[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Na, látod ebben egyetértünk! De ki is élősködik ? A magyarok nagy többsége dolgozik és megbecsült tagja a közösségeknek. Legalábbis errefele ahol én vagyok.
Te mondtad nem szeretsz ott élni, plusz a többi hozzászólásodból az látszik, olyan torz világot akarsz a franciákra mint ami Magyarországon van.
Ezt akarják az arab terroristák is, hogy a saját értékrendjüket ráerőltetni az őslakos népre. Na az ilyen nem kell nyugatra.
Úgy vélem ami jól működik nem szabad elrontani, főképp nem annak aki azért jön oda hogy ennek a sikeres nemzetnek az előnyeit élvezze.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Sok rút dolgot megélt ez a kis föld darab. 75 éve, 65 éve és ma itt és most. Úgy érzem azzal segítek a népemnek a legtöbbet ha nem veszek abban rész ami most zajlik.
Azzal senkinek sem segítettél, hogy elfutottál az országból. Illetve pardon, dehogynem, magadon segítettél ...
 
  • Tetszik
Reactions: antigonosz

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 484
10 814
113
Te mondtad nem szeretsz ott élni, plusz a többi hozzászólásodból az látszik, olyan torz világot akarsz a franciákra mint ami Magyarországon van.
Ezt akarják az arab terroristák is a saját értékrendjüket ráerőltetni az őslakos népre. Na az ilyen nem kell nyugatra.
Úgy vélem ami jól működik nem szabad elrontani, főképp nem aki azért jön oda hogy ennek a sikeres nemzetnek az előnyeit élvezze.
Nem szeretek itt élni ez igaz. DE! Ez nem jelenti azt hogy hogy megakarnám változtatni! Változni fog ez magától is. És nem, nem működik jól különben nem hallanál a FrO beli etnikai stb. problémákról.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Nagyon szeretnék egy fényképet látni rólad! Komolyan! Csak mert nem tudom elképzelni hogy honnan milyen testből jönnek ezek a szavak? Vajon az a típus voltál-e akit kiskorában ütöttek a suliban, vagy pedig egy modernebb, selyemsála, dagadt, szemüveges , megnemértett egyetemista?
Te meg vagy egy szívinfaktus szélén álló, élet nagy vesztese, elhízott 50-es, mint az oroszpártiak, vagy egy szakközepes csúnya fiú akit a lányok messzire elkerültek és emiatt bakancs-katonai egyenruha, egészséges fejbőr, kurucinfo háromszögbe fojtod a bánatodat, amivel még visszataszítóbb leszel.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 484
10 814
113
A nagy liberális , mindenkit elfogad
Te meg vagy egy szívinfaktus szélén álló élet nagy vesztese kövér 50-es, mint az oroszpártiak, vagy egy szakközepes csúnya fiú akit a lányok messzire elkerültek és emiatt bakancs-katonai egyenruha, egészséges fejbőr, kurucinfo háromszögbe fojtod a bánatodat, amivel még visszataszítóbb leszel.
:D:D:D:D
Nagyon messze vagy pajtás, próbáld újra;)
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and antigonosz

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
A nagy liberális , mindenkit elfogad

:D:D:D:D
Nagyon messze vagy pajtás, próbáld újra;)
Nem fogom, jó emberismerő vagyok. Egyébként nagyon mellélősz ha azt hiszed majd hogy fog érni valamit is a bőröd színe.
A fennhéjazó K-Európaiak miatt nyert a Brexit is mint kiderült. Nagyobb tüskék ők a szemükben, mert amellett hogy buták még hangosabbak is. Az olyanok fognak legelőször repülni a jó világból ha tovább játsszák az eszüket nyugaton.
Nem különbözöl se te se én az araboktól és az afrikaiaktól a szemükben.
Az fog maradni a végén aki jó szakember és átveszi a nyugati értékrendet és hozzáállást.
Adni is kell nekik, nem csak a következő havi segélyt kergetni.
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 484
10 814
113
Nem fogom, jó emberismerő vagyok. Egyébként nagyon mellélősz ha azt hiszed majd hogy fog érni valamit is a bőröd színe.
A fennhéjazó K-Európaiak miatt nyert a Brexit is mint kiderült. Nagyobb tüskék ők a szemükben, mert amellett hogy buták még hangosabbak is. Az olyanok fognak legelőször repülni a jó világból ha tovább játsszák az eszüket nyugaton.
Nem különbözöl se te se én az araboktól és az afrikaiaktól a szemükben.
Az fog maradni a végén aki jó szakember és átveszi a nyugati értékrendet és hozzáállást.
Adni is kell nekik, nem csak a következő havi segélyt kergetni.
Egy szót sem irtam az emberek színéről, a bevándorlásról és ennek következményeirő beszéltem. Fennhéjazó sem vagyok. Még csak nem is panaszkodom mert önként saját akaratomból jöttem ide. Egyszerűen csak a tapasztalataimat irtam le. Tudod ez egy parttalan vita, hogy ha te Belgiumban vagy Hollandiában vagy hol vagy, jól érzed magad közöttük akkor nekem ez megfelel. Örülök hogy boldog vagy;)
Az idő engem fog igazolni
 

Lord Gazember

Well-Known Member
2015. március 18.
1 349
2 355
113
Egy szót sem irtam az emberek színéről, a bevándorlásról és ennek következményeirő beszéltem. Fennhéjazó sem vagyok. Még csak nem is panaszkodom mert önként saját akaratomból jöttem ide. Egyszerűen csak a tapasztalataimat irtam le. Tudod ez egy parttalan vita, hogy ha te Belgiumban vagy Hollandiában vagy hol vagy, jól érzed magad közöttük akkor nekem ez megfelel. Örülök hogy boldog vagy;)
Az idő engem fog igazolni
Ne etesd a trollt légyszíves.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
e31.jpg
 

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
Ezt nem akarjátok privátban rendezni?

Panoz zserintem egy olyan környéken él, ahol maximum látogatóba járhatnak szegény emberek (akik jellemzően bevándorlók). Vagy fizetik, hogy ezt a bullshitet tolja. De ez akkor sem biztonságpolitika.
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 757
3 980
113
Ezt nem akarjátok privátban rendezni?

Panoz zserintem egy olyan környéken él, ahol maximum látogatóba járhatnak szegény emberek (akik jellemzően bevándorlók). Vagy fizetik, hogy ezt a bullshitet tolja. De ez akkor sem biztonságpolitika.
Félórája Mac kirúgta a fórumról. Ideje volt.:)
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Elszivta? Valoban? A szavaid azt sugaljak hogy az emberek a multban kenyszerbol "elszivasbol" mentek az USA ba es nem szabad akaratukbol. Szerintem ez nem mas mint amolyan "fugefalevel" amivel a valosagot annak ranknezve rutsagat akarjuk palastolni. A helyzet a hogy az USA vagy Kanada vagy Ausztralia NEM KENYSZERITETT SENKIT sem hogy odemnjen. Azok akik elhagytak anno meg tiz eve meg tegnap magyarorszagot hogy ott vagy valamelyik hasonszoru " liberalis nyugati orszagban "eljenek tettek ezt
1.) ONSZANTUKBOL
2.) A maguk de legfokeppen es elsosorban a CSALADJAIK GYEREKEIK JOVOJE erdekeben
...

Nézd, sokan önszántukból mentek Nyugatra, sokan pedig nem (pl. legutóbb voltak akik a devizahitel-adósságuk könnyebb törlesztése miatt mentek ki pl. Londonba dolgozni).
Persze, az USA, Kanada, Ausztrália, Németország stb. "nem kényszerít" senkit, hogy odamenjen, csak éppen folyamatosan háborúba sodorják Közép- és Kelet-Európát (pl. jelenleg most is ezt teszik), aztán pedig csodálkoznak, hogy a régió ilyen nyugtalan körülmények között nehezebben fejlődik, mint ők.
A Nyugat abból él(t), hogy gyarmatosította és kifosztotta a világ többi részét, a világ számtalan országában háborúkat generált.
Emiatt értelmes és képzett emberek kényszerültek elhagyni a hazájukat (azáltal méginkább reménytelen helyzetbe taszítva azt), és az USA, vagy általában a Nyugat - mint fogadóország - ebből profitált.
Most van már csak gond, amikor olyan mértékben sikerült felforgatni a világot (Líbia, Szíria, Ukrajna stb.), hogy most már olyan tömegek is útnak indulnak, akikkel nem fognak tudni mit kezdeni. De eddig nagyon jól megéltek ebből, hogy felforgatták a világ országait pl. háborúkkal és forradalmakkal (1848, 1956), aztán az onnan elmenekülő értelmiséget és szakképzett munkaerőt pedig befogadták, és profitáltak belőlük.
Egyéni szinten persze érezheted ezt úgy, hogy nem kényszerből mentél Nyugatra, hanem örömmel, csak épp a kiváltó okokkal nem vagy hajlandó szembenézni, és a felelősséget sem kívánod vállalni a hazádért, hogy ezt a helyet itt jobbá és sikeresebbé tedd, és elősegítsd a megmaradását.
Persze köpködhetsz hazafelé Nyugatról, abban a reményben, hogy hátha ezáltal jobban befogadnak téged Nyugaton, de valójában véve soha nem fognak befogadni. Ezért egyetlen felelősséged, hogy azt a helyet, ahová valóban tartozol - a hazádat - segítsed, abban pedig megbuktál.
 

DINAMO

Well-Known Member
2017. április 5.
3 476
1 826
113
Nézd, sokan önszántukból mentek Nyugatra, sokan pedig nem (pl. legutóbb voltak akik a devizahitel-adósságuk könnyebb törlesztése miatt mentek ki pl. Londonba dolgozni).
Persze, az USA, Kanada, Ausztrália, Németország stb. "nem kényszerít" senkit, hogy odamenjen, csak éppen folyamatosan háborúba sodorják Közép- és Kelet-Európát (pl. jelenleg most is ezt teszik), aztán pedig csodálkoznak, hogy a régió ilyen nyugtalan körülmények között nehezebben fejlődik, mint ők.
A Nyugat abból él(t), hogy gyarmatosította és kifosztotta a világ többi részét, a világ számtalan országában háborúkat generált.
Emiatt értelmes és képzett emberek kényszerültek elhagyni a hazájukat (azáltal méginkább reménytelen helyzetbe taszítva azt), és az USA, vagy általában a Nyugat - mint fogadóország - ebből profitált.
Most van már csak gond, amikor olyan mértékben sikerült felforgatni a világot (Líbia, Szíria, Ukrajna stb.), hogy most már olyan tömegek is útnak indulnak, akikkel nem fognak tudni mit kezdeni. De eddig nagyon jól megéltek ebből, hogy felforgatták a világ országait pl. háborúkkal és forradalmakkal (1848, 1956), aztán az onnan elmenekülő értelmiséget és szakképzett munkaerőt pedig befogadták, és profitáltak belőlük.
Egyéni szinten persze érezheted ezt úgy, hogy nem kényszerből mentél Nyugatra, hanem örömmel, csak épp a kiváltó okokkal nem vagy hajlandó szembenézni, és a felelősséget sem kívánod vállalni a hazádért, hogy ezt a helyet itt jobbá és sikeresebbé tedd, és elősegítsd a megmaradását.
Persze köpködhetsz hazafelé Nyugatról, abban a reményben, hogy hátha ezáltal jobban befogadnak téged Nyugaton, de valójában véve soha nem fognak befogadni. Ezért egyetlen felelősséged, hogy azt a helyet, ahová valóban tartozol - a hazádat - segítsed, abban pedig megbuktál.

Azokat akik igy velekednek rolam valoban nem tartom erdemesnek hogy honfitarsaimnak mondjam.