A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 548
113
Szerinted van rá reális esély, hogy normalisan feltöltsék és üzemeltessék azt a nehéz dandárt aminek a felszerelésére most csilliárdokat költünk?
Látszik egyáltalán bármi megoldás az állandó emberhiányra? Mi terv "odafent" a humán problémák megoldására?
Passz. Ha nem kell kórházba járni meg határra meg rendőrbe nonstop az segít. Az utánpótlás nevelés (kadét programok, Honvéd sulik) szintén javíthat a helyzeten.
 
W

Wilson

Guest
A tények ismertetése nem tiszteletlenség, és attól hogy valaki a "cégnél" dolgozik még nem érdemel alapból tiszteletet, mert azt ki kell érdemelni.
Tehát magyarán szólva nem csinálhat akármit az illető és nem bújhat el a felelősség kritika alól. Magyarán szólva ha hülyeséget mondasz ne sírjál, hogy helyre igazítanak.
Azta csak nem egy önjelölt "igazságosztóval" van dolgunk?
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: Blitz97 and Venom85

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 655
19 006
113
Akkor se seggre pacsizzon senki! Minden nap ezt kapom! Unom, hogy azt hiszik ők vannak értem, holott ez fordított! Majd mondom bent az OMSZ-nál a srácoknak! Uraim jöttetek seggre pacsizni egyet? :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Egy, példa: villanyszerelő ismerősömnek nem mondja azt a főnöke, hogy irány az x város x kórháza nyugdíjast terelgetni 3 hétre...
Én még 24.-én is ügyfélnek szállítottam egy apróságot a kocsimmal, amikor család itt ült az autóban, hogy megyünk a nagyszülőkhöz vidékre.
Előző este 8-ra értem haza, mert 2 nappal korábban egy kicsit bonyolultabb rendszerre ráengedtem egy rendszerfrissítést. Nem ment tervszerűen és a csatolt adathordozó RAID rendszere (a gyári ajánlás ellenére) nem volt kompatibilis az új rendszerrel. Az első helyreállítási próbálkozás során nem látta a tárat.
Uszkve 38TB tünt el az ügyfél szeme elöl. Én biztos voltam a sikerben (downgrade), de 2 napig kellett az ügyfél lelkét is tutujgatni, mert folyamatosan depressziósan hívogatott, hogy "szerinte sosem jönnek vissza az adatai".

A közszféra egy szanatórium...Hidd el nekem! :cool:
 
  • Tetszik
Reactions: Shadow and enzo

K.Attila63

Active Member
2019. február 4.
158
143
43
Én is! 4-5 hónap szerintem max!
Én is a Lynux-ot várom a legjobban, meg persze a PZH-kat, de azért egy kicsit szomorú vagyok, mert 1-2 bejelentésben még reménykedtem, pld: drónok. Meg Törökből és Koreából is reménykedtem valami apróságban,de szerintem most 1 évig semmi. Kaposvári gyárnak semmi híre, mikor lesznek ebből 8x8-asok? Gidranok sem, az NMS-ekről nem is beszélve. Nagyon aggódom az esetleges kormányváltás miatt, mert akkor 5 évig semmi. Mert ha kormányváltás lesz, akkor az USA-nak csontig be kell nyalni. Akkor az USA is eláraszt minket használt cuccokkal. Vagy ha még jobb viszonyban akkor semmi sem elkézelhetetlen.
 
T

Törölt tag 2577

Guest
Én még 24.-én is ügyfélnek szállítottam egy apróságot a kocsimmal, amikor család itt ült az autóban, hogy megyünk a nagyszülőkhöz vidékre.
Előző este 8-ra értem haza, mert 2 nappal korábban egy kicsit bonyolultabb rendszerre ráengedtem egy rendszerfrissítést. Nem ment tervszerűen és a csatolt adathordozó RAID rendszere (a gyári ajánlás ellenére) nem volt kompatibilis az új rendszerrel. Az első helyreállítási próbálkozás során nem látta a tárat.
Uszkve 38TB tünt el az ügyfél szeme elöl. Én biztos voltam a sikerben (downgrade), de 2 napig kellett az ügyfél lelkét is tutujgatni, mert folyamatosan depressziósan hívogatott, hogy "szerinte sosem jönnek vissza az adatai".

A közszféra egy szanatórium...Hidd el nekem! :cool:
:DElőre is bocsánatot kérek, de ez túl magas labda:

Engedd meg, hogy virtuálisan bár, de átadjam:

Kiv%C3%A1l%C3%B3_dolgoz%C3%B3.jpg
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 655
19 006
113
Én is a Lynux-ot várom a legjobban, meg persze a PZH-kat, de azért egy kicsit szomorú vagyok, mert 1-2 bejelentésben még reménykedtem, pld: drónok. Meg Törökből és Koreából is reménykedtem valami apróságban,de szerintem most 1 évig semmi. Kaposvári gyárnak semmi híre, mikor lesznek ebből 8x8-asok? Gidranok sem, az NMS-ekről nem is beszélve. Nagyon aggódom az esetleges kormányváltás miatt, mert akkor 5 évig semmi. Mert ha kormányváltás lesz, akkor az USA-nak csontig be kell nyalni. Akkor az USA is eláraszt minket használt cuccokkal. Vagy ha még jobb viszonyban akkor semmi sem elkézelhetetlen.
Nem látom ilyen rossznak a helyzetet! Ne legyen igazad!
 
  • Tetszik
Reactions: Laci1970

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 548
113
Én is a Lynux-ot várom a legjobban, meg persze a PZH-kat, de azért egy kicsit szomorú vagyok, mert 1-2 bejelentésben még reménykedtem, pld: drónok. Meg Törökből és Koreából is reménykedtem valami apróságban,de szerintem most 1 évig semmi. Kaposvári gyárnak semmi híre, mikor lesznek ebből 8x8-asok? Gidranok sem, az NMS-ekről nem is beszélve. Nagyon aggódom az esetleges kormányváltás miatt, mert akkor 5 évig semmi. Mert ha kormányváltás lesz, akkor az USA-nak csontig be kell nyalni. Akkor az USA is eláraszt minket használt cuccokkal. Vagy ha még jobb viszonyban akkor semmi sem elkézelhetetlen.
Lesz beérkezés meg bejelentés is.
 

kaktusz

Well-Known Member
2010. december 7.
2 401
8 661
113
Én is a Lynux-ot várom a legjobban, meg persze a PZH-kat, de azért egy kicsit szomorú vagyok, mert 1-2 bejelentésben még reménykedtem, pld: drónok. Meg Törökből és Koreából is reménykedtem valami apróságban,de szerintem most 1 évig semmi. Kaposvári gyárnak semmi híre, mikor lesznek ebből 8x8-asok? Gidranok sem, az NMS-ekről nem is beszélve. Nagyon aggódom az esetleges kormányváltás miatt, mert akkor 5 évig semmi. Mert ha kormányváltás lesz, akkor az USA-nak csontig be kell nyalni. Akkor az USA is eláraszt minket használt cuccokkal. Vagy ha még jobb viszonyban akkor semmi sem elkézelhetetlen.
Reméljük legalább a legújabb Lynux-ok lesznek, s reméljük játékok is fognak futni rajta :D