[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ember

Well-Known Member
2022. április 21.
945
8 121
93
Szerintem meg inkább neked kellene elszégyelned magad az agysérültezés után, ahhoz képest amilyen személyeskedést abban a hozzászólásodban lefolytattál még visszafogott is voltam, úgyhogy abszolút hidegen hagy ez a műhiszti amit itt előadsz Emese miatt.Ami pedig az USA-t illeti semmit sem tagadnék le mint ahogy nem is tettem nem értem miért akarsz ilyen valótlan dolgot állítani.Világosan ott van minden az ominózus hozzászólásaimban, bárki elolvashatja.

Felhívnám a figyelmedet a hozzászólásomban szereplő "eltérő mértékben" és az "Ukrán hadszintértől függetlenül" kifejezésekre

Először is tényleg tisztázhatnád amit írtál az amerikai engedélyről a kercsi híd megtámadására és hogy tudatában vannak az amcsik, hogy azt Oroszország a területe elleni támadásnak venne. Úgy érted, amerikai szándék a konfliktus eszkalálása, vagy nem?
Másodszor Emese álmát tényleg nem fair a Pogánnyal való nézeteltérésed kapcsán kifigurázni, sem összemosni az ál-ezoterikus bolondságokkal. Hősöket valóban "gyárt" mindkét oldal, azonban szerintem a különbség, hogy a nyugat sokkal inkább fikciókra épít (Kijev szelleme, Kígyó-sziget hősi halottai, meg most az "Első" pl) míg az oroszok a megtörtént eseményeket és valós embereket magasztalják fel propaganda célból.

Egyébként mit szólsz az újabb orosz csapatösszevonáshoz, úgy tűnik döntő rohamra készülnek még ősz előtt, nagy számban szállítják a régi technikát is a határra. És úgy tűnik a nyugat is elengedte Zelenszkij kezét, de legalábbis rendkívül megosztott a kérdésben. BoJo távozásával már nem is maradt senki aki teljes mellszélességgel támogatná.
 

mindenen kívül

Well-Known Member
2019. szeptember 18.
6 482
18 452
113
Segítek értelmezni a leírtakat, Ő tulajdonképpen az alapvető tiszteletet nem adta meg neked azzal, hogy kiemelte, hogy ékezet nélkül pazarolja rád a karaktereket. Amíg te a magyarságodat bizonygattad, ezen értelmezés olyan messze volt tőled mint az a bizonyos Makó Jeruzsálemtől. Szomorú, hogy itt kell egy magát magyarnak bizonygatónak ilyen alap dolgokat elmagyarázni....

Akkor segítek én neked, mert nem tudod miről és miért irkálsz.

Elég egyszerűen látod a világot. A sértő stílusának oka a felsőbbrendű egocentrikus gondolkodása:

  • Tudja, hogy igazam van, megcáfolni nem tud. Ez dühíti.
  • Dühében sértegetni próbál, amivel a "műveletlen néprétegek" szintjére vinné a kommunikációt. Ez a stílus itt népszerű, így úgy tűnik, hogy valami értelmeset válaszolt, sok elismerést begyűjtött.... A műveletlen néprétegek képviselőitől.... :D

Ezen stílus képviselői szeretik meghatározni ki a magyar, ki nem. Itt is. Volt, hogy én is le mentem erre a szintre.
Néha a tükör segít szembenézni nekik önmagukkal. Ha felismerik a tükröt. Ha nem, akkor butaságokat írsz másoknak. Mert segíteni akarsz.
;)
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 595
47 907
113
De ha olyan jó, kérhettük volna felvételünket, ahogy a többi tagköztársaság is "kérte".
Meg is lehetne fordítani a kérdést: miért nem élünk a német birodalom vagy az USA határain belül. Azon egyszerű oknál fogva, mert sem eredetet, sem történelmet tekintve nem vagyunk azonosak vagy rokonok velük.
 
W

Wilson

Guest
gazán jogszerű volt, hiszen az eggyel-kettővel azelőtti hozzászólásodat tagadtad előtte, te magad és mindenki visszanézheti, itt van a fórumon, majd igazán sértőnek érzed baszdmeg? Valósághajlításból jeles lenne, ha sikerült volna, majd egyből a megszokott belpesti tévképzetet tudtad csak a nickemhez kötni, gyorsan személyt támadni, magyarságot támadni, összemosni, de nem egy koszlott már rég megbukott propagandista ügynök vagy, dehogy. Csak muszáj volt pont ezt annyira sértő volt, hogy rámutattam arra egy kis ironikus humorral, hogy hazudsz, azonnal, ott és azonnal! Köpedelem.
Itt vannak a hozzászólások mit is tagadtam le?Igen annak érzem sértőnek, és én nem személyeskedek mínősítgetek senkit sem direktbe, de ha valaki megtalál mint ahogy most te is annak hasonló stílusban fogok válaszolni.

De nem amerikai érdekekért áldozzák be az ukránokat a khm, vezetőik, hanem a hazájukat védik a gonosszal szemben..., ugye Wilson?

o_O

Miről is beszélsz? Azok a Harpoonok amerikai gyártású fegyverek, ugye emlékszel még, hogy milyen feltételekkel adták oda a Himarsokat az ukriknak az amcsik?

Akik aztán engedélyt adnak. :D

Na akkor fussunk neki még egyszer, bármit is mondanak az ukrik illetve az amerikai diplomácia az amerikai vezetés tökéletesen tisztában van azzal az egyszerű ténnyel,hogy a Krím már Oroszország része és nagy valószínűséggel Putyin egy a Kercsi híd elleni támadást Oroszország területe elleni támadásként fogja elkönyvelni.

Há'de ott se vótunk bíróú úr! :D Miután leírod, hogy engedélyt kaptak Washingtontól. :D


Hogy egy klasszikust idézzek "what"?....:)

Jajj, ne haragudj, megfeledkeztem az agysérülésedből fakadó részleges amnéziádról. :D

Nocsak nocsak, nem is tudtam,hogy neurológus szakorvos vagy nagy gyakorlattal és elvégezted a Gyurcsók féle távdiagnosztikai és távgyógyítási gyémánt fokozatú szívcsakra mesterképzést is a Szittya Magyarok Szabadegyetem Dobogókőre kihelyezett Emese álma nevű "intézetében" .......:D

Pökhendi tiszteletlenséggel viseltetsz Emesével szemben. A többi degradálni igyekvő részt megszoktuk a hazai ugyanolyan állampolgárok közbeszédéből a belvárosban, hiszen ami magyar, csak rossz lehet, ha már mindenféle hazug történelmi-ezoterikus katyvaszba sodortátok a jónép egy részét. De Emesét belekeverni, az már a bankárkaszt humorának legalja. Ezzel a rövid szöveggel leírtad magad előttem, ténylegesen, mert ez minden ami külső és aljas a magyarsággal szemben. És mindezt azért, mert leírtál egy elég egyértelmű mondatot, amit amúgy mindenki tud, hogy az usa kotorászik a zavarosban és tolja a háborút a dominanciája miatt, de mégis letagadnád a mondatodat és mivel ott van leírva, inkább egy humoros ellenlépéssel szeretted volna elkenni, csak sajnos a neurológus szakorvos után hirtelen elveszik a vicc. Nem mintha Gyurcsók imádója lennék, nem mintha Dobogókőre járnék fátkat ölelgetni, de te azért ebbe az irányba víve az idegen lenézésedet, rárúgtál Emesére is. Szégyelld magad, hiszen úgy adsz elő itt magyar aggódást, hogy közben messze idegenebb tőled minden magyar, mint a faölelgető-gyurcsókista félrevezetettektől.

Szerintem meg inkább neked kellene elszégyelned magad az agysérültezés után, ahhoz képest amilyen személyeskedést abban a hozzászólásodban lefolytattál még visszafogott is voltam, úgyhogy abszolút hidegen hagy ez a műhiszti amit itt előadsz Emese miatt.Ami pedig az USA-t illeti semmit sem tagadnék le mint ahogy nem is tettem nem értem miért akarsz ilyen valótlan dolgot állítani.Világosan ott van minden az ominózus hozzászólásaimban, bárki elolvashatja.



Igazi szép munka. Az összes vs. nulla az valóban eltérő mérték. :D Az összes hadszíntéren nagyon fontos az ukrán topikban. :D Szánalmas.
 
  • Tetszik
Reactions: mindenen kívül

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 386
67 525
113
Itt vannak a hozzászólások mit is tagadtam le?Igen annak érzem sértőnek, és én nem személyeskedek mínősítgetek senkit sem direktbe, de ha valaki megtalál mint ahogy most te is annak hasonló stílusban fogok válaszolni.
Egyszerűen hihetetlen vagy! Vagy nem tévedtem az agysérüléseddel kapcsolatban, vagy előadtál egy gátlástalan újabb előadást ugyanabban a témában. Vélhető, hogy az általad beidézett első mondatomat csak úgy a levegőbe mondtam igaz? :D Te nyomorult.
Mint írtam tök mindegy, hogy én vagy bárki ebben az országban mit gondol erről, vagy hogy mennyire ítéli el,mivel az,hogy megtámadják-e az ukrik a Kercsi hidat most már csak ukrán vezetésen múlik ,miután megkapták a Kercsi híd megtámadására az engedélyt Washingtonból...
Ugye-ugye, valahonnan elindult ez az egész, csak wilsonunk szelektív memóriával bír. Valamitől. Hmm, mitől is lehet? Az agysérülés a pozitívabb magyarázat. A másik elég alja.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Mondjuk attól Nyugat-Európa legalább gatyába rázódott, és elért egy olyan életszínvonalat, amit a KGST-tagok a szovjet gazdasági modell alkalmazásával, csak szerettek volna. Már Széchenyi is felismerte a hitel gazdaságélénkítő szerepét, és ennek hiányának következményeit.
Széchenyi felismerte mi meg beledöglöttünk a '90-es évek elején (OTP lakás hitelkamat 3% fixről 30%+ változóra) meg 2008-napjainkig (a deviza alapú hitelnek csúfolt echte banki csalásba) . Hitel olyan mint a só , kell és szükséges de csak odafigyeléssel kis mértékig ugyanis ha több mint ami kéne akkor ehetetlen a főzt !
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
1 994
16 177
113
Miről is beszélsz? Azok a Harpoonok amerikai gyártású fegyverek, ugye emlékszel még, hogy milyen feltételekkel adták oda a Himarsokat az ukriknak az amcsik?
Segítek, Wilson.

Ha a beszélgetésetek előzményét is visszanézed, akkor Ő erre írta válaszul:
",miután megkapták a Kercsi híd megtámadására az engedélyt Washingtonból..."

Ne legyen már ilyen gépies a gondolkodásod, használd az eddig elolvasott (eltárolt) anyagokat is..
 
W

Wilson

Guest
Először is tényleg tisztázhatnád amit írtál az amerikai engedélyről a kercsi híd megtámadására és hogy tudatában vannak az amcsik, hogy azt Oroszország a területe elleni támadásnak venne. Úgy érted, amerikai szándék a konfliktus eszkalálása, vagy nem?
Másodszor Emese álmát tényleg nem fair a Pogánnyal való nézeteltérésed kapcsán kifigurázni, sem összemosni az ál-ezoterikus bolondságokkal. Hősöket valóban "gyárt" mindkét oldal, azonban szerintem a különbség, hogy a nyugat sokkal inkább fikciókra épít (Kijev szelleme, Kígyó-sziget hősi halottai, meg most az "Első" pl) míg az oroszok a megtörtént eseményeket és valós embereket magasztalják fel propaganda célból.

Egyébként mit szólsz az újabb orosz csapatösszevonáshoz, úgy tűnik döntő rohamra készülnek még ősz előtt, nagy számban szállítják a régi technikát is a határra. És úgy tűnik a nyugat is elengedte Zelenszkij kezét, de legalábbis rendkívül megosztott a kérdésben. BoJo távozásával már nem is maradt senki aki teljes mellszélességgel támogatná.
Én egy konkrét dologról beszéltem még pedig az amerikai gyártású Harpoon rakéták a Kercsi híd elleni bevetésének az engedélyezéséről, míg @Pogány ezt a dolgot arra hegyezte ki,hogy :

"De nem amerikai érdekekért áldozzák be az ukránokat a khm, vezetőik, hanem a hazájukat védik a gonosszal szemben..., ugye Wilson?"

Fentebb beraktam az egész diskurzust el lehet olvasni...

Miért ez szerinted fair?

"Jajj, ne haragudj, megfeledkeztem az agysérülésedből fakadó részleges amnéziádról."

Fentebb leírtam én nem személyeskedem senkivel sem direktben, de ha valaki megtalál annak én is hasonló stílusban fogok válaszolni.

Majd kiderül mire jutnak az oroszok Donbaszban,de áprilisban azt írtam,hogy az oroszoknak illene behúzni a Donbaszt, ami pedig a nyugatot illeti, szerintem az ukránok támogatásának a kérdésében nem oszt nem szoroz Boris távozása , amíg az USA önti a pénzt és a fegyvereket Ukrajnában addig az új angol miniszterelnök is kiszolgálja az USA érdekeit Ukrajnában.


Egyszerűen hihetetlen vagy! Vagy nem tévedtem az agysérüléseddel kapcsolatban, vagy előadtál egy gátlástalan újabb előadás ugyanabban a témában. Vélhető, hogy az általad beidézett első mondatomat csak úgy a levegőbe mondtam igaz? :D Te nyomorult.
Én vagyok hihetetlen? Te el vagy tévedve a beszélgetésünkben itt utaltam rá (lásd alább).A nyomorult pedig téged minősít, azt gondoltam ennél azért intelligensebb vagy, de úgy látszik veled kapcsolatban is tévedtem.

Miről is beszélsz? Azok a Harpoonok amerikai gyártású fegyverek, ugye emlékszel még, hogy milyen feltételekkel adták oda a Himarsokat az ukriknak az amcsik?

Ugye-ugye, valahonnan elindult ez az egész, csak wilsonunk szelektív memóriával bír. Valamitől. Hmm, mitől is lehet? Az agysérülés a pozitívabb magyarázat. A másik elég alja.
Lásd eggyel feljebb, és ha már legalja, te az alább látható hozzászólásomból..

Mint írtam tök mindegy, hogy én vagy bárki ebben az országban mit gondol erről, vagy hogy mennyire ítéli el,mivel az,hogy megtámadják-e az ukrik a Kercsi hidat most már csak ukrán vezetésen múlik ,miután megkapták a Kercsi híd megtámadására az engedélyt Washingtonból...
Kiemelted a következő részt..

",miután megkapták a Kercsi híd megtámadására az engedélyt Washingtonból..."

És az alábbi hozzászólást írtad

De nem amerikai érdekekért áldozzák be az ukránokat a khm, vezetőik, hanem a hazájukat védik a gonosszal szemben..., ugye Wilson?

o_O

Na akkor hogy is van ez, mivel én az engedélyt a Haarpon rakéták Kercsi híd elleni bevetésével kapcsolatban írtam, te pedig a fentebb látható hozzászólásban egy teljesen másik irányba akartad elvinni a dolgot, nem véletlenül írtam a következő hozzászólást

Hogy egy klasszikust idézzek "what"?....:)

Úgyhogy felőlem játszhatod itt a sértődött felet, de te voltál az aki provokatívan személyeskedve lépett fel velem szembe, hogy utána amikor hasonló stílusú választ kaptál tőlem, megsértődve tovább személyeskedj és valótlanságokat állíts....

egítek, Wilson.

Ha a beszélgetésetek előzményét is visszanézed, akkor Ő erre írta válaszul:
",miután megkapták a Kercsi híd megtámadására az engedélyt Washingtonból..."

Ne legyen már ilyen gépies a gondolkodásod, használd az eddig elolvasott (eltárolt) anyagokat is..
Lásd feljebb
 
  • Vicces
Reactions: Pogány

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 051
82 509
113
Az ukrán Biztonsági Tanács alkalmazottai és a "Cunami" nemzeti zászlóalj fegyveresei megérkeztek Nyikolajevbe, hogy büntető razziákat hajtsanak végre a kijevi rezsimmel elégedetlenek és az oroszbarát állampolgárok ellen. Ezt Mihail Mizincev jelentette be, az Orosz Nemzeti Védelmi Ellenőrzési Központ vezetője.

„A nyugati kurátorok utasítására az ukrán hatóságok parancsot adtak ki büntető razziák végrehajtására Nikolaevben. Ennek érdekében az SBU tisztjei és a „Cunami” nacionalista zászlóalj legfeljebb 500 fegyverese Kijevből, Odesszából és Lvovból érkezett, akiket speciálisan az ilyen megfélemlítési cselekmények végrehajtására képeztek ki.
- mondta.
A tábornok felhívta a figyelmet a kijevi rezsim sajátos cinizmusára, amely kész feláldozni saját civileit a bűnös célok elérése érdekében. Teljesen megismétlik azokat a módszereket, amelyeket a nácik használtak a megszállt területeken a Nagy Honvédő Háború idején – tette hozzá Mizincev.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 386
67 525
113
Én egy konkrét dologról beszéltem még pedig az amerikai gyártású Harpoon rakéták a Kercsi híd elleni bevetésének az engedélyezéséről, míg @Pogány ezt a dolgot arra hegyezte ki,hogy :

"De nem amerikai érdekekért áldozzák be az ukránokat a khm, vezetőik, hanem a hazájukat védik a gonosszal szemben..., ugye Wilson?"

Fentebb beraktam az egész diskurzust el lehet olvasni...

Miért ez szerinted fair?

"Jajj, ne haragudj, megfeledkeztem az agysérülésedből fakadó részleges amnéziádról."

Fentebb leírtam én nem személyeskedem senkivel sem direktben, de ha valaki megtalál annak én is hasonló stílusban fogok válaszolni.

Majd kiderül mire jutnak az oroszok Donbaszban,de áprilisban azt írtam,hogy az oroszoknak illene behúzni a Donbaszt, ami pedig a nyugatot illeti, szerintem az ukránok támogatásának a kérdésében nem oszt nem szoroz Boris távozása , amíg az USA önti a pénzt és a fegyvereket Ukrajnában addig az új angol miniszterelnök is kiszolgálja az USA érdekeit Ukrajnában.



Én vagyok hihetetlen? Te el vagy tévedve a beszélgetésünkben itt utaltam rá (lásd alább).A nyomorult pedig téged minősít, azt gondoltam ennél azért intelligensebb vagy, de úgy látszik veled kapcsolatban is tévedtem.




Lásd eggyel feljebb, és ha már legalja, te az alább látható hozzászólásomból..


Kiemelted a következő részt..

",miután megkapták a Kercsi híd megtámadására az engedélyt Washingtonból..."

És az alábbi hozzászólást írtad



Na akkor hogy is van ez, mivel én az engedélyt a Haarpon rakéták Kercsi híd elleni bevetésével kapcsolatban írtam, te pedig a fentebb látható hozzászólásban egy teljesen másik irányba akartad elvinni a dolgot, nem véletlenül írtam a következő hozzászólást



Úgyhogy felőlem játszhatod itt a sértődött felet, de te voltál az aki provokatívan személyeskedve lépett fel velem szembe, hogy utána amikor hasonló stílusú választ kaptál tőlem, megsértődve tovább személyeskedj és valótlanságokat állíts....


Lásd feljebb
Vicceske vagy. Nagyon kis vicceske. Hiszen annak, hogy az egyesült államok kormánya engedélyezi(!!!!) egy általa szállított fegyverrel egy olyan objektum rombolását amiről mindenki tudja, hogy az egy vörös posztó és további eszkalációt von maga után és a megtámadásának nincs semmilyen egyéb értelme mint az eszkaláció, az nem is kapcsolódik ahhoz, hogy Washington engedélye az ukránoknak erre (is) az az amerikai eszkaláció kiszolgálása, ez tutira ukrán érdekként felfogható.

Alig azonnal, majd a szócsatánk után a mindent is bizonygató álsértett baromságoddal még egyszer felejtetted ezt ki, tehát a
Elvileg indoktalanul sértődtél meg hiszen ugye a semmire reagáltam nem?

És tolod a jájj, há bántanak dolgot, má megin' valamié bántanak, há semmiccse csináltam bíró úr!

Szóval letagadtagadtad kapásbol majd még egyszer az egész alapját, majd eljátszottad, hogy alaptalanul minősítelek, pedig a himarsos védőbeszéded amivel azonnal fedni próbáltad a dolgot, még az is egy ótvar hazugság, mert volt a hangzatos nem lőhetnek át a határon faszság, persze azonnal átlőttek vele, úgyhogy most négyszeres hatótávolságú rakétákat küldenek nekik. Ez az ukránok érdeke akikért nagyon aggódsz, ámerika ott se vót.

Az meg, hogy rajtad kívül más is értelmezi a dolgokat, esetleg ezeket a saját kapcsolódó gondolatait az atlantista eszkaláló propiddal szemben ki is meri fejezni, borzasztóan sajnálom(dehogy :D ) de a valóság meg a fórum része. Szarok a mismásolásra, hogy te nem úgy értetted igazából és mivel te nem úgy értetted a saját egyértelmű mondatodat B+, akkor nehogy masnak kapcsolódó véleménye merjen születni mer akkor tagadnid kell, meg valóságtorzító spirálba keveredni és felhaborodni, de úgyis beszopod mert itt írunk.
 

tong djagbu

Well-Known Member
2019. november 9.
2 941
19 447
113
Az ukri 25. deszant roham dandár páncélososzlopa(BMD-2, BTR-D) Bahmutban

IMG-20220709-155104-974.jpg

IMG-20220709-155058-741.jpg

IMG-20220709-155054-166.jpg
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 584
24 846
113
Akkor segítek én neked, mert nem tudod miről és miért irkálsz.

Elég egyszerűen látod a világot. A sértő stílusának oka a felsőbbrendű egocentrikus gondolkodása:

  • Tudja, hogy igazam van, megcáfolni nem tud. Ez dühíti.
  • Dühében sértegetni próbál, amivel a "műveletlen néprétegek" szintjére vinné a kommunikációt. Ez a stílus itt népszerű, így úgy tűnik, hogy valami értelmeset válaszolt, sok elismerést begyűjtött.... A műveletlen néprétegek képviselőitől.... :D

Ezen stílus képviselői szeretik meghatározni ki a magyar, ki nem. Itt is. Volt, hogy én is le mentem erre a szintre.
Néha a tükör segít szembenézni nekik önmagukkal. Ha felismerik a tükröt. Ha nem, akkor butaságokat írsz másoknak. Mert segíteni akarsz.
;)
Nem akarlak megbántani, de neked tényleg súlyos szövegértelmezési problémád van.
 
W

Wilson

Guest
Vicceske vagy. Nagyon kis vicceske. Hiszen annak, hogy az egyesült államok kormánya engedélyezi(!!!!) egy általa szállított fegyverrel egy olyan objektum rombolását amiről mindenki tudja, hogy az egy vörös posztó és további eszkalációt von maga után és a megtámadásának nincs semmilyen egyéb értelme mint az eszkaláció, az nem is kapcsolódik ahhoz, hogy Washington engedélye az ukránoknak erre (is) az az amerikai eszkaláció kiszolgálása, ez tutira ukrán érdekként felfogható.

Alig azonnal, majd a szócsatánk után a mindent is bizonygató álsértett baromságoddal még egyszer felejtetted ezt ki, tehát a
Elvileg indoktalanul sértődtél meg hiszen ugye a semmire reagáltam nem?

És tolod a jájj, há bántanak dolgot, má megin' valamié bántanak, há semmiccse csináltam bíró úr!

Szóval letagadtagadtad kapásbol majd még egyszer az egész alapját, majd eljátszottad, hogy alaptalanul minősítelek, pedig a himarsos védőbeszéded amivel azonnal fedni próbáltad a dolgot, még az is egy ótvar hazugság, mert volt a hangzatos nem lőhetnek át a határon faszság, persze azonnal átlőttek vele, úgyhogy most négyszeres hatótávolságú rakétákat küldenek nekik. Ez az ukránok érdeke akikért nagyon aggódsz, ámerika ott se vót.

Az meg, hogy rajtad kívül más is értelmezi a dolgokat, esetleg ezeket a saját kapcsolódó gondolatait az atlantista eszkaláló propiddal szemben ki is meri fejezni, borzasztóan sajnálom(dehogy :D ) de a valóság meg a fórum része. Szarok a mismásolásra, hogy te nem úgy értetted igazából és mivel te nem úgy értetted a saját egyértelmű mondatodat B+, akkor nehogy masnak kapcsolódó véleménye merjen születni mer akkor tagadnid kell, meg valóságtorzító spirálba keveredni és felhaborodni, de úgyis beszopod mert itt írunk.
No no én egy konkrét dologgal kapcsolatban írtam az amerikai engedélyt még pedig a Harpoon rakéták Kercsi híd elleni bevetésével kapcsolatban, amit te egyből el akartál vinni egy másik irányba amire én nem voltam vevő és egyből jött tőled a személyeskedés és amikor hasonló stílusú választ kaptál egyből megsértődtél, csak meg kell nézni ezen hozzászólásod hangvételét is, Ami pedig a Himarsos "védőbeszédemet" illeti azt az amerikai engedélyre példaként mondtam, a Harpoonok bevetésével kapcsolatban, nem gondoltam,hogy ezt ennyire részletesen kifejtve le kell írni neked, mivel úgy gondoltam, hogy egyből megérted.

És felőlem olyan véleményednek adsz hangot amilyennek csak akarsz ,egy szóval sem mondtam,hogy ne tedd és egy szóval sem minősítettem,úgyhogy ne állíts valótlanságot velem kapcsolatban,

Az,hogy neked tele van a tököd az USA-l az ukrajnai háborúban játszott szerepével az a te dolgod,ahogy az is ,hogy ennek ezen a fórumon hangot adsz , de ha már úgy érzed, hogy ezzel kapcsolatban engem megszólítasz akkor törekedj légy szíves arra ,hogy az én mondanivalómat ne ferdítsd el és ne minősítgets vagy személyeskedj velem szemben,viszont ha ezt megléped akkor ne csodálkozz a válaszreakciómon.
 

SenkiFia

Well-Known Member
2022. április 4.
1 440
12 396
113
Az ukrajnai konfliktus megosztottságot okozott az amerikai társadalomban.
Legalábbis az amerikaiak egy része ellenzi, hogy Kijevnek segítsenek - írja a Külügyi Rendőrség.
Sokan a NATO kelet-európai terjeszkedésében látják a konfliktus okát.
A Kijevnek szánt milliárdos részletekre is egyértelmű a reakció: "jobb lenne, ha a saját problémáik megoldására költenék".
"Oroszország szövetségesekre talált az Egyesült Államokban. A Republikánus Párt számos tagja nyíltan Moszkva mellé állt" - írják a szerzők.