[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
No para, a nyugat már lemondott, az Ukrán nép is, a jelenlegi Ukrán vezetés rugkapál már csak, de lehet hogy ők meg nem sokáig, mert elviszi őket a népharag idővel, ugyanis biztos vagyok benne, hogy egy átlag Kijevi szavazót nem az érdekel, hogy most kihez tartozik a Krím, hanem az, hogy 1. ne kelljen neki ott meghalni egy értelmetlen félig meddig testvérháborúban, 2. legyen kenyér meg tej a következő étkezésnél 3. ne fogyjon el a gáz/tüzifa télen.
Épp most tettem be az ukriba.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Hát az szerintem nem egészen tiszta lap, hogy rátették a kezüket olyan területekre ahol 70-80%-ban nem ukrán kisebbségek éltek, aztán meg a ráadás ahogy bántak velük. Szóval esetleg lehetett volna tiszta lapjuk, de a vezetőik agya nem volt ehhez elég tiszta.

Amikor még indultak annyira nem volt elhatalmasodva rajtuk ez a banderista őrület. 95-ben alig hallottam ukránul beszélni bárkit is Kárpátalján, és Kijevben dettó.
Menet közben ment el a séró, a frusztráció csúcsra járatódott és ezzel azok a kisebbségek szívták meg akik a területükön élnek.
 
  • Tetszik
Reactions: cinikus and lgabo

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Miért nem költöztök a csatornaszagú moszkvába?!? Tényleg, a rabló ruszkik hogy bánnak a kisebbségekkel? Vagy nekik szabad? Megszállni, leigázni, legyilkolni mindenkit?

Jártatok ti iskolába? Tanultatatok történelmet? Magyarok vagytok egyáltalán, vagy ruszki bérencek? - Szégyen!!! 56 hősei forognak a sírjukban!!!

Az is hülye, aki ezt a diktátort idehívta! Ki fizeti a pesti káoszt és a Gripen kíséretet? - Ennyi pénzből rendbe lehetne tenni néhány kórházi osztályt vagy iskolát! De a jelenlegi hatalomnak ez nem fontos, mert ők hülye szavazógépeket akarnak nevelni. /Akinek esze van, az úgyis kimegy Londonba./

Én ma tuntetni mentem volna, de sajnos a megfázás erősebb, így megyek haza a citromos teás bögre fenekére nézni. Inkább azt nézem, mint a putyinimádó ovihíradót...
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 090
82 736
113
Miért nem költöztök a csatornaszagú moszkvába?!? Tényleg, a rabló ruszkik hogy bánnak a kisebbségekkel? Vagy nekik szabad? Megszállni, leigázni, legyilkolni mindenkit?

Jártatok ti iskolába? Tanultatatok történelmet? Magyarok vagytok egyáltalán, vagy ruszki bérencek? - Szégyen!!! 56 hősei forognak a sírjukban!!!

Az is hülye, aki ezt a diktátort idehívta! Ki fizeti a pesti káoszt és a Gripen kíséretet? - Ennyi pénzből rendbe lehetne tenni néhány kórházi osztályt vagy iskolát! De a jelenlegi hatalomnak ez nem fontos, mert ők hülye szavazógépeket akarnak nevelni. /Akinek esze van, az úgyis kimegy Londonba./

Én ma tuntetni mentem volna, de sajnos a megfázás erősebb, így megyek haza a citromos teás bögre fenekére nézni. Inkább azt nézem, mint a putyinimádó ovihíradót...

Hát azok a gonosz rabló ruszkik a foderáción belul saját koztársaságokat biztosítottak a kidebbségeknek, melyben saját himnuszuk, zászlajuk és egyéb szimbólumokat használhatnak. Az orosz nyelv melllett azadott kisebbség nyelve is hivatalos. Tanulhatnak az anyanyelvukon is. Kiadhatnak saját nyelvukon konyveket, újságot....stb.
Micsoda diktatúra és emberi jogok sértése van Oo-ban.

Viszont a demokratikus Ukrajnában a kisebbségek nem használhatják az anyanyelvuket lassn már sehol ...stb

Jobbulást kívánok. Ha meggyogyulsz okvetlenul látogass el Beregszászra!
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
In November, Russia announced the delivery of the S-400 missile systems to China by 2020,The deal is reportedly worth $3 billion.
 

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Miért nem költöztök a csatornaszagú moszkvába?!?
Már voltam és egyáltalán nem csatornaszagú.
Tényleg, a rabló ruszkik hogy bánnak a kisebbségekkel? Vagy nekik szabad? Megszállni, leigázni, legyilkolni mindenkit?
Hát, az amerikai indiánok sorsát ismered ? Belga-Kongó ? Brit gyarmatok ? Francia-Algéria ?
Jártatok ti iskolába? Tanultatatok történelmet? Magyarok vagytok egyáltalán, vagy ruszki bérencek? - Szégyen!!! 56 hősei forognak a sírjukban!!!
Mi igen, de te nem valószínű. Nemcsak tanultam, tanítottam is. És sokkal magyarabbak vagyunk mint a ti orbánfóbiás haverjaid, akik letagadják a kisebbségeket és leköpik a vidéki Mo-t, kiröhögik a magyar történelmet, mindenféle kretén nyomorult, aberrált színpadi művet istenítenek, fikázzák a Szent Koronát.
56-ról meg szerintem lövésed sincs. A legnagyobb gaztetteket ui. az mszp elődpártja követte el akik szellemi holdudvara foggal-körömmel védte az összes tetű kommunistát, vérbírót vagy biszkut és társait...
Az is hülye, aki ezt a diktátort idehívta! Ki fizeti a pesti káoszt és a Gripen kíséretet? - Ennyi pénzből rendbe lehetne tenni néhány kórházi osztályt vagy iskolát!
Ez a kérdést szerenénk majd hallani ha megérkezik majd a kínai elnök, vagy a zsidók főnöke, netán Merkel.
Menni fog ?

Amúgy jobbulást, egyél fokhagymát mézzel, és igyál gyömbérteát. Ez garantáltan segít.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 261
68 089
113
Miért nem költöztök a csatornaszagú moszkvába?!? Tényleg, a rabló ruszkik hogy bánnak a kisebbségekkel? Vagy nekik szabad? Megszállni, leigázni, legyilkolni mindenkit?

Jártatok ti iskolába? Tanultatatok történelmet? Magyarok vagytok egyáltalán, vagy ruszki bérencek? - Szégyen!!! 56 hősei forognak a sírjukban!!!

Az is hülye, aki ezt a diktátort idehívta! Ki fizeti a pesti káoszt és a Gripen kíséretet? - Ennyi pénzből rendbe lehetne tenni néhány kórházi osztályt vagy iskolát! De a jelenlegi hatalomnak ez nem fontos, mert ők hülye szavazógépeket akarnak nevelni. /Akinek esze van, az úgyis kimegy Londonba./

Én ma tuntetni mentem volna, de sajnos a megfázás erősebb, így megyek haza a citromos teás bögre fenekére nézni. Inkább azt nézem, mint a putyinimádó ovihíradót...
Legyél már kemény, menj ki tüntetni, V Putyin nem jön el minden nap ide a kedvedért, és nem várja meg míg úgy érzed meggyógyulsz és +20C is lesz odakint. Légy hű az elveidhez, ha ennyire nem szereted mutasd meg neki hogy így van, egy kis megfázás meg láz még nem a világ! Én lábon kihordtam egy tüdőgyulladást legalább két hét kellett mire lement a lázam és dolgoztam mellette.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 988
23 051
113
Már voltam és egyáltalán nem csatornaszagú.

Hát, az amerikai indiánok sorsát ismered ? Belga-Kongó ? Brit gyarmatok ? Francia-Algéria ?

Mi igen, de te nem valószínű. Nemcsak tanultam, tanítottam is. És sokkal magyarabbak vagyunk mint a ti orbánfóbiás haverjaid, akik letagadják a kisebbségeket és leköpik a vidéki Mo-t, kiröhögik a magyar történelmet, mindenféle kretén nyomorult, aberrált színpadi művet istenítenek, fikázzák a Szent Koronát.
56-ról meg szerintem lövésed sincs. A legnagyobb gaztetteket ui. az mszp elődpártja követte el akik szellemi holdudvara foggal-körömmel védte az összes tetű kommunistát, vérbírót vagy biszkut és társait...

Ez a kérdést szerenénk majd hallani ha megérkezik majd a kínai elnök, vagy a zsidók főnöke, netán Merkel.
Menni fog ?

Amúgy jobbulást, egyél fokhagymát mézzel, és igyál gyömbérteát. Ez garantáltan segít.

Ha a 444, Origo, az Index, azaz az INDEX azt írja, hogy Putyin rossz, akkor elhiheted. ...Ha a napi orosz meg orbán-fóbiára vágyom én is felmegyek ezekre, egy jót röhögni persze. A mai termésük is egy merő izgalom, igyekeztek a srácok... A legjobb persze az, amikor racionalitásra meg józan ászre intenek itt "olyanok", akik Putyin meg Viktor nevétől kapásból idegrohamot kapnak. Azért az mindent elmond...
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Miért nem költöztök a csatornaszagú moszkvába?!? Tényleg, a rabló ruszkik hogy bánnak a kisebbségekkel? Vagy nekik szabad? Megszállni, leigázni, legyilkolni mindenkit?

Jártatok ti iskolába? Tanultatatok történelmet? Magyarok vagytok egyáltalán, vagy ruszki bérencek? - Szégyen!!! 56 hősei forognak a sírjukban!!!

Az is hülye, aki ezt a diktátort idehívta! Ki fizeti a pesti káoszt és a Gripen kíséretet? - Ennyi pénzből rendbe lehetne tenni néhány kórházi osztályt vagy iskolát! De a jelenlegi hatalomnak ez nem fontos, mert ők hülye szavazógépeket akarnak nevelni. /Akinek esze van, az úgyis kimegy Londonba./

Én ma tuntetni mentem volna, de sajnos a megfázás erősebb, így megyek haza a citromos teás bögre fenekére nézni. Inkább azt nézem, mint a putyinimádó ovihíradót...
Putyi tatárul beszél a tatárokhoz:
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Putyi tatárul beszél a tatárokhoz:
Abba a rohadt elnyomó életbe, hogy képzeli ezt a diktátor Putyin?!! Úgy kell csinálni mint a demokráciára és önrendelkezésre kényes Ukrajnában!! Nem hogy a saját nyelvükön szólni hozzájuk, hanem a saját nyelvüket ne használják se az oktatásban se hivatali ügyintézésben, meg lehetőleg egymás közt se!!! A magyar beteg a magyar orvossal beszéljen ukránul Kárpátalján, úgy az igazi!!
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Hát azok a gonosz rabló ruszkik a foderáción belul saját koztársaságokat biztosítottak a kidebbségeknek, melyben saját himnuszuk, zászlajuk és egyéb szimbólumokat használhatnak. Az orosz nyelv melllett azadott kisebbség nyelve is hivatalos. Tanulhatnak az anyanyelvukon is. Kiadhatnak saját nyelvukon konyveket, újságot....stb.
Micsoda diktatúra és emberi jogok sértése van Oo-ban.

Viszont a demokratikus Ukrajnában a kisebbségek nem használhatják az anyanyelvuket lassn már sehol ...stb

Jobbulást kívánok. Ha meggyogyulsz okvetlenul látogass el Beregszászra!

Gonoszrablóruszkizni sem szabad. Csak azért nem törlöm mert átjött az irónia.
 
  • Tetszik
Reactions: arcas

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Új orosz elnöki limuzin

KORTEZH-RUSSIAN-PRESIDENTIAL-LIMOUSINE-5.jpg