[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

vadani

Member
2014. május 3.
417
0
16
<blockquote rel="vadani">Boki vagy valaki!
Összeszedné valaki nekem, hogy miért nyílik a valóság és a fikció közt ekkora a különbség a nyugati és lázadói oldal sajtója között? Mert ez már az eddigiekhez képest is a döbbenetes szintet hozza.

Másik tudható, hogy a katlanokból milyen és mekkora mennyiségű fegyverzet várható? Bárkinek erről bármi infója esetleg?
Nekem úgy tünik, hogy a nyugi sajtó, az Origótól a CNNig, pofátlanul hazudik. Teljesen alaptalan hírekkel tömik a népet. Amikor 3-4 nap késéssel kiderül a nyilvánvaló igazság, az már nem érdekel senkit. Rasmussen meg továbbra is simán hivatkozik a már a főnökei által is cáfolt kacsa hírekre.
Ilyeneket utoljára a béketáborban olvastam, 82ben. Ti., hogy a szírek a Béka völgyben lelőttek 45 izraeli repülőt. ( TASSz jelenti.)
Különben az oroszok általában ugyanígy hazudnak, csak azokat Boki nem gyűjti ide. Mondjuk pont e topikban nem kell sokat kamuzniuk, de a TVbemondó nőjük nem véletlenül mondott fel élő adásban.
</blockquote>

Csak egyszerűen rácsodálkozom, hogy hiába az internet a haladás stb. De ugyanott toporgunk mint 50 éve, etetik velünk a sz..... és hámozd ki az igazságot magadnak.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Ja, még ide: Egészen mostanáig, az azovi előretörésig az orosz hadsereg szerintem nem harcolt ukrajnában. Most azonban igen. Az itt megjelenő rossz (hamis) térképekkel ellentétben a mariupoli hadművelet teljesen független a donbaszi harcoktól. A két terület köze az ukránoké. Nincs átjárás közöttük. Itt az orosz hadsereg előtt fügefalevélként van pár dombi. (Gondolm én, innen a fotelból.)
 

vadani

Member
2014. május 3.
417
0
16
Ja, még ide: Egészen mostanáig, az azovi előretörésig az orosz hadsereg szerintem nem harcolt ukrajnában. Most azonban igen. Az itt megjelenő rossz (hamis) térképekkel ellentétben a mariupoli hadművelet teljesen független a donbaszi harcoktól. A két terület köze az ukránoké. Nincs átjárás közöttük. Itt az orosz hadsereg előtt fügefalevélként van pár dombi. (Gondolm én, innen a fotelból.)

Szerintem még mindig túl van hangsúlyozva az orosz részvétel, amúgy Uspenka irányából törtek le dél felé. Szóval nem az oroszhatáron át a semmiből érkeztek. De az ukrán sereg állapotát látva lehet, hogy rövidre kéne fogni a dologot átdobni csendben 10 ezer oroszt bevenni velük Harkovot meg Mauripolt és összeomlik magától Ukrajna.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
<blockquote rel="gacsat"> Hadgyakorlatok előtt mindenkinek meg kellett írni az utolsó levelét, és a rohambilije bélésébe tenni. Nekem is, bár árva gyerek lévén, nem nagyon volt hova címeznem.
Hadgyakorlat=békeidő. Sajnos azt kell mondanom, hogy közönséges és aljas szívatás áldozatai lettetek: adott esetben a hullátok sem kerülne elő, nem hogy a papírra vetett utolsó soraitok a sisakból: a búcsúlevélnek nem ott van a helye valójában.</blockquote>

Nekem mondod vaze? Az egész hadseregben ez volt a rendszer. A halottak szülei meg tényleg megkapták a levelet. Bár a barátom apja 1970ben sisakostul tünt el. Nem rég nyugdíjazták ezredesként. Amikor eltünt a tiszai jeges árban főhadnagy volt. A felesége ma is kapja a nyugdíját.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
boki: Igen, T-72BM (és nem B(M) ) volt írva a kép forrásnál megnevezésnek. Ki is alakult ott egy vita, hogy akkor mi is lehet ez igazából, mert a T-72B(M) -en van infravető: (Bár ott is úgy írták, hogy T-72B mod. 1989 más néven T-72BM.)
attachment.php


Valamelyik nap meg én mondtam rá egy videóban, hogy gyanúsan T-72B3 -nak néz ki, de ugye nem az volt. ;)
A B3 -as:
attachment.php


Na de mi lehet ez a két fehér csíkos, milicisták által elfogott gép:
attachment.php
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<blockquote rel="gacsat">

<blockquote rel="vadani">Boki vagy valaki!
Összeszedné valaki nekem, hogy miért nyílik a valóság és a fikció közt ekkora a különbség a nyugati és lázadói oldal sajtója között? Mert ez már az eddigiekhez képest is a döbbenetes szintet hozza.

Másik tudható, hogy a katlanokból milyen és mekkora mennyiségű fegyverzet várható? Bárkinek erről bármi infója esetleg?
Nekem úgy tünik, hogy a nyugi sajtó, az Origótól a CNNig, pofátlanul hazudik. Teljesen alaptalan hírekkel tömik a népet. Amikor 3-4 nap késéssel kiderül a nyilvánvaló igazság, az már nem érdekel senkit. Rasmussen meg továbbra is simán hivatkozik a már a főnökei által is cáfolt kacsa hírekre.
Ilyeneket utoljára a béketáborban olvastam, 82ben. Ti., hogy a szírek a Béka völgyben lelőttek 45 izraeli repülőt. ( TASSz jelenti.)
Különben az oroszok általában ugyanígy hazudnak, csak azokat Boki nem gyűjti ide. Mondjuk pont e topikban nem kell sokat kamuzniuk, de a TVbemondó nőjük nem véletlenül mondott fel élő adásban.
</blockquote>

Csak egyszerűen rácsodálkozom, hogy hiába az internet a haladás stb. De ugyanott toporgunk mint 50 éve, etetik velünk a sz..... és hámozd ki az igazságot magadnak. </blockquote>

Miért, őszintén, mit vártál??!! Attól hogy internet, ugyanazok ugyanúgy hazudhatnak, mint a TV-ben és az írott sajtóban, sose lesz olyan, hogy aki hazudik, annak a szövege csak pirossal, aki igazat ír, azé meg csak zölddel fog nekünk megjelenni! Gondolkozni viszont régen se volt tilos (legfeljebb elmondani az eredményt), ma meg méginkább ajánlatos. Segítséget kérni és információt szerezni több oldalról ma egyszerűbb, de ugyanúgy nekünk kell megemészteni.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
<blockquote rel="gacsat">

<blockquote rel="vadani">Boki vagy valaki!
Összeszedné valaki nekem, hogy miért nyílik a valóság és a fikció közt ekkora a különbség a nyugati és lázadói oldal sajtója között? Mert ez már az eddigiekhez képest is a döbbenetes szintet hozza.

Másik tudható, hogy a katlanokból milyen és mekkora mennyiségű fegyverzet várható? Bárkinek erről bármi infója esetleg?
Nekem úgy tünik, hogy a nyugi sajtó, az Origótól a CNNig, pofátlanul hazudik. Teljesen alaptalan hírekkel tömik a népet. Amikor 3-4 nap késéssel kiderül a nyilvánvaló igazság, az már nem érdekel senkit. Rasmussen meg továbbra is simán hivatkozik a már a főnökei által is cáfolt kacsa hírekre.
Ilyeneket utoljára a béketáborban olvastam, 82ben. Ti., hogy a szírek a Béka völgyben lelőttek 45 izraeli repülőt. ( TASSz jelenti.)
Különben az oroszok általában ugyanígy hazudnak, csak azokat Boki nem gyűjti ide. Mondjuk pont e topikban nem kell sokat kamuzniuk, de a TVbemondó nőjük nem véletlenül mondott fel élő adásban.
</blockquote>

Hogy miért mondott le arrol már volt hír,..... a republikánusok fizettek neki, hogy ezt tegye.</blockquote>
Tudom, meg az ürgebőrbe kötött fémtokokat is megkapta a békaemberektől.
 

vadani

Member
2014. május 3.
417
0
16
<blockquote rel="vadani"><blockquote rel="gacsat">

<blockquote rel="vadani">Boki vagy valaki!
Összeszedné valaki nekem, hogy miért nyílik a valóság és a fikció közt ekkora a különbség a nyugati és lázadói oldal sajtója között? Mert ez már az eddigiekhez képest is a döbbenetes szintet hozza.

Másik tudható, hogy a katlanokból milyen és mekkora mennyiségű fegyverzet várható? Bárkinek erről bármi infója esetleg?
Nekem úgy tünik, hogy a nyugi sajtó, az Origótól a CNNig, pofátlanul hazudik. Teljesen alaptalan hírekkel tömik a népet. Amikor 3-4 nap késéssel kiderül a nyilvánvaló igazság, az már nem érdekel senkit. Rasmussen meg továbbra is simán hivatkozik a már a főnökei által is cáfolt kacsa hírekre.
Ilyeneket utoljára a béketáborban olvastam, 82ben. Ti., hogy a szírek a Béka völgyben lelőttek 45 izraeli repülőt. ( TASSz jelenti.)
Különben az oroszok általában ugyanígy hazudnak, csak azokat Boki nem gyűjti ide. Mondjuk pont e topikban nem kell sokat kamuzniuk, de a TVbemondó nőjük nem véletlenül mondott fel élő adásban.
</blockquote>

Csak egyszerűen rácsodálkozom, hogy hiába az internet a haladás stb. De ugyanott toporgunk mint 50 éve, etetik velünk a sz..... és hámozd ki az igazságot magadnak. </blockquote>

Miért, őszintén, mit vártál??!! Attól hogy internet, ugyanazok ugyanúgy hazudhatnak, mint a TV-ben és az írott sajtóban, sose lesz olyan, hogy aki hazudik, annak a szövege csak pirossal, aki igazat ír, azé meg csak zölddel fog nekünk megjelenni! Gondolkozni viszont régen se volt tilos (legfeljebb elmondani az eredményt), ma meg méginkább ajánlatos. Segítséget kérni és információt szerezni több oldalról ma egyszerűbb, de ugyanúgy nekünk kell megemészteni.</blockquote>

A kamerás mobilok korában azért többet vártam. Ez az oroszokat lefilmezni senki sem tudja..... effektus. Vagy ma is próbálsz híreket összeszedni de máig nagyon összeszedetlen az internet ehhez.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 163
15 834
113
Akkor te nem figyelsz már többedjére. NEM LÁTHATTAK SZABAD SZEMMEL EGY KIÉGETT HAJTÓMŰVŰ LÉGVÉDELMI RAKÉTÁT!!! Az ahhoz túl kicsi, túl gyorsan mozog, túl gyorsan odaér és túl meredek szögben, alulról kellett jönnie. Nem láthatták a lenti helyzetet sem, mert 10 km magasról háztömb méretnél kisebb dolgokat nem tudsz megkülönböztetni még akkor sem, ha pont alattad van, de egy BUK rakétát minimum 15 km oldaltávról indítanak egy ilyen cél ellen. Úgyhogy a ferde távolság minimum 20 km volt. "Ki gépen száll fölébe, annak térkép e táj"

<b>Ha ilyet mondtak, akkor repülőgépet láttak, ami lő rájuk és azt azonosították. </b>

Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy mi van, ha tényleg repülővolt, és a Buk kezdettől fogva ukrán kamu?

Szerintetek ha ez kiderülne és nem maradna titokban, akkor mi lenne?

Oroszok elleni szankciók lefújva, mindent vissza, bocsánatkérés?

Szerintem találnának új indokot a konfrontációra.


Újabb szankciók az oroszok ellen. Vajon mik lesznek azok és hogy lesz ebből gázunk?

http://en.ria.ru/russia/20140830/192483046/EU-Leaders-to-Task-European-Commission-With-Preparing-New.html


Ugye meg kell mondani Navrának, hogy bármennyire is szeretne jó lenni a jenkiknél, neki a magyar érdekeket kell majd képviselnie a szavazáson.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Szerintem a maláj pilóták nem mondtak semmit. Azt se vették észre, hogy meghaltak.
Aztán majdcsak kiderül. Vagy nem.

http://resources2.news.com.au/images/2014/07/23/1226998/250058-52ce10b4-11eb-11e4-9633-5d2eb5bc90d6.jpg
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Milicisták különleges erejének "Klamius"-brigádja, D-30 -ok munkában:
http://www.youtube.com/watch?v=SMfzZs53I_g

Mi lehet az ágyúcsövekre írva? Nem látom jól, mobiltelefonos felvétel lehet.


Kramatorszk, 79. brigád visszatér a háborúba:
http://www.youtube.com/watch?v=aOGcrTzGZw4
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 163
15 834
113
Ja, még ide: Egészen mostanáig, az azovi előretörésig az orosz hadsereg szerintem nem harcolt ukrajnában. Most azonban igen. Az itt megjelenő rossz (hamis) térképekkel ellentétben a mariupoli hadművelet teljesen független a donbaszi harcoktól. A két terület köze az ukránoké. Nincs átjárás közöttük. Itt az orosz hadsereg előtt fügefalevélként van pár dombi. (Gondolm én, innen a fotelból.)

Lehettek ott összegyűlt alvó "sejtek", akik most aktiválták magukat, ill. eddig is egyértelmű volt, hogy uki részről valamennyire azért át lehet járni a frontvonalat.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Nem l
<blockquote rel="laiki">

Akkor te nem figyelsz már többedjére. NEM LÁTHATTAK SZABAD SZEMMEL EGY KIÉGETT HAJTÓMŰVŰ LÉGVÉDELMI RAKÉTÁT!!! Az ahhoz túl kicsi, túl gyorsan mozog, túl gyorsan odaér és túl meredek szögben, alulról kellett jönnie. Nem láthatták a lenti helyzetet sem, mert 10 km magasról háztömb méretnél kisebb dolgokat nem tudsz megkülönböztetni még akkor sem, ha pont alattad van, de egy BUK rakétát minimum 15 km oldaltávról indítanak egy ilyen cél ellen. Úgyhogy a ferde távolság minimum 20 km volt. "Ki gépen száll fölébe, annak térkép e táj"

<b>Ha ilyet mondtak, akkor repülőgépet láttak, ami lő rájuk és azt azonosították. </b>

Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy mi van, ha tényleg repülővolt, és a Buk kezdettől fogva ukrán kamu?

Szerintetek ha ez kiderülne és nem maradna titokban, akkor mi lenne?

Oroszok elleni szankciók lefújva, mindent vissza, bocsánatkérés?

Szerintem találnának új indokot a konfrontációra.


Újabb szankciók az oroszok ellen. Vajon mik lesznek azok és hogy lesz ebből gázunk?

http://en.ria.ru/russia/20140830/192483046/EU-Leaders-to-Task-European-Commission-With-Preparing-New.html


Ugye meg kell mondani Navrának, hogy bármennyire is szeretne jó lenni a jenkiknél, neki a magyar érdekeket kell majd képviselnie a szavazáson.</blockquote>

Nem lehetséges. Napnál világosabbak a BUK <b>kétféle</b> repeszének a nyomai. Ha érdekel itt
http://resources2.news.com.au/images/2014/07/23/1226998/250058-52ce10b4-11eb-11e4-9633-5d2eb5bc90d6.jpg
olvasd el az ide vonatkozó bejegyzéseket.
Ebben a topikban meg a 350. oldal körül, VII. hó 20. körül.
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Nem l<blockquote rel="tarzaan"><blockquote rel="laiki">

Akkor te nem figyelsz már többedjére. NEM LÁTHATTAK SZABAD SZEMMEL EGY KIÉGETT HAJTÓMŰVŰ LÉGVÉDELMI RAKÉTÁT!!! Az ahhoz túl kicsi, túl gyorsan mozog, túl gyorsan odaér és túl meredek szögben, alulról kellett jönnie. Nem láthatták a lenti helyzetet sem, mert 10 km magasról háztömb méretnél kisebb dolgokat nem tudsz megkülönböztetni még akkor sem, ha pont alattad van, de egy BUK rakétát minimum 15 km oldaltávról indítanak egy ilyen cél ellen. Úgyhogy a ferde távolság minimum 20 km volt. "Ki gépen száll fölébe, annak térkép e táj"

<b>Ha ilyet mondtak, akkor repülőgépet láttak, ami lő rájuk és azt azonosították. </b>

Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy mi van, ha tényleg repülővolt, és a Buk kezdettől fogva ukrán kamu?

Szerintetek ha ez kiderülne és nem maradna titokban, akkor mi lenne?

Oroszok elleni szankciók lefújva, mindent vissza, bocsánatkérés?

Szerintem találnának új indokot a konfrontációra.


Újabb szankciók az oroszok ellen. Vajon mik lesznek azok és hogy lesz ebből gázunk?

http://en.ria.ru/russia/20140830/192483046/EU-Leaders-to-Task-European-Commission-With-Preparing-New.html


Ugye meg kell mondani Navrának, hogy bármennyire is szeretne jó lenni a jenkiknél, neki a magyar érdekeket kell majd képviselnie a szavazáson.</blockquote>

Nem lehetséges. Napnál világosabbak a BUK <b>kétféle</b> repeszének a nyomai. Ha érdekel itt
http://resources2.news.com.au/images/2014/07/23/1226998/250058-52ce10b4-11eb-11e4-9633-5d2eb5bc90d6.jpg
olvasd el az ide vonatkozó bejegyzéseket.
Ebben a topikban meg a 350. oldal körül, VII. hó 20. körül.</blockquote>

Én csak sima lyukakat látok, nem pedig "BUK-repesz okozott" feliratú lyukakat.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
<blockquote rel="gacsat"> Nem l<blockquote rel="tarzaan"><blockquote rel="laiki">

Akkor te nem figyelsz már többedjére. NEM LÁTHATTAK SZABAD SZEMMEL EGY KIÉGETT HAJTÓMŰVŰ LÉGVÉDELMI RAKÉTÁT!!! Az ahhoz túl kicsi, túl gyorsan mozog, túl gyorsan odaér és túl meredek szögben, alulról kellett jönnie. Nem láthatták a lenti helyzetet sem, mert 10 km magasról háztömb méretnél kisebb dolgokat nem tudsz megkülönböztetni még akkor sem, ha pont alattad van, de egy BUK rakétát minimum 15 km oldaltávról indítanak egy ilyen cél ellen. Úgyhogy a ferde távolság minimum 20 km volt. "Ki gépen száll fölébe, annak térkép e táj"

<b>Ha ilyet mondtak, akkor repülőgépet láttak, ami lő rájuk és azt azonosították. </b>

Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy mi van, ha tényleg repülővolt, és a Buk kezdettől fogva ukrán kamu?

Szerintetek ha ez kiderülne és nem maradna titokban, akkor mi lenne?

Oroszok elleni szankciók lefújva, mindent vissza, bocsánatkérés?

Szerintem találnának új indokot a konfrontációra.


Újabb szankciók az oroszok ellen. Vajon mik lesznek azok és hogy lesz ebből gázunk?

http://en.ria.ru/russia/20140830/192483046/EU-Leaders-to-Task-European-Commission-With-Preparing-New.html


Ugye meg kell mondani Navrának, hogy bármennyire is szeretne jó lenni a jenkiknél, neki a magyar érdekeket kell majd képviselnie a szavazáson.</blockquote>

Nem lehetséges. Napnál világosabbak a BUK <b>kétféle</b> repeszének a nyomai. Ha érdekel itt
http://resources2.news.com.au/images/2014/07/23/1226998/250058-52ce10b4-11eb-11e4-9633-5d2eb5bc90d6.jpg
olvasd el az ide vonatkozó bejegyzéseket.
Ebben a topikban meg a 350. oldal körül, VII. hó 20. körül.</blockquote>

Én csak sima lyukakat látok, nem pedig "BUK-repesz okozott" feliratú lyukakat.</blockquote>

Minek van még kétféle repesze? A lukak mérete és a kétféle luk egymáshoz képesti aránya is megvan. Én prezentáltam a BUK robbanófejet. Valaki prezentáljon egy ilyen légiharc rakétát. Még az is látszik, hogy egy méterrel a gép mellett robbant.
Az elmélet gyenge pontja a ki és befele is nyíló lukak, és a pilótafülke tetején levő viszonylag sűrű lukfelhő. Mintha ott is lett volna egy kisebb robbanás.
Ezt már 20.án leírtam, és biztos vagyok benne hogy ez lessz a végeredmény.
(Direkt írom kéz SZszel. Én nyelvtani szabadságharcos vagyok.)
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
<blockquote rel="emel"><blockquote rel="vadani"><blockquote rel="gacsat">

<blockquote rel="vadani">Boki vagy valaki!
Összeszedné valaki nekem, hogy miért nyílik a valóság és a fikció közt ekkora a különbség a nyugati és lázadói oldal sajtója között? Mert ez már az eddigiekhez képest is a döbbenetes szintet hozza.

Másik tudható, hogy a katlanokból milyen és mekkora mennyiségű fegyverzet várható? Bárkinek erről bármi infója esetleg?
Nekem úgy tünik, hogy a nyugi sajtó, az Origótól a CNNig, pofátlanul hazudik. Teljesen alaptalan hírekkel tömik a népet. Amikor 3-4 nap késéssel kiderül a nyilvánvaló igazság, az már nem érdekel senkit. Rasmussen meg továbbra is simán hivatkozik a már a főnökei által is cáfolt kacsa hírekre.
Ilyeneket utoljára a béketáborban olvastam, 82ben. Ti., hogy a szírek a Béka völgyben lelőttek 45 izraeli repülőt. ( TASSz jelenti.)
Különben az oroszok általában ugyanígy hazudnak, csak azokat Boki nem gyűjti ide. Mondjuk pont e topikban nem kell sokat kamuzniuk, de a TVbemondó nőjük nem véletlenül mondott fel élő adásban.
</blockquote>

Csak egyszerűen rácsodálkozom, hogy hiába az internet a haladás stb. De ugyanott toporgunk mint 50 éve, etetik velünk a sz..... és hámozd ki az igazságot magadnak. </blockquote>

Miért, őszintén, mit vártál??!! Attól hogy internet, ugyanazok ugyanúgy hazudhatnak, mint a TV-ben és az írott sajtóban, sose lesz olyan, hogy aki hazudik, annak a szövege csak pirossal, aki igazat ír, azé meg csak zölddel fog nekünk megjelenni! Gondolkozni viszont régen se volt tilos (legfeljebb elmondani az eredményt), ma meg méginkább ajánlatos. Segítséget kérni és információt szerezni több oldalról ma egyszerűbb, de ugyanúgy nekünk kell megemészteni.</blockquote>

A kamerás mobilok korában azért többet vártam. Ez az oroszokat lefilmezni senki sem tudja..... effektus. Vagy ma is próbálsz híreket összeszedni de máig nagyon összeszedetlen az internet ehhez. </blockquote>

Na látod, tudsz te gondolkozni önállóan is, szóval úgy kell elhinni az orosz beavatkozást is, mint az iraki vegyifegyvert - mindaddig, amíg nincs rá bizonyíték! De nekem legalábbis nem bizonyíték néhány műholdfotó, amiről nem tudhatom, mikor és milyen területről készültek, és csak nehezen azonosíthatóak rajtuk még a nehézfegyverek is, az meg hogy kinek a kezében vannak, ki lő vele és hova, az egyáltalán nem!! Azt meg már régen megtapasztaltam, hogy a politikusok szavai nem az igazságot rejtik, hanem az érdekeket.
 

cinikus

Well-Known Member
2010. május 7.
2 348
5 029
113
Én csak sima lyukakat látok, nem pedig "BUK-repesz okozott" feliratú lyukakat.
Akkor nézd meg jobban! Nézd addig, amíg be nem látod végre, hogy azok egy, a szakadárok által indított <b>OROSZ</b> Buk rakétájának repeszei, valamint semmilyen körülmények között nem származhatnak egy ukrán Buk repeszeitől! Nem! Nem! Soha! :DDDDDD