Gasztronómia, étel-ital dinomdánom

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 753
5 900
113
De a Lindt csokik....

Az egyetlen ipari csokimárka, amiért pénzt vagyok hajlandó adni az utóbbi 15 évben.

A 78 és 85%-os étcsokijaik a legjobbak (a 99 meg 100-as már túl keserű).
Érdekes módon a - nekem - gejl tejcsokijaik közül a hagyományos (meg a sódarabokkal dúsított) a legjobb, az ilyen 55 meg 65%-os kakaótartalmú tejcsokik sima parasztvakítás (két szék között a földre).

De amúgy ne egyetek csokit. Inkább adjátok nekem.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Az egyetlen ipari csokimárka, amiért pénzt vagyok hajlandó adni az utóbbi 15 évben.

A 78 és 85%-os étcsokijaik a legjobbak (a 99 meg 100-as már túl keserű).
Érdekes módon a - nekem - gejl tejcsokijaik közül a hagyományos (meg a sódarabokkal dúsított) a legjobb, az ilyen 55 meg 65%-os kakaótartalmú tejcsokik sima parasztvakítás (két szék között a földre).

De amúgy ne egyetek csokit. Inkább adjátok nekem.
Na, mindjárt Téged is kineveznek csajnak...
 

migfun

Well-Known Member
2013. május 28.
2 263
4 670
113
Jó neked. Nálam egy nagy milka is elfogy egy nap alatt.
Egy 400g-os Nutellát egy ültő helyemben el tudok fogyasztani :oops:
Vagy egy Aldis étcsokis, mogyorós tábla csokit. Esetleg egy családi méretű csokis jégkrémet...
De a házi kolbásszal is jó barátságban vagyok, és a jó pacalpörköltet sem tolom el magam elől duzzogva :cool:
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 206
113

.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 891
56 738
113
Az egyetlen ipari csokimárka, amiért pénzt vagyok hajlandó adni az utóbbi 15 évben.

A 78 és 85%-os étcsokijaik a legjobbak (a 99 meg 100-as már túl keserű).
Érdekes módon a - nekem - gejl tejcsokijaik közül a hagyományos (meg a sódarabokkal dúsított) a legjobb, az ilyen 55 meg 65%-os kakaótartalmú tejcsokik sima parasztvakítás (két szék között a földre).

De amúgy ne egyetek csokit. Inkább adjátok nekem.
Itt egy igazi gourmet beszél. :)
A többiek inkább gourmandok!
 
  • Imádom
Reactions: Irsai Olivér

yangwenli

Well-Known Member
2015. június 19.
1 211
2 703
113
Eredetileg a "nagy sakktablaba" akartam irni, de azt letiltotta a BlackRock vagy mi :p

Szoval, azt mondjak, ha egy problema nagyon foglalkoztatja az embert akkor kepes almaban meglatni a megoldast.
Ma epp ez tortent velem. Egy regi problemara "almodtam meg" a megoldast.

Szoval:
Egy kulteri nagy piac-szeru helyen kovalyogtam, amig meg nem lattam egy standot, ahol csinos szlovak lanyok palinkat arultak. Termeszetesen meg lehetett kostolni a portekat, nehogy zsakbamacskat vegyen az ember :oops:

A TRUKK:

Olyan FELDECIS poharban adtak a szlivovicat amibe gyarilag a peremre 2 cl. volt gravirozva :p

:p instant imadtam, poharakkal egyutt akartam venni a portekabol :p

Egy ilyen talalmany tudna oldani a sok feszultseget az emberekben most a viragkotes meg mi mellett ;)
:D
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113

.
Ez ordas nagy kamu.
Csak a pirospöttyös!!!:hadonaszos: Abból is a klasszik.

Így most visszaolvasva tényleg elég sznobnak tűnik a hsz első látásra. Másodikra meg talán egy kicsit sóhernek. Whatever.
Lehet azt nem láttad, arra utaltam hogy vicceskedve MrsHiggins lettem, mert -többek közt-
itt ecseteltem a robbanócukros milka pozitív jellemzőit.
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 752
28 600
113
Ez ordas nagy kamu.
Csak a pirospöttyös!!!:hadonaszos: Abból is a klasszik.
Amit még érdemes megkóstolni az az eredeti szovjet recept alapján készülő litván Magija, néhanapján a Spar-Auchan-Tesco háromszögben lehet kapni belőle. Illetve esetleg itt Pesten valamelyik Grobyban, csak az is lassan már fehér holló lesz. A magyar verzióhoz képest sokkalta krémesebb és habosabb benne a túró plusz henger helyett inkább rövidebb, tömzsibb tégla alakban készül. Ízek szerint a karamellás, mákos, vaníliás, kókuszos, áfonyás mind nagyon jó, a csokis nekem kissé tömören geil, a zselés darabkásat meg nem szeressem.

Minden esetre ha a Baltikumban vagy egyéb posztszovjet térségben jártok bár elsőre furcsa lesz, de ugyanúgy lehet kapni a túrórudi szovjet változatát, illetve annak iterációit. Tapasztalat alapján a litván mellett a fehérorosz szokott a legjobb lenni, de oroszoknál is lehet jókat kifogni. Mivel nem annyira szeretem a rögösebb túrót nekem a szovjet jobban bejön, de ez megint inkább egyéni ízlés kérdése
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and zeal

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Amit még érdemes megkóstolni az az eredeti szovjet recept alapján készülő litván Magija, néhanapján a Spar-Auchan-Tesco háromszögben lehet kapni belőle. Illetve esetleg itt Pesten valamelyik Grobyban, csak az is lassan már fehér holló lesz. A magyar verzióhoz képest sokkalta krémesebb és habosabb benne a túró plusz henger helyett inkább rövidebb, tömzsibb tégla alakban készül. Ízek szerint a karamellás, mákos, vaníliás, kókuszos, áfonyás mind nagyon jó, a csokis nekem kissé tömören geil, a zselés darabkásat meg nem szeressem.

Minden esetre ha a Baltikumban vagy egyéb posztszovjet térségben jártok bár elsőre furcsa lesz, de ugyanúgy lehet kapni a túrórudi szovjet változatát, illetve annak iterációit. Tapasztalat alapján a litván mellett a fehérorosz szokott a legjobb lenni, de oroszoknál is lehet jókat kifogni. Mivel nem annyira szeretem a rögösebb túrót nekem a szovjet jobban bejön, de ez megint inkább egyéni ízlés kérdése
Nekem pont a darabossága miatt ízlik a pöttyös.
Nameg hát a gyerekkoromban is ez volt és szerencsére az íze nem változott :)
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 891
56 738
113
Krumplipaprikás: :p
Van valaki, aki rak bele pár csepp ecetet? Most olvastam erről a Der Standardban, azért kérdem, mert nekem ez új.
Aki tud németül: “Die Suche nach dem perfekt én Erdäpfelgulasch”.
Jó cikk, statisztikàkkal alátámasztva.Érdemes elolvasni. :)
Nekem kedvencem a Jani féle krumplipaprikás a streetkitchen.hu oldalról.
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 619
11 294
113
Krumplipaprikás: :p
Van valaki, aki rak bele pár csepp ecetet? Most olvastam erről a Der Standardban, azért kérdem, mert nekem ez új.
Aki tud németül: “Die Suche nach dem perfekt én Erdäpfelgulasch”.
Jó cikk, statisztikàkkal alátámasztva.Érdemes elolvasni. :)
Nekem kedvencem a Jani féle krumplipaprikás a streetkitchen.hu oldalról.
Láttam már sok furcsaságot, de paprikás krumplit ecettel még nem... :)

Apa szakács és ha erre rákérdeznék, tuti kitérne a hitéből. :D