Szu-57 / Su-57 Felon / PAK-FA (T-50) / FGFA (Szuhoj, Oroszország)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

M

molnibalage

Guest
Honnan tudod,hogy csak FAB-ozni fog?
Eddig nem láttunk PGM-et rajta. Bocs, hogy én olyan fajta vagyok, aki csak azt fogadja el képességnk, amiről bizonyíték van. Mert ez alapján akkor feltételezhetnék olyan dolgokat bármelyik jenki gépnek, hogy és röhögném magam körbe.

Láthatólag ez sem sikerült továbbra sem megértened.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 536
79 661
113
Eddig nem láttunk PGM-et rajta. Bocs, hogy én olyan fajta vagyok, aki csak azt fogadja el képességnk, amiről bizonyíték van. Mert ez alapján akkor feltételezhetnék olyan dolgokat bármelyik jenki gépnek, hogy és röhögném magam körbe.

Láthatólag ez sem sikerült továbbra sem megértened.

Természetesen radar nélkül hisz az sincs benne mert nem látta még senki,hogy mi van az orrkúp alatt.
 
M

molnibalage

Guest
...Mi közé a Szu 25-höz....???Felesleges Flame.....szavaid szerint.
Mielőtt belekezdenél,dehat így volt a múltban....az sem érdekes...jelen van
Te is olyan vagy, mint dudi. Körbepontoztam és részben meg is rajzoltam a nyuszit. Mégsem fogod fel, hogy mit látsz.
 
M

molnibalage

Guest
Természetesen radar nélkül hisz az sincs benne mert nem látta még senki,hogy mi van az orrkúp alatt.
A radarról nem írtam semmit, mert az orrkúp alá nem látok be. A tehertereét és külső függesztést látom, ahogy a fegyvereket is. Jó lenne befejezni a trollkodást.
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 101
3 065
113
Te is olyan vagy, mint dudi. Körbepontoztam és részben meg is rajzoltam a nyuszit. Mégsem fogod fel, hogy mit látsz.
Köszönöm szépen felfogom..sajnos neked nem sikerül.Nem kell nyuszi és stb sem..Boki leírta majd meglátjuk.....aztán jött a szokásos...küldetés tudatod.

Mivel nincs kész a gép tesztelik.....erre világított rá Boki :). Én nem feltételezem ,hogy nem fogtad fel.
 
  • Tetszik
Reactions: szegcsab and zsolti
M

molnibalage

Guest
Az trollkodás,hogy szerinted csak az van amit te látsz,bizonyítékod van rá...
Ja értem. Lehet hinni a nagy spagettiszörnyben is. Az is egy vallás. Akkor én most felteszem, hogy van 200 km-es közepes magasságú eltitkolt AAM a jenki gépeken, csak nem mutatják memg. Miért? Csak.

Nem akar leesni neked és a többi orosz fannak sem...
 
  • Tetszik
Reactions: angelsoul

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 536
79 661
113
Ja értem. Lehet hinni a nagy spagettiszörnyben is. Az is egy vallás. Akkor én most felteszem, hogy van 200 km-es közepes magasságú eltitkolt AAM a jenki gépeken, csak nem mutatják memg. Miért? Csak.

Nem akar leesni neked és a többi orosz fannak sem...

Nem csak azt el kell fogadni,hogy nem kötnek mindent az ember orrára(főleg nem az oroszok vagy a kínaiak),sem az egyszerű halandókéra mint mi sem a tiedre.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Ó perszehogy nem... Szerintem meg keress szemorvost vagy olvass figyelmesebben... Főleg Cifu azon kommentjét, amit rávilágított nettó trollkodására...
Elég jól védte a saját álláspontját, nem egy nettó kretén volt az ember, csak te, ti Cifu-val nem értettetek vele egyet.

Nyilván neked kedveznek itt mióta megcsináltad ahogy te hívod "A nagy műt", én ezt értem, és külön gratulálok hozzá (neked, nektek, sok munkátok volt benne, ezt el kell ismernem nekem is), de minimum megkérdőjelezhetőnek tartottam és tartom akkor is azt a kivételezést ami ezért feléd egyértelműen érzékelhető. Gyakorlatilag összekülönböztetek, kulturáltan és logikusan védte magát, szerintem néha oda is mondott jókat, majd őt kicsapta Mac úgy, hogy szerintem pl. TE durvább sértéseket vágtál a fejéhez, mint Ő a tietekhez.

Mindegy, most ez van, ezt szeretjük...
 
  • Tetszik
Reactions: szegcsab

Fade

Well-Known Member
2010. április 20.
3 664
3 516
113
Nem csak azt el kell fogadni,hogy nem kötnek mindent az ember orrára(főleg nem az oroszok vagy a kínaiak),sem az egyszerű halandókéra mint mi sem a tiedre.

Ez így renben csak ez egy forum és találgatás.

Ahogy írtam anno USAF nem engedte F-22t ilyen helyzetbe sok évig és amikor akkor se látom, hogy más értelme lett volna mint a pr. De más esetekben is csak akkor derült ki, hogy amik rendelkeznek vmivel amikor már élesben beveteték. Erre jönnek Oroszok és a félkész PakFat berakják Sziriába RC, IAF és TAF közé.

Vmi oka csak van márha nem megent vmi Boki kamu az egész mint pl a legutobbi X darab gépet vesztettek.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Senki ne pánikoljon, szerintem van benne egy Gefeszt-24-57, azzal fognak célra oldani egy OFAB-250-270-est. Vagy nyilván többet. Ez nem irónia.
Abban az esetben ha ugyan azt a Toyota Pick-upot robbantják fel majd vele sikerrel, akár Silka meg MANPADS hatómagasságon/távolságon túl, mint amit az F-22 is lekűzdött, csak 20x annyiba kerülő PGM-el, akkor szerintem nincs is nagyon min vigyorogni, ironizálni, mert akkor ŐK csinálják jól.
 
  • Tetszik
Reactions: endre and szegcsab

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 187
113
Többek közt ezt bírom Cifuban. Olyan tárgyilagosan jól mutat rá a trollra, hogy vmi elképesztő. btw Mack is tök jó mod. Fene se gondolta volna ezt ~5éve. vagy mióta mod....
Örülök hogy örültök egymásnak, legalább van egy kör ami boldog, ez is valami :D.
 
  • Tetszik
Reactions: arcas

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 536
79 661
113
Ez így renben csak ez egy forum és találgatás.

Ahogy írtam anno USAF nem engedte F-22t ilyen helyzetbe sok évig és amikor akkor se látom, hogy más értelme lett volna mint a pr. De más esetekben is csak akkor derült ki, hogy amik rendelkeznek vmivel amikor már élesben beveteték. Erre jönnek Oroszok és a félkész PakFat berakják Sziriába RC, IAF és TAF közé.

Vmi oka csak van márha nem megent vmi Boki kamu az egész mint pl a legutobbi X darab gépet vesztettek.

De maga a szemlélet,hogy amire bizonyíték van(itt nyilván képi bizonyítékról beszélünk vagy videóról tehát,csak az van amit látok elv) csak az létezik az nevetséges.Ilyen alapon Aktyubinszkban(remélem jól írtam) nem is folyik munka a SZU-57-el mert ugye az ott folyó tevékenységről egy kezemen meg tudom számolni,hogy hány kép vagy videó van fent a neten.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 536
79 661
113
Folytatom

És ugye utt vannak a gépek már minimum egy éve márpedig egy év alatt pár fotó az semmi.

Vagy elfogadjuk,hogy nem csak az van amit látunk.
 

Fade

Well-Known Member
2010. április 20.
3 664
3 516
113
Folytatom

És ugye utt vannak a gépek már minimum egy éve márpedig egy év alatt pár fotó az semmi.

Vagy elfogadjuk,hogy nem csak az van amit látunk.

Nem ezt írtam én is? Akkor derült ki, hogy amiknak van amikor bekopogott ÖHban Irakban. Meg rejtegetik F-22t évekig nem engedik éles szitu közelébe mert nehogy info kimenjen róla.
Erre Oroszok betolnak Sziriába 2dbot.

De azért amikor nincs róla semmi info akkor nem kne bármit beképzelegni. Egen persze lehet, hogy már rég rendszerbe állt az USAFnél a 6gen gép csak dugdossák és van dögvető is.

Igazság pillanata meg büdös ritkán van. 82 Beeka waley meg ilyesmik ritkán vannak.
 
M

molnibalage

Guest
Nem ezt írtam én is? Akkor derült ki, hogy amiknak van amikor bekopogott ÖHban Irakban.
Csak a margóra, az F-117-es létezésének beismerése SV előtt volt több, mint egy évvel, nem az SV-vel pattant elő a semmiből...
Már 1989, Panamát követően elismerték a létezését és 1990-ben már a publikum látta nyílt napon.