Mil Mi-28 "Havoc"

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

ghostrider

Well-Known Member
2014. július 18.
5 645
7 702
113

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
12 175
18 064
113
Ez persze ízlés kérdése, de szerintem szerényen és óvatosan fogalmaztál. :rolleyes: Ha megkérdeznél néhány feketeinges szakállas Allah-hívőt az ISIS-táborból ők szerintem sokkal gorombább kritikát mondanának róluk, és a Mi-28-nál ez a lényeg, nem a szépségverseny megnyerése. :D;)
Fontos az is, sőt az gyanítható hogy nem a Mi-28 a leghatékonyabb forgószárnyas a csatatereken, de hogy nekem a legjobban tetszik a külcsínye, az biztos ;)!

• Tetszik
Reactions: vilmoci

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
7 710
23 098
113
Úgy néz ki, mint egy patkány. Ami nem feltétlen rossz. Ha jól tudom, az orosz légierőben úgy (is) hívják, hogy "Mikimausz". Az NM-nél, mióta elhagyták a kis rávezető radart az orról, azóta néz ki nagyon bénán. Mint egy levágott orrú, vagy orrbavert patkány.

Akkor már jól állna neki egy lapított cápa orr, mint az YAH-64-esnél volt anno.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
12 175
18 064
113
Az NM orra viszont nagyon rusnya, ahogy a yah64 is. Én már esztétikailag sem értem miért nem hagyták meg az eredeti orrot, valamit csak lehetett volna bele rakni hasznosat, meg csúnya se lenne :).

• Tetszik
Reactions: emel

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
7 710
23 098
113
Nos, a szépségverseny kivesézése után (amúgy az YAH-64-es orra kifejezetten szép volt) jöjjenek a vadonat új felfüggesztő pilonok, amelyek a Mi-28NM és a Ka-52-es leendú új, nagy teljesítményű irányított rakétafegyverzetéhez fognak kelleni:

A rakéta a 9-A-7755, vagyis a 305-ös gyártmány.

Capslock27

Well-Known Member
2017. október 30.
803
815
93
Úgy néz ki, mint egy patkány. Ami nem feltétlen rossz. Ha jól tudom, az orosz légierőben úgy (is) hívják, hogy "Mikimausz". Az NM-nél, mióta elhagyták a kis rávezető radart az orról, azóta néz ki nagyon bénán. Mint egy levágott orrú, vagy orrbavert patkány.

.
.
Viszont a szemelyzet kilatasa az NM-ben javulhatott a radar nelkul elöre-lefele....!

(szerintem amugy a kulalaknak is jot tett az uj orr, legalabbis nekem bejön)

• Tetszik
Reactions: zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
12 175
18 064
113
Elég durva negatív gyorsulás lehetett ott, gondolom minden belső szerv leszakadt, elmozdult, a gerincen meg ép csont-csigolya nem maradt... Instant halál.

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 080
14 992
113
:(:(
Itt miért kellett meghalni? Minden egyben van.
Ahogy elnézem teljesen leszakadt a farokfutó, elgörbült a jobb főfutószár vagy a rugóstagjának a csomópontja beszakadt a törzsbe, szóval először valószínűleg túl nagy varióval jól odavágódhattak a géppel, hatalmas pozitív túlterheléssel, aztán felpattanva a hátukra fordulva pár tizedmásodperccel később újra becsapódtak - hasonlóan túl magas csak éppen negatív túlterheléssel!! Egyik irányú nagy túlterhelés se a túlélés záloga, két ilyen ellentétes irányú meg pláne ...