Közlemények

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Terminator

Well-Known Member
2010. április 19.
15 859
21 810
113
9x9 -es melyik rakétát hordozza? Ezek szerint nem orosz(szovjet). :)

Hwasong-15 ?

• Tetszik
Reactions: boki

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
38 427
33 414
113
Tudtál aludni? :D Olyan kellemes tömeggyilkos pofija van.:eek:;)
Anno 5. osztálytól(10 éves kor) polgári neveléstanra mindig kellet készíteni politikai beszámolókat (az elmúlt hét eseményeiről)a szoci és baráti országokról és a kapitalista országokról. Igaz a 36 gyerekből(osztály) egyedül én szerettem ezt csinálni. :D
Ezáltal elég korán(fiaton) képben voltam a világban folyó eseményekkel.

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
1 028
2 502
113
Anno 5. osztálytól(10 éves kor) polgári neveléstanra mindig kellet készíteni politikai beszámolókat (az elmúlt hét eseményeiről)a szoci és baráti országokról és a kapitalista országokról. Igaz a 36 gyerekből(osztály) egyedül én szerettem ezt csinálni. :D
Meglátszik. ;)

Wilson

Well-Known Member
2017. szeptember 19.
7 446
13 924
113
De azért nyugtass meg .hogy 7 osztályos korodban nem hallgatott ki a Belügyminisztérium III. Főcsoportfőnökségének IIII/1-B alosztálya mert leprofiloztad a tanári kart és az iskola KISZ és Párttitkárát :) :)

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
31 931
39 197
113
Megvárjuk,Molni,Megvárjuk.Jó vadász türelmes. ;)
A munka közben sorra tanulom az új dolgokat, amivel talán gyorsabb tudok lenni. Most 40%-nál tartok az új videóval.
Amikor akadt másra is időm, akkor szkript előkészület van, abból is már megvan kvázi a következő. Szóval kb. ütemezem előre a dolgokat 2-3 videóval.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
31 931
39 197
113
A Militavia csatorna miatt a Szimulátor történelem sorozat picit állt, de nincs elfelejtve.
Csak így az 5. részre megint kicsit többet kell várni, mert más projektek nagyon elvitték az időt.
De ettől még feltett szándékom megírni a nagy sagát, csak így az elsőtől az utolsóig lesz vagy 3 év.

LOL

(Kb. 10 részesre van tervezve.)

A következő részben elvileg négy alkotás lesz bemutatva, ebből kettőnek a váza kb. meg van írva, de egy szimmel 0-ról még repülni is kéne jó sokat és egy régi alkotást meg ismét elővenni.

• Tetszik
Reactions: Pocok75