Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 594
38 419
113
Több mint 100,000 Ausztrál írja alá a COVID-19 vakcinák gyermekeken való használata ellen irányuló petíciót
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Blitz97 and merleg
T

Törölt tag 4082

Guest
De, a te szemszögedből, hiszen itt vagyunk másik szemszöggel rendelkezve.
van a tudomány, és nincs más szemszög. Persze tudom, tudom, te jobban tudod. Meg a józsi is a kocsmából.
Csak úgy mellékesen ismerek embert aki még az átkosban illegális emberkísérletekben vett részt gyógyszerrekel
persze, én meg egy embert, aki véletlen gamma sugárzás miatt néha átváltozik naggyá és zöldé...
Globálisan hány krach jutott át a szuper szervezeteken?
nagyjából az az egy Contegan...
Higgyetek a statisztikának.
Talán néha nem ártana...
Nincs itt egy 100%-os oltástagadó sem, pedig kibaszottul szeretnétek
Vagy oltásellenes vagy, vagy nem vagy az. Igen vagy nem. Nincs de én csak részben, meg hát tulajdonképpen...
a hozzá kapcsolódó jelenkori társadalmi folyamatokkal,
100 éve bevágtak volna karanténba, 200 éve szintén, és ha elkaptad ott is döglesz meg, mert az orvos be se mehetett volna. MOst meg sírsz, hogy juj juj a gonosz állam bántik, me nem mehetek kocsmázni.
ember itt nem felel a léte miatt te szuperintelligencia.
Ahogy amiatt se felel senki, hogy van puska. Viszont majd magyarázd meg a bírónak, hogy jaj hát drága uram, senki nem felelős, há csak vót egy puskám, oszt lőttem vele az embereket. Van védekezési lehetőség a covid ellen. Aki ezek ellen lázít, az minden meghalt ember haláláért felelős.
Ellenben az emberi készítményeknek van halálos áldozata.
Annak a felét elütötte a villamos, a másik fele Józsi meg beszaladt a traktor elé...
Igen, a jogszabályok azok, amik korlátozáson és az ipari behelyettesítésén kívül nem sokat adtak a létéhez.
Kellemes olvasgatást a szabályok nélküli vadkapitalista világról...
Idekeverheted az elmúlt évszázadok kevésbé profitközpontú és más becsületet lépviselő embetípusát
csak olyan nem létezett.
Az ükapám szerintem akkora pofont adna, hogy egy ilyen társadalomban nem mészárolom le az elmebetegeket akik tönkrebasszák a bolygót, hogy ihajj.
Nem hiszem... Szerintem kezet csókolt volna a tudós doktoroknak, hogy megmentették a felességét.
Garantált, hogy ez a kedves és jó és életekért aggódó ember sohasem kezdett el aztán harci gázokat fejleszteni ugye?
Mi köze ennek ahhoz, hogy te azért rontod itt a levegőt, mert ezeket a gyógyszereket, vakcinákat kifejlesztették?
Másrészt igen egyoldalú a megközelítésed, mert ugyan elfertőződés miatt nem kell levágni a nagy többség lábát
Ezt a futuret úgy hívják, hogy tetanusz oltás. A DiPaTe oltás részeként, már kisgyermekkorban kötelező

a civilizációs betegségnek nevezett(tehát ez van, ez nem rossz, ezzel jár, bezzeg a...) betegségek szövődményeiként.
Tudod azért civilizációs betegségek, mert megéled őket. Valóságban amúgy mostanra arányaiban kevesebben halnak meg ezekben, mint 200-100 vagy éppen 50 éve, de mivel nagyságrendekkel többen élik meg azt a kort, hogy ezek kialakulhassanak, mert nem halnak bele pl.: egy tüdőgyulladásba, vagy nem viszi el őket a lepra, így látszólag ezek mennyivel veszélyesebbek mint a fertőzések. De ez kb olyan, hogy manapság többen halnak meg iparibalesetben, mint medvetámadásban, tehát a vadászat rossz, a medve nem veszélyes. Az, hogy 100 éve meg éppenséggel 2x ennyien haltak meg ipari, és 10000x ennyien medvetámadásban már elfelejtődött. Konklúzió a hozzád hasonlóktól: hát a medvét tökön lehet rúgni, az nem bánt, de az ipart tiltsuk be, mert sokan meghalnak miatta.
Ja, napi nyolc-tíz órában ülve és hízva a munka miatt, amit ha nem végez, akkor élősködés miatt fröcsögsz rá.
Ki is a felelős azért ha elhízik? Nem az ülőmunka.
Mondd a bányásznak, vagy a segédmunkásnak hogy ne legyen szilikózisos mert olyan kurva fejlett a világ és van tetanusz
Te kívánod a szabályok nélküli vadkapitalista világot, nem én. Mond meg nekik te, hogy mindenért a gonosz törvények felelősek.
ondd az irodistának, hogy este, mikor csak nézni akar ki a fejéből de a gyerekért kell mennie, ugyanakkor fusson és edzzen.
De ha azt mondom, hogy ott a tömegközlekedés, lehet ám 100 mnél többet is sétálni, akkor a rohadt elnyomó vagyok. pedig a séta is edzés :)
Mondd a kirúgott negyvenesnek, aki a kápó mentalitású kisköcsög középvezető miatt nem ment orvoshoz amikor kellett volna, majd a betegsége miatt megváltak tőle és onnantól nincs tb-je ellátásra, hogy élősködő.
Igen, a te fajtád szerint mindig a másik a hibás, ő soha nem tehet a sorsáról. Csak a köcsög főnök, a rohadt állam, mindenki, csak önmaga nem.
Fura, hogy Szibériáig küldenél, persze értem, hiszen itthon a szabálynáci köcsögmentalitás szerint nincs jogom a természetben a bolygón élő élőlények jogaival a bolygón élő élőlényeknek megfelelően élni, hanem az elhullott szarvasagancs is a kis geci kápómentalitás ajándéka.
Felőlem mehetsz Kanadába, Ausztráliába Lakatlan szigetre is. Lényeg, hogy ha nem tetszik a civilizált világ le lehet innen lépni. Ja de várj, azért az utak, az áram, az internet, a telefon stb az kellene. De a közösségért tenni az már büdös.
Ha létrejön a géntranszfer, akkor az ellen védeni fog az oltás?
Ha beoltatod magad nagyságrendekkel csökken az esélye annak, hogy létrejöjjön ;)
Vagy azellen a huszonhatodik lesz jó, aztán már reménykedjünk
Mindenesetre jelenleg úgy néz ki, a súlyos lefolyás ellen már az alap vakcináció is gyakorlatilag 100%-osan véd. De egy 10 %os mortalitású vírusos betegség esetén aztán rohadtul leszarnám, hogy a 26. oltást kapom, vagy csak a 24.et. Sőt mondok neked valamit, legyen meg az a géntranszfer. Legalább a sok oltásellenes fullretard megtapasztalja, hogy mennyire programozható az immunrendszerük...
Funkcionálisan megkülönbözteted őket a szándékosan nem oltottaktól, vagy a fertőzőképességük miatt tőlük is megvonnád az emberi élet jogait?(
Igen, ahogy minden egyéb védőoltásnál is megkülönböztetik az önhibáján kívül nem olthatót, az oltásellenestől.
Mit ide immunrendszer, csak az oltás segíthet, mert különben a szervezetem alakít ki védelmet akármi is ez és akkor aztán gdp isten nem szeret majd. :D
Majd ha tüdőgyulladást/vakbélgyulladást kapsz, eltöröd a lábad stb. akkor is hangoztasd ezt. Hisz ott az immunrendszered. És a gdp isten ellen amúgy is lázadsz.
 
M

molnibalage

Guest
Hol engedték el? Folyamatosan szigorítottak nyár végétől a gyakorlatilag teljes lezárásig...
Totál későn és akkor is ostobán.
Lásd a 19-es boltzár és egymás nyakában álltak az emberek.
És nem tettek szart sem ennek megszüntetésére.
A boltzár végetért és megszűnt a boltban a tömeg, mert így a meló után beesők mehettek később is.

Már szept végén 1000-es nagyságrendben volt a napi igazolt új esetszám és NOVEMBERIG szart sem csináltak.

Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ezt hogy kellett volna kivitelezni? És miért a kormány tehet arról, hogy az első napsugárra tömegekben ömlött a fővárosi proli mindenhová maszk nélkül, mer ő megteheti?
Arról valóban nem. Csak az már a 3. hullám után volt...
Baromi elegem van abból, hogy az átlagos kockázatú oltási csoportokat akarja mindenki előrenyomni, elmondanád mi a francért? Mivel fontosabb Józsi a tanár, mint Józsi a villanyszerelő? Mert a vírust elkapni ugyanannyi esélyük volt, de oktatni simán "oktattak" (erről is legendák szólnak, hogy ez mennyire ment) távoktatásban, de villanyt nehezebb úgy szerelni...
Egy tanár mióta átlagos kockázatú? Amikor egyes helyeken a tanári kar lényegében 50+-os és szinte senki sem fitt?
És több száz gyerekkel van egy zárt légtérben?
Az átlagjózsi villanyszerelőre ez hol igaz...?
A sok adócsaló kisvállalkozást kellett volna megmenteni a becsületes dolgozók, és vállalkozások pénzéből? Azok, akik bejelentették a munkásaikat kaptak támogatást, akik feketéztek nem. Sajnos így se elég ment csődbe közüllük.
Hát igen, a COVID a hard fehérítés is volt a vendéglátósoknál.
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Lásd a 19-es boltzár és egymás nyakában álltak az emberek.
Cserébe nem ültek egymás nyakában az emberek a Móriczon, Astorián, Deákon, Kálvinon. Ez nem fekete-fehér. Ha 21. órától kijárási tilalom van, akkor nem tudsz kiskaput hagyni.
A boltzár végetért és megszűnt a boltban a tömeg, mert így a meló után beesők mehettek később is.
De az esetek nagyobb részében nem mentek.
Már szept végén 1000-es nagyságrendben volt a napi igazolt új esetszám és NOVEMBERIG szart sem csináltak.
Hmm: Rendezvény létszámkorlát
Tilos éjszakai szórakozóhelyet nyitvatartani
Éjféli zárás
22 órás zárás
Kötelező asztalszervíz.
Hogy aztán amikor végül zártak a kocsmák másnap a fél ország picsa másnaposan menjen dolgozni, mert egyén felelőssége az nem számít.
Arról valóban nem. Csak az már a 3. hullám után volt...
Arra is vonatkozott a válaszom
Egy tanár mióta átlagos kockázatú? Amikor egyes helyeken a tanári kar lényegében 50+-os és szinte senki sem fitt?
Amióta tömegesen tesztelték őket, és a fertőzési rátájuk nem volt magasabb mint más foglalkozást űzők körében.

Légyszi, lehet kritizálni a kormányt, én magam is nem kevésszer megtettem, de pont ezek a rendelkezéseik abszolút védhetőek, és járványszempontból igazolhatóak.

Ha már kritizálási pontot keresel:
-A harmadik hullám utáni kormányzati kommunikáció, ami abszolút hiteltelenítette azt.
-A Pfizer rendelésből való kimaradás
-A kínai technológiás oltásgyár, hogy majd csak megkésve és kapkodva kezdjenek sokkal rosszabb feltételekkel tárgyalni, az ahhoz képest űrtechnikás vektorvakcina gyárról
-A tesztkapacitás ismételt leépítése, az egészségügyi laborok minden tekintetben magára hagyása
-A védetségi igazolvány elértéktelenítése.
Szóval van még pár dolog, ami elmondható.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
21 051
69 803
113
van a tudomány, és nincs más szemszög. Persze tudom, tudom, te jobban tudod. Meg a józsi is a kocsmából.
És mivel most vagyunk és most ez a hivatalos álláspont, most éppen ez a tévedhetetlen és örökre az lesz, mint ahogy korábban is mindig az volt. :D
persze, én meg egy embert, aki véletlen gamma sugárzás miatt néha átváltozik naggyá és zöldé...
Nem érdekel erre a felhozott baromság. Így van részemről.
nagyjából az az egy Contegan...
:D :D :D :D :D :D
Talán néha nem ártana...
Remélem, hogy sohasem olvasom tőled az életben az "annak a statisztikának hiszek..." szállóigét.
Vagy oltásellenes vagy, vagy nem vagy az. Igen vagy nem. Nincs de én csak részben, meg hát tulajdonképpen...
Értem, mert te azt mondtad, akkor én és mindenki más a sktulyád szerint fekete és fehér. Mi az, hogy nincsen részben? Te ezek szerint fogcsikorgató szorítással vagy idióta? Ha értelmes vagy, akkor szükségszerűen gonosz és alja féreg vagy a legalapvetőbb emberi tulajdonságokat és működést megkérdőjelezve. Ezen kívül a másik lehetőség, hogy egy kibaszott fogyatékos vagy, egy idióta.

A kétkedés, megfontolás, tapasztalás, információfeldolgozás tilos a polgárnak, bizonyos általad meghatározott kategória alatti átlagembernek? Vagy összességében ezzel azt akarod mondani, hogy a normális működésű ember annyira fekete fehér működésű, hogyha szereti a gombát, akkor a galócát is megeszi, mert szereti a gombát és kész, ellenben ha nem akar galócát enni, akkor csiperkét sem ehet? :D

Szóval úgy őszintén megfontolva, vagy dobj fel egy pénzérmét, alja gonosz féreg mentalitású ember vagy, vagy idióta ezzel a létfelfogással?
100 éve bevágtak volna karanténba, 200 éve szintén, és ha elkaptad ott is döglesz meg, mert az orvos be se mehetett volna. MOst meg sírsz, hogy juj juj a gonosz állam bántik, me nem mehetek kocsmázni.
:D :D :D Úgy emlékszek, hogy nem estem kétségbe mikor megittuk azokat a söröket a téren, de világosíts fel, ha máshogy emlékszel. :D
Ahogy amiatt se felel senki, hogy van puska. Viszont majd magyarázd meg a bírónak, hogy jaj hát drága uram, senki nem felelős, há csak vót egy puskám, oszt lőttem vele az embereket. Van védekezési lehetőség a covid ellen. Aki ezek ellen lázít, az minden meghalt ember haláláért felelős.
Felvettem a maszkot, oda mentem ahová muszáj volt(sokszor így van nem a covid miatt, mert egy csomó dolog nem érdekel és nem megyek oda), nem köhögtem másokra. Egyedül a jelen foskoktél gyorsasággal összecsapott politikailag kibaszott módon erőltetett kovidvakcina amit nem szeretnék magamba nyomatni.
Annak a felét elütötte a villamos, a másik fele Józsi meg beszaladt a traktor elé...
Köpés.
Kellemes olvasgatást a szabályok nélküli vadkapitalista világról...
Megvan most is, minek olvasni?
csak olyan nem létezett.
:D :D
Nem hiszem... Szerintem kezet csókolt volna a tudós doktoroknak, hogy megmentették a felességét.
Igen, ahogy normális ember teszi. Aztán akinek a rokonát kísérletekben kinyírta valamelyik tudós annak is kezelt csókoltak? Vagy az nem úgy tudós?
Mi köze ennek ahhoz, hogy te azért rontod itt a levegőt, mert ezeket a gyógyszereket, vakcinákat kifejlesztették?
Nem baszdmeg. Ebben látszik a nagy büdös különbség. Azért élek itt, mert két eltérő nemű egyede a fajunknak szaporodási aktus során létrehozott az ivarsejtejeiből és felnevelt. Adott ehhez pluszt esélyesen a modern vakcináció és orvostudomány, de az a helyzet, hogy ritkán szorultam ellátásra bár kötelességből elmentem megvizsgáltatni magam. Tudod úgy kerültünk erre a bolygóra, hogy a két évszázadnyi modern számodra életadomány tudomány előtt homo sapiensből is vagy százezer generáció született, nőtt fel, szaporodott és egy részük meg is öregedett enélkül, szóval kicsit visszább az arcból.
Tudod azért civilizációs betegségek, mert megéled őket. Valóságban amúgy mostanra arányaiban kevesebben halnak meg ezekben, mint 200-100 vagy éppen 50 éve, de mivel nagyságrendekkel többen élik meg azt a kort, hogy ezek kialakulhassanak, mert nem halnak bele pl.: egy tüdőgyulladásba, vagy nem viszi el őket a lepra, így látszólag ezek mennyivel veszélyesebbek mint a fertőzések. De ez kb olyan, hogy manapság többen halnak meg iparibalesetben, mint medvetámadásban, tehát a vadászat rossz, a medve nem veszélyes. Az, hogy 100 éve meg éppenséggel 2x ennyien haltak meg ipari, és 10000x ennyien medvetámadásban már elfelejtődött. Konklúzió a hozzád hasonlóktól: hát a medvét tökön lehet rúgni, az nem bánt, de az ipart tiltsuk be, mert sokan meghalnak miatta.
Jaja. :D Tehát semmi közük ahhoz amit sikerült kialakítani mint civilizált és szabályozott élet? :D
Ki is a felelős azért ha elhízik? Nem az ülőmunka.
Hát persze, hiszen nem kötelező, csak ha nem csinálja, akkor dögöljön meg. :D
Te kívánod a szabályok nélküli vadkapitalista világot, nem én. Mond meg nekik te, hogy mindenért a gonosz törvények felelősek.
Nem, te kívánod az összes vívmányával együtt és mint ajándékot citálod a cukorbetegséggel, szív és idegrendszeri problémákkal, sugárbetegséggel, nehézfémmérgezéssel együtt. :D
De ha azt mondom, hogy ott a tömegközlekedés, lehet ám 100 mnél többet is sétálni, akkor a rohadt elnyomó vagyok. pedig a séta is edzés :)
Adj neki időt is hozzá! Akkor elhiszem, hogy nem csak egy ugató kis kápó vagy. :)
Igen, a te fajtád szerint mindig a másik a hibás, ő soha nem tehet a sorsáról. Csak a köcsög főnök, a rohadt állam, mindenki, csak önmaga nem.
Nézd. Nem szokásom a felelősséget hárítani szerintem, (ha akarod megadom volt a kollégáim elérhetőségét, akikkek nagyon sokat voltam összezárva, tehát hiteles információt adhatnak erről), ugyanakkor veled ellentétben talán nem vagyok függvénye mások gondolatainak annál jobban mint amennyi szükséges a nyugalmamhoz. És azért valljuk be pártatlanul, hogy kicsivel több erőforrással és kényszerítőeszközzel rendelkeznek a dolgok menetének befolyásolásához mint mondjuk én vagy egy random Józsi bácsi az utca végéről, szóval azért ismét visszább az arcból, mert hülyén mutat.
Felőlem mehetsz Kanadába, Ausztráliába Lakatlan szigetre is. Lényeg, hogy ha nem tetszik a civilizált világ le lehet innen lépni. Ja de várj, azért az utak, az áram, az internet, a telefon stb az kellene. De a közösségért tenni az már büdös.
Csak itthon nehogy normális mi? Akárhol szívesen javaslod, csak itthon köcsögösködhess. :D Ez az egy amivel tehetek a közösségért igaz? :D Az összes többi, amit tettem esetleg, az semmi, mert te hiszel a covidvakcina jóságában az összes eddig vele szemben felmerült baromság ellenére is. Uge tudod, hogy nem az állam és nem is te találtad fel az utat, a telefont, meg egyik ilyet sem? Mert akkor gyorsan netezz kicsit, ha így hiszed.
Ha beoltatod magad nagyságrendekkel csökken az esélye annak, hogy létrejöjjön ;)
Mindenesetre jelenleg úgy néz ki, a súlyos lefolyás ellen már az alap vakcináció is gyakorlatilag 100%-osan véd. De egy 10 %os mortalitású vírusos betegség esetén aztán rohadtul leszarnám, hogy a 26. oltást kapom, vagy csak a 24.et. Sőt mondok neked valamit, legyen meg az a géntranszfer. Legalább a sok oltásellenes fullretard megtapasztalja, hogy mennyire programozható az immunrendszerük...
Ha beoltatod magad nagyságrendekkel csökken az esélye annak, hogy létrejöjjön ;)
Lehet, viszont jelen esetben 0% esélyem van a vakcina mellékhatásra. ;)
Igen, ahogy minden egyéb védőoltásnál is megkülönböztetik az önhibáján kívül nem olthatót, az oltásellenestől.
De ha fertőz, akkor azért fröcsögsz egy jót majd mi?
Majd ha tüdőgyulladást/vakbélgyulladást kapsz, eltöröd a lábad stb. akkor is hangoztasd ezt. Hisz ott az immunrendszered. És a gdp isten ellen amúgy is lázadsz.
TB. Ha fizetem, az ellenszolgáltatás nem ajándék. Azért fizetem. Ha ajándék lenne, nem kellene fizetnem és tolhatnád ezt a nagymellényes tudósságot. Szóval maradjunk a realitás talaján. HA nem fizetném a tb-t de fizetnék egy magánszolgáltatásért, az akkor sem ajándék. Kicsit sem. Ici-picit sem. Szóval vissza-vissza az arcból.
 
M

molnibalage

Guest
Cserébe nem ültek egymás nyakában az emberek a Móriczon, Astorián, Deákon, Kálvinon. Ez nem fekete-fehér. Ha 21. órától kijárási tilalom van, akkor nem tudsz kiskaput hagyni.
Hanem 18:30-kor bandáztak és ittak a fiatalok a plázák előtt.
Nagyon megérte..
Odabent meg karácsonyit megszégyenítő tömeg állt.
Minden kibaszott nap.

Ergo szart sem ért az egész.
Csak persze odafentről ki nem mennek a nép közé megnézni mi van.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
21 051
69 803
113
És mivel most vagyunk és most ez a hivatalos álláspont, most éppen ez a tévedhetetlen és örökre az lesz, mint ahogy korábban is mindig az volt. :D

Nem érdekel erre a felhozott baromság. Így van részemről.

:D :D :D :D :D :D

Remélem, hogy sohasem olvasom tőled az életben az "annak a statisztikának hiszek..." szállóigét.

Értem, mert te azt mondtad, akkor én és mindenki más a sktulyád szerint fekete és fehér. Mi az, hogy nincsen részben? Te ezek szerint fogcsikorgató szorítással vagy idióta? Ha értelmes vagy, akkor szükségszerűen gonosz és alja féreg vagy a legalapvetőbb emberi tulajdonságokat és működést megkérdőjelezve. Ezen kívül a másik lehetőség, hogy egy kibaszott fogyatékos vagy, egy idióta.

A kétkedés, megfontolás, tapasztalás, információfeldolgozás tilos a polgárnak, bizonyos általad meghatározott kategória alatti átlagembernek? Vagy összességében ezzel azt akarod mondani, hogy a normális működésű ember annyira fekete fehér működésű, hogyha szereti a gombát, akkor a galócát is megeszi, mert szereti a gombát és kész, ellenben ha nem akar galócát enni, akkor csiperkét sem ehet? :D

Szóval úgy őszintén megfontolva, vagy dobj fel egy pénzérmét, alja gonosz féreg mentalitású ember vagy, vagy idióta ezzel a létfelfogással?

:D :D :D Úgy emlékszek, hogy nem estem kétségbe mikor megittuk azokat a söröket a téren, de világosíts fel, ha máshogy emlékszel. :D

Felvettem a maszkot, oda mentem ahová muszáj volt(sokszor így van nem a covid miatt, mert egy csomó dolog nem érdekel és nem megyek oda), nem köhögtem másokra. Egyedül a jelen foskoktél gyorsasággal összecsapott politikailag kibaszott módon erőltetett kovidvakcina amit nem szeretnék magamba nyomatni.

Köpés.

Megvan most is, minek olvasni?

:D :D

Igen, ahogy normális ember teszi. Aztán akinek a rokonát kísérletekben kinyírta valamelyik tudós annak is kezelt csókoltak? Vagy az nem úgy tudós?

Nem baszdmeg. Ebben látszik a nagy büdös különbség. Azért élek itt, mert két eltérő nemű egyede a fajunknak szaporodási aktus során létrehozott az ivarsejtejeiből és felnevelt. Adott ehhez pluszt esélyesen a modern vakcináció és orvostudomány, de az a helyzet, hogy ritkán szorultam ellátásra bár kötelességből elmentem megvizsgáltatni magam. Tudod úgy kerültünk erre a bolygóra, hogy a két évszázadnyi modern számodra életadomány tudomány előtt homo sapiensből is vagy százezer generáció született, nőtt fel, szaporodott és egy részük meg is öregedett enélkül, szóval kicsit visszább az arcból.

Jaja. :D Tehát semmi közük ahhoz amit sikerült kialakítani mint civilizált és szabályozott élet? :D

Hát persze, hiszen nem kötelező, csak ha nem csinálja, akkor dögöljön meg. :D

Nem, te kívánod az összes vívmányával együtt és mint ajándékot citálod a cukorbetegséggel, szív és idegrendszeri problémákkal, sugárbetegséggel, nehézfémmérgezéssel együtt. :D

Adj neki időt is hozzá! Akkor elhiszem, hogy nem csak egy ugató kis kápó vagy. :)

Nézd. Nem szokásom a felelősséget hárítani szerintem, (ha akarod megadom volt a kollégáim elérhetőségét, akikkek nagyon sokat voltam összezárva, tehát hiteles információt adhatnak erről), ugyanakkor veled ellentétben talán nem vagyok függvénye mások gondolatainak annál jobban mint amennyi szükséges a nyugalmamhoz. És azért valljuk be pártatlanul, hogy kicsivel több erőforrással és kényszerítőeszközzel rendelkeznek a dolgok menetének befolyásolásához mint mondjuk én vagy egy random Józsi bácsi az utca végéről, szóval azért ismét visszább az arcból, mert hülyén mutat.

Csak itthon nehogy normális mi? Akárhol szívesen javaslod, csak itthon köcsögösködhess. :D Ez az egy amivel tehetek a közösségért igaz? :D Az összes többi, amit tettem esetleg, az semmi, mert te hiszel a covidvakcina jóságában az összes eddig vele szemben felmerült baromság ellenére is. Uge tudod, hogy nem az állam és nem is te találtad fel az utat, a telefont, meg egyik ilyet sem? Mert akkor gyorsan netezz kicsit, ha így hiszed.

Mindenesetre jelenleg úgy néz ki, a súlyos lefolyás ellen már az alap vakcináció is gyakorlatilag 100%-osan véd. De egy 10 %os mortalitású vírusos betegség esetén aztán rohadtul leszarnám, hogy a 26. oltást kapom, vagy csak a 24.et. Sőt mondok neked valamit, legyen meg az a géntranszfer. Legalább a sok oltásellenes fullretard megtapasztalja, hogy mennyire programozható az immunrendszerük...

Lehet, viszont jelen esetben 0% esélyem van a vakcina mellékhatásra. ;)

De ha fertőz, akkor azért fröcsögsz egy jót majd mi?

TB. Ha fizetem, az ellenszolgáltatás nem ajándék. Azért fizetem. Ha ajándék lenne, nem kellene fizetnem és tolhatnád ezt a nagymellényes tudósságot. Szóval maradjunk a realitás talaján. HA nem fizetném a tb-t de fizetnék egy magánszolgáltatásért, az akkor sem ajándék. Kicsit sem. Ici-picit sem. Szóval vissza-vissza az arcból.
Redgreg said:
Ha beoltatod magad nagyságrendekkel csökken az esélye annak, hogy létrejöjjön ;)
Mindenesetre jelenleg úgy néz ki, a súlyos lefolyás ellen már az alap vakcináció is gyakorlatilag 100%-osan véd. De egy 10 %os mortalitású vírusos betegség esetén aztán rohadtul leszarnám, hogy a 26. oltást kapom, vagy csak a 24.et. Sőt mondok neked valamit, legyen meg az a géntranszfer. Legalább a sok oltásellenes fullretard megtapasztalja, hogy mennyire programozható az immunrendszerük...

Nem tudom itt mi történt, nem szándékos az idézett szövegedre a szöveged.
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 603
10 389
113
Mint korábban megírtuk, Japánban fel kellett függeszteni az oltásokat a Moderna oltóanyagával, mert a legfrissebb esetnél egy gyógyszerész több fekete részecskét vett észre az egyik, vakcinát tároló üvegcsében.
Forrás: https://kuruc.info/r/4/233319/
Aki felfedezné, hogyx kell az immunrendszert "programozni" az totálisan halálra keresné magát... Nem lennének autoimmun-betegség, rák, fertőzések, viszont szervátültetés állatból meg minden mennyiségben.
 
T

Törölt tag 008

Guest
Simán kötelező oltás kellett volna. Azt adni, ami van, nem válogatni. Ha válogatni van lehetőség, mert többfajta oltás van, azt is az orvosra bízni, ahogy minden gyógyszer esetén.
Kérdéseim:
  • Miért lenne kötelező egy olyan oltás, ami nem VÉD, hanem lecsökkentHETI a tüneteket és az emberek 95%-nak nincs rá szüksége?
  • Ha belehalok az oltásba az állam, az oltó orvos vagy pedig a vaxx gyár fogja eltartani a következő 50 évben a családomat?
  • mi lesz a következő szar amit belém akarnak majd kötelezően tolni?

Ha valami ilyesmi helyen akarok élni, majd elmegyek Észak-Koreába.

(Off, nem vagyok oltás ellenes, fasság ellenes vagyok)
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
27 054
95 685
113
Kérdéseim:
  • Miért lenne kötelező egy olyan oltás, ami nem VÉD, hanem lecsökkentHETI a tüneteket és az emberek 95%-nak nincs rá szüksége?
  • Ha belehalok az oltásba az állam, az oltó orvos vagy pedig a vaxx gyár fogja eltartani a következő 50 évben a családomat?
  • mi lesz a következő szar amit belém akarnak majd kötelezően tolni?

Ha valami ilyesmi helyen akarok élni, majd elmegyek Észak-Koreába.

(Off, nem vagyok oltás ellenes, fasság ellenes vagyok)
J
Kérdéseim:
  • Miért lenne kötelező egy olyan oltás, ami nem VÉD, hanem lecsökkentHETI a tüneteket és az emberek 95%-nak nincs rá szüksége?
Minden oltás ilyen. Tipikusan hasonló az infulenzaoltás. 60%-os hatékonyságú emlekeim szerint. Minden évben követi a vírus mutációit. Itt is erre kell felkészülni. Nincs 100%-os védelem, ezt el kell feljteni, kockázatokat lehet hatékonyan csökkenteni, hogy zavartalan életet élj. Az oltásnál nincs jobb megoldás.

Sajnos szükség van a kollektív védelemre mkinek. Ugyanis hiába győzi le személyesen a te szervezeted a covidot, 2 probléma van. Mást megfertőzöl és kórházban köt ki, illetve ennek következményeképpen úgy túltelitődik az eü. rendszer, hogy más problémával téged sem tudnak kezelni a kórházak. Vagy pl. ha bejutsz, megműtenek és a legyengült szervezetedet betámadja keményen a covid.
  • Ha belehalok az oltásba az állam, az oltó orvos vagy pedig a vaxx gyár fogja eltartani a következő 50 évben a családomat?
Jogos kérdés. De háború esetén ha meghalsz a fronton, ki tartja el a családod?? A közösség egészségéért ezt a minimális kockázatot muszáj vállalni. De mondhatod azt lexarod. Akkor vállalod hosszú távon a maszkot és a korlátozó intézkedéseket folyamatosan, amikor az eü. ciklikusan túltelitődik. Jóval nagyobb sansszal halsz meg, illetve mások is. Ezt mutatják a többlethalálozási stazisztikák, amik tavaly oltás nélkül szépen kilőttek.
  • mi lesz a következő szar amit belém akarnak majd kötelezően tolni?
Sajnos most sem kötelező. Puhapöcs kormányok vannak, ilyen világot élünk. Inkabb szopunk meg sírunk, pedig a megoldás az orrunk előtt, de az nem kell.
 

laca

Well-Known Member
2013. november 6.
814
2 076
93
Hálát adok az égnek, hogy azt a sok oltást, amit manapság (és az utóbbi fél évszázadban) alapból kapunk, vagy csak rendelkezésre áll - gyermekbénulás és társai - nem manapság kell engedélyeztetni vagy bevezetni, mert akkor lenne jó sok gond.

Az anyósom életét mentette meg az 50-es években az akkor vadonat új gyermekbénulás elleni oltás, amiről senki semmit nem tudott, csak azt, hogy kúúrva sokba került. Szerencsére akkor még nem volt internet és közösségi média.