Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
7 958
22 843
113
Szedem. Van egy thai krémem. Ha a fájó hátam kenem be vele, leviszi a lázam.
Ehh, akartam is írni az ilyen hűsítő krémekről (Medifleur, hűsít, regenerál, vagy akár egy rozmaringkrém, lóbalzsam, ilyesmik, amik emellett még a fájdalmat is csillapítják, stb. ), csak azt nem tudtam, hogy ilyenkor hogyan tudnád karantén alatt beszerezni, de ha van, akkor használd bátran.
 
  • Tetszik
Reactions: Leonidas

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 629
3 428
113
Megint visszajött ez a szar láz ...

Kurva Covid!
Mert még sajnos nem szabadultál meg tőle. A láz (és a gyulladások / betegségek) fájdalmaira meg jellemző, hogy este erősödnek fel. éjjel éjjféltől reggelig a legerősebbek. Amikor a fiam teljesen elfertőződött a felelőtlen orvosok miatt (azért is fenyegettem meg őket később ha tovább szemétkednek akárcsak egy fél napot is), nos a vége felé már neki is többször elkezdett nagyon hamar felkúszni a láza. Folyamatosan figyelnem kellett 0-24-órában 15 perces időközökben, hogy mindig még időben be tudja avatkozni. Sikerült, végig, de majd beledöglöttem a fáradságba és a folyamatos felügyeletbe. Ehhez tudni kell azt, ha egyszer is "megszaladt" volna a láza át a kritikus határon, nem úszhatta volna meg szervkárosodások és / vagy halál nélkül. Ugye így is úgy kezdődött a gyógyítása, hogy mire vért vettek tőle és megnézték, legkésőbb 24 órán belül a halálának a bekövetkeztét jelezték előre. Na de én nem ! Túl is élte minden tartós károsodás nélkül. Ezt most csak azért írtam, hogy a láz féken-tartásának sokszor élet / halál jelentőségű döntő szerepe van. Volt küzdelem néha, azonnali lázcsillapító dózis emelés, közben AZONNAL hűtőfürdő készítés, mert mire az emelt adag hatni kezdett volna, addigra "túlszadhat" a láza, és szervkárosodások vagy halál... persze nem azonnal következik be, de utána már hiába is nyomtuk volna le a lázát. Sírt? Persze... Úgy sírt mint a záporeső a hűtőfürdőktől. De sokszor ez volt a megmentésének a kulcsa, úgy hogy nem könyörülhettem rajta, muszáj volt.

Visszatérve rád - az már jó jel, hogy napközbenre lement a lázad ! Nem szabad megállni, nincs még vége nálad ! Tehát továbbra is bőséges folyadék és ásványi anyag bevitel kell. Mellette ugye megy a lázcsillapítás. Sok gyümölcsöt egyél és könnyű ételeket ahogy laiki is már írta. És menjél be, nézzenek meg. Szerintem. Nekem 24 órán belül lement 38 alá 1-2 tizeddel, ott volt még napokig, ezért nem kellett bemennem, ha nem megy le mint neked, én már előbb elmentem volna be önként, még időben. Most úgy néz ki megúsztad hogy bemenj, de sokat kockáztattál a napokon keresztüli magas lázzal, hogy nem mentél be."Nyomjelzős CT"... Nem kellemes, de ki lehet bírni. Volt már nekem is. Nem kellett várnom senkire. Egy balesetes 28 körüli lány volt aki maradt előttem, de az jogos volt. Súlyos balesetben volt része, rögzítve volt az ágyon, de amúgy jól volt, magánál, nem látszott rajta amúgy semmi. Hááát... én meg "survivor" gyakorlaton vagyok születésem után nemsokkal egész életemben, egyszer már elmeséltem a topic elején. :) De mindent xart túlélek / túléltem, szóval nálam ez már "rutin". Csodálkoztam is volna, ha pont az azonnali CT-zés maradt volna ki az életemből. :rolleyes::D:D Nem most volt, pár évvel ezelőtt. Na gyakoroljál te is sikerrel, már volt egy fél magas láz mentes napod, menni fog neked is ez a túlélés gyakorlás !!! Még 2-3 nap, és lemegy az a láz majd már éjjel is. Tartsd be a tanácsokat, ha már orvoshoz nem mész el. Jó lenne ha mindenki úgy megúszna mindent mint mi, de sajnos nem így van. :( Nekem már elég volt a "túlélés gyakorlásból", ha diplomát is osztanának mellé, sokszoros túlélési diplomám lenne. Minden vackot, még a szívizom gyulladást is túléltem simán. Az az egy ami nem fáj. Viszont apám kollegájának a fia, aki csak 1-2 évvel volt nálam idősebb (én 24 voltam akkor), na ő 1,5 nap alatt belehalt, kb. 1 évvel korábban. Szóval nem panaszkodhatom. Ugye nekem sok ilyen "gyakorlatom" volt, 10 évesen 4 hét fertőző karantén, fél lábbal a koporsóban... (az egyéb tüneteken kívül majdnem megfulladtam intenzív orvosi ellátás mellett :)).

Tartsál ki, és közben tájékoztass néha, hogy küldhessünk neked egy kis energiát.
Ehh, akartam is írni az ilyen hűsítő krémekről (Medifleur, hűsít, regenerál, vagy akár egy rozmaringkrém, lóbalzsam, ilyesmik, amik emellett még a fájdalmat is csillapítják, stb. ), csak azt nem tudtam, hogy ilyenkor hogyan tudnád karantén alatt beszerezni, de ha van, akkor használd bátran.
Online, pld. "https://benu.hu" online gyógyszertári rendszerben olvasgass és rendelhetsz is mindent. Itt is kotorászhatsz, ez is oda tartozik amúgy www.kertvarosipatika.hu , ez meg direkt egy lázcsillapítós lista. https://www.kertvarosipatika.hu//kvpt01011010_fajdalom-_es_lazcsillapitok.html Írd be annak a nevét ami neked van, pld. "lóbalzsam" keresésre ezt a listát köhögte ki: https://www.kertvarosipatika.hu//kvpt01014414_kereso.html Árat, részletes leírásokat, mindent megtalálsz ami kell. Biztos nincs mindenük, de rengetegféle cuccuk van. Amúgy én ezt a C-vitamint használom, szintén tőlük vettem, szerintem jó. https://benu.hu/shop/jutavit-c-vitamin-1000-mg-csipkeb-d3-retard-filmt-100x Ebben van 400NE D3 is, de én külön szedek 2000-et, már írtam. Amíg nagy gáz van nálad, szerintem egy 5000-6000 NE D3 nálad is elmegy. Viszont azonnal vedd vissza az adagot 2000-re ha már elmegy a magas lázad, én ezt javaslom. Felszívódás ? Minden nap toljad a gyümölcsöket, és amikor eszed őket közben vedd be. Így vakon ez a tanácsom. Meg azt a savanyított káposztát is toljad. Minden nap egy 5-10 dekát. A legjobb ha vegyest nyomatsz, nem tiszta savanyított káposztát. Nem drága. Az a sima zacskós, nem üvegest mondok (az "élőflórás" :)).

Egy kis tojás, csibemáj, stb. evés sem árt. Kitartás ! :)
 
  • Tetszik
Reactions: Molon Labe and zeal

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 629
3 428
113
Mert még sajnos nem szabadultál meg tőle. A láz (és a gyulladások / betegségek) fájdalmaira meg jellemző, hogy este erősödnek fel. éjjel éjjféltől reggelig a legerősebbek. Amikor a fiam teljesen elfertőződött a felelőtlen orvosok miatt (azért is fenyegettem meg őket később ha tovább szemétkednek akárcsak egy fél napot is), nos a vége felé már neki is többször elkezdett nagyon hamar felkúszni a láza. Folyamatosan figyelnem kellett 0-24-órában 15 perces időközökben, hogy mindig még időben be tudja avatkozni. Sikerült, végig, de majd beledöglöttem a fáradságba és a folyamatos felügyeletbe. Ehhez tudni kell azt, ha egyszer is "megszaladt" volna a láza át a kritikus határon, nem úszhatta volna meg szervkárosodások és / vagy halál nélkül. Ugye így is úgy kezdődött a gyógyítása, hogy mire vért vettek tőle és megnézték, legkésőbb 24 órán belül a halálának a bekövetkeztét jelezték előre. Na de én nem ! Túl is élte minden tartós károsodás nélkül. Ezt most csak azért írtam, hogy a láz féken-tartásának sokszor élet / halál jelentőségű döntő szerepe van. Volt küzdelem néha, azonnali lázcsillapító dózis emelés, közben AZONNAL hűtőfürdő készítés, mert mire az emelt adag hatni kezdett volna, addigra "túlszadhat" a láza, és szervkárosodások vagy halál... persze nem azonnal következik be, de utána már hiába is nyomtuk volna le a lázát. Sírt? Persze... Úgy sírt mint a záporeső a hűtőfürdőktől. De sokszor ez volt a megmentésének a kulcsa, úgy hogy nem könyörülhettem rajta, muszáj volt.

Visszatérve rád - az már jó jel, hogy napközbenre lement a lázad ! Nem szabad megállni, nincs még vége nálad ! Tehát továbbra is bőséges folyadék és ásványi anyag bevitel kell. Mellette ugye megy a lázcsillapítás. Sok gyümölcsöt egyél és könnyű ételeket ahogy laiki is már írta. És menjél be, nézzenek meg. Szerintem. Nekem 24 órán belül lement 38 alá 1-2 tizeddel, ott volt még napokig, ezért nem kellett bemennem, ha nem megy le mint neked, én már előbb elmentem volna be önként, még időben. Most úgy néz ki megúsztad hogy bemenj, de sokat kockáztattál a napokon keresztüli magas lázzal, hogy nem mentél be."Nyomjelzős CT"... Nem kellemes, de ki lehet bírni. Volt már nekem is. Nem kellett várnom senkire. Egy balesetes 28 körüli lány volt aki maradt előttem, de az jogos volt. Súlyos balesetben volt része, rögzítve volt az ágyon, de amúgy jól volt, magánál, nem látszott rajta amúgy semmi. Hááát... én meg "survivor" gyakorlaton vagyok születésem után nemsokkal egész életemben, egyszer már elmeséltem a topic elején. :) De mindent xart túlélek / túléltem, szóval nálam ez már "rutin". Csodálkoztam is volna, ha pont az azonnali CT-zés maradt volna ki az életemből. :rolleyes::D:D Nem most volt, pár évvel ezelőtt. Na gyakoroljál te is sikerrel, már volt egy fél magas láz mentes napod, menni fog neked is ez a túlélés gyakorlás !!! Még 2-3 nap, és lemegy az a láz majd már éjjel is. Tartsd be a tanácsokat, ha már orvoshoz nem mész el. Jó lenne ha mindenki úgy megúszna mindent mint mi, de sajnos nem így van. :( Nekem már elég volt a "túlélés gyakorlásból", ha diplomát is osztanának mellé, sokszoros túlélési diplomám lenne. Minden vackot, még a szívizom gyulladást is túléltem simán. Az az egy ami nem fáj. Viszont apám kollegájának a fia, aki csak 1-2 évvel volt nálam idősebb (én 24 voltam akkor), na ő 1,5 nap alatt belehalt, kb. 1 évvel korábban. Szóval nem panaszkodhatom. Ugye nekem sok ilyen "gyakorlatom" volt, 10 évesen 4 hét fertőző karantén, fél lábbal a koporsóban... (az egyéb tüneteken kívül majdnem megfulladtam intenzív orvosi ellátás mellett :)).

Tartsál ki, és közben tájékoztass néha, hogy küldhessünk neked egy kis energiát.

Online, pld. "https://benu.hu" online gyógyszertári rendszerben olvasgass és rendelhetsz is mindent. Itt is kotorászhatsz, ez is oda tartozik amúgy www.kertvarosipatika.hu , ez meg direkt egy lázcsillapítós lista. https://www.kertvarosipatika.hu//kvpt01011010_fajdalom-_es_lazcsillapitok.html Írd be annak a nevét ami neked van, pld. "lóbalzsam" keresésre ezt a listát köhögte ki: https://www.kertvarosipatika.hu//kvpt01014414_kereso.html Árat, részletes leírásokat, mindent megtalálsz ami kell. Biztos nincs mindenük, de rengetegféle cuccuk van. Amúgy én ezt a C-vitamint használom, szintén tőlük vettem, szerintem jó. https://benu.hu/shop/jutavit-c-vitamin-1000-mg-csipkeb-d3-retard-filmt-100x Ebben van 400NE D3 is, de én külön szedek 2000-et, már írtam. Amíg nagy gáz van nálad, szerintem egy 5000-6000 NE D3 nálad is elmegy. Viszont azonnal vedd vissza az adagot 2000-re ha már elmegy a magas lázad, én ezt javaslom. Felszívódás ? Minden nap toljad a gyümölcsöket, és amikor eszed őket közben vedd be. Így vakon ez a tanácsom. Meg azt a savanyított káposztát is toljad. Minden nap egy 5-10 dekát. A legjobb ha vegyest nyomatsz, nem tiszta savanyított káposztát. Nem drága. Az a sima zacskós, nem üvegest mondok (az "élőflórás" :)).

Egy kis tojás, csibemáj, stb. evés sem árt. Kitartás ! :)
Ez van kiírva a Benu oldalon a vitamin alatt amit szedek. Namost ez igaz is... vegye mindenki komolyan ! :)

"AZ ÉTREND-KIEGÉSZÍTŐ NEM HELYETTESÍTI A VEGYES ÉTRENDET ÉS AZ EGÉSZSÉGES ÉLETMÓDOT."

Remélem mindenki olvassa akit érint. Szóval jók a vitamin tabletták is, de tolni kell a természetes gyümölcsöket és ételeket is. Tojás csibemáj ugye szintén D vitamin miatt. (amúgy én szeretem is őket, most pld. kettőt simán megsütök lágyra mindjárt, és kis paprikával sóval KENYÉR NÉLKÜL tolom is be - éhes vagyok amúgy is, de szeretem nagyon :p) Én mostanában olivaolajjal sütöm a tojást. Rászoktam nagyom. Az olíva olajra.
 
  • Tetszik
Reactions: Crusader

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 629
3 428
113
A "lóbalzsam" keresést nem lehetett linkelni, nem raktározza az oldal motorjuk az ilyen kereséseket, ezt például azonnal kilőtte (törölte a keresésemet, ezért nem adja be)

Szóval írjátok be a kereső szövegdobozába és "enter", vagy a benu oldalon a keresőbe, az az összes elérhető szerződött patikájukban keres. (tudtommal)
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 629
3 428
113
"A svéd csoda" semmivé foszlott. Namost nem lájkolom a híred, mert bár igazam volt a tavasszal, egyáltalán nem örülök hogy összeomlanak, nem vagyok én rosszindulatú velük szemben sem. Csak nagyon mellélőttek, elcseszték. (emlékeztető: minden sajtóhírnél előbb az elsők között kezdtem el virtuálisan deresre húzni őket és verbálisan kiosztani, aztán később a nemzetközi sajtó igazolta is az állításaimat, hogy bizony nagy a gáz náluk, csak erősen titkolják, és az öregek nem kapnak megfelelő ellátásokat és kezelést, "beáldozzák őket" a svéd kormány oltárán az utópisztikus (később hamvaiba omló) "nyájimmunitás" megszerzéséért - szóval ezért nem lájkolom, de annak nagyon örülök hogy hozod a híreket :))
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 638
5 491
113
A "lóbalzsam" keresést nem lehetett linkelni, nem raktározza az oldal motorjuk az ilyen kereséseket, ezt például azonnal kilőtte (törölte a keresésemet, ezért nem adja be)

Szóval írjátok be a kereső szövegdobozába és "enter", vagy a benu oldalon a keresőbe, az az összes elérhető szerződött patikájukban keres. (tudtommal)

Ha hűsítő kenőcsöt keresel lóbalzsam helyett Kühl-gélt keresd inkább. 2x annyi champhor, és menthol van benne. Jobb a hatásfoka.
 
  • Tetszik
Reactions: Leonidas

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 629
3 428
113
Ha hűsítő kenőcsöt keresel lóbalzsam helyett Kühl-gélt keresd inkább. 2x annyi champhor, és menthol van benne. Jobb a hatásfoka.
Én nem keresek semmilyen hűsítő kenőcsöt, köszi, jurgenbauer miatt írtam csak. Amúgy sem a kertvárosi patika sem a beu rendszere nem ismeri a "Kühl-gél"-t, ezeknél sincs minden, csak sok-minden. Szóval köszi, de nekem remélem nem fog kelleni. Amúgy én szerintem már legalább kétszer elkaptam a covidot, sőt lehet hogy háromszor is. Mint évtizedek óta gyakorló "túlélő" ezen nem is csodálkozom. :) Engem minden ilyen megtalál amiben el lehet pusztulni, de eddig még minden kudarcot vallott. (családi örökség, a felmenőim is ilyenek :)) Amúgy nekem a feltételezett első alkalommal ment el szaglásom, ízlelésem, és minden hasonló, pokoli 2 hét volt. Le sem merem írni, engem már 2019 november közepén valahogy megtalált a sars-cov-2, amikor még senki nem is tudta, hogy ez létezik. Mint nemrég olasz adatokból kiderült, már a 2019 augusztusi olasz mintákban is jelen volt a vírus. (ez tény !) Hogy hozzám hogy került azt nem tudom, én nem voltam olaszországban. De mint már korábban mondtam, engem minden ilyen pusztítás megtalál valamiért, hátha neki majd sikerül eltennie láb alól. Szerintem ezek versenyeznek is egymással ebben, de eddig mindegyik csődöt mondott az elmúlt évtizedekben. :)
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 595
10 369
113
Amikor a fiam teljesen elfertőződött a felelőtlen orvosok miatt (azért is fenyegettem meg őket később ha tovább szemétkednek akárcsak egy fél napot is), nos a vége felé már neki is többször elkezdett nagyon hamar felkúszni a láza. Folyamatosan figyelnem kellett 0-24-órában 15 perces időközökben, hogy mindig még időben be tudja avatkozni. Sikerült, végig, de majd beledöglöttem a fáradságba és a folyamatos felügyeletbe. Ehhez tudni kell azt, ha egyszer is "megszaladt" volna a láza át a kritikus határon, nem úszhatta volna meg szervkárosodások és / vagy halál nélkül. Ugye így is úgy kezdődött a gyógyítása, hogy mire vért vettek tőle és megnézték, legkésőbb 24 órán belül a halálának a bekövetkeztét jelezték előre. Na de én nem ! Túl is élte minden tartós károsodás nélkül. Ezt most csak azért írtam, hogy a láz féken-tartásának sokszor élet / halál jelentőségű döntő szerepe van. Volt küzdelem néha, azonnali lázcsillapító dózis emelés, közben AZONNAL hűtőfürdő készítés, mert mire az emelt adag hatni kezdett volna, addigra "túlszadhat" a láza, és szervkárosodások vagy halál... persze nem azonnal következik be, de utána már hiába is nyomtuk volna le a lázát. Sírt? Persze... Úgy sírt mint a záporeső a hűtőfürdőktől. De sokszor ez volt a megmentésének a kulcsa, úgy hogy nem könyörülhettem rajta, muszáj volt.

Te figyu, tudod mit beszélsz? :) Mert ez így egy nagy zagyvaság megy vádaskodás meg agybaj.
 
  • Tetszik
Reactions: alali77

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 629
3 428
113
Igazân gondolhatta volna a kedves olvasóközönség, hogy neked elsöként volt covidod kishazânkban. :). :). :)
Na ne röhögtess már ! :) Fogalmam sem volt hogy mi bajom van, csak elment totál az ízlelésem, a szaglásom, és döglődtem, de nagyon. Persze próbáltam kitalálni, de honnan tudhatnék egy még elvileg nem is létező vírusfertőzésről ? Amúgy az étvágyam is elszállt, hányinger napokig, szinte csak folyadékot ittam. De nagyon jó így utólag gúnyolódni neked mások kínlódásai, igaz ? Nem tudsz kibújni a bőrödből, mi ? Nem csak velem szoktad csinálni, észrevettem már. Másra is ment már sokszor az epés megjegyzéseidből. Igaz ? A véredben van... :) Tudtam volna mást is hozzáírni persze, mert ennél sokkal többet tudtam akkor is, csak nem is gondoltam hogy azzal van összefüggésben. De azzal volt. Na akkor nagyokos felteszek egy kérdést is, bár én SOHA nem fogok rá válaszolni. Orbán 2016 augusztus végén váratlanul megjelent a pápánál magán fogadáson. Ő maga engedte ki a képet róla, aztán a sajtó rá is ugrott. Találgatták, de egyik oldalon sem tudtak semmit, semelyik sajtó. Aha, mert olyan dolog volt a háttérben, ami örökre titkos marad. Hogy került oda Orbán, és mit vitt, hogy egyből megnyílt a vatikán és a pápa kapuja előtte, holott a menekültek miatt akkoriban mindenki támadta ? Én tudom a választ, de most köhögd ide te ! Nagyon kevesen vannak, akik tudják a jó választ. De nem csak egy ilyen kérdést tudok feltenni, hanem sokat. Pedig én nem vagyok kormányzati tényező, nem is voltam. De már sokminden úgy ment ebben az országban, ahogy én kormányoztam a dolgokat hogy menjen. Nem a két szép szememért ment persze úgy. Na erre varrjál gombot. Nem is akartam soha ilyenről még ilyen kevés információval sem írni. De most te jössz, rakd ki az asztalra ha valamit tudsz. Várom a nagy arcod után. Én sajnos kismillió dolgot említés szintjén sem mondhatok. Az örök homályba vesznek a múlt ködébe. De ez csak azoknál fordul elő, aki komolyan számítanak. Másnál nem. :)
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 629
3 428
113
Te figyu, tudod mit beszélsz? :) Mert ez így egy nagy zagyvaság megy vádaskodás meg agybaj.
Tudom mit beszélek !
Amúgy az orvosok be is voltak rosálva, hogy hamarosan mennek a börtönbe ! Rakd hivatalosra a témát, és a vádaskodás miatt indíttass eljárást ellenem. De azt elárulom ELŐRE, hogy sajnos bele fog törni a bicskád, mert igazat beszélek ! Kb. olyan 4 orvos (nem kispályás kezdők !) ment volna a börtönbe a hanyagságáért. Féltek is. Nem, nem a fiamat féltették, hanem hogy meghal és ezért mennek a börtönbe. Ha nem tudsz semmit, akkor inkább hallgass ! Átíertam az esetünkkel egy gyermekorvosi protokollt, azóta sok gyermek ennek köszönheti az életét ! Szóval hajrá "nagyokos" ! Már szeretném látni ahogy beletörik a bicskád a sztorinkba ! Ha már ilyen nagy az arcod, úgy, hogy semmit nem tudsz az egészről ! :)

Az én fiam életben maradt, maradandó károsodások nélkül ! Amúgy már a Heim Pálba készültem, mert itt nálunk is olyan "orvosok" voltak mint te, azért halt majdnem bele ! ;)
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 629
3 428
113
Tudom mit beszélek !
Amúgy az orvosok be is voltak rosálva, hogy hamarosan mennek a börtönbe ! Rakd hivatalosra a témát, és a vádaskodás miatt indíttass eljárást ellenem. De azt elárulom ELŐRE, hogy sajnos bele fog törni a bicskád, mert igazat beszélek ! Kb. olyan 4 orvos (nem kispályás kezdők !) ment volna a börtönbe a hanyagságáért. Féltek is. Nem, nem a fiamat féltették, hanem hogy meghal és ezért mennek a börtönbe. Ha nem tudsz semmit, akkor inkább hallgass ! Átíertam az esetünkkel egy gyermekorvosi protokollt, azóta sok gyermek ennek köszönheti az életét ! Szóval hajrá "nagyokos" ! Már szeretném látni ahogy beletörik a bicskád a sztorinkba ! Ha már ilyen nagy az arcod, úgy, hogy semmit nem tudsz az egészről ! :)

Az én fiam életben maradt, maradandó károsodások nélkül ! Amúgy már a Heim Pálba készültem, mert itt nálunk is olyan "orvosok" voltak mint te, azért halt majdnem bele ! ;)
Ja, és gafzhu a szememben semmivé foszlottál, pedig eddig megbecsültelek. Úgy néz ki kár volt, tévedtem.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 629
3 428
113
Igazân gondolhatta volna a kedves olvasóközönség, hogy neked elsöként volt covidod kishazânkban. :). :). :)
Jaj azt elfelejtettem, keresd már elő azt a cikket, ami az olasz mintákban a sars-cov-2 jelenlétét és megtalálását taglalja, mert akkor szerinted hazudnak ők is. Holott teljesen bizonyított, genetikai elemzésekkel alátámasztva, hogy azok bizony a mostani covid járványt okozó vírusok voltak, amít ezekben egy más kutatás céljából akkoriban begyűjtöttek. Úgy emlékszem 2019 nyár végén vették le azokat a mintákat.