1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Társadalmi folyamatok

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - nekerdez által indítva @ 2012. december 27..

1. KoviUbi

KoviUbi Well-Known Member

Rosszul fogalmaztam meg a mondandómat.
    Úgy értettem az utcára vonulást, hogy kis pártzászlócskákkal mennek ki tüntikézni a saját pártjuk mellett, majd egymást verik a kis zászlócskákkal az amúgy otthon unatkozó nyugdíjasok.És habzó szájjal fújnak olyan ökörségeket, amiket gyakran nem is értenek, de a Feri mondta, meg a Viktor mondta.

Mondjuk egy olyan eset, mint 2006 volt, az megint más.Nekem ezekkel a pártzászlós tüntikkel van bajom elsősorban, amikor valójában a semmiért verik egymást.
    Nyilván van az a pont, amikor utcára kell vonulni, de ez a kis zászlóval fejbe vágom a riportert még nem az a pont, ahol fegyverbe vágom magam és kimegyek.Főleg annak ismeretében, hogy amúgy a közmédiás riporterek mennyire gátlástalan munkát végeznek mindenki pénzéből pár ember érdekében.

Azzal totál egyetértek, hogy ki kell menni az ifjú kommunisták ellen.De tíz agresszív nyugdíjas miatt a kisujjamat nem mozdítom meg.

fip7 and Pogány like this.
  2. Pogány

Pogány Well-Known Member

Néztél már végig egy auditálást az előkészítésétől a kivitelzéséig? :D

3. zeal

zeal Well-Known Member

Így kell szépen összemosni a két oldalt, pedig hatalmas különbség van köztük. o_O
    Hamar felmentetted a díszes társaságot. Gyorsan meg is magyaráztad, hogy miért nem baj, ha kap egyet a közmédiás.
    Pont ugyanolyan vagy mint ezek az eszetlenek... :eek:

aquarell, csibeszke, b4l4g3 and 2 others like this.
  4. KoviUbi

Hol mentettem én fel bármelyiket is?
    Ne már.....

Ráadásul szöveget kéne értelmezni.Nem azt mondtam, hogy ez így jó, ne menj át ulippoba.

Nyilván ha valamelyik oldalhoz tartozónak tartod magad a két párt között (ballinek vs Fidesz), akkor könnyen magadra veszed amit írtam, de az meg nem az én bajom.
    Nehogy már letagadjuk, hogy mind a két oldal tele van populista barmokkal, akik a kisemberek agressziójára építenek és erre alapozzák a komplett politikájukat.

A Parlamenti kommunikáció kb így néz ki:

Ballib: A Fidesz lop
    Fidesz: Ön buzi és/vagy Önök is.

5. zeal

zeal Well-Known Member

Most meg engem mosol, össze ulippóval és így akarod hitelteleníteni amit írok. Ehh!...
    Ha te nem látod a különbséget az a te dolgod, de ezt ne állítsd be tényként. Szerintem például hatalmas a különbség.
    És nem sok közmédiát nézhettél mostanában, hanem csak elhitted amit a népszava írt...
    Azért előtte megnézhetnél egy parlamenti közvetítést is, mert az sem így néz ki.

aquarell, csibeszke, b4l4g3 and 2 others like this.
  6. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Egy auditon sosem derül ki, hogy valaki zsarolja egy kollégáját. Vagy súg a konkurrenciának. Vagy a saját előmenetelét egyengeti tisztességtelen módon. Vagy besúg valakit, hogy előnyhöz jusson. Vagy kicsinál valakit személyes bosszúból. Végtelen a lista. Az információ hatalom, és bizony korrumpál.

Sztem túlbeszéltük-- én is szeretnék annyira bízni az emberekben és rendszerekben, mint te, de sajnos már nem megy. :)

Pogány likes this.
  7. gergo55

gergo55 Well-Known Member

Nem lenne szükség a sok kamerára, meg az azokat nézőkre, ha " letöltenénk" néhány applikációt:
    erkölcs.com
    becsület.cmd
    tisztesség.exe
    morál.tsk
    ......

aquarell, FilcTroll and fip7 like this.
  8. KoviUbi

Ulippot pont azért hoztam ide, mert ő is a valóságot akarta állandóan torzítani.

Óóóó, hidd el, nézek én eleget mind a két oldalról.Legszívesebben kikaparnám olyankor a szemem, amikor bármelyik oldalra is időt pazarlok.
    Parlamenti közvetítést is nézek eleget ahhoz hogy tudjam mi zajlik ott.Ha nem akarod észrevenni az is egy helyzet, de igenis ki kell jelenteni, hogy ma a Parlamentben olyan színvonaltalan viták zajlanak, hogy értelmetlen az országgyűlés összehívása is.2/3 mellett mondjuk eleve értelmetlen bármilyen vita, hiszen úgyis az lesz amit a kormány akar, de ennek ellenére aljasítják el a felszólalások színvonalát.De hiába értelmetlen a vita, legalább a látszatra adnának, hogy nívója van az országgyűlésnek.De neeeem, azt nem lehet.Van helyette "lónak a f*szát!"-tábla egyik oldalon, meg érdemi válasz nélküli beszólogatások a másikon.

Tök mindegy, hogy közmédiás vagy ellenzéki médiához tartozik, mert mind a két oldal olyan szinten aljasítja el a közbeszéd színvonalát, hogy érdemben nem lehet beszélgetni semmiről már az országban.Erre mondhatod, hogy nem így van, csak akkor meg nézzük meg mondjuk a meghatározó TV-csatornák YT-csatornáit, ahová feltöltögetik a riportjaikat.Nekem magyarázhatsz arról, hogy a kormányközeli média és az ellenzéki média, meg a kormányközeli nyugdíjas harcos és az ellenzéki nyugdíjas harcos között különbség van, de akkor magadat csapod be.

Népszavát meg életemben nem olvastam, nem is fogok ;)

Aztán amit akarsz megértesz, amit nem azt magadra veszed.Rád bízom.

Kiebra, FilcTroll and Pogány like this.
  9. gergo55

gergo55 Well-Known Member

Még egy pár lépés a figyelőket megfigyelő megfigyelőinek láncolatában és rögtön az összeesküvések elméletinek mezejére lépünk...
    :)

LMzek 2.0 and Pogány like this.
  10. Fennek

Fennek Well-Known Member

Ahhoz kéne egy CISA vizsga. Így csak a f@$z rosszabbul kereső oldalán vagyok :D

Pogány likes this.
  11. zztop

zztop Well-Known Member

Jól látható a különbség kormányoldal és ellenzék között, a kormányoldal javára ..... ugyan ez igaz a médiára is.
    Lényegében a jelenlegi kormányzat épít és biztonságot nyújt a jelenlegi ellenzék rombol és elbizonytalanít.
    Zeal érthetően és pontosan véleményezte a hozzászólásodat.

12. tarzaan

tarzaan Well-Known Member

13. KoviUbi

Ez van olyankor, amikor a pártszimpátia felülírja az objektív szemléletet.

Hála az égnek van internet, ahol mindkét oldal médiája elérhető.Ne hülyéskedj, hogy te látod a különbséget mondjuk egy ATV-s meg egy HírTV-s riport között, ahogyan egy Index vagy origo-cikk között sincs érdemi különbség.
    Ugyanaz a színvonaltalan szemét mind a kettő.
    De ott van például az is, hogy a lakájmédia egy büdös hibát nem ró fel a kormányzatnak, mindent tökéletesen csinálnak, miközben az ellenzék általában véve 0-24-ben idióta és ugyanez igaz fordított esetben is, ahol a kormányzat csak hibázik, az ellenzék meg aranyat szarik.

Itt megint a pártszimpátiában lesz a gond.Az elvakult pártkatonák okozzák a legtöbb gondot.Mindegy, hogy melyik pártért hajlandók meghalni.De pont ezt írtam le és itt be is bizonyítottad te is, zeal is, hogy miért is káros, amikor a Viktorért vagy éppen a Feriért hadba vonulnak egyesek, mert a lila köd leszáll és nincs más, csak a kedvenc politikusuk akiknek a széklete is arany.

Nektek is javaslom, hogy olvassátok el amit írtam és gondolkodjatok el egy percre, mert bőven van min.Magatok igazoltátok, amit leírtam.

FilcTroll, misinator, gergo55 and 2 others like this.
  14. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

KoviUbi likes this.
  15. Veér István

Veér István Well-Known Member

fip7, zztop, svajcibeka and 2 others like this.
  16. zeal

zeal Well-Known Member

Elsőre is megértettük amit írtál, de aztán még 2-szer leírtad ugyanazt. Azon a ponton amikor már mindenki csak ugyanazt ismételgeti, semmi értelme a beszélgetés folytatásának. Az így felszabadult időben te is elgondolkozhatsz azon, amit mások írtak.

fip7, zztop, b4l4g3 and 1 other person like this.
  17. plushun

plushun Well-Known Member

jurgenbauer and antigonosz like this.
  18. Veér István

Veér István Well-Known Member

Majd jön az adakozz gomb...

jurgenbauer, b4l4g3, zztop and 2 others like this.
  19. plushun

plushun Well-Known Member

Már egy jó ideje kiabálnak pénzért az olvasóktól. Gondolom a kampány nem elég hatékony, eggyel nagyobb fokozatra kell kapcsolni.

jurgenbauer, b4l4g3 and KoviUbi like this.
  20. KoviUbi

Közben észrevettem, hogy majdnem ugyanez a vita megy egy másik topicban is.
    Ugyanazzal a eredménnyel, mint itt.Ha be van támadva a lakájmédia is, akkor elszabadul a pokol.Azt eddig is tudtam, hogy itt több a fideszes, mint a nem-fideszes, de téged például annál okosabbnak gondoltalak, mint ahogyan reagáltál fentebb.A pártszimpátiával sincs gond, ameddig nem írja felül az objektivitást.

Én leírtam valamit, amiből te kiszemelted azt ami neked szúrta a szemed, de fogpiszkálóból gerendát csináltál és még hazudtál is egy kicsit.
    Nagyon nem akarod megérteni se te, se mások, hogy miért gond az, amikor a KÖZ média egy szűk réteget szolgál ki.Ezt már anno a szocik se akarták megérteni, amikor ők ugyanezt csinálták a közmédiával, csak annyiból voltak kicsit gátlásosabbak az akkori médiamunkások, hogy jóval több volt a szakmaiság, mint amúgy ma.Akkor sem működött jól a dolog, de legalább volt valami szakmai jellege.Ma nézzük meg, hogy kik írnak akár az Indexen, akár az origón.Meg azt is, hogy milyen stílusban és színvonalon.

Azt még el is fogadja az ember, ha mondjuk egy alapvetően magánvállalkozás, mint az origo vagy az Index egy-egy politikai oldalt szolgál ki, de ha azt szakmaiatlanul teszi, az már szúrja a szemem.Főleg amikor KÖZ-pénzzel van kitömve, mondjuk állami hirdetéseken keresztül.Ha a fidesz.hu-t akarnám olvasni, akkor oda mennék.Mi a f*szom lett az origoval?
    De amikor a közmédia KÖZ-pénzből párthíradóként működik, mint a pártállami időkben, az azért hagy legyen már szóvá téve.Ez ugyanis egy társadalmi probléma.Te ezt nem akarod belátni, mert a pártszimpátiád szerint akkor jó minden, ha minden narancssárga.De ezt már egyszer kipróbáltuk vörösben, nem lett jó vége.

Nem látod, hogy hová vezet ez az egész rombolás, ami a közgondolkodásban zajlik?
    Egy Március 15.-t nem lehet úgy megünnepelni, hogy ne kerülne elő az utcán ünneplők között Viktor vagy Feri qrvaanyja.Ennek szerinted mi lesz a vége?Ez így teljesen rendben van?Ebben a legnagyobb hibát a közmédia, a politikusok és a pártmédiák (ideértve mind a két oldalt) vétik, mert az övék a legnagyobb felelősség és ezzel úgy ahogy van visszaélnek.

FilcTroll, Kiebra, gergo55 and 2 others like this.

Ezen oldal megosztása