[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 532
93 838
113
Szerintem már itt a fórumon is sokan belezavarodtak a Putyinozásba, mert mást nem hallanak meg olvasnak a bugyuta médiában mint minden mögött Putyin van, meg Putyin csinálja. :D
Egyébként a sötétzöldek az ÉÁ2-t is beakarják zárni, semmiképpen sem Putyin emberei, hanem a tengeren túl emberei.
Nem az emberei. Hasznis hülyék, akiket felhasznál. Látod most is segítik a transzportot. Persze akkor lehet biztis a dolgában, ha párat azért megken. De a többség önállóan hülye.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 868
113
Nem az emberei. Hasznis hülyék, akiket felhasznál. Látod most is segítik a transzportot. Persze akkor lehet biztis a dolgában, ha párat azért megken. De a többség önállóan hülye.
A sötétzöldek ilyenek, emlékezz hogyan visítottak mikor Salvini nem engedte Olaszba a fekete migrikkel megrakott hajókat. Engem nem zavar, vigyék az összes migrit Németországba Belaruszból.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 880
35 295
113
A sötétzöldek ilyenek, emlékezz hogyan visítottak mikor Salvini nem engedte Olaszba a fekete migrikkel megrakott hajókat. Engem nem zavar, vigyék az összes migrit Németországba Belaruszból.
ja aki meg az eura kártékony az eunak rosszat akarók könnyen fizethetik a lovét nekik hogy aztán az eu ellen tegyen... azért kiványcsi lennék hány zsoldos van most a lengyel határ belorussz oldalán... nem vitás ahogy lugosenko rafináltsága sem... ez egy igen jó húzás vólt tölle. igazából europának haszons húzás vólt de rövidtávon lugasenkonak hoz hatalmas hasznot... ezért nem is lessz kövekezménye
 
  • Tetszik
Reactions: gergo55

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 299
68 426
113
Még várjál. Alacsony az árfolyam. Ha majd garázsban tartott, vezetett szervizkönyves, tíz év körüli Mercit ajánlanak érte, max nyaralóba néha eljáró nyugdíjas tulajdonosok! Úgy januárban... ;) :D
Tiz eves Merci nem kell, az nem Merci mar. Ugy 94-ig tudtak a nemetek Mercit csinalni. Csak azokat meg egy vagyon lepapiroztatni itthonra.

Jut eszembe, van ket 100 eves camping petrolfozom is, az egyik meg mukodik is talan... :oops:
 

duckdodgers™

Well-Known Member
2012. március 5.
3 596
19 653
113
Ahogy @blogen irta, minek? Európát csak ő tudja közép távon ellátni. Egekben az ár. Az európai szövetségesei (mi és a szerbek) , már kötöttek hosszú távú gázszállítási szerződést. A hülyéket meg leszedi, plusz a politikai hasznot bezsebeli.

Ezzel szemben Kína felé milliárd rubeleket kellene gázinfrastruktúrára elégetni. Persze vmi csontot oda is dob, de stratégiailag Európa, Németo. fontosabb. Kínával amúgy is sok baja lesz. A kínai expanzió nemcsak déli, nyugati irányú. Észak felé elég meló lesz Putyinnak megállítani őket, nemhogy még segitse.
Én nem azt mondtam, hogy ilyet terveznek a ruszkik, mindössze azt ha addig feszíti a nyugat a húrt, hogy minden kötél szakad, akkor worst case scenarionak marad számukra Kína...
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and SilvioD

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 532
93 838
113

Két orosz ejtőernyős halt meg a lengyel-fehérorosz határ közelében​


Lengyel híroldalon találtam

@boki Ez kamu?
 
K

kamm

Guest

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 868
113

Két orosz ejtőernyős halt meg a lengyel-fehérorosz határ közelében​


Lengyel híroldalon találtam

@boki Ez kamu?
Sajnos igaz.