[BIZTPOL] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 714
17 044
113
De az teljesen elképzelhetetlen, hogy önként szolgálják a hazájukat, mint egy hazafi?
Ha van -biztonságban- családjuk, esetleg éppen nincs...és megjártad a front-hadifogság tengelyt...és mégis visszamész, akkor nem hazafi vagy, csak egy hülye. "A hazáért meghalni könnyű, de élni érte..." W.A.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 129
4 172
113
Visszavonok minden kérdést: R E Z S I C S Ö K K E N T É S !!! :hadonaszos:

... napi 5-6 óra Netfix/sorozat/stb... 22 fokban!
Nem-tom' mi a faxot akarok én Mo-nak!

Nem baj, minjár' itt van 2024, jár az a 3/4-ed!
"Megtolom" Őket, mer' sikeres békák/struccok lettünk!!!:hadonaszos: :hadonaszos: :hadonaszos:

"Ami jár, az jár!"
Tegyétek ezt Ti is! Nem kell jobb ennél!
Legyünk kemények! Nem szakadhat meg ez a folyamat!!!

.
Nem tudom, hogy miért méltatlankodsz!?
Erre a színész garnitúrára adtad a voksod, és őket sztároltad, folyamatosan! Annyi vigyori hangulatjelet senkitől nem kaptam mint tőled ;) , erre most hirtelen megvilágosodtál?
Türelem! Még 5-6 év, és a "gyorsítás" eredménye beérik, 1 db. csonka nehéz dandár akár meg is lehet! Persze létszám nem lesz rá, de úgyis a külsőségek, a nagyratörő, beteljesítetlen tervek számítanak, nem a beltartalom!
Én már az elejétől egy viccnek, egy felfújt lufinak tartottam ezt az egész Zrínyit, a rendezvényszervező stb. képességek felvonultatásával, amit mára ki is pukkasztott NER, és az őket 2/3-al jutalmazó, naív szavazóbázis.
Mertünk nagyok lenni, szembe menni az egész EU-val, és ennek meg is lett az eredménye!
De legalább már van mit mutogatni a népnek, a mutatóba beszerzett technikából. Ha tartanánk egy felvonulást, a BTR-eket leszámítva, lehet hogy 5 percig el is tartana. Csodájára járna a térség, aminek "meghatározó hadereje lettünk", a Zrínyi beharangozása óta eltelt 7 évben.
Még jó hogy gyorsítottunk, piacot kutatunk, tesztelgetünk, és jó stratégiánk van, a nyugalom!
Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Ha van -biztonságban- családjuk, esetleg éppen nincs...és megjártad a front-hadifogság tengelyt...és mégis visszamész, akkor nem hazafi vagy, csak egy hülye. "A hazáért meghalni könnyű, de élni érte..." W.A.
Ez azért érdekes komment.
Azt olvasom itt sokaktól, hogy mennyire fontos a hazafias nevelés, és a közösségért áldozni is kell, meg a mai fiatalok blabla, de amikor valaki, vélhetően, így viselkedik, akkor az első komment rá, hogy hülyeség.
Mondjuk, én se mennék vissza...
 

beat

Well-Known Member
2012. január 25.
1 065
2 566
113
Eltörlik a CSOK-ot (legalábbis nagyon keveseknek lesz elérhető) - ez jól mutatja mekkora lehet a baj költségvetéssel...
Szerintem ez téves ok-okozati következtetés. A CSOK-ot azért kell eltörölni, mert értelmetlenné vált, úgy felmentek a lakásárak - részben miatta is. Az járt jól, aki a CSOK megjelenésekor még alacsony áron jutott lakáshoz. Ha a CSOK-ot nem eltörölnék, hanem megemelnék a juttatást, az még nagyobb ingatlanár emelkedéshez vezetne.
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 714
17 044
113
Ez azért érdekes komment.
Azt olvasom itt sokaktól, hogy mennyire fontos a hazafias nevelés, és a közösségért áldozni is kell, meg a mai fiatalok blabla, de amikor valaki, vélhetően, így viselkedik, akkor az első komment rá, hogy hülyeség.
Mondjuk, én se mennék vissza...
A kötelesség a hadifogságig tart. A hős és a jó katona között meg annyi a különbség, h az utóbbi másnap is felkel. Kibújni a kötelesség alól hitványság, de egy hadifogoly számára a háborúnak vége. Minden további Isten kísértés.
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 021
38 352
113
Szerintem ez téves ok-okozati következtetés. A CSOK-ot azért kell eltörölni, mert értelmetlenné vált, úgy felmentek a lakásárak - részben miatta is. Az járt jól, aki a CSOK megjelenésekor még alacsony áron jutott lakáshoz. Ha a CSOK-ot nem eltörölnék, hanem megemelnék a juttatást, az még nagyobb ingatlanár emelkedéshez vezetne.

OFF
Azt a 10 milliót szinte az első 1-2 évben megette az ingatlanár növekedés. Az egész koncepció hibás volt. Maga a családtámogás mint koncpeció, oké, de CSOK úgy megdobta az árakat, mintha nem is lett volna. Sokba került ahhoz képest amit hozott.
Mindenesetre a legnépszerűbb politikai intézkedésük volt, szóval biztos hogy nem szívesen engedik el: pénzügyi kényszer állhat mögötte.
ON
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 613
8 176
113
Hogy míííí !?
Hol tanult ez innováció-menedzsmentet???
Hat, az egesz izraeli hadiipar erre epul, szoval nem mond hulyeseget... ehhez persze a civil fejekben is valtozas kell, hogy ne Vadaik vigyek a primet a hadiipar elleni karogasukkal, meg ne greenpeaces idiotak meg treehugging peaceloverek diktaljak a kozhangulatot, hanem az atlagember is vilagosan lassa, sot, tamogassa, hogy a hadiipari csucstechnologia fejleszteseit azonnal felhasznalhatova valjanak a magancegeknek is.
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 613
8 176
113
Hat, az egesz izraeli hadiipar erre epul, szoval nem mond hulyeseget... ehhez persze a civil fejekben is valtozas kell, hogy ne Vadaik vigyek a primet a hadiipar elleni karogasukkal, meg ne greenpeaces idiotak meg treehugging peaceloverek diktaljak a kozhangulatot, hanem az atlagember is vilagosan lassa, sot, tamogassa, hogy a hadiipari csucstechnologia fejleszteseit azonnal felhasznalhatova valjanak a magancegeknek is.
/off
Megorjit ez a telefonos keyboard honapok ota - az Android 13 update kozben a Gboard letorolte a teljes user dictionaryt es azota sem kepes ujat generalni, sem syncelni; atalltam Swiftre, az meg randomra beszurkal +t es hasonlokat, plusz nonstop mellenyomok... nincs egy tuti Androidos keyboard otlete valakinek? :mad: Total ugy hangzik neha egy-egy kommentem, mintha valami szelutott vagy hallasserult lennek. :cool:
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 462
67 805
113
/off
Megorjit ez a telefonos keyboard honapok ota - az Android 13 update kozben a Gboard letorolte a teljes user dictionaryt es azota sem kepes ujat generalni, sem syncelni; atalltam Swiftre, az meg randomra beszurkal +t es hasonlokat, plusz nonstop mellenyomok... nincs egy tuti Androidos keyboard otlete valakinek? :mad: Total ugy hangzik neha egy-egy kommentem, mintha valami szelutott vagy hallasserult lennek. :cool:
Nincs, amit csak kipróbàltam szar volt mind.
 
Status
Not open for further replies.