[HUN] KF41 Lynx / Hiúz

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
19 831
37 955
113
Szerintem a miénk max-ra van páncélozva: sokkal többet nem lehet és nem is nagyon érdemes rápakolni. Így is nehezebb mint egy T-72-es.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 820
35 102
113
Magyarország egy pici ország. Ha még mindig nem divat, akkor rövidesen hozzá kell szoknia az embereknek, higy a munka után költöznek, ez ma már egész Európában megszokott (ideat meg mindig is standard volt, alapvetően történelmi okokból.)
az lehet csak a városba nincs annyi szabad ház és lakás... az ország eggyik legmagasabb ingatlanárú települése egyébként. (a baji ruszkilaktanyába kellene e gy honvéd lakópark egyébként.) de a diszlokálás akkor is szükséges.
 

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
606
1 561
93
A BTR-nek eredetileg matt színe van. A Currus-os felújítás alatt egységes színt kaptak. Ezen tehát vagy a régi orosz festés volt, vagy alaposan kipucolták, kifényezték - ami valljuk meg elég értelmetlen dolog. Pedig erre utal az is, hogy a gumi is fényes volt! Tiszta hülyeség. Egyesek szerint - akik lehetnek akár elöljárók is - a technikának a bemutatókon ragyognia kell. Holott szerintem pont az az éke ha úgy néz ki, ahogy a harchelyzetben kinézne.
Azt néztem én is, mert ami BTR-t láttam az mind matt világosabb zöldes árnyalata volt. Azért legyen rajta kis használatból eredő kopás sár és társai mint ragyogjon mint Salamon ama bizonyos test része.
 
  • Tetszik
Reactions: beat

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 370
93 144
113
mert az melyik lenne?
Sebesült szállító és parancsnoki kellhet a harckocsik és lövegek mellé...légvédelmi is, de az nagyon távolinak tűnik a jelen gazdasági helyzetben.
A légvédelmi sztem abszolút nem távoli a héten bejelentett közös légvédelmi együttműködés tükrében.