1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[HUN] Airbus A330

Diskurzus a(z) 'Szállító repülőgépek' témában - T.Tom által indítva @ 2020. október 17..

1. T.Tom

T.Tom Well-Known Member

Lassan kezd formát ölteni a HA-LHU:

tonyo, Chima3ra, vasszekely and 18 others like this.
  2. Madár Fokker

Madár Fokker Active Member

Annyi a változás, hogy rárakták a magyar lajstromot (HA-LHU) a magyar zászlóval.

3. weasel007

weasel007 Well-Known Member

A hangsúly a LASSAN-on van :)

4. Terminator

Terminator Well-Known Member

Nem katonai, de legalább már majdnem szürke... :cool:

Kicsit emlékeztet a holland KDC10-esek régi festésére így, hogy leszedték róla a Qatar Cargo lila feliratait.

5. arcas

arcas Well-Known Member

Nekem igy tetszik.

6. T.Tom

T.Tom Well-Known Member

Kíváncsi vagyok, hogy idővel előtűnnek-e majd ismét a Qatar jelzései a törzsön. Bár mostanában amúgy is napi szinten fordulnak meg Budapesten már nem létező légitársaságok festéseit viselő teherszállító gépek, így különösen nagy feltűnést itt sem keltene.
    És persze az időnként előbukkanó Aeroflot felirat is nagy kedvenc, de szerencsére ezeket a gépeket azért már nem nagyon engedik be az Unió légterébe:

fishbed likes this.
  7. Negan

Negan Well-Known Member

Erről a képről jut eszembe.A lipcsei reptéren folyton van 1-2 AN124es.Egyszer ugyanigy rakodtam a Ruszlánban ott,mint a képen van a kamion-baxot nagy egy dög

Loken likes this.
  8. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Épp ellenkezőleg!
    Minél több retro vasnak kéne újra jönnie keletről.

nyugger, tonyo, ghostface and 4 others like this.
  9. T.Tom

T.Tom Well-Known Member

Mondjuk idén pont nem lehet azt mondani, hogy ezek elkerültek bennünket. Ha jól emlékszem, idén Ferihegyen legalább kétszer volt An-124-es, négyszer Il-62-es, jutott 1-1 Il-76 Budapestre és Pápára is, valamint nemrég jött egy 154-es is.
    Érdekes módon viszont az An-12-esek most nagyon kikoppantak Európából, pedig mintha az UAA gépei is ismét repülnének.

10. Madár Fokker

Ugyan csak átrepülő volt, de bő másfél hónapja hallottam, meg láttam a Flightradar-on egy An-22-t. Épp a Reptárban voltunk, mikor feltűnt a brummogás. Akkor még Abony előtt volt. Sajnos hiába ment pontosan Szolnok fölött, nem sikerült kiszúrni a kb. egyetlen felhő miatt.

Loken likes this.
  11. tindalos

tindalos Well-Known Member

+ An-30 (Open sky)

12. Madár Fokker

Úton van a gép. Most a törökök fölött jár, a Fekete-tenger déli partjánál.

BJani likes this.
  13. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

14. boki

boki Well-Known Member

tonyo, tindalos, SilvioD and 7 others like this.
  15. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

16. T.Tom

T.Tom Well-Known Member

Egy kicsit azért látszik a lekapart felirat helye:

rudi, fishbed, tonyo and 5 others like this.
  17. Terminator

Terminator Well-Known Member

18. arcas

arcas Well-Known Member

Szemezgettem a face-s hírek kommentjei között, nos, még mindig nagyon sok agyatlan van.
    Ami a gépet illeti, nekem nagyon bejön a "dudorjaival", kiváncsian várom az új festését és a részleteket az üzemeltetése körül.

rudi, tonyo, tindalos and 2 others like this.
  19. formosa1

formosa1 Well-Known Member

Az orrfutónál lévő "dudor" a vízszintes tehertér miatt van. - A "dudor nélküli" utasos változat enyhén előre lejt a rövid orrfutó miatt...

vasszekely and arcas like this.
  20. weasel007

weasel007 Well-Known Member

Ezen oldal megosztása