T-14 Armata

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

varga dima

Well-Known Member
2011. március 3.
2 173
2 919
113
125mm ágyúval párosítva lesz 75 mm automata aknavető és 12 mm gépfegyver....ez van a ponyva alatt.
Forrás: http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201504260947-uye3.htm
De még hosszú út van előtte, változhat a kinézete ....parádé után megy hadseregi próbákra....csak 2020ra lesz végleges....
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
csak 2020ra lesz vegleges?a francba....azert oda tehetnek magukat egy kicsit jobban is!mar vagy 3 eve varom ezt a tankot erre meg kiderul hogy meg 5 evet kell ra varni a vegleges valtozatra?na kesz itt elgurult az a bizonyos....:(
 

varga dima

Well-Known Member
2011. március 3.
2 173
2 919
113
Bocsi, de ezt írja a cikk... 2020 - valami misztikus szám..::)))) Szerintem is pár év múlva már mehet a sorozat gyártás...Bár a cikk azt írja, hogy lesz benne egy csomó elektronikai cucc..../lokátor az nem/, valami +technikai látás lesz...infó csere más egységek között.....stb.... Akkor is ez nem egy Pakfa....ezeknek a cuccoknak a fele lemorzsolódik próbák során....- orosz technika mindig egyszerűségéről volt híres.
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Meg egy szosszenet:mit totojaznanak ennyit ezzel a tankal?nincs ido proba babazasra!2020ig teli nyomja az Usa a ratyi abramszekkel Kelet Europat es hat tudjuk hogy a T-XXek nem igazan vannak paliban a Leo2A7el es az abramszel!talan a T-90MS de az is kiallitasi darab!szal ha 5 pohar vodka helyett mondjuk 2ot innanak meg akkor talan elobb is befejezhetnek ezt a tankot!Jo tudom tesztek mig minden de egyszeruen nincs ido a kenyelemre!
 

varga dima

Well-Known Member
2011. március 3.
2 173
2 919
113
Ámugy van benne kraft....a videóban nyilatkozik fejlesztést felügyelő tábornok - azt mondja, hogy nagyon dinamikus....9-10 masodperc alatt gyorsul 60km-re .....terepen ez a max neki...
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Sejtheto hogy zsir uj gep lesz ebbol ami odabax majd de ez a nyugati elkenyelmesedes.....meg kell csinalni es kesz!minnel hamarebb!
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Sejtheto hogy zsir uj gep lesz ebbol ami odabax majd de ez a nyugati elkenyelmesedes.....meg kell csinalni es kesz!minnel hamarebb!

EU-nak most meg van a baja a menekült árral is aminek gátjait saját önhítségében robbantott fel.
USA vs Orosz tank össze csapásnál szinte lényegtelen a tipus az úgy is atom háború még mindig. Viszont ilyen új fegyver rendszer fejlesztését nem lehet elkapkodni. Mivel blama és életveszélyes egyben. Viszont ha működik nagy előny!
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
En csupan az elkeseredesemnek adtam hangot mivel nagy tank fan vagyok,es tisztaban vagyok vele hogy Usa vs O.O az miben fajna nekunk!de azert megis legyen mit oda tenni az Armataval az egyre inkabb fegyverrel teli pakolo Usa elleneben!
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Megy a nagy agyalás, hogy vajon az Armata tornyon is lesz -e egy 30mm -es gépágyú, úgy mint az Object 195 tornyán volt?!
T-95_Object%20195_No%20Tarp_30mm_Mar2015_1.jpg



Én személy szerint el tudom képzelni, de majd nemsokára meglátjuk.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
En csupan az elkeseredesemnek adtam hangot mivel nagy tank fan vagyok,es tisztaban vagyok vele hogy Usa vs O.O az miben fajna nekunk!de azert megis legyen mit oda tenni az Armataval az egyre inkabb fegyverrel teli pakolo Usa elleneben!

Nézd legyél nagyobb türelemmel ez egy teljesen új koncepció szerint felépített rendszer. Ezért ne is várd,hogy kapkodjanak vele. Viszont amikor 100% lesz akkor mércének lehet majd tekinteni.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
"T-90MS de az is kiallitasi darab"

Akárki ki vehet belőle azon is dolgoztak és a torony is nyugati kialakítású és nem száll el mint egy játék darab.
De mivel azt többe kerül mint egy t-73b3 így nem vettek.

Ez hülyeség hogy 2020-ra lesz kész .

2016-tól tervezik az évi 100db gyártást de ha eltolódik 2017-re sem sok vizet zavar.

A környéken úgy is mindenkit begyalulnak armata nélkül is.
Főleg hogy a mi-28ból már 70 -él is több van a ka-52 ből sem 30 db van iylen nyomasztó fölény meg nincs a környéken.
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Jo gep a t-90MS de nincs nekik!a tobbi meg koho szokeveny a Ny-i nagymacskakhoz kepest!azt is tudom hogy utokepes harci heli flottajuk van de nefeledjuk el azt hogy a nyugatiak is letudjak kaparni az egrol a kavedaralokat mivel oksem mar nem parittyaval lovoldoznek az eg fele!en tartom azt hogy kell az Armata a szarazfoldi erofolenyhez.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
a tobbi meg koho szokeveny a Ny-i nagymacskakhoz kepest!

A kohoszökevény előbb lő mint a másik akkor ugyan úgy lefekszik.


https://www.youtube.com/watch?v=eWRxtNHl-9M
T-72b3 ha ne, lett volna eddig

Amúgy ki beszél itt nyugatiakról?
 

ssvenom

Member
2010. december 1.
223
19
18
Amúgy ki beszél itt nyugatiakról? Engedelmeddel csak egy magan velemenyt alkottam semmi tobbet!talan ez meg lehetseges...
 

Kulso_54

Well-Known Member
2010. június 14.
2 971
5 940
113
a tobbi meg koho szokeveny a Ny-i nagymacskakhoz kepest!

A kohoszökevény előbb lő mint a másik akkor ugyan úgy lefekszik.


https://www.youtube.com/watch?v=eWRxtNHl-9M
T-72b3 ha ne, lett volna eddig

Amúgy ki beszél itt nyugatiakról?

csak nekem nem elérhető a videó?
 

hiryu

Active Member
2012. december 9.
4 661
8
38
<i>Nézd legyél nagyobb türelemmel ez egy teljesen új koncepció szerint felépített rendszer. Ezért ne is várd,hogy kapkodjanak vele. Viszont amikor 100% lesz akkor mércének lehet majd tekinteni.</i>

Ezt a teljesen új koncepció dolgot muszáj ismételgetni, amikor nem igaz?
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Hiryu mutassa egy hasonló adrendbe állás küszöbén álló tankot. Nem csak az elrendezése lesz új a rendszerbe állók közt hanem sok apróság. Így már világos??? Papír és a protótipus sok minden elbír. Hadrenbe állítás meg nem.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 873
113
<i>Nézd legyél nagyobb türelemmel ez egy teljesen új koncepció szerint felépített rendszer. Ezért ne is várd,hogy kapkodjanak vele. Viszont amikor 100% lesz akkor mércének lehet majd tekinteni.</i>

Ezt a teljesen új koncepció dolgot muszáj ismételgetni, amikor nem igaz?

Mi nem igaz, mikor szakítottak a szovjet koncepcióval?!