan szétlőni ... valakinek.
az meg külön elszomorító, hogy többen (valmi Trump is) nagy hangon azt ordibálja, hogy bombázni kell. na persze, ha az ő "népe" lenne ott, akkor ezt nem így adná elő ...
tényleg ideje lenne már annak, hogy valami csapás érje az usa területet... cak azért, hogy tisztában legyenek azzal, mit okoznak máshol
 

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 982
15 792
113
Ha netán sikerülne is, a helyi diverzáns szervek által agymosott zöld szavazók még támogatnák is az iráni atomlétesítmények szétlövését.
De remélem úgy zárul majd, hogy nen ismernek el gépveszteséget, de iránnak azért majd véletlenül felszáll 2025 év végére a saját f35je :D
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 205
3 203
113
ha már (egy kicsit) belemélyedtünk a hitvitába ..

egyik török haverommal beszélgettem még régebben a vallások közötti kapcsolatról

mivel mind a három monoteista vallás,és vannak benne bizonyos átfedések,kérdeztem tőle ezt- azt aztán kilyukadtunk odáig,hogy miért az övéké az igaz hit ?
azt mondta hogy azért,mert ez olyan mint a hadseregben .. az utolsó parancs felülírja az előző parancsokat, az Ószövetséget felűlírja az Újszövetség, ezt meg az övéké,mivel ez volt az utolsó Isteni kinyilatkoztatás,

érdekes megközelítés volt, nem tudtam rá neki mit mondani .. nem is akartam,mert telejsségel meg volt győződve az igazáról,és teljesen logikusan érvelt.

Akkor a mormonoknak van igazuk vagy valami mégújabb tanításnak ?
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 952
40 521
113