[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18

A problemat nem oldja meg ! Az ejjellato kepesseggel csak maximum ugy fognak latni ( nagyon idealis esetben ) mint nappal. Azonban latszik hogy a jelenlegi modon nappal sem tudjak megoldani a feladatot. Egyszeruen a legi lepcso nem eleg ehez. A foldiek meg nem eleg hatekonyak nincsenek elegen a siker kifelylesztesehez.

Mas !

Allitolag Aszad azert akadt ki az irani katonai jelenlet novelesere mert megkerdeztek tole hogy mit szolna hozza ha fuggetlen allamszovetseg kereteben csatlakozna iranhoz. Az iraniak kerdeztek meg ami kvazi egy "felvasarlasi" ajanlat volt reszukrol.

Ha igaz !

Akkor ez jol jelzi hogy irannak milyen szandekai vannak. Nagyon nagyon nem tenne jot a vilagbekenek ha iran barmilyen modon is de nagyon kozel plane hataros lenne izraellel.
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 220
113
<blockquote rel="szegcsab">szegab

Most szivatsz ?
Azt néztem, nem őrülhettem meg, hogy nem emlékszem mit linkeltem be...

Akkor most írjam át a nickemet? :)

</blockquote>


Azt ne tedd, csak furcsa volt egy kicsit...
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 220
113
SAA által időben elfogott ISIS öngyilkos herkentyű :

CVcjruIUwAAUFUg.jpg

CVcjrt5U4AAvbx0.jpg
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 220
113
"A külügyi tárca közleményében az ország szuverenitása megsértésének és behatolásnak minősítette a török akciót"

Na most kéne a pofájukba a Tu-22 -esek bombazápora !

http://www.origo.hu/nagyvilag/20151205-keres-nelkul-mentek-irakba-a-torok-katonak.html
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 847
113
Syria War: Latest News December 4th
https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=epi8PECyxOk
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 305
113
Erről beszéltem néhány napja. A törökök leszopatták a csicska oroszokat és most megtesznek bármit, amihez csak kedvük van, mert kiderült, hogy az oroszok egy homoszexuális életformát követő papírmaci.

Él egy keleti diaszpóra hazánkban, az oláhcigányok. Az ő viselkedésük alapján megérthetitek a keletieket (a balkánikat pl.). Nincs olyan, hogy nem ütsz, az oroszok ezt nagyon elbaszták, dehát ők eleve csaj blöfföltek. Nem volt erejük egy ilyen intervencióhoz.

A balkán az délen van.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 305
113
lgabo
Igen tudok meselni rola (diohejban) a horvatok zuditottak rank 1994 ben amikor megerkeztunk, Szarajevotol nem messze a 155 osokkel,
epp az alca halot huztuk ra az agyukra es kezdtuk beasni az agyu talpakat mikor egy elesen suvito hangra lettunk figyelmesek,a hadnagyom torka szakadtabol uvoltve parancsolt le bennunket az agyurol es tavolugrokat megszegyenitve ugrottunk bele azokba a godrokbe amit par percel ezelott astunk!
Egymas hegyire hatara fekudtunk egymason es magzat pozba gornyedve probaltunk jol fedezekben lenni!
Mar a hangja is iszonyatos sokk hatast valt ki az emberben es tolunk par km re csapodtak be a raketak!hatalmas robbanas sorozat kezdodott tolunk par km re!latni nem lattam semmit mivel osszegornyedve fekudtem a lukban,reszketve es bexarva hogy mikor kapnak telibe!
Hala Istennek a horvatok atlottek fellettunk es nem celoztak pontosan talan ez az egy szerencsenk volt!
Korulbelul par percig tarthatott de ezalatt a par perc alatt mindenkinek telilett a gatyaja es amikor elmult a robbanas hangja akkor mertuk csak kidugni a fejunket es megfigyelni hogy hova csapodtak be a Gradok.
Hatalmas porfelho bontakozott ki a hegyoldalaban ugyanis telibeszedtek a hegyoldalt mink meg alig par km re voltunk csak a hegytol!reszkedtunk mind a nyarfa level!nagyon Brutalis volt,es amit kiemelnek iszonyatos sokkhatasa is van az ilyen (nem eppen leanyalom) elmenynek!volt egy Kikindai katona tarsam (magyar) o meg a dohanyt sem sikerult meg sudurnie mert mindeg kirazta a papirbol a dohanyt ugy reszkedett szegeny!
De reszletesebben majd kesobb ha befejezem!!
Mellesleg par nappal ezelott elkezdtem irni a Boszniai haboruban szemelyesen atelt es megtapasztalt dolgokrol!nem lesz rovid iromany mert olykor nehez leirni illetve szavakba onteni azokat az esemenyeket ami egy haboruban van!
Ugyanigy a Koszovoit is majd megirom ott is tortentek kutya dolgok am!mind katonai mind emberi szemszogbol!
Bocs az offert!

+1!
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 305
113
<blockquote rel="szegcsab">szegab

Most szivatsz ?
Azt néztem, nem őrülhettem meg, hogy nem emlékszem mit linkeltem be...

Akkor most írjam át a nickemet? :)

</blockquote>

Vazz... én meg azt nézem szegcsab miért beszélget magával...
 

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
semmi köze a franciáknak, hogy ki az elnök Szíriában

Nem sok az biztos ! Ahogy az oroszoknak sincs kozuk ahoz hogy a toluk 1000-1500 km re ( !!! ) levo Montenegro NATO tag akar lenni vagy nem.

Ennek ellenere a nagyok beledugjak az orrukat a masok dolgaba. Ez egy ilyen "industry"
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
<i>" Azonban latszik hogy a jelenlegi modon nappal sem tudjak megoldani a feladatot. "</i>
Hogy oda ne rohanjak, áruld már el, hogy Te mit látsz a monitorod mögül és egyébként meg mi a feladat? :D
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="vendeg2">semmi köze a franciáknak, hogy ki az elnök Szíriában

Nem sok az biztos ! Ahogy az oroszoknak sincs kozuk ahoz hogy a toluk 1000-1500 km re ( !!! ) levo Montenegro NATO tag akar lenni vagy nem.

Ennek ellenere a nagyok beledugjak az orrukat a masok dolgaba. Ez egy ilyen "industry"</blockquote>

És azt tudod-e, hogy nem az 1000-1500 km-re lévő oroszoknak érdekes elsősorban Montenegró NATO tagsága, hanem Szerbiának, aki viszont Oroszo. szövetségese?!

Azaz, tudod-e, hogy amikor Oroszo. Montenegró NATO tagságát ellenzi, akkor szövetségesét, Szerbiát védi???
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
<blockquote rel="szegab"><blockquote rel="szegcsab">szegab

Most szivatsz ?
Azt néztem, nem őrülhettem meg, hogy nem emlékszem mit linkeltem be...

Akkor most írjam át a nickemet? :)

</blockquote>

Vazz... én meg azt nézem szegcsab miért beszélget magával...</blockquote>

Valószínűleg kibékült önmagával. :D
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 220
113
<blockquote rel="szegab"><blockquote rel="szegcsab">szegab

Most szivatsz ?
Azt néztem, nem őrülhettem meg, hogy nem emlékszem mit linkeltem be...

Akkor most írjam át a nickemet? :)

</blockquote>

Vazz... én meg azt nézem szegcsab miért beszélget magával...</blockquote>


Elő szokott fordulni ( próbálom redukálni az előfordulás sűrűségét), de most nem ez történt.
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
<blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="vendeg2">semmi köze a franciáknak, hogy ki az elnök Szíriában

Nem sok az biztos ! Ahogy az oroszoknak sincs kozuk ahoz hogy a toluk 1000-1500 km re ( !!! ) levo Montenegro NATO tag akar lenni vagy nem.

Ennek ellenere a nagyok beledugjak az orrukat a masok dolgaba. Ez egy ilyen "industry"</blockquote>

És azt tudod-e, hogy nem az 1000-1500 km-re lévő oroszoknak érdekes elsősorban Montenegró NATO tagsága, hanem Szerbiának, aki viszont Oroszo. szövetségese?!

Azaz, tudod-e, hogy amikor Oroszo. Montenegró NATO tagságát ellenzi, akkor szövetségesét, Szerbiát védi???
</blockquote>

Elmeroggyant agitprop. Ennyi erővel Washingtonnak mi köze K-Ukrajnához?
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="kalapacs"><blockquote rel="vendeg2">semmi köze a franciáknak, hogy ki az elnök Szíriában

Nem sok az biztos ! Ahogy az oroszoknak sincs kozuk ahoz hogy a toluk 1000-1500 km re ( !!! ) levo Montenegro NATO tag akar lenni vagy nem.

Ennek ellenere a nagyok beledugjak az orrukat a masok dolgaba. Ez egy ilyen "industry"</blockquote>

És azt tudod-e, hogy nem az 1000-1500 km-re lévő oroszoknak érdekes elsősorban Montenegró NATO tagsága, hanem Szerbiának, aki viszont Oroszo. szövetségese?!

Azaz, tudod-e, hogy amikor Oroszo. Montenegró NATO tagságát ellenzi, akkor szövetségesét, Szerbiát védi???
</blockquote>

Elmeroggyant agitprop. Ennyi erővel Washingtonnak mi köze K-Ukrajnához?</blockquote>

???????

Mi az elmeroggyant agitprop ?????????????????????

Az, hogy Oroszo. szövetségese Szerbia?