[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 117
7 023
113
Kemény:

http://mno.hu/kulfold/menekultek-befogadasa-inkabb-epitenek-mecseteket-1303619

Ezután sem szeretne újabb szíriai menekülteket látni a határain belül Szaúd-Arábia, de valamit segítene, így kitalálta: mecsetek százait építtetné fel Németországban.

http://mno.hu/kulfold/radikalis-harcosok-ezrei-tolonganak-mar-europaban-1303599

Az Iszlám Állam több mint 4000 harcosát csempészték már be nyugat-európai országokba ártatlan menekültként, állítja egy magát az IÁ szolgálatában állónak nevező szíriai férfi. A Buzz Feednek névtelenül nyilatkozó szélsőséges állítása szerint az akció egy nagyobb terv része csupán, melynek során le akarnak sújtani azokra az országokra, melyek részt vesznek a Szíria elleni légicsapásokban.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
tarzaan
A bevándorlással kapcsolatban az N1 munkatársa többet ártott mint az egész magyar ballib oldal. Most akkor megérte vergődnie?
Annyi lett volna a dolga, hogy bemutassa azt amit a fősodratú rendre kihagy a riportjaiból. Ha meg nem bírja idegekkel, akkor ne menjen oda. Neki is és még inkább a munkatársainak lehetett volna annyi eszük, hogy másnak adják ezt a helyszínt. Az ilyen viselkedés a legritkább esetben előzmény nélküli.
Meg egyébként is mit gondolt? Majd pont ő képes visszatartani az embereket akiket még a rendőrök sem tudtak? Oké, lökdösték előtte, de akkor miért a soron következőn torolja meg? Még csak el sem esett. Ha dobott volna egy hátast akkor éppen ellenkező hangnemű cikkek jelennének meg, de így hogy gyerekeket rugdosott... Eszetlen.

Szerintem eléggé ismerjük a bevándorlók kultúráját, észjárását ahhoz, hogy ne tudjanak átvágni minket. A nyugati nyomásgyakorlás kezelése szinte napi rutin. Okosabbnak kell lenni és nem pedig fejjel menni a falnak. A német feliratos bicskei vonat a Keletiben nagyon ügyes húzás volt, az osztrákok is kaptak egy sakkot, a V4-ek sem egymást marják, stb. Nem kell ennyi munkát ilyen hülyeséggel elcseszni. Lehet hogy egy nap majd eldurvulnak a dolgok, de még nem tartunk ott.

Persze mindennek ellentmond az a hír, hogy Bicskén nem vesznek ujjlenyomatot, csak hogy "gyorsítsák az ügyintézést". De anélkül meg értelmetlen az egész regisztrációs folyamat, vagy nem? Tud erről valaki valamit?
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 199
67 683
113
Most komolyan mondom ha még a következő oldalon is László Petra 2 perces világhírnevén mazsoláztok elkapcsolok erről a csatornáról.:) Mindenki illegális határátlépő aki nem megengedett módon a kijelölt határátkelő helyen,határátlépési ponton lépi át a magyar határt. Nemre, korra függetlenül.
Nem igazán helyes hogy egy nő beáll verekedni a tömegbe mert megsérülhetett volna, netán egy AIDS-es tű megszúrja stb. Egy civilnek ez nagyon veszélyes. Ha a rendőr felszólítja hogy segítsen akkor rendben. Megértem azt is viszont hogy esetleg tenni akart valamit a szabályszegők ellen, de ennyi kamera előtt egy rendőr sem merne nagyon tenni semmit, miért nem gondolkodott...?
Ennyi.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 199
67 683
113
A menekültek dolgozhatnának is, ha akarnának nálunk, mondjuk a CBA hentespultjában szeletelhetik a sonkát vasárnaponként, havi nettó 80-ért:
http://www.origo.hu/gazdasag/20150908-a-cba-kban-lehetnenek-eladok-a-menekultek.html

Bár a sok atomfizikus, és génsebész biztos Németországban akar dolgozni, vagy nem???
http://alfahir.hu/nemetorszag_se_eleg_jo_a_migransoknak

Na azt megnézném hogy dolgoznának a sok finom disznóság közt.:)
 
A

altx

Guest
Pont az lenne a lényeg, hogy ne engedjük be őket, akkor se, ha ez nekik nem tetszik.

egyetertek...csak lehet azt nem ugy kellene csinalni ahogy te mondod (agreszioval), hanem valahogy ki kellene baszni veluk es folfogatni veluk hogy nem itt a helyuk...aszed en orulok nekik? tapsolok az oromtol amikor beszalok a buszba es van benne 45 jotment? vagy annak hogy jon a tel es sokkal eroszakosabbak lesznek mint most?

en is akarok 1000 euros fizetest, nem is azt...1500 eus segelyt es egy lakast is + hogy legyen hol egesz nap fekudni es nem csinalni semmit.

de baszus nem lehet, ha akarsz valamit meg kell dolgozni erte.
ha ezt en felfogom, es kozbe olyan hulye vagyok h magyarul nem tudok, akor egy muzul is fel kellene hogy fogja.

ha mar van gyereked gondolhatsz ara is hogy egyszer te is ilyen helyzetbe kerulhetsz, hogy menekulnod kell, akko is mondanad hogy jol teszi az aki folrug a gyerekedel a kezedben? vagy hogy lojon beled a hataror amikor masik orszagba menekulsz?

engem epp ez aggaszt a legjobban, lesznek meg emberek akik tenyleg ra lesznek szorulva menekulesre (mi is lehetunk koztuk), es most ezek a balfaszok miatt minden sokkal szigurubb lesz.
Egy igazi menekultet sem fog senki befogadni.
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 229
113
ha mar van gyereked gondolhatsz ara is hogy egyszer te is ilyen helyzetbe kerulhetsz, hogy menekulnod kell

Éppen azért nincs keresnivalója muzulmán tömegeknek Magyarországon, hogy ne kerülhessek ilyen helyzetbe, így is épp elég bajunk van a zsidókkal, meg a cigányokkal!
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
<blockquote rel="omae">Azt is valljuk be hogy erőszakkal nem tudjuk megoldani a problémát, csak eszkalálni.

Hogy mi van? Semmilyen erőszakot nem alkalmaztunk eddig, miközben nyers erőszakkal már rég tökéletes megoldást foganatosítottunk volna: zéró bevándorló.

Egyébként ez lesz napokon belül, erővel megállítjuk a népvándorlást a határainkon, ha következetesen ki is állnak az elképzelésük mellett a politikusaink:

<i>"fontos változás például az úgynevezett tranzitzónák kialakítása. A tranzitzónákat úgy kell majd elképzelni, hogy a szerb határ felé nyitott, U alakú területeket hoznak létre. Magyarország felé zárt lesz a zóna.
E zónák miatt 60 méteresre bővítik azt a határ menti sávot, és fontos újdonság, hogy a tranzitzóna nem minősülne Magyarország területének.
Államon kívüli terület lesz, mint például a ferihegyi reptéri tranzit. Vagyis a menekültek a mostani helyzettel ellentétben úgy kerülnek kapcsolatba a magyar hatóságokkal, hogy nem lépnek be Magyarországra, vagyis az EU-ba. A bevándorlók a tranzitzónákban adhatják be a menedékkérelmüket, legálisan csak így juthatnak be az EU-ba. Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter korábban azt mondta, hogy három ilyen tranzitzónát is kialakítanak a szerb határon.
"a hatóságnak azt írják elő, hogy ne halogassák napokig a választ: 2-3 órán belül döntsenek a menedékkérelemről. Ezek a döntések pedig borítékolhatóan szinte kivétel nélkül elutasítóak lesznek"
"Egy kormánytag szerint "kemény képsorokra" kell felkészülni a szerb határnál jövő keddtől."</i>
http://index.hu/belfold/2015/09/09/nagy_sokk_lesz_a_menekulteknek_orban_uj_idoszamitasa/

350w46w.jpg
</blockquote>

Ez valamivel jobban néz ki mint ami most van.
Szóval egy tucat ember járőrözik a határ mentén akiknek a támogatására egy század ember van, gondolom a századok egymásnak is segítenek ha baj van így viszonylag rugalmas a képlet.
Remélem működni fog, habár azért van egy két ötletem hogy lehet kifogni rajta.
Túlterhelni az egyik oldalt, betörni a másikon.
Szándékos konfrontáció a sajtónak amivel politikailag támadható lesz az eljárás.
Kis csoportos beszivárgás.

Kellenének azok a kerítések Izraelből meg pár tucat hőkamera rudakon.
 
A

altx

Guest
<blockquote rel="altx">ha mar van gyereked gondolhatsz ara is hogy egyszer te is ilyen helyzetbe kerulhetsz, hogy menekulnod kell

Éppen azért nincs keresnivalója muzulmán tömegeknek Magyarországon, hogy ne kerülhessek ilyen helyzetbe, így is épp elég bajunk van a zsidókkal, meg a cigányokkal!</blockquote>

jol van, akkor baszunk egy vilaghaborut, faj a faszom, voltam katona, tudom kezelni a fegyvert, meg elegge jo formaba is vagyok. lehet tul is elem.

ha lepufantja valakit valami szir vadbarom sajnalom, ez van, amikor losz akor birnak rad is loni, ha nem talalnak teged majd eltalalnak valakit aki kozel al hozzad.

ko prezivi pricace :D
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 025
15 544
113
Oké, de hogy használod fel az erőszakot?
Adva van 164 km hosszú határ, növényezettel, gyengén lakva, szögesdróttal elkerítve néhol kerítéssel.
Adva van néhány ezer rendőr, nem tudom a pontos számot.
Adva vannak önkéntesek akik nem feltétlenül akarnak segíteni a rendőröknek.
Adva van a világsajtó jeles és jellemtelen képviselői.
Adva van több tízezer egyre csak gyarapodó menekült.
Milyen módszerrel tudod felhasználni az erőszakot hogy a határon kívül tartsd az embereket?

Kettős kerítés.

Legyen az alap, hogy a kerítésben - legalább az egyik vonalon - áram van. Nem állandóan, csak amikor védeni kell.

A kerítés előtti részt rendszeresen híg sertéstrágyával gondozni, esetleg időnként vágóhídi sertés maradékot elhelyezni.

Ez alkalmas a migránsok egyfajta szűrésére.

Automata, távirányítható fegyverrendszerek - minimum könnygáz és gumilövedék, de hidegben a vízágyú is hasznos.

Toborozni kel olyan önkénteseket, akik a határt őrzik.

A területsávnak olyan jogi helyzetet kell biztosítani, hogy a sajtó ne léphessen be oda - de ez mondjuk sokadik probléma. Sőt, ha a tévében látják, hogy ott nem jutnak át, talán ne mis akarnak majd arra menni.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 025
15 544
113
tarzaan
A bevándorlással kapcsolatban az N1 munkatársa többet ártott mint az egész magyar ballib oldal. Most akkor megérte vergődnie?
Annyi lett volna a dolga, hogy bemutassa azt amit a fősodratú rendre kihagy a riportjaiból. Ha meg nem bírja idegekkel, akkor ne menjen oda. Neki is és még inkább a munkatársainak lehetett volna annyi eszük, hogy másnak adják ezt a helyszínt. Az ilyen viselkedés a legritkább esetben előzmény nélküli.
Meg egyébként is mit gondolt? Majd pont ő képes visszatartani az embereket akiket még a rendőrök sem tudtak? Oké, lökdösték előtte, de akkor miért a soron következőn torolja meg? Még csak el sem esett. Ha dobott volna egy hátast akkor éppen ellenkező hangnemű cikkek jelennének meg, de így hogy gyerekeket rugdosott... Eszetlen.

Szerintem eléggé ismerjük a bevándorlók kultúráját, észjárását ahhoz, hogy ne tudjanak átvágni minket. A nyugati nyomásgyakorlás kezelése szinte napi rutin. Okosabbnak kell lenni és nem pedig fejjel menni a falnak. A német feliratos bicskei vonat a Keletiben nagyon ügyes húzás volt, az osztrákok is kaptak egy sakkot, a V4-ek sem egymást marják, stb. Nem kell ennyi munkát ilyen hülyeséggel elcseszni. Lehet hogy egy nap majd eldurvulnak a dolgok, de még nem tartunk ott.

Persze mindennek ellentmond az a hír, hogy Bicskén nem vesznek ujjlenyomatot, csak hogy "gyorsítsák az ügyintézést". De anélkül meg értelmetlen az egész regisztrációs folyamat, vagy nem? Tud erről valaki valamit?

Hagyjuk már ezt a hülyeséget.

Meghalt az a szír gyerek a török partoknál. Szörnyű. Két napig téma volt.

A helyzet most olyan, hogy minden nap lesz egy még erősebb anyag.

És a nőci nem rugdosott gyerekeket. egyet, de az előzőleg majdnem fellökte, és nem volt az annyira gyerek, alig volt kisebb a nőnél.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 025
15 544
113
Pont az lenne a lényeg, hogy ne engedjük be őket, akkor se, ha ez nekik nem tetszik.

<b>egyetertek...csak lehet azt nem ugy kellene csinalni ahogy te mondod (agreszioval), hanem valahogy ki kellene baszni veluk es folfogatni veluk hogy nem itt a helyuk</b>...aszed en orulok nekik? tapsolok az oromtol amikor beszalok a buszba es van benne 45 jotment? vagy annak hogy jon a tel es sokkal eroszakosabbak lesznek mint most?


Ébredj már fel...

Ez a civilizációk háborúja.

<blockquote rel="altx">
en is akarok 1000 euros fizetest, nem is azt...1500 eus segelyt es egy lakast is + hogy legyen hol egesz nap fekudni es nem csinalni semmit.

de baszus nem lehet, ha akarsz valamit meg kell dolgozni erte.
ha ezt en felfogom, es kozbe olyan hulye vagyok h magyarul nem tudok, akor egy muzul is fel kellene hogy fogja.

<b>ha mar van gyereked gondolhatsz ara is hogy egyszer te is ilyen helyzetbe kerulhetsz, hogy menekulnod kell, akko is mondanad hogy jol teszi az aki folrug a gyerekedel a kezedben? vagy hogy lojon beled a hataror amikor masik orszagba menekulsz?</b>

engem epp ez aggaszt a legjobban, lesznek meg emberek akik tenyleg ra lesznek szorulva menekulesre (mi is lehetunk koztuk), es most ezek a balfaszok miatt minden sokkal szigurubb lesz.
Egy igazi menekultet sem fog senki befogadni.
</blockquote>

Megint ez az ostoba demagógia.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 025
15 544
113
<b>„Kettészakadtak az érzéseim” – Négy migráns erőszakoskodott a magyar néptáncos lánnyal</b>

http://mandiner.hu/cikk/20150909_ketteszakadtak_az_erzeseim_negy_migrans_eroszakoskodott_a_magyar-ukran_neptancos_lannyal
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Kettős kerítés, jól hangzik.

Elektromosság, nem hangzik jól, de bizonyos keretek közt elfogatható számomra. A sajtó felhasználná ellenünk.

A sertéses dolog nekem vicces, de ezt a gyermeteg lelkivilágomnak tudom be.

Automata, távirányítható fegyverrendszerek. Igen jól hangzik megvalósítani már nem egyszerű. Valószínűtlen hogy ilyesmit tegyenek a határra, olcsóbb ha ember lövi a könnygázt az legalább mobil is.
Hidegben vízágyú, ez szerintem elég kegyetlen dolog főleg ha nem tudnak hova menni hogy megszáradjanak gyorsan, orvosi segítséget kapjanak, meggyógyuljanak. Akkor gyakorlatilag megölték őket egy vízágyúval.

Önkéntesek. Lehet hogy jó ötlet de azért hatalmas kockázatokkal jár. Honnan tudod hogy valaki nem azért csatlakozik csak hogy menekülteket verjen? Inkább bíznám olyanokra ezt a feladatot akik hivatásosak.

Viszont összesítve azt kijelentem hogy amit leírtál abból maximum a kettős kerítést ha megvalósítják. Talán lesznek önkéntesek is.
 

Eltorro

Active Member
2010. szeptember 27.
1 394
2
38
A kerítéshez: Nézzétek meg mit építettek az Oroszok a luhanszki határszakaszra a fegyvercsempészek.
Acélrudak, közte acélháló, 2 méter magasan meg egy "Nato" drót.
Meg is csinálták 2 hét alatt.
Ha nekik az megfelelő védelem akkor nekünk a sokkal komlexebb dupla kerítés miért ne lenne jó.
Mármint azon kivül, hogy nekünk nincs 24/7-es drónszolgálat fölötte meg gyorsreagálású állig felfegyverzet határőrség mögötte.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 025
15 544
113
Kettős kerítés, jól hangzik.

Elektromosság, nem hangzik jól, de bizonyos keretek közt elfogatható számomra. <b>A sajtó felhasználná ellenünk.</b>

A sertéses dolog nekem vicces, de ezt a gyermeteg lelkivilágomnak tudom be.

Automata, távirányítható fegyverrendszerek. Igen jól hangzik megvalósítani már nem egyszerű. Valószínűtlen hogy ilyesmit tegyenek a határra, olcsóbb ha ember lövi a könnygázt az legalább mobil is.

Hidegben vízágyú, ez szerintem elég kegyetlen dolog főleg ha nem tudnak hova menni hogy megszáradjanak gyorsan, orvosi segítséget kapjanak, meggyógyuljanak. Akkor gyakorlatilag megölték őket egy vízágyúval.

Önkéntesek. Lehet hogy jó ötlet de azért hatalmas kockázatokkal jár. Honnan tudod hogy valaki nem azért csatlakozik csak hogy menekülteket verjen? Inkább bíznám olyanokra ezt a feladatot akik hivatásosak.

Viszont összesítve azt kijelentem hogy amit leírtál abból maximum a kettős kerítést ha megvalósítják. Talán lesznek önkéntesek is.

Menjetek már a büdös *** ezzel a beszari csicskamentalitással. Mert ez az. Ez a mindenek fölötti megfelelési kényszer.

az emberek száma véges, a távirányítható fegyverrendszerek száma pénz kérdése.

Kegyetlen, de éppen ezért hatékony. Nem kell odamenni meg a határzárra támadni.

Menekültek? Illegális határátlépők. Engem az sem zavarna, ha megvernék őket.
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Amikor a sajtó felhasznál valamit ellenünk az azt jelenti hogy politikai fegyvert adnak azok kezébe akik használni akarják.

Egy ilyen fegyverrendszert le kell gyártani, be kell üzemelni, fent kell tartani. Ez nem csak pénz de szakképzettség, infrastruktúra kérdése is, azon kívül hogy nincs realitás alapja. Esélytelen hogy a kormány ilyet tegyen. Ezt csak fogad el.

Amikor valami kegyetlen az nem feltétlenül hatékony. Itt megint arról van szó (azon kívül hogy nekem csicskamentalitásomat felnyomja a gondolat hogy 0 fok környékén csurom vizessé tegyenek embereket, nőket és gyerekeket is) hogy más politikai erők felhasználhatják ellenünk. Ez nem megfelelési kényszer, csicskaság kérdése, ezzel magunknak ártanánk, mert addig fojtanák a gazdaságot amíg lehet.

Menekültek akik illegális határátlépők és gazdasági bevándorlók. Renget embert zavarna ha kiderülne hogy szadista emberek önkéntesként a fenti három fogalom egyikébe besorolt embereken éli ki magát. Megint csak ugyanott vagyunk, belső feszültségek, külpolitikai nyomás, szankciók, ne adj isten közbe avatkozás.
 

tomsinner

Well-Known Member
2015. június 13.
1 468
1 872
113
Engem pont nem érdekel, mint csinált, vagy nem a rugdosódó kameravómen, az biztos, hogy ha én kerülnék szembe szabálysértővel vagy bűnelkövetővel, aki fittyet hány a rendőri utasításoknak, én is megrugdosnám. A purdéjával együtt is. Ha lenne rá módom. Különben az ilyen dolgok sokat elárulnak egy nő vérmérsékletéről. Ha korombeli, egyedülálló, és még jól is néz ki, szívesen megismerném. Ha lenne rá módom. Túllépve a témán ha van egy cikk, amit a mai nap folyamán nem szabad kihagynotok, akkor ez az. Ez alapján másként fogtok látni néhány dolgot. A cím már sokatmondó.

http://hidfo.ru/2015/09/a-liberalis-sajto-hasznos-idiotakent-megvalositja-a-kormanystrategiat/
 

tomsinner

Well-Known Member
2015. június 13.
1 468
1 872
113
Itt a népkatyvasztáson van a hangsúly. Amit a liberósok mondanak, hogy kell a plusz munkáskéz ahhoz, hogy megtermeljék a nyugdíjunkat a létező legnagyobb baromság. Magyarok tömegei élnek létminimum alatt, vagy dolgoznak megalázó pénzért, mert itthon NINCS MUNKA. Sem sok magyarnak, sem a cigányok 95%-ának, a bevándorlóknak meg pláne nem (a bevándorlók alatt főleg a kerítésmászós allahuakbarozós tömegekre gondolok).

Bevándorlás: lecserélnék a romákat

Az a baj, hogy továbbmennek – mondja meglehetősen hosszú elemzésében a 444 újságírója a bevándorlókról. Elsőre azt hittem, a cikk a szokásos „bedemártonos” provokáció, de nem, itt minden egyes gondolat komolyan van gondolva. Érdemes, sőt, fontos végigolvasni, mert végre megérthetjük, hogy mi a bánatot ünnepelnek a liberálisok az újkori népvándorlásban.

Van itt azonban egy gyönyörűséges önleleplező eszmefuttatás, azt mégis idehoznám, annyira szép. A szerző ott tart cikkében, hogy Magyarország ketyegő demográfiai bomba, egy merő gazdasági csőd, ahol rossz esetben már húsz év múlva összeomlik a nyugdíj-, és minden egyéb rendszer. Ezért kell bevándorlás alapú vérfrissítés.

Majd jön a lebukás: „Itt kell közbevetni, hogy igen, Magyarországon valóban él több százezer cigány, akik sokat lendítenének az országon, ha a munkaerőpiac sikeres szereplőivé válnának. A nemzetközi tapasztalatok azonban azt mutatják, hogy a helyi, rossz helyzetben élő kisebbséget nehezebb aktivizálni, mint a bevándorlókat. Amerikában nem feketék, hanem frissen bevándorolt latinók dolgoznak a földeken, és Spanyolországban sem andalúziai cigányok szedik a paradicsomot, hanem románok és marokkóiak. Így nem marad más lehetőségünk, mint másokat is bevonni a feladat megoldásába.”

Szóval a mi drága liberálisainknak a cigányok már uncsik, nem jól viselték magukat az SZDSZ-irányította társadalmi kísérlet során, ideje új alanyok után nézni. És jönnek is százezer számra, milyen bizsergető érzés, hogy ezeken az új arcokon lehet próbálkozni, subidubidú, atomkirályság lenne az új népkatyvasztás, ha Orbán nem kavarna be.

A magyar romák meg múlt idő, ez van, kemény az élet, majd egy párhuzamos világegyetemben talán összejön nekik.
http://valasz.hu/itthon/bevandorlas-lecserelnek-a-romakat-114923
 

12delta

Well-Known Member
2014. december 6.
1 009
1 609
113
Pehely irta a http://444.hu/2015/09/09/roszke-2/ komentjében

Ez Allah (Isten)
akarata
A Korán, azaz a muszlimok szent könyve
nem egy egyszerű könyv, hanem maga Allah (Isten) szava tökéletes formában, ahogyan azt Dzsibril (Gábriel) arkangyal elvitte Mohamed prófétának, az iszlám
alapítójának, látomások formájában. Éppen ezért a Koránt megváltoztatni vagy átértékelni nem lehet – ami abban áll, az Allah (Isten) szava, tehát úgy
helyes, ahogy van. A Korán 3.5 szerint az iszlám a tökéletes vallás. A Korán
33.21 szerint Allah küldötte (Mohamed próféta) példakép. Amit ő tett, az
helyes, és a muszlimoknak követniük kell az ő példamutató cselekedeteit. Ezeket
az ismérveket kell szem előtt tartani, mielőtt bárki megpróbálna ideologizálni,
hogy a VII. században keletkezett előírásokat már nem kell figyelembe venni,
mert azok az idők elmúltak. Szó sincs erről – ezek az előírások ugyanannyira
hatályosak és kötelezőek ma, mint ezernégyszáz éve.

A muszlimok a
legjobbak; a nem muszlimok hitványak

A Korán 3.11 szerint a muszlimok, azaz
Mohammed próféta követői a legjobbak a népek közül. A Korán 98.6 szerint azok,
akik nem hisznek az iszlámban, a Koránban és Mohamed prófétában, ide értve még
a Könyv népeit is (azaz a zsidókat és a keresztényeket is), a pokol tüzére
jutnak. Akik nem hisznek az iszlámban, a Koránban és Mohamed prófétában, azok a
leghitványabb teremtmények. A Korán 48.29 szerint Mohamed próféta Allah követe,
és azok, akik vele vannak, keményen bánnak a hitetlenekkel (a nem
muszlimokkal), viszont irgalmasak egymással (a muszlimokkal) szemben. Azért nem
alkalmazkodnak, mert meg vannak győződve arról, hogy ők a felsőbbrendűek,
mindenki más pedig alsóbbrendű. Soha nem is fognak alkalmazkodni, amint azt
számos nyugat-európai, kanadai, amerikai és ausztráliai példa is alátámasztja.

Dzsihád (kombinált, azaz nyílt
ÉS fedett háború az iszlám győzelméért). A dzsihád szó eredeti jelentése
küzdelem. A Koránban a jelentése küzdelem (harc, háború) azért, hogy a világ
minden országa muszlim országgá váljon. A Korán 9.29 szerint a hívőknek (a
muszlimoknak) harcolniuk kell azok ellen, akik nem hisznek Allahban, vagy a
Végítélet Napjában; vagy akik nem tiltják azt, amit Allah vagy Mohamed próféta
megtiltott; vagy akik nem hisznek az igaz vallásban (az iszlámban), még a Könyv
népei (azaz a zsidók és a keresztények) ellen is, egészen addig, amíg azok
alávetettségbe nem esnek, alázatosan nem fizetik a dzsizját (a hűségadót a
muszlimok részére), és át nem érzik alávetett helyzetüket. A muszlimok szerint,
egy zsidó vagy egy keresztény az alábbi három lehetőség közül választhat:

1. áttér az iszlámra

2. fizeti a dzsizját, és alávetett, másodrendű állampolgárként él

3. meghal

Ha valaki azonban nem a Könyv népei
közül való (azaz nem zsidó és nem keresztény), akkor csak két választása van:

1. felveszi az iszlám vallást

2. meghal

Ha a muszlimok erősek, akkor a dzsihádot
erővel, nyílt módon kell végrehajtaniuk. Ha a muszlimok gyengék, akkor
megtévesztéssel, szaporodással, és egyéb fedett módon kell küzdeniük addig,
amíg eléggé meg nem erősödnek ahhoz, hogy nyílt harcban győzzenek. Éppen ezért
értelmezhetetlen az a nyugatiak körében elterjedt, hímező-hámozó kifejezés,
hogy van „szélsőséges” muszlim, meg van „mérsékelt” muszlim. Szó sincs erről.
Mindkettő ugyanazt a cél akarja elérni, csak más eszközökkel: az egyik ordítva
és fegyvert rázva, a másik mosolyogva és alattomosan.

Dzsizja (nem muszlimok
hűségadója a muszlimok részére): A nem muszlimok által, a muszlimok részére
fizetett hűségadó, mellyel a nem muszlimok elismerik alávetettségüket (lásd
Korán 9.29). Amikor egy muszlim elveszi egy debreceni kereskedő áruját, vagy
felveszi a segélyt, miközben a szabadságjogok ellen kampányol, és szidja a
befogadó országot, akkor tulajdonképpen beszedi a dzsizját.

Dhimmi (alávetett, másodrendű személy) A dhimmi olyan nem muszlim
személy, aki addig, amíg nem kritizálja a muszlimokat, elfogadja
alávetettségét, és fizeti a hűségadót, életben maradhat. Ha ezeket megszegi,
bármi megtehető vele. A muszlim és a dhimmi viszonya hasonló, mint a maffia és
a boltos viszonya. Ameddig ez utóbbi hallgat, engedelmeskedik, és fizet az
előbbinek, addig éldegélhet. Ellenben ha makacskodik…

Takija (megtévesztés) alkalmazása. A Korán 3.28 szerint a hívők (a
muszlimok) ne keressék a barátságot a hitetlenekkel (a nem muszlimokkal),
kivéve, ha veszély fenyegeti őket azok által. Abu Darda, Mohamed próféta
harcostársa ezt így fogalmazta meg: „A hitetlenek (nem muszlimok) arcába
mosolygunk, miközben a szívünk átkozza őket”.

A nők másodrendűek és ostobák. A Korán 2.223 szerint
a feleség egy szántóföld, akit a férj akkor és úgy „szánthat fel”, ahogyan
akar. A gyengébbek kedvéért ez azt jelenti, hogy nem kell a feleség
beleegyezése a szexhez. A Korán 3.43 szerint a feleség feladata az
engedelmesség mind a férjnek, mind Allahnak. Azokat a nőket, akik lázadoznak,
először megfeddéssel, majd az ágyból való kivetéssel, végül – ha még mindig
makacskodnak – veréssel kell a helyes irányba állítani.

A Korán 2.282 szerint két női tanú
egyenlő egy férfi tanúval. Ezt egészíti ki Bukhari 1.6.301, mely szerint
Mohamed próféta azt mondta nők egy csoportjának, hogy adakozzanak, különben a
pokol tüzére kerülnek. Amikor a nők megkérdezték, hogy miért, a próféta azt
felelte, hogy azért, mert a nők szellemileg fogyatékosak (ostobák), hiszen csak
két nő vallomása egyenlő egy férfi vallomásával; vallásilag pedig azért
fogyatékosak, mert egy nő se nem imádkozhat, se nem böjtölhet menzesz idején.

A nemi erőszak akkor az, ha négy tanú
bizonyítja. A Korán 24.13 szerint az, aki nemi erőszakot állít, de nem hoz
magával négy tanút, az hazudik. Ha tehát nincs négy tanú, akkor nem erőszak
történt, hanem paráznaság, vagy házasságtörés. A parázna büntetése a Korán 24.2
alapján száz ostorcsapás. A házasságtörő büntetése halálra kövezés, ami nem a
Koránban szerepel, hanem Mohamed próféta példamutatása alapján (pl. Hadith
Muslim 17:4192 vagy Bukhari 9.83.37) végrehajtott halálbüntetés. Ezért mernek a
muszlimok debreceni lányokat és asszonyokat molesztálni, mert hozzá vannak
szokva, hogy négy tanú hiányában, a nőt fogják megbüntetni.
 
Status
Not open for further replies.